Перейти до вмісту

Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями? І навпаки

Повідомлень в темі: 296

#201 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.05.2009 – 15:36

Перегляд дописуNomad (26.05.2009 15:20) писав:

зразу по постам видно різницю між романтичною школотою та людьми, які не мислять шаблонно

хочу почуть до кого мене віднесли...)))

була в ситуації де один любив, а іншимй ні...і коли любила..і коли мене любили (дурнувато звучить)..боляче і так і так...стосунки таки приречені..але то так важко визнати..і тягнеш і тягнеш..переконуєш себе..ех...мені напевне легше любити....бо так незручно коли до мене проявляють почуття, а мені так важко комусь боляче зробити(може бо знаю як то..(((..)
  • 0

#202 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.05.2009 – 15:37

Перегляд допису†Fallen Angel† (26.05.2009 16:12) писав:

Ніяких ідеальних стосунків в такому випадку нема, і сім"я не стабільна.
Ні фіга. Ідеальною сім"ю не назвеш,але стабільність- це саме те що тримає чоловіка біля дружини,навіть якшо він її не кохає. Гендерну і вікову психологію тобі у руки:rolleyes:
  • 0

#203 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.05.2009 – 15:46

Перегляд дописуКрихітка (26.05.2009 16:09) писав:

Майже завжди у парі кохають обоє,але один з них-сильніше,правда кожен думає що це саме він сильніше)))
А як це «сильніше»?
Нам подобаються, або ми закохуємося переважно в тих, хто до нас байдужий й навпаки. Бувають і виключення (хоч кохання і не вічне), але саме з більшістю людей такі ось пироги. Якщо ви вважаєте, що у вас взаємне кохання, то:
а) вам пощастило і ви попали у ту незначну меншість
б) ви обманюєтеся. Ваш партнер дозволяє себе кохати. А ви засліплені вважаєте (та ви й иншого і припустити не можете), що вам віддають стільки ж.
Закохані завжди самобманюються щодо партнера у тих чи инших деталях :rolleyes:
в) ви не кохаєте, а вірите в краще, що до вас прийде таке кохання. Але ж яка різниця, коли ви закохані? Ви віритимете у цілковиту взаємність й будете щасливими.
  • 0

#204 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 26.05.2009 – 15:47

Перегляд дописуSensssorika (26.05.2009 16:37) писав:

Ні фіга. Ідеальною сім"ю не назвеш,але стабільність- це саме те що тримає чоловіка біля дружини,навіть якшо він її не кохає. Гендерну і вікову психологію тобі у руки :D

Читав і ту і ту :rolleyes: Я казав в мене сусіди отакі "стабільні". Він має коханку, вона пішла в "штунди". цілий день дома ні її ні його нема, приходять ввечері, майже не розмовляють... та чхати я хотів на таку стабільність, це мука така. А сім"я тримається тільки на синові-інвалідові. щось не думаю що це нормально.

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 26.05.2009 – 15:48

• 0

#205 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 15:49

Перегляд допису†Fallen Angel† (26.05.2009 16:14) писав:

Такі стосунки не можуть довго протриматися в такій "стабільності" всеодно хтось почне зраджувати, шукаючи ласку.
Сім’ї та пари стабільні бо люди звикають бути разом, або з’являються забов’язання (дитина, спільне житло тощо).
  • 0

#206 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 15:52

Перегляд дописуCarrion (26.05.2009 16:36) писав:

хочу почуть до кого мене віднесли...)))

була в ситуації де один любив, а іншимй ні...і коли любила..і коли мене любили (дурнувато звучить)..боляче і так і так...стосунки таки приречені..але то так важко визнати..і тягнеш і тягнеш..переконуєш себе..ех...мені напевне легше любити....бо так незручно коли до мене проявляють почуття, а мені так важко комусь боляче зробити(може бо знаю як то..(((..)

Дуже важко розірвати такі стосунки, і ще важче потім по перше не забити взагалі на лічний фронт)), а по друге - дійсно знайти там кохання, а не чергове зобовязання.
  • 0

#207 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.05.2009 – 15:59

Перегляд допису†Fallen Angel† (26.05.2009 16:47) писав:

Читав і ту і ту :rolleyes: Я казав в мене сусіди отакі "стабільні". Він має коханку, вона пішла в "штунди". цілий день дома ні її ні його нема, приходять ввечері, майже не розмовляють... та чхати я хотів на таку стабільність, це мука така. А сім"я тримається тільки на синові-інвалідові. щось не думаю що це нормально.
Фі....це крайності. Більшість же сімей спокійно собі живе. Це я тобі кажу як жінка,за якою впадають жонаті чоловіки. Шо-та я не помітила,щоб вони збиралися своїх жінок законних кидати,та й жінки часто наваіть і не здогадуються ,що їхні чоловіки козли такі.

Перегляд дописуБілий Дракон (26.05.2009 16:46) писав:

Закохані завжди самобманюються щодо партнера у тих чи инших деталях :D
Як так розумію,ти такого прекрасного почуття цураєшся? ну неприємно ж,мабуть,обманутим дурником почуватися?;)
  • 0

#208 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 26.05.2009 – 16:02

Перегляд дописуSensssorika (26.05.2009 16:59) писав:

Фі....це крайності. Більшість же сімей спокійно собі живе. Це я тобі кажу як жінка,за якою впадають жонаті чоловіки. Шо-та я не помітила,щоб вони збиралися своїх жінок законних кидати,та й жінки часто наваіть і не здогадуються ,що їхні чоловіки козли такі.

Але вистачає тобі чуть ними поманіпулювати і вони готові навіть законних дружин кинути заради тебе, чи не так? Отака стабільність. :rolleyes:
  • 0

#209 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.05.2009 – 16:17

Перегляд допису†Fallen Angel† (26.05.2009 17:02) писав:

Але вистачає тобі чуть ними поманіпулювати і вони готові навіть законних дружин кинути заради тебе, чи не так? Отака стабільність. :rolleyes:
Фуу..та то ж дурні і ненадійні чоловіки,котрі заради якоїсь там дівулі кидатимуь свою СІМ"Ю. нашо мені такі? :D
Зовсім ні. Якшо чоловік не кохає дружину- він цілком може зоставатися нормальною з моєї точки зору людиною. А якшо його дружина ше й ні про що не здогадується- то це взагалі замєчатєльний приклад козлиного благородства.
  • 0

#210 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.05.2009 – 16:32

А де варіантЬ: немає кохання, а є спільні плани до самої смерті? Плюз сексуальна сумісність та бажання
  • 0

#211 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 16:57

Перегляд дописуSensssorika (26.05.2009 16:59) писав:

Як так розумію,ти такого прекрасного почуття цураєшся? ну неприємно ж,мабуть,обманутим дурником почуватися?:D
Навіть не питатиму яким чином ти виробляєш такі висновки :rolleyes:
  • 0

#212 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.05.2009 – 17:44

Хотілося б шоб мене кохали, правда чомусь виходить навпаки...
А той хто мене кохає, того я не кохаю - іронія долі, чи що....
  • 0

#213 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.05.2009 – 17:58

Перегляд дописуHalka (26.05.2009 18:44) писав:

Значить ше не час... Шукай і ти знайдеш! :rolleyes:
  • 0

#214 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.05.2009 – 19:05

Перегляд дописуHalka (26.05.2009 18:44) писав:

В тебе все ще попереду. Головне не зациклюйся.
  • 0

#215 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 26.05.2009 – 20:31

Теми з'єднала. Флуд видалила.
  • 0

#216 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 22:01

Перегляд допису=MAVKA= (26.05.2009 21:31) писав:

Теми з'єднала. Флуд видалила.
Перепрошую, а як же ВАЖЛИВЕ опитування заради якого все і затівалося?
  • 0

#217 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.05.2009 – 08:04

було і те, і те... вважаю, шо в тих двох випадках людина просто повинна бути щирою, щирою насамперед із собою... тоді краще розумієш, шо тобі тре... і нехай навіть це закінчиться купою болі, суму і розчарувань... але саме коли людина сама із собою щира, то зізнається собі у своїх помилках, робить із них висновки і далі шукає своє щастя :rolleyes:
  • 0

#218 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 08:35

Перегляд дописуSensssorika (26.05.2009 17:17) писав:

Фуу..та то ж дурні і ненадійні чоловіки,котрі заради якоїсь там дівулі кидатимуь свою СІМ"Ю. нашо мені такі? :ggggg:
Зовсім ні. Якшо чоловік не кохає дружину- він цілком може зоставатися нормальною з моєї точки зору людиною. А якшо його дружина ше й ні про що не здогадується- то це взагалі замєчатєльний приклад козлиного благородства.

Кидають сім'ю - "дурні і ненадійні", втихаря зраджують - "приклад козлиного благородства", ігнорують і вірні сім'ї - "труслива погань".

Жіноча логіка це витвір мистецтва. :rolleyes:
  • 0

#219 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 28.05.2009 – 10:02

Перегляд дописуAndyR (2.01.2006 18:31) писав:

Питання одне: Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями?...правда в обох варіантах почуття односторонні...

З.І. Коментарі типу "краще коли є взаємне кохання" можете не постити....думаю це і так ясно...

якщо почуття суто одностороннє, то нехай краще тебе кохають! :rolleyes: бо усвідомлювати, що ти до безглуздя закоханий у людину для котрої ти байдужий - дуже боляче. :ggggg:

:lol:
  • 0

#220 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.05.2009 – 16:52

Перегляд дописуОгiрок (28.05.2009 09:35) писав:

Кидають сім'ю - "дурні і ненадійні", втихаря зраджують - "приклад козлиного благородства", ігнорують і вірні сім'ї - "труслива погань".

Жіноча логіка це витвір мистецтва. :rolleyes:
Шо неясно?

Перегляд дописуБілий Дракон (26.05.2009 17:57) писав:

Навіть не питатиму яким чином ти виробляєш такі висновки :ggggg:
З твоїх же слів,вищезгаданих))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних