Перейти до вмісту

Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями? І навпаки

Повідомлень в темі: 296

#261 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 15.11.2009 – 18:05

Навіть якщо обоє нібито кохають, все рівно хтось один вкладає в ці стосунки більше ніж інший. Але якщо обох таке задовольняє, то чому б і ні....
  • 0

#262 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.11.2009 – 18:05

Флуд видалила.
  • 0

#263 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 15.11.2009 – 23:29

Однаково відстійно
  • 0

#264 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 01:24

Краще бути мертвим.
  • 0

#265 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.11.2009 – 01:54

Перегляд дописуLactarius (16.11.2009 00:24) писав:

Краще бути мертвим.
"Chyba więcej szczęścia mają nie ci, co się rodzą, a ci, co umierają" © Happysad
(Мабуть, більше пощастило не тим, що народжуються, а тим, що помирають)
  • 0

#266 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 01:59

Перегляд дописуNеmesis (16.11.2009 01:54) писав:

"Chyba więcej szczęścia mają nie ci, co się rodzą, a ci, co umierają" © Happysad
(Мабуть, більше пощастило не тим, що народжуються, а тим, що помирають)
Мабуть, більше пощастило тим, що НЕ народжуються?

Нє сорі дурницюзморозив, я проти абортів.

Повідомлення відредагував Lactarius: 16.11.2009 – 02:06

• 0

#267 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.11.2009 – 12:40

шо за маячня? обидва варінати неканають!або вдовх закохані або ні, все інше- церебральний секс
  • 0

#268 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 18.11.2009 – 14:31

Якшо об’єктивно сказати, то є люди яким подобається бути тільки коханими (то якшо в них переважають садистські нахили), а те шо краще кохати - скажуть мазохісти.
Найкраще поєднання взаємної симпатії.
  • 0

#269 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.11.2009 – 19:40

Флуд видалила
  • 0

#270 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.11.2009 – 13:22

Перегляд дописуFT232BM (15.11.2009 23:29) писав:

Однаково відстійно
ацтойний ацтой:wacko:
  • 0

#271 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 13:25

краще коли усьо взаємно
  • 0

#272 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 29.12.2009 – 12:54

Краще, коли кохаєш сама :yes: Для егоїстів, звичайно, краще коли кохають їх. А мені подобається саме відчуття, і взаємність не важлива.
  • 0

#273 AlexSandra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Вінницька обл. місто Хмільник

Відправлено 29.12.2009 – 13:05

Перегляд дописуСамотня (29.12.2009 12:54) писав:

Краще, коли кохаєш сама :yes: Для егоїстів, звичайно, краще коли кохають їх. А мені подобається саме відчуття, і взаємність не важлива.

Підтримую!....для мене так само...але звичайно боляче коли кохання не взаємне...тоді починається боротьба за цю людину.. :)
  • 0

#274 VONA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 01.01.2010 – 16:04

На мою думку коли ти безтямно закоханийЙЙЙ......перевірено на власному досвідііІІІ......я зустрічалася з хлопцем 9 місяців,коли зрозуміла що більше не люблю одразу це сказала йому....він говорив - "але я тебе дуже кохаюЮЮЮ!неможу без тебе жити.Давай не розходитись,я буду робити все щоб ти була щаслива" але це якось єгоїстично..." я буду робити тебе щасливою,щоб ти була зі мною" я подумала"НУ добре давай спробуєм" але ніякого щасття від того не отримала,яка різниця, що тебе люблять,якщо ти не любиш.....і я пішла.....пішла до людини яку безмежно люблю....він був моїм найкращим другом,та я зрозуміла, що кохаю його...розповівши йому про це....він сказав,що ставиться до мене як до друга і у нього є дівчина.....але ми всеодно спілкуємось і я щаслива від того,що людина яку я люблю є поруч...і не важливо ким вона є....сьгодні ще другом,а можливо завтра щось змвниться..................але я помітилаАА...виходить якесь зачароване коло"він любить мене,я люблю не його,"не він" мене не любить....хоча не "не любить" а "не кохаєЄЄ"=)))))))))))ось так=)
  • 0

#275 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 01.01.2010 – 16:10

Перегляд дописуLactarius (16.11.2009 01:24) писав:

Краще бути мертвим.
Стопудово))
  • 0

#276 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 01.01.2010 – 17:09

Перегляд дописуСамотня (29.12.2009 12:54) писав:

мені подобається саме відчуття, і взаємність не важлива.

думаю ти злукавила. Почуття кохання прекрасне, але тоді коли воно взаємне, в іншому випадку суцільна мука :unsure:
  • 0

#277 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 01.01.2010 – 18:16

Хто вже достатньо дорослий, має сім*ю і дітей, той зрозуміє. Хто ж тіко робить перші кроки - тим дасться пізніше.
Ото ж дозволю собі трішечки "поумнічать". Я передивився дописи і дійшов висновку, що більшість юних хлопців та дівчат плутають кохання і закоханість. Якщо та закоханість є тільки певною "оболонкою", то самЕ кохання знаходиться глибоко в середині. Закоханість - це тільки перші (вікові) спроби помацати на дотик і спробувати на смак те, що доведеться зрозуміти пізніше. Те, що проявить себе не тільки в усій красі, але і вимогливій жостокості. Закоханість не несе за собою ніяких обов*язків. Нічого дивного немає, коли дівчина не сприймає "кохання" від хлопця поглядаючи на іншого. Це означає, що розпочався її природній пошук. Вона підростає. Те ж сАме стосується і хлопців. В цей період відбувається багато "трагедій" юних сердець. Як раз через оту саму закоханість. Воно тимчасове і має здатність "перерости". Як оті дитячі хвороби. Закоханість - це перш за все боротьба за самого себе на "середечному фронті". За своє становлення. За своє місце. Але аж ніяк не за об*єкт закоханості.
А от кохання починається потім. За отіє оболонкою воно ніби Сонце за товщою осінніх хмар. І от коли хто продирається між тими хмарами, то попадає на чистий простір. І тут починається момент істини. Сховатись уже немає куди. Перед тобою палюче "сонцекохання". Нищівне полум*я. Прекрасне і водночас смертельно небезпечне. Треба мати певні моральні і психологічні устої, щоб витримати по-перше, і довести собі та об*єкту кохання НЕВИПАДКОВІСТЬ свого знаходження тут, по-друге. Вступають в силу певні обов*язки для обох сторін. Першим з них є - вірність. Це - моральна сторона. Другим є - обов*язок обох сторін. Це вже і моральна і матеріальна сторона. Далі йде уміння взаєморозуміти одне одного. Потім іде твердість власного переконання у правильності вибору. І аж тоді можна поєднуватись та родити дітей. І це тільки вершина айсбергу для кохання.
А от закоханість...вона звичайно ж повинна бути. Це природньо. Перший маленький крок назустріч або щастю, або небезпеці. Не заперечую, що буває і так, коли закоханість переростає з часом в справжнє кохання. А буває і навпаки (частіше, до речі) коли багатолітня "шкільна" закоханість не витримує справжнього кохання і стосунки "летять шкереберть". Це відбувається тому, що вступив в силу його величність - обов*язок. Для обох сторін. А дотримуватись і виконувати його, це не в кафешку сипатичну дівчину повести.

Повідомлення відредагував Безбожник: 01.01.2010 – 18:20

• 0

#278 Гість_Тігра_мур_*

• Гості

Відправлено 09.01.2010 – 19:00

Напевно краще коли ти кохаєш і згоден робити кохану людину щасливою (дарувати її подарунки, спілкуватися з нею, допомагати їй) і це робить щасливою тебе! Гірше коли тебе кохають і навіть надокучають цим!! :)
  • 0

#279 fuckoff

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 11.01.2010 – 19:51

ну я думаю бути закоханим це класно. сам зараз вже майже рік закоханий у дівчину але ми з нею не зустрічаємся.вона чомусь не хоче...коли ти закоханий ти робиш різні божевільні вчинки тільки щоб дати цій людині зрозуміти що ти хочеш бути тільки з нею....але дуже погано коли вона того не розуміє...
  • 0

#280 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 11.01.2010 – 20:47

Перегляд дописуТігра_мур (9.01.2010 19:00) писав:

Гірше коли тебе кохають і навіть надокучають цим!! :)

Та ну, серйозно! То виходить тобі подобається, коли кохання тільки з твого боку? В такому разі ти підпадаєш якраз під ту категорію, які "кохають і навіть надокучають цим!!"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних