Перейти до вмісту

Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями? І навпаки

Повідомлень в темі: 296

#181 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 14:09

Буває, чого ж, деколи доволі успішно навіть.
  • 0

#182 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.05.2009 – 14:11

Перегляд дописуБілий Дракон (26.05.2009 15:00) писав:

Часто буває так, що в парі один кохає, а инший дозволяє себе кохати. Ким би ви хотіли бути в такій парі?

Може то не зовсім так категорично... Я схильна думати, що в парі хтось один кохає другого більше..

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 26.05.2009 – 14:11

• 0

#183 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 26.05.2009 – 14:13

Перегляд дописуNomad (26.05.2009 15:09) писав:

Буває, чого ж, деколи доволі успішно навіть.

Аргументуй будь-ласка.

На мою думку, відносини, в яких односторонні почуття не варті продовження. Під "коханням" розуміється взаємні почуття.
  • 0

#184 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.05.2009 – 14:33

НА форумі, судячи з опитування одні егоїсти або жертви нерозділеного кохання..
  • 0

#185 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.05.2009 – 14:36

Перегляд дописуCastiel (26.05.2009 15:33) писав:

НА форумі, судячи з опитування одні егоїсти або жертви нерозділеного кохання..
Опитування має пояснити чому стільки одиноких людей. Кожен хоче щоб його кохали, але сам боїться закохуватися.
  • 0

#186 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 14:37

Ога, і по ходу не зовсім шарять шо насправді краще
  • 0

#187 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 14:38

Перегляд допису=MAVKA= (26.05.2009 14:13) писав:

На мою думку, відносини, в яких односторонні почуття не варті продовження. Під "коханням" розуміється взаємні почуття.
Підтримую Мавку.

Перегляд дописуБілий Дракон (26.05.2009 14:00) писав:

Часто буває так, що в парі один кохає, а инший дозволяє себе кохати. Ким би ви хотіли бути в такій парі?
Ні, Драконе, згодіться, шо такого не буває і це не мрії про щасливу любов, а невзаємні почуття.
Просто цікаво, як ви собі це уявляєте... сидите з дівчиною на лавочці,(дівчина вас кохає) в той час по вулиці йде якась нафуфирекка коза і ви починаєте до неї зажигати (бо ви ту дівчину, шо кохає вас не кохаєте) Може приклад досить примітивний, але думаю суть зрозуміла. Значить Драконе в вас якась неправильна любов...

ПЕС: Ваше питання аля : мама любить тата, а тато маму ні, і бігає по сусідках. Ким ви би хотіли бути... :rolleyes: Варіанти опитування: мамою, татом, сусідкою))))
  • 0

#188 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.05.2009 – 14:47

Перегляд дописуБілий Дракон (26.05.2009 14:36) писав:

Опитування має пояснити чому стільки одиноких людей. Кожен хоче щоб його кохали, але сам боїться закохуватися.
Скоріш бояться невзаємного почуття...

Хоча... Не вірю, що люди в парі одне кохає, інше ні.. Ну не буває так.. Не були б вони тоді разом... Хтось більшеменше любить... Ревнує/не ревнує.. Гуляє/не гуляє.. Це одне.. Але почуття між ними мусять бути..
  • 0

#189 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.05.2009 – 14:49

та досить часто таке буває...люди знайомляться..зустрічаються...один закохується, а інший ні...такі стосунки дуже довго не тривають як правило.
  • 0

#190 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 15:06

Перегляд дописуCarrion (26.05.2009 15:49) писав:

та досить часто таке буває...люди знайомляться..зустрічаються...один закохується, а інший ні...такі стосунки дуже довго не тривають як правило.

Чого ж, це ідеальні сімейні стосунки - жінка кохає чоловіка, чоловік знає шо не кохає жінку, але живе з нею із почуття вини за те, шо він її не любить.
Доволі міцні сімї, майже повністю щасливі.
  • 0

#191 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.05.2009 – 15:08

Ніким
  • 0

#192 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.05.2009 – 15:09

Майже завжди у парі кохають обоє,але один з них-сильніше,правда кожен думає що це саме він сильніше)))
  • 0

#193 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 15:10

Перегляд дописуБілий Дракон (26.05.2009 15:36) писав:

Правильно. Але коли хтось раз чи пару раз віддає людині себе всього а потім підтираються то тоді люди і замикаються в собі. І ще саме цікаве те що хлопці більш ранимі в такому плані.
  • 0

#194 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.05.2009 – 15:10

Перегляд дописуNomad (26.05.2009 15:06) писав:

Чого ж, це ідеальні сімейні стосунки - жінка кохає чоловіка, чоловік знає шо не кохає жінку, але живе з нею із почуття вини за те, шо він її не любить.

ага...то дуже боляче..особливо коли жінка знає, шо він її не кохає і ткаож терпить, а відпустити не може...(((
  • 0

#195 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 26.05.2009 – 15:12

Перегляд дописуCarrion (26.05.2009 15:10) писав:

ага...то дуже боляче..особливо коли жінка знає, шо він її не кохає і ткаож терпить, а відпустити не може...(((

Ніяких ідеальних стосунків в такому випадку нема, і сім"я не стабільна.

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 26.05.2009 – 15:13

• 0

#196 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 15:14

Перегляд дописуNomad (26.05.2009 15:13) писав:

Нєа

Такі стосунки не можуть довго протриматися в такій "стабільності" всеодно хтось почне зраджувати, шукаючи ласку.
  • 0

#197 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 15:14

Перегляд дописуNomad (26.05.2009 16:06) писав:

Не обовязково. Стосунки можуть буди взаємодоповнюючі. Ось чому хитрі чоловіки, які люблять екстрім, гульнути і відірватися одружуються з тихонями, які готують їм їсти, прибирають, глядять дітей, при цьому не змінюючи свого образу життя. І саме цікаве що такі жінки знають про них але... в їх житті не вистачеє екстріму і гострих відчуттів тому вони не спішать їх відшивати. Ну і відповідно навпаки. А тепер уявіть яке буде життя якщо 2є людей одинакові. Спорунема, на перших порах це буде круто а потім буде зло війна та й годі!

Повідомлення відредагував Castiel: 26.05.2009 – 15:15

• 0

#198 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 15:20

Перегляд допису†Fallen Angel† (26.05.2009 16:12) писав:

Ніяких ідеальних стосунків в такому випадку нема, і сім"я не стабільна.

Вони не ідеальні, а майже ідеальні.
Почуття вини - дуже сильний мотиватор, не визнавати це - смішити мене,гг.
Я ж не кажу що нема сімей де тіпа ідеальна лябоф і все таке(хоч насправді їх так мало, шо можна статистично їх не враховувати)
Доросліше треба дивитися на життя, а не через рожеві окуляри і штамповані романтичні фільми

Перегляд допису†Fallen Angel† (26.05.2009 16:14) писав:

Такі стосунки не можуть довго протриматися в такій "стабільності" всеодно хтось почне зраджувати, шукаючи ласку.

Так в тому то і діло, шо жінка може знати про те що чоловік ходить наліво, тоді він загубить її кохання, але в неї появиться теж почуття вини за те що вона угробила стільки років в такому шлюбі, а якщо ще і діти є - то це ше один фактор того, шо жінка буде жити з ним і надалі.

Перегляд дописуCarrion (26.05.2009 16:10) писав:

зразу по постам видно різницю між романтичною школотою та людьми, які не мислять шаблонно
  • 0

#199 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 15:21

Перегляд дописуNomad (26.05.2009 15:18) писав:

Вони не ідеальні, а майже ідеальні.
Почуття вини - дуже сильний мотиватор, не визнавати це - смішити мене,гг.
Я ж не кажу що нема сімей де тіпа ідеальна лябоф і все таке(хоч насправді їх так мало, шо можна статистично їх не враховувати)
Доросліше треба дивитися на життя, а не через рожеві окуляри і штамповані романтичні фільми

Так в тому то і діло, шо жінка може знати про те що чоловік ходить наліво, тоді він загубить її кохання, але в неї появиться теж почуття вини за те що вона угробила стільки років в такому шлюбі, а якщо ще і діти є - то це ше один фактор того, шо жінка буде жити з ним і надалі.

Та ніхто не дивиться через рожеві окуляри... сім"ю почуття вини може тримати а от зраду таке втримати не може. ну і діти велика перевага на залишення сім"ї, маю приклад сусідів.
  • 0

#200 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.05.2009 – 15:35

Жан Вальжан помилявся.
Будь-яке почуття ідеальне коли воно взаємне з іншою людиною. Мені подобається кохати самій,хоч в мене і купа комплексів чомусь виникає,але щастя стільки що ще з усіма поділитися можу. І я зовсім не проти,щоб моя кохана людина мене теж кохала. Це ж прекрасно :rolleyes:
А коли кохає хтось один- то ненормальне відхилення. Не розумію такого приколу. Садо-мазохізм якийсь. хоч,комусь пено шо і таке подобається))

Перегляд дописуВакуОлька (26.05.2009 15:11) писав:

Я схильна думати, що в парі хтось один кохає другого більше..
а може той хтось просто більш стриманий)))

Перегляд дописуБілий Дракон (26.05.2009 15:36) писав:

Кожен хоче щоб його кохали, але сам боїться закохуватися.
Може вони дурні просто.

Перегляд дописуNomad (26.05.2009 16:06) писав:

Я б не назвала це почуттям вини,скоріше звичкою і ..і чоловікові як не крути а дуже зручно що є жінка яка його кохає,ячка йому пробачає і яка його вдома чекає,нагоду і ще й в постілі щость там та запропонує))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних