Перейти до вмісту

Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями? І навпаки

Повідомлень в темі: 296

#221 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 20:11

Перегляд дописуSensssorika (28.05.2009 17:52) писав:

Шо неясно?

Неясно яким повинен бути чоловік в Вашому уявленні, щоб бути гарним.
Чи таке принципово неможливо?
  • 0

#222 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2009 – 14:07

Перегляд дописуОгiрок (28.05.2009 21:11) писав:

Неясно яким повинен бути чоловік в Вашому уявленні, щоб бути гарним.
Чи таке принципово неможливо?
Чому неможливо? Просто в кожного своя "планка".Я вже десь писала. Чоловік має бути:

"Розумний, ерудований(це різні речі),начитаний, з гарним почуттям гумору,галантний і харизматичний. Атеїст. Язвітєльний. Працьовитий і так би мовити щоб ..хазяйновитий був - це вимоги щоб я звернула увагу на нього. Далі більше,але то вже з точки зору "користолюбія". Ну щоб дітей любив,наприклад)) А якшо він ще й іноземні мови знає,то він ваще сам Бог"

а щодо зраджу-незраджує... якшо він зраджує так,що про це ніхто окрім нього не знає і він ніколи не допустить щоб його жінка про це дізналася- честь йому і хвала. Тобто він може і козел,але гарний.
  • 0

#223 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 29.05.2009 – 17:27

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2009 15:07) писав:

Чому неможливо? Просто в кожного своя "планка".Я вже десь писала. Чоловік має бути:

"Розумний, ерудований(це різні речі),начитаний, з гарним почуттям гумору,галантний і харизматичний. Атеїст. Язвітєльний. Працьовитий і так би мовити щоб ..хазяйновитий був - це вимоги щоб я звернула увагу на нього. Далі більше,але то вже з точки зору "користолюбія". Ну щоб дітей любив,наприклад)) А якшо він ще й іноземні мови знає,то він ваще сам Бог"

Так цеж я. ;)
Тільки чуточку одружений... :happytwo:

Перегляд дописуSensssorika (29.05.2009 15:07) писав:

а щодо зраджу-незраджує... якшо він зраджує так,що про це ніхто окрім нього не знає і він ніколи не допустить щоб його жінка про це дізналася- честь йому і хвала. Тобто він може і козел,але гарний.

Це неможливо, точно скажу. По собі знаю. Тут навіть тільки в думках щось забродить і вже знають. А якщо десь потертися тільки, то тебе на один нюх так викриють, що мало не буде.
Ви що не знаєте, що чоловіки жінку впитують як губка? А якщо по повній программі, то тут вже тільки сауна на півдня може щось вигнати.

Але якщо дружині пофіг, тоді вона ніколи не дотумкає і не дізнається. Але це вже не зрада, якщо їй пофіг.
  • 0

#224 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.05.2009 – 10:45

Перегляд дописуОгiрок (29.05.2009 18:27) писав:

Так цеж я. ;)
Тільки чуточку одружений... :happytwo:
Сам себе не похвалиш...)))) там все вище мною перераховане має бути з певним відтінком,про який я не бажаю говорити. Так шо вибачай,жонатий )))

Перегляд дописуОгiрок (29.05.2009 18:27) писав:

Це неможливо, точно скажу. По собі знаю. Тут навіть тільки в думках щось забродить і вже знають. А якщо десь потертися тільки, то тебе на один нюх так викриють, що мало не буде.
Ви що не знаєте, що чоловіки жінку впитують як губка? А якщо по повній программі, то тут вже тільки сауна на півдня може щось вигнати.

Але якщо дружині пофіг, тоді вона ніколи не дотумкає і не дізнається. Але це вже не зрада, якщо їй пофіг.
Ха. Не сміши. ти просто поганий конспіратор . і актор.маю купу знайомих жонатиків, дружини який про їхню зраду навіть не здогадуються,бо вони зовні ідеальні як сім"янини))
впитують? В мене алергія на парфуми,я ними не користуюся. Можна не сауною,а звичайним душем))
  • 0

#225 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 30.05.2009 – 15:03

Перегляд дописуSensssorika (30.05.2009 11:45) писав:

Сам себе не похвалиш...)))) там все вище мною перераховане має бути з певним відтінком,про який я не бажаю говорити. Так шо вибачай,жонатий )))

Ой, і Ви мене звиняйте будь ласочко за нахабство... Я ж забув, що як жонатий, то вже поза Вашого формату. ;) :happytwo:

Перегляд дописуSensssorika (30.05.2009 11:45) писав:

Ха. Не сміши. ти просто поганий конспіратор . і актор.маю купу знайомих жонатиків, дружини який про їхню зраду навіть не здогадуються,бо вони зовні ідеальні як сім"янини))
впитують? В мене алергія на парфуми,я ними не користуюся. Можна не сауною,а звичайним душем))

Та не в парфумах справа...

Та й зрада, це теж поняття не фізіологічного рівня. З повією це не зрада. Якщо хтось регулярно користується повіями тишком від дружини, то це тільки прихований ананізм, а не зрада. Тут чи жінка хвора, чи чоловік...
  • 0

#226 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 03.06.2009 – 23:01

краще,коли не любиш ти...ехх..ніж отакуво ходити і мучитись штири місяці...йоооой
=)
  • 0

#227 Гість_{W} COBRA {W}_*

• Гості

Відправлено 09.08.2009 – 17:27

Перегляд дописуhobit (24.04.2006 23:55) писав:

5 копійок Хобіта:
Кохання не існує, якщо воно проявляється тільки одною з сторін. Тому немає різниці, чи ви кохаєте, чи вас кохають, вам завжди буде не вистачати кохання.

Катигорично не згоден, що "кохання не існує", просто недостатньо (або не вчасно) прикладено зусиль!!! А різниця завжди є! Коли кохаєш - ти літаєш, а ВСЕ ЗДАЄТЬСЯ МОЖЛИВИМ! Це добре поки "крила не обламали" . А щодо "нестачі кохання" мушу погодитись, але частково, відсотків на 50.
  • 0

#228 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.08.2009 – 22:44

Туту важко відповісти однозначно. Для різних людей відповідь буде іншою. Комусь дуже подобається, коли ним/нею захоплюються, то й скаже, що краще, щоб любили його/її. Так, це приємно, це лестить, але мені завжди було незручно в таких ситуаціях, що не можу до людини ставитись так само. Тому для мене все ж краще, щоб любила я. Доки я здатна кохати, доти я жива :rolleyes:
  • 0

#229 sunny-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.08.2009 – 23:31

я,наприклад,не можу сказати,що краще,бо те і те призводить до страждання....але коли тебе кохають без взаємних почуттів-це так надоїдає....власний досвід....рік тому чувак признався мені в коханні,я не відповіла взаємністю...потім почала про це шкодувати і знову дала надію.....тоді передумала і остаточно вирішила ігнорувати(жорстоко,знаю,але що поробиш)....сказала йому,щоб від мене відстав,але це не допомагало....мені навіть казали:"Тобі буде добре з ним,він тебе кохає"...але і це йому не допомогло...ну скільки разів я його відшивала,він не відв"язується...і ще досі мені не дає спокою...це просто неможливо :unsure:
краще би я вже сама кохала,ніж таке витримувати...можливо йому і боляче,але на такі жертви чомусь не хочеться йти...от така моя думка :rolleyes:
  • 0

#230 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 11.08.2009 – 18:06

Краще кохати.. адже це прекрасне почуття)) а про погане поводження (думку висловлено на першій сторінці дискусії) я категорично незгоден!!! <_< Є різні люди.. і деяким 000краще якщо їх не відштовхують!!!!!
  • 0

#231 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.08.2009 – 19:40

Перегляд дописуSancoVirus (11.08.2009 19:06) писав:

Краще кохати.. адже це прекрасне почуття)) а про погане поводження (думку висловлено на першій сторінці дискусії) я категорично незгоден!!! :ggggg: Є різні люди.. і деяким 000краще якщо їх не відштовхують!!!!!
при будь якому випадку краще якщо не відштовхують...)

Перегляд дописуsunny-girl (10.08.2009 00:31) писав:

я,наприклад,не можу сказати,що краще,бо те і те призводить до страждання....але коли тебе кохають без взаємних почуттів-це так надоїдає....власний досвід....рік тому чувак признався мені в коханні,я не відповіла взаємністю...потім почала про це шкодувати і знову дала надію.....тоді передумала і остаточно вирішила ігнорувати(жорстоко,знаю,але що поробиш)....сказала йому,щоб від мене відстав,але це не допомагало....мені навіть казали:"Тобі буде добре з ним,він тебе кохає"...але і це йому не допомогло...ну скільки разів я його відшивала,він не відв"язується...і ще досі мені не дає спокою...це просто неможливо :blink:
краще би я вже сама кохала,ніж таке витримувати...можливо йому і боляче,але на такі жертви чомусь не хочеться йти...от така моя думка <_<
граєш на почуттях - це погано, а те, що ти сама це признаєш і продовжуєш робити - вдвічі гірше
  • 0

#232 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2009 – 01:30

Питання на зразок - що краще відрубати : руку чи ногу? <_< І в тому і в іншому випадку кохання, як чемодан без ручки. В першому - не хочеться брати, в другому - немає кому віддати.
  • 0

#233 sunny-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 09:45

граєш на почуттях - це погано, а те, що ти сама це признаєш і продовжуєш робити - вдвічі гірше
[/quote]
ну я ж не сказала,що зробила це навмисно.І тим більше не сказала,що я це продовжувала робити.Це сталось один і єдиний раз.
  • 0

#234 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 10:01

Перегляд дописуsunny-girl (12.08.2009 10:45) писав:

ну я ж не сказала,що зробила це навмисно.І тим більше не сказала,що я це продовжувала робити.Це сталось один і єдиний раз.
ти робила це свідомо) а те , що ти не сказала то не факт, що ти так більше не робиш)
  • 0

#235 sunny-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 10:18

Перегляд дописуTeo (12.08.2009 11:01) писав:

ти робила це свідомо) а те , що ти не сказала то не факт, що ти так більше не робиш)
ти хочеш сказати,що я бездушна людина,яка робить так,щоб іншим людям було погано?

я зробила помилку,яку не збираюсь повторювати.Як кажуть:"люди вчаться на своїх помилках".От і я вчусь,принаймі стараюсь.Ну для мене-це факт,тому що я знаю,що такого випадку більше не було.
  • 0

#236 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 10:33

Перегляд дописуsunny-girl (12.08.2009 11:18) писав:

ти хочеш сказати,що я бездушна людина,яка робить так,щоб іншим людям було погано?

я зробила помилку,яку не збираюсь повторювати.Як кажуть:"люди вчаться на своїх помилках".От і я вчусь,принаймі стараюсь.Ну для мене-це факт,тому що я знаю,що такого випадку більше не було.
якби я хотів так сказати то я б сказав))
якшо не робиш так - то правильно, гарна дівчинка=)
  • 0

#237 sunny-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 11:16

Перегляд дописуTeo (12.08.2009 11:33) писав:

якби я хотів так сказати то я б сказав))
якшо не робиш так - то правильно, гарна дівчинка=)
ну добре,що хоть не сказав...
і на тому дякую. <_<
  • 0

#238 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.08.2009 – 12:09

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2009 01:30) писав:

Питання на зразок - що краще відрубати : руку чи ногу?
тіпа пальці і там і там є?гг)
он-топ. любити,як любили оті дикарі Парфюмера,мене ні нада. мені достатньо тіхава абажанія ))
  • 0

#239 Гість_{W} COBRA {W}_*

• Гості

Відправлено 30.08.2009 – 16:22

Перегляд дописуsunny-girl (10.08.2009 00:31) писав:

я,наприклад,не можу сказати,що краще,бо те і те призводить до страждання....але коли тебе кохають без взаємних почуттів-це так надоїдає....власний досвід....рік тому чувак признався мені в коханні,я не відповіла взаємністю...потім почала про це шкодувати і знову дала надію.....тоді передумала і остаточно вирішила ігнорувати(жорстоко,знаю,але що поробиш)....сказала йому,щоб від мене відстав,але це не допомагало....мені навіть казали:"Тобі буде добре з ним,він тебе кохає"...але і це йому не допомогло...ну скільки разів я його відшивала,він не відв"язується...і ще досі мені не дає спокою...це просто неможливо :)
краще би я вже сама кохала,ніж таке витримувати...можливо йому і боляче,але на такі жертви чомусь не хочеться йти...от така моя думка :ggggg:

1) А для чого ти дала йому надію?
1.1) Виходить, що ти припускаєш, що у вас можливе майбутне (або було можливе)!!??
2) Раз він дійсно настирний, то можливо й дійсно він тебе кохає?! Чи ти вже упевнена, що у тебе з ним щястя не буде?
3) Можливо, все ж таки спробувати серйозно

^^^"краще би я вже сама кохала,ніж таке витримувати...можливо йому і боляче,але на такі жертви чомусь не хочеться йти...от така моя думка :beer:"^^^

Якщо краще б ти кохала, то постав себе на місце свого "мисливця"! І що б ти хотіла тоді????!!!

Я просто в схожій ситуації, а "моя принцеса" поводиться, як ти(((((((( Але вона повністю намагається мене ігнорувати, а ти хоч говориш і можеш пояснити свої вчинки)))

доречі, може хтось підкаже,як бути і як здобуть її прихильність? :)
  • 0

#240 Мрійник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 06.09.2009 – 19:55

я зараз переживаю період в своєму житті коли я кохаю до нестями а мене ні ......тому я думаю краще коли кохають тебе...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних