Перейти до вмісту

РУНВіра

Повідомлень в темі: 93

#81 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 25.03.2010 – 14:41

Перегляд дописуЗЮП (25.03.2010 13:55) писав:

У своїй праці «Релігії світу — від минулого до сучасності» (англ.) Джефрі Перріндер пише: «Дослідження різних релігій не обов’язково вказує на зраду своєї віри, натомість, спостерігаючи, як інші шукали істину й збагатилися завдяки цьому, можна зміцнитися у вірі». Знання веде до розуміння, а розуміння — до терпимості у стосунках з людьми різних поглядів.

Не катить твій приклад. Ця ідеологічна муть націлена на те, щоб люди змирились з христянством. Щоб, (як вішає лапшу твій ПерДЬріндер) "зміцнитись у вірі". Це ОСНОВА його ідеологічної туфти.
В результаті, як не крути, матимемо христянську церкву. І усьо...ніфіга більше крім неї. Давай, ще шось пошукай і толконИ сюди.
  • 0

#82 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 14.06.2010 – 21:15

Перегляд дописуБезбожник (25.03.2010 15:41) писав:

Не катить твій приклад. Ця ідеологічна муть націлена на те, щоб люди змирились з христянством. Щоб, (як вішає лапшу твій ПерДЬріндер) "зміцнитись у вірі". Це ОСНОВА його ідеологічної туфти.
В результаті, як не крути, матимемо христянську церкву. І усьо...ніфіга більше крім неї. Давай, ще шось пошукай і толконИ сюди.

Мабуть, нічого не знайшов, бо аж дотепер мовчить.
  • 0

#83 Гість_Laska_*

• Гості

Відправлено 02.07.2010 – 16:38

.....................
Ми знаходимося в гілці РУНвіра, її головна книга викладена за посиланням в першому пості теми.
[/quote]

Шановний, -=VJ=-!
Стародавніми рунічними знаками, символами, оберігами цікавлюсь давно, але жодного разу не зустрічала посилання на цю книгу. Цікаво...
Обов'язково прочитаю до кінця закачанний текст.

В мене до Вас питання: звідки такий аватар (у Вас, звісно), і що означають в купі рунічні символи на ньому?
Руни як знаки і РУН-віра, мають різні тлумачення, мабуть, але сам збіг дуже цікавий для мене.
Дякую за відповідь.

А про знаки рунічні та оберіги, які можна використовувати зараз є тут: HAPPY=ZNAK

http://happyznak.prostoprint.com/

А взагалі, християнству всього 2000 (з гачком) рочків... А до цього наші предки жили і не тужили (судячи з історичних архівів)...
  • 0

#84 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.07.2010 – 16:00

Перегляд дописуAlhimik (4.01.2010 13:44) писав:

Філософією потрібною для виживання і розвитку народу.
Самий смішний допис з прочитаних сьогодні :happytwo: Філософія - це спекуляції про загальні речі, тоді як для виживання філософські розсусолювання некорисні, а корисна жорстка система етичних норм, якщо норми є невдалими, або застаріли, або народ розбещений і не дотримуєцця їх, тоді виживання стає проблематичним.
  • 0

#85 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3689 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 06.07.2010 – 17:21

Перегляд дописуAlhimik (4.01.2010 13:44) писав:

Можно порівняти з конфуціанством (Конфуцій, до речі, не кітаєць, а європеоїд).
Ага оуропооїд :happytwo:

Перегляд дописуLaska (2.07.2010 17:38) писав:

А взагалі, християнству всього 2000 (з гачком) рочків... А до цього наші предки жили і не тужили (судячи з історичних архівів)...
Ви хочете сказати, судячи із відсутності дохристиянських історичних архівів наших предків, бо счаслівиє часов нє наблюдают :lol: .
  • 0

#86 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 17:28

Перегляд дописуkalamar (6.07.2010 18:21) писав:

Ви хочете сказати, судячи із відсутності дохристиянських історичних архівів наших предків, бо счаслівиє часов нє наблюдают :happytwo: .

Відсутність дохристиянських історичних архівів? На землі Русі-України так, вони були винищені. Але залишились розкопки та археологічні дані, а також роботи арабських та інших купців. Давайте також не забувати про Геродота, хто як би до нього не ставився.
  • 0

#87 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 06.07.2010 – 20:52

Перегляд дописуkalamar (6.07.2010 18:21) писав:

Ви хочете сказати, судячи із відсутності дохристиянських історичних архівів наших предків, бо счаслівиє часов нє наблюдают :happytwo: .

Та яких там дохристиянських. Все набагато простіше і не так давно.

В лєто 7208 по Славяно-Арійському Календару (Каляди дар) Петром першим був введен новий стиль підрахунку років, де рахувати почали новий рік з 1700-року в честь обрізання писюна христового.
Тим самим було проведено обрізання мозку стада христового, яке стало на 5508 років щасливіше.
  • 0

#88 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.07.2010 – 20:19

Народ, треба заповнити деякі прогалини в моїх знаннях. Допоможіть мені з дохристиянськими богами, короткий перелік чи посилання. буду вдячна
  • 0

#89 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 20:36

Перегляд дописуЛастiвочка (10.07.2010 21:19) писав:

Народ, треба заповнити деякі прогалини в моїх знаннях. Допоможіть мені з дохристиянськими богами, короткий перелік чи посилання. буду вдячна
Починайте з імені Лева Силенка...мені особисто сподобалось, що ця віра закликає до самопоневолення, тобто, наскільки я зрозумів, якщо ви навчитеся собою володіти, тоді вам не страшний жодний поневолювач. Поневолювач
може оволодіти лише тими, які собою не володіють.
  • 0

#90 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.07.2010 – 20:36

аха щаз! я тебе знаю - поробиш потім мішені з їх іменами й будеш дротики жбурляти :)
  • 0

#91 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 20:41

...тобто не мають своєрідного інтелектуального імунітету.
  • 0

#92 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 10.07.2010 – 21:05

Так просто глянути, можна тут. Але це поверхнево.

А якщо по нормальному, то є Вєди від Православних старовірів тут.
Там все набагато докладніше.

Повідомлення відредагував Odonacer: 10.07.2010 – 21:06

• 0

#93 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.07.2010 – 21:34

Перегляд дописуOdonacer (10.07.2010 22:05) писав:

Так просто глянути, можна тут. Але це поверхнево.

А якщо по нормальному, то є Вєди від Православних старовірів тут.
Там все набагато докладніше.
Дякую. Мені треба коротко, наприклад Перун - бог... і так далі (власне не зовсім для мене, але мені теж цікаво)

Цитата

Починайте з імені Лева Силенка...мені особисто сподобалось, що ця віра закликає до самопоневолення, тобто, наскільки я зрозумів, якщо ви навчитеся собою володіти, тоді вам не страшний жодний поневолювач. Поневолювач
може оволодіти лише тими, які собою не володіють.
Наразі я не можу вичитувати великі праці, колись згодом, а зараз треба коротко і ясно. Дякую всім, хто відгукнувся
  • 0

#94 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 15.07.2010 – 22:47

Цитата

СВЯТО ПЕРУНА
Об’єднання Рідновірів України вітає всіх українців, а особливо воїнів із
Перуновим Тижнем, що припадає на 20-27 липня 7517 (2009) року!

Бог-Громовик, бог Прі (боротьби) покровитель війська, чоловічої сили і мужності, Син Сварога, Перун — принцип божественного прояву в блискавці й громі — несе енергію очищення, дає рухливість і життєву потужність всім істотам.

Загальнослов'янський культ Перуна бере свій початок ще в давньоорійській традиційній культурі, де його грозові функції тісно переплелися з військовими. Атрибути Перуна: "Перуновий кий" (те саме, що осиковий кілок - засіб проти злих сил), стріли, камені, сокири, які мають лікувальні властивості. Тотемне дерево Перуна – це дуб, тотемний звір – вепр. В українців і білорусів зберігся основний Перуновий міф про його боротьбу з Велесом (Зміуланом) за воду (Діву, Додолу, Мокошу), який в основному відтворює давню праорійську основу, що дійшла до нас у писемних текстах Рігведи.

Він, покровитель воїнства, що згідно з багатьма легендами викував у кузні Сварога чарівний меч, Меч Орія, яким русичі, Орієві нащадки перемагають ворогів. Про це повідав русичам Отець Ор, якого Сварог узяв до своєї Небесної кузні. "А бачив там Ор, як Перунько мечі кує на ворогів, і кувавши, рече йому: "Це стріли і мечі маєте на воїв тих, і не смійте боятись їх, бо знищу їх до поду" ... Це бо говорив Перунько і кував мечі й Ору казав, і те Ор повідав Отцям нашим"(24-В). Чоловіки вшановують Перуна всенічною братчиною біля дубів. Жіноча пара Перуна — Перуниця, Летениця, або Блискавиця (Молонья) святкується на третій день після чоловічої братчини. Мужі українські, згадайте подвиги славетних Пращурів наших, яким заповів Сварог:" Щоб персти ваші утрудились о рала ваші, а мечами своїми здобували Незалежність нашу!" (Велесова Книга).

«З Рідними Богами – в душі, з Україною – в серці, з Перемогою – в житті!»

І деякі світлини:

http://slavs.org.ua/...peruna-ternopil
)
Цікаво також простежити походження слів "періщить" (дощ), "випрати" неслуха (в смислі "відлупцювати" - саме так казала моя бабця, саме так балакають у нас в Західній Україні старші люди, не скалічені московською попсою),
"стати на прю" - себто стати до змагу...

Повідомлення відредагував Родослава09: 15.07.2010 – 22:55

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних