Перейти до вмісту

Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями? І навпаки

Повідомлень в темі: 296

#21 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 566 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 26.04.2006 – 10:14

Перегляд дописуAndyR (2.01.2006 18:31) писав:

Питання одне: Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями?...правда в обох варіантах почуття односторонні...

Два варіанти є рівносильними, але в обидвох випадках скоріше можна охарактеризувати негативні сторони кохання без відповіді, а ніж те, що є в такій ситуації кращим!
  • 0

#22 Muki

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.04.2006 – 02:27

Je bagato vypadkiv, koly l'udyna ne znae, scho jiji kohajut'. Jakscho l'udyna sama kohae, to hocha by vpevnena v c'omu. Dumaju, krasche kohaty

Є забагато випадків, коли людина не знаю, що її кохають. Якщо людина сама кохає, то хача би впевнена в цьому. Дамаю краще кохати.

Повідомлення відредагував Parsokon: 27.04.2006 – 09:03

• 0

#23 Lixomanka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 11.06.2006 – 22:22

Ці почуття чудові. Відчувати, що тебе кохають. Та кохати самому. Але я б хотіла, щоб кохали мене, бо людина я "ранимая" і не хочу однобічного кохання, не хочу страждати.
  • 0

#24 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2006 – 20:55

Точно таке ж питання й мене цікавить. Тобто любов без "взаимности". Відповіді я дійсно не знаю. Якщо людина просто не хоче розуміти, що ти його\її не кохаеш, а стоїть як стовб на своему, то це мабуть важкий випадок. Я ще з таким не зіштовхувалася.
  • 0

#25 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 13.08.2006 – 11:14

"Він виє під вікном, як вурдалак. Він приклеює тобі листи на двері і запихає букети в ручку від дверей. Він присягається, що буде чекати вічно і страждатиме до останнього. Він не потрібен, він нервує, він виводить із себе. Але його так шкода...
Запам'ятай: неможна потурати людському ідіотизму! Це підла справа - зміцнювати свою самооцінку за рахунок мук живої істоти! Байдужість! БАйдужість і твердокам'яна черствість! Чим більше байдужості ти виявиш, тим швидше закінчаться його страждання. Не треба бути хорошою людинолю. Не треба намагатися вмовити, відмовити або пояснити. Не треба реагувати, провокувати і давати надію. НАплюй на нього. Не бери слухавку. Не дякуй за квіти. Не читай листів і не відповідай на електронну пошту. Врешті-решт, здай його в психлікарню. В міліцію. І через деякий час він сам скаже тобі за це дякую.
Але з іншого боку: якщо він перестане тобі набридати, це буде, мабуть, навіть образливо...Це ж так приємно - жагучий шанувальник, який виє без взаємності під вікном...І всі подруги заздрять...А яке враження це здійснює на залицяльників! А раптом ти залишишся взагалі одна? Можливо, не треба його проганяти, нехай буде...
Так, бійдужість в дефіциті."
Один жіночий журнал. Стаття "Ультра-фіолетово"
  • 0

#26 AliSa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 13.08.2006 – 17:13

Краще не зав*язувати з такою людиною ніяких романтичних стосунків - бо тоді точно капець.
Дати людині надію, а потім відшити - ні, це точно погано...
  • 0

#27 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 14.08.2006 – 08:40

Перегляд дописуПл_Я_ма (13.08.2006 12:14) писав:

Але з іншого боку: якщо він перестане тобі набридати, це буде, мабуть, навіть образливо...Це ж так приємно - жагучий шанувальник, який виє без взаємності під вікном...І всі подруги заздрять...А яке враження це здійснює на залицяльників! А раптом ти залишишся взагалі одна? Можливо, не треба його проганяти, нехай буде...
Так, бійдужість в дефіциті."
Один жіночий журнал. Стаття "Ультра-фіолетово"

Знаєш, учора він сказав, що не кохає мене. Він розібрався у собі і не кохає мене так само, як і я його. А я аж розплакалася. Я так звикла, що ти комусь потрібен і що тебе кохають. а тепер я одна - як і хотіла. але не дуже радісна. але жити треба далі. одній. чи з кимось. радісна чи сумна. але треба. бо вибору немає. ТРЕБА ІТИ ДАЛІ І ЗДОБУВАТИ СВІТ. навіть одній <_<
  • 0

#28 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 14.08.2006 – 10:25

В мене років так в 15-16 теж була така любов...без взаємності...тобто в мене втюрився мій друг, який довго страждав через мої відмовки...Потім через це постраждала я...
Ніколи не зустрічайтеся із жалості...і тим більше не зустрічайтеся зі своїми друзями, коли ви впевнені, що довго це не триватиме...etc.
  • 0

#29 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 15.08.2006 – 00:28

Треба якнайшвидше з таким закінчувати, бо з цього ніц доброго не вийде. Я вже рік часу вмираю за одною дівчиною, я знаю що це безнадійно, але кожна наша зустріч дає мені нову надію і кожного разу я сподіваюсь що щось зміниться... Та нічого не міняється... Навіть не знаю, що гірше, не бачити її, чи бачити і знати що в неї на думці... Так що тут нема чого час гаяти, тре швидко розбивати йому\їй серце, так буде найменшболісно.
  • 0

#30 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.08.2006 – 09:51

читав колись, що хороший спосіб "відшити" від себе дівчину (можно і хлопця :happy1: ) - це показати себе з найгіршої сторони для тієї людини, від котрої хотиш віддалится, підшучувати над нею і тп....
Але цей метод треба використовувати тільки коли вже не допомогають "відверті розмови"!!!
  • 0

#31 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень

Відправлено 27.08.2006 – 11:13

CeKaHc (27.08.2006 10:51) писав:

читав колись, що хороший спосіб "відшити" від себе дівчину (можно і хлопця :happy1: ) - це показати себе з найгіршої сторони для тієї людини, від котрої хотиш віддалится, підшучувати над нею і тп....
Але цей метод треба використовувати тільки коли вже не допомогають "відверті розмови"!!!
це метод слабких і боягузів. Робити людині завжди боляче, ображати її лише для того щоб вона тебе кинула......свинство.
  • 0

#32 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 29.08.2006 – 08:40

шановні, про що взагалі мова? яка демагогія тут може бути взагалі?
які "Чого люди не можуть жити без того, аби кривдити інших " і як "боягузи"???
та ви самі не менше сотні скривдили уже і ще й певно і не знаєте про усі випадки...
бо усі люди по-різному відчувають і усі по-різному переживають. є люди мстиві, а є "впєчєтлітєльні" і нічого з тим ніхто не зробить... які слабкі........
  • 0

#33 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.08.2006 – 10:43

в коханні завжди один любить, а інший дозволяє себе любити, тому розслабся і отримуй задоволення. якщо це суперечить твоїм принципам - дружи, зайвого друга ніколи не буває. якщо навіть не хочеш дружити - дай під дупу ногою, буквально (здається десь вже про писав).
  • 0

#34 triassa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Ковель

Відправлено 29.08.2006 – 16:43

Що робити, якщо тебе кохають, а ти ні?
чекати коли це божевілля припиниться. Я кохаю, та не кохають мене. Більше того, він не хоче зі мною спілкуватися, але ми абсолютно схожі: обожнюємо ту саму музику, маємо схожі погляди на життя, маємо однакові смаки :happy1: . Але коли він взнав, що я його коаю(я йому сказала), він зачинився. З точки психології, я знаю чому. але все-одно від цього менше не болить
  • 0

#35 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 30.08.2006 – 01:02

Цитата

Що робити, якщо тебе кохають, а ти ні?
чекати коли це божевілля припиниться. Я кохаю, та не кохають мене. Більше того, він не хоче зі мною спілкуватися, але ми абсолютно схожі: обожнюємо ту саму музику, маємо схожі погляди на життя, маємо однакові смаки aaa.gif . Але коли він взнав, що я його коаю(я йому сказала), він зачинився. З точки психології, я знаю чому. але все-одно від цього менше не болить
А уяви якби все склалось інакше.... Ви б ходили гуляти разом, ходили б на каву, проводили б купу часу разом... але у вас була б одна заборонена тема.... І ти б була поруч з ним, вам було б так добре разом... і одного прекрасного дня він запросив би тебе на своє весіля... Що б відчувала ти тоді?! Чи не було б це більш боляче?! А так можна провести з "коханою" людиною не один рік... І цей час насправді це втрачені роки життя, втрачені в погоні за привидом!!!
  • 0

#36 triassa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Ковель

Відправлено 30.08.2006 – 09:59

mastdie04 (30.08.2006 02:02) писав:

А уяви якби все склалось інакше.... Ви б ходили гуляти разом, ходили б на каву, проводили б купу часу разом... але у вас була б одна заборонена тема.... І ти б була поруч з ним, вам було б так добре разом... і одного прекрасного дня він запросив би тебе на своє весіля... Що б відчувала ти тоді?! Чи не було б це більш боляче?! А так можна провести з "коханою" людиною не один рік... І цей час насправді це втрачені роки життя, втрачені в погоні за привидом!!!
По крайній мірі, ти не будеш жалкувати про те, що могло б бути, це боляче й жорстоко, але це просто означає, що та людина не достойна тебе.
  • 0

#37 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 31.08.2006 – 13:05

Вже багато віків людство намагається знайти відповідь на питання "Чому блаженство дане тільки одному..." Скільки існуватиме світ, стільки люди шукатимуть відповідь і не знайдуть, бо не все в житті піддається поясненню! Якщо ти справді любиш людину, то не за щось, а просто любиш... Як я розумію тебе...

А що робити, коли людина одружена, має дитину і каже, що ти йому не байдужа? А відчуваєш лише ненависть... до себе... Не хочеш розбивати сім'ю, а тобі кажуть, що сім'ї немає... Куди тоді втікати, що робити?
  • 0

#38 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 19.09.2006 – 18:33

Кохання... Це почуття, яке не вимагає взаємності: воно або є, або його не має.
  • 0

#39 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 26.09.2006 – 12:43

Чомусь мені здається, що краще кохати... бо якщо тебе кохають, а ти ні, то це набагато гірше ніж коли ти кохаєш... принаймі в деяких випадках... бо інколи від того, що тебе кохають, а ти не можеш відповісти взаємністю хочеться вмерти, а ніж прирікати себе на жалюгідне існування...
  • 0

#40 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 26.09.2006 – 16:24

для мене краще кохати. при цьому принаймні щось відчуваєш, значить живеш... :cry:
що краще: сказати людині, що ти її кохаєш, і подивитись, що вона тобі відповість; чи кохати далі і чекати часу, коли сам все зрозумієш??? :angry1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних