Перейти до вмісту

Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями? І навпаки

Повідомлень в темі: 296

#101 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 07.06.2007 – 22:57

Мені подобався хлопець, він не звертав уваги, я страждала, погано спала, присвячувала йому вірші, марила ним, але не показувала цього. А потім минув час, я змирилася з тим, що він до мене байдужий і сталося щось неймовірне, він почав за мною бігати, але я десь далеко в душі не змогла пробачити того болю, який він, незнаючи мені завдав.Розкажіть свої випадки, коли на тебе не звертали уваги і таке подібне.
  • 0

#102 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 07.06.2007 – 23:00

Перегляд дописуСОНЬКА (7.06.2007 23:57) писав:

Мені подобався хлопець, він не звертав уваги, я страждала, погано спала, присвячувала йому вірші, марила ним, але не показувала цього. А потім минув час, я змирилася з тим, що він до мене байдужий і сталося щось неймовірне, він почав за мною бігати, але я десь далеко в душі не змогла пробачити того болю, який він, незнаючи мені завдав.Розкажіть свої випадки, коли на тебе не звертали уваги і таке подібне.
а це є таке. Тебе люблять тоді коли ти ні і навпаки. А тобі просто треба було зразу сказати йому. Поставити перед фактом, що ви будете разом.
  • 0

#103 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 23:11

Перегляд дописуDema V (7.06.2007 23:00) писав:

а це є таке. Тебе люблять тоді коли ти ні і навпаки. А тобі просто треба було зразу сказати йому. Поставити перед фактом, що ви будете разом.
Я дуже горда і ніколи не роблю перші кроки щодо хлопця, який мені подобається, ну тільки погляди кидаю дуже зрозумілі. І тим паче я ж не знала, що і в нього були якісь почуття. Та це вже в минулому, я про це згадую, читаю вірші і якось так смішно. :yes:
  • 0

#104 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.06.2007 – 23:46

Теми про нерозділене кохання з'єднано.
  • 0

#105 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 22:13

Я вже вдруге перечитала цю тему, і зрозуміла, що щось ніхто не може дати конкретну відповідь на питання:"Що робити, якщо тебе кохають, а ти ні???........."
  • 0

#106 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 10.06.2007 – 22:48

Перегляд дописуСОНЬКА (10.06.2007 23:13) писав:

Я вже вдруге перечитала цю тему, і зрозуміла, що щось ніхто не може дати конкретну відповідь на питання:"Що робити, якщо тебе кохають, а ти ні???........."
Постаратись не завдати болю тій людині!!! Уникати її, буквально втікати від неї на вулиці, щоб не потрапляти на очі і не муляти думки. З часом може помогти. Або відверто поговорити.
Або придивитись до неї уважніше...
  • 0

#107 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 14:37

Перегляд дописуAndyR (2.01.2006 18:31) писав:

Питання одне: Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями?...правда в обох варіантах почуття односторонні...

З.І. Коментарі типу "краще коли є взаємне кохання" можете не постити....думаю це і так ясно...

по - моєму краще взагалі ні на кого не западати глибоко, тим паче так по приколу! але коли вже так, то хай краще за тобою сохнуть, ніж ти за кимось!)

1. а зробити щось таке, щоб тебе ця людина протсо не могла кохати!
2. нормально пояснити їй
3. якщо це тебе не сильно напрягає, то хай собі кохає, потім охолоне і все буде ок!)
  • 0

#108 wwwoops

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 18:33

Перегляд дописуСОНЬКА (7.06.2007 23:57) писав:

Хлопці такі самі як і дічата! Вони можуть просто ходити і боятися першому підійти! От мені, наприклад, подобається дівчина, а я боюс підійти до неї!!! ;)
Ти зробила велику помилку! Не обовязково було кидатися йому на шию і кричати : "Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ". Можна було б просто посміхнутися чи ще щось в такому плані!
А то так, стоїть той хлопець надворі. А тут ти йдеш - розгублена, невесела, намагаєшся навіть погляду його уникати - пробігла і все -- І ТИ ДУМАЄШ ВІН ЗА ТОБОЮ БУДЕ ГАНТИСЯ :angry12: НІКОЛИ В ЖИТТІ. Хлопці зачасту обирають компроміс (МЕНІ НАПРИКЛАД ПОДОБАЮТЬСЯ БАГАТО ДІВЧАТ РІЗНИХ)
В твоєму випадку так воно й було - мабуть намагалася показати що ти дуже зайнята, зробила втомлену гримасу і пробігла опустивш иочі!! Я ВГАДАВ)))

СПРОБУЙ ПОКАЗАТИ ЙОМУ СОВЇ ПОЧУТТЯ (ХОЧ ТРІШЕЧКИ). Ти ж навіть не знайеш, що він відчуває до тебе! РИЗИКНИ! АТО БУДЕ ЩЕ ГІРШЕ! ПОВІР МЕНІ. БУДЕШ СИДІТИ МУЧАТИСЯ (А ГОЛОВНЕ ЩО ПРИЙДЕТЬСЯ ДОВГО ЗАБИВАТИ - дуже довго))

<RESPECT>
  • 0

#109 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 20:05

Перегляд дописуСОНЬКА (8.06.2007 00:11) писав:

... ну тільки погляди кидаю дуже зрозумілі...
можна поцікавитись, які це "дуже зрозумілі" ?? всі дівчата так кажуть і думають, що для хлопця її погляди означають щось більше... :angry12:
  • 0

#110 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 13.06.2007 – 17:28

Перегляд допису_Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_ (8.05.2007 19:57) писав:

Я вважаю... що ні в якому разі не можна давати надію ... та ігнорувати.... А просто все пояснити ті людині... тоді завдасиш куди менше болю... аніж станеш мозолити їй очі своїми новими хлоплями (дівчатами).. (багато вважають, що якщо цей "шалено-закоханий(а)" побачить тебе з іншим(ою).. то відразу ж і відстане... але ні...вони дуже настирні)... тому я і за те, щоб ввідразу з'ясувати відносини без недомовок.
Та і хіба це взагалі трагедія... коли тебе просто кохають??... Я вважаю... що для дівчини це лише доказ її неповторності... це піднімає її самооцінку... і це ж приємно знати, що тебе хтось любить... :ggggg:
Цілком погоджуюсь...

Якби не було нещасливого кохання - багато митців не створили б свої шедеври...
  • 0

#111 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 19:38

Перегляд дописуwwwoops (11.06.2007 18:33) писав:

Хлопці такі самі як і дічата! Вони можуть просто ходити і боятися першому підійти! От мені, наприклад, подобається дівчина, а я боюс підійти до неї!!! :ggggg:

Ти зробила велику помилку! Не обовязково було кидатися йому на шию і кричати : "Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ".
<RESPECT>
Ти що, щоб я на шию вішалася, та НІКОЛИ!!!Я звісно не зарікаюся, але не поважаю тих дівчат, які перші відкривають свої почуття. Той юнак навіть не знав про мої почуття, ну можливо десь далеко і щось бачив у мої поглядах, але нічого більшого!!!Тим паче він уже мені не подобається, і зараз, коли я його бачу, я собі говорю:"І чому я так мучалася?"

А ти не вагайся, а роби перший кроки, бо колись буде пізно, так як у мене, дівчата горді, їх потрібно добиватися, навіть після багатьох поразок!!!!!!!!!!

Перегляд дописуEvol (11.06.2007 20:05) писав:

можна поцікавитись, які це "дуже зрозумілі" ?? всі дівчата так кажуть і думають, що для хлопця її погляди означають щось більше... :wub:

...не знаю як пояснити, але закохані МИ дивимося якось дивно...

Повідомлення відредагував СОНЬКА: 14.06.2007 – 19:36

• 0

#112 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 15.06.2007 – 10:32

Що робити, якщо тебе кохають, а ти ні???
Потрібно продовжувати жити так, як подобається тобі, зустрічатись з тими, хто тобі подобається, не пересікатись з не цікавими людьми. А закохана людина згодом і сама зрозуміє, що ти не та, хто потрібен їй, чи переконає тебе в протилежному.
P.S. Колишнього свого коханого завойовувала я. Він певний час ігнорував мене, а потім нам довго було добре разом. Хоча і зараз ми підтримуємо стосунки дружні уже.
  • 0

#113 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 14:14

ага, а в тебе є 100 процентний рецепт???
просто в кожного своя "тактика" та погляди, тут нічого універсаотного бути й не може, так?

Перегляд дописуСчастливая (15.06.2007 11:32) писав:

Потрібно продовжувати жити так, як подобається тобі, зустрічатись з тими, хто тобі подобається, не пересікатись з не цікавими людьми. А закохана людина згодом і сама зрозуміє, що ти не та, хто потрібен їй, чи переконає тебе в протилежному.
P.S. Колишнього свого коханого завойовувала я. Він певний час ігнорував мене, а потім нам довго було добре разом. Хоча і зараз ми підтримуємо стосунки дружні уже.

от бачиш, значить ти його не повністю завоювала, або потім втратила!
а взагалі, по-моєму, якщо судилося, то все повинно й так гарно клеїтись, а коли вже не клеїться то н вже і не судилося!
чи не так?
  • 0

#114 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 15.06.2007 – 16:16

Перегляд дописуPeace (15.06.2007 15:14) писав:

от бачиш, значить ти його не повністю завоювала, або потім втратила!
а взагалі, по-моєму, якщо судилося, то все повинно й так гарно клеїтись, а коли вже не клеїться то н вже і не судилося!
чи не так?
я не втратила його, він мене втратив )))
Головне: нам було добре разом, ми були щасливі, розуміли одне одного. Зараз нам цікаво спілкуватись... Я щаслива, що він був зі мною. І ти, Peace, правий: як судилося так і станеться, тільки в моєму випадку судилось так, як я на той момент хотіла. :D :yes:
  • 0

#115 Fatal1ty

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 15.06.2007 – 16:56

я вважаю що коли ти кохаєш а тебе ні то потрібно завоювати серце тієї людини яку ти кохаєш!!!!!! :yes:
  • 0

#116 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 16.06.2007 – 19:56

Як важко посміхатися, коли хочеться плакати...і як легко заплакати, коли смієшся.
Як важко, коли грають твоїми відчуттями...і як легко грати відчуттями інших.
Як боляче, коли ти любиш, але не люблять тебе...і як легко, коли люблять тебе, але не любиш ти.
Як неприємно, коли тебе зраджують...і як легко ми зраджуємо інших.
Замислюючись над цим, хочеться зробити крок назад і все виправити...Але ми як завжди робимо два кроки вперед і здійснюємо ті ж помилки...
  • 0

#117 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 18.06.2007 – 09:50

Перегляд дописуFatal1ty (15.06.2007 17:56) писав:

я вважаю що коли ти кохаєш а тебе ні то потрібно завоювати серце тієї людини яку ти кохаєш!!!!!! :angry2:
Думає це можливо? Якщо на це прийдеться потратити певний ча?
Хлопці в основному відмовляються і шукають іншу...
  • 0

#118 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 18.06.2007 – 14:58

Коли хлопець покидає дівину, він стає їй найстрашнішим ворогом, а коли дівчина залишає хлопця, вона пропонує стати друзями :angry: :angry2: :angry1: :cool1:
  • 0

#119 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 18.06.2007 – 15:14

Перегляд дописуАнюта (18.06.2007 15:58) писав:

Коли хлопець покидає дівину, він стає їй найстрашнішим ворогом, а коли дівчина залишає хлопця, вона пропонує стати друзями :cool1: :angry2: :angry: :cool1:
не завжди! ось я не запропонувала...і стали ми страшнійшими з усіх ворогів..та тоді ще малі були :angry1:
  • 0

#120 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 01:10

Перегляд дописуСчастливая (15.06.2007 17:16) писав:

я не втратила його, він мене втратив )))
Головне: нам було добре разом, ми були щасливі, розуміли одне одного. Зараз нам цікаво спілкуватись... Я щаслива, що він був зі мною. І ти, Peace, правий: як судилося так і станеться, тільки в моєму випадку судилось так, як я на той момент хотіла. :kozak: ;)
))))))))))))))))) ага а ти прикольно пишеш)))!
не роби егоцентризм (я не в образу, лише для обєктивносі), хто зна кого і хто втратив!
судилося саме та кяк ти на той момен хотіла, а потім... не так як тобі хотілося?)
ти ж н ев захваті що ви розійшлися? бо тобі ж ним прикольно було, чи не так???

Перегляд дописуАнюта (18.06.2007 15:58) писав:

Коли хлопець покидає дівину, він стає їй найстрашнішим ворогом, а коли дівчина залишає хлопця, вона пропонує стати друзями :D :rolleyes: :D :kozak:
ойойойойой які ж ми всі такі погані, а всі дівчатка просто ж супер, скажи якось нерпавильно звучить???
ага, от і я про що!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних