Перейти до вмісту

РУНВіра

Повідомлень в темі: 93

#21 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 24.11.2009 – 22:12

Перегляд дописуРодослава09 (24.11.2009 21:59) писав:

Ось чому Рідна Віра переважає християнство, на мій погляд.

На те воно і Рідне, щоб переважати.
Тільки у кожного своє Рідне. Така собі своєрідність. Навіть абсцикані дітдомовськи труси можуть бути комусь рідними.
  • 0

#22 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 04.12.2009 – 09:49

Ти є той, кому ти поклоняєшся. Ти поклоняєшся Конфуцію—значить, ти китаєць українського походження. Ти поклоняєшся Ісусові — значить ти юдеєць українського походження. Ти поклоняєшся чужим духовним істинам—значить ти чужовір. Тобі дана віра, а не знання. Ти від чужинців віру отримав, а волю втратив. Що варта віра без волі? Бачиш, справа тут не в «релігії»» не в «Богові», а в тому, що під цими духовними поняттями живе чужа духовність, яка тебе (в ім’я чужого Бога) поневолює.
БУДЬ ДОСТОЙНИМ Українцем! Не поклоняйся чужоземним поняттям Бога.
(3) САМОВДОСКОНАЛЮЙ РОЗУМ, ДУШУ І ТІЛО
Коли чужинець удосконалюватиме й ушляхетнюватиме твою душу, то він за таку духовну працю вимагатиме від тебе покори, плати, підпорядкування і сліпого самозречення. Чужинець удосконалюватиме твою душу так, щоб твоя душа (тобто, духовність) належала не тобі, а йому. Ви розпоряджатиметься твоєю душею, в ім’я Ісуса, в ім’я Магомета, в ім’я Леніна. А це значить, що він розпоряджатиметься твоїм національним «Я», твоїм думанням, твоїм життям, твоїми дітьми, твоєю Вітчизною.
Твій розум і твоя душа — твої, і вони повинні належати тобі, щоб твоє життя було твоє, щоб твоє майбутнє було — твоє. Самовдосконалюй розум, душу і тіло, ретельно виконуючи Сім Законів Правильного Життя Рідної Української Національної Віри.
(4) ВІР В СЕБЕ
Людина, яка не вірить в себе, не може бути достойною. Людина, яка не вірить в себе, не має достойної віри в Бога, її віра в Бога сліпа і рабська.
Людино, вір в себе, май віру в свою духовну рівновагу і в свої розумові і фізичні сили.
Утратиш віру в себе — значить шлях твого життя не твій.
(8) ШАНУЙ СВЯТА РІДНОЇ ВІРИ
Свята потрібні не для того, щоб відпочити від фізичної чи розумової праці — таке розуміння свята мають раби, і воно не відповідає натурі вільної людини.
Треба святкувати, щоб духовно самонаснажуватися, духовно зріднюватися з Духом Прародителів своїх, треба відчути їх в собі, і такі врочисті свята людину духовно ошляхетнюють, мобілізують, творять одне народне хвилювання, згоду, одне мислення і один погляд на майбутнє. Чужовіри не мають таких свят.
Раб каже: «Мені не має значення, яке свято, аби святкувати, щоб кости відпочили та щоб добре попоїсти і випити». Раб, втративши духовний зв’язок з рідними Предками, притаманності вдачі Предків рідних, став загубленою людиною
http://ukrcenter.com...ead.asp?id=1617
  • 0

#23 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 04.12.2009 – 10:48

Перегляд дописуЗа межею (4.12.2009 09:49) писав:

Ти є той, кому ти поклоняєшся. Ти поклоняєшся Конфуцію—значить, ти китаєць українського походження. Ти поклоняєшся Ісусові — значить ти юдеєць українського походження. Ти поклоняєшся чужим духовним істинам—значить ти чужовір.
А якщо людина нікому не вклоняється, а служить інтересам нації та держави? Ось наприклад я не вклоняюся релігійним пророкам, то що з того
  • 0

#24 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень

Відправлено 04.12.2009 – 11:25

А от Ви нагадали про Конфуція, і от я вирішив пошукати його твори, і знайшов такий афоризм

Цитата

Блажен, кто ничего не знает: он не рискует быть непонятым
, одразу ж згадалося

Цитата

Блажен кто вірує
:happy1:
Чи наприклад таке

Цитата

Некто спросил: "Правильно ли говорят, что за зло нужно платить добром?" Учитель сказал: "А чем же тогда платить за добро? За зло надо платить по справедливости, а за добро - добром."

Повідомлення відредагував Добронрав: 04.12.2009 – 11:39

• 0

#25 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 04.12.2009 – 13:48

щодо рідновірських вірувань хочу сказати.
так, воно наче й рідне, бо колись наші пращури сповідували ці релігії, але все залежить від того на що саме опирається самоідентифікація нації (народу, громади). мабуть нажаль, але наш зв’язок з минулим сягає не дальше XIV-XVI ст. (фактично козаччина) коли вже буяло християнство. особисто я вважаю своїми гідними предками українських Гетьманів, ЗУНР, УНР, покоління повстанців, що створили УПА, а рідновірство з цим якось не в’яжеться. хоча про це треба пам’ятати, але не більше.
  • 0

#26 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 04.12.2009 – 13:51

Перегляд дописуArmando (15.11.2009 07:09) писав:

українське національне монотеїстичне вчення.
Священну книгу РУНВірівців — «Мага Віра» тепер можна скачати в електронному вигляді
http://rozum.info/load/9-1-0-23
Приїхали.
Вірування буде "національним" тоді, коли його буде сповідувати більш ніж половина населення.
Рідною вірою це не буде.
Бо наші предки вірили не в одного бога.
  • 0

#27 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень

Відправлено 04.12.2009 – 14:37

Перегляд дописуKing Oni (4.12.2009 13:51) писав:

Приїхали.
Вірування буде "національним" тоді, коли його буде сповідувати більш ніж половина населення.
Рідною вірою це не буде.
Бо наші предки вірили не в одного бога.
Приймається владою, як офіційний культ, а решту зробить зомбоящик...Повірте 2-5 років і все будуть на капищі
  • 0

#28 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 04.12.2009 – 15:04

Перегляд дописуДобронрав (4.12.2009 14:37) писав:

Приймається владою, як офіційний культ, а решту зробить зомбоящик...Повірте 2-5 років і все будуть на капищі
А Україна - світьска демократична держава. Тобто офіціальної релігії бути не може. Зміни до Конституції (де це й прописано) мають буди тільки через референдум. Зрозуміло, що таку зміну не введуть.
  • 0

#29 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.12.2009 – 15:09

Цитата

name='Богуслав' post='545684' date='4.12.2009 13:48']
щодо рідновірських вірувань хочу сказати.
так, воно наче й рідне, бо колись наші пращури сповідували ці релігії,

Ти переплутав віру з релігією. Це різні поняття. Звідси і хибність сприйняття рідновірів.

Цитата

але все залежить від того на що саме опирається самоідентифікація нації (народу, громади).

Саме на ВІРУ і опирається самоідентифікація нації, народу, громади, племені.

Цитата

мабуть нажаль, але ми наш зв’язок з минулим сягає не дальше XIV-XVI ст. (фактично козаччина) коли вже буяло християнство.

Помилочка. Зв"язок з минулим нашого роду-племені сягає на кілька тисячоліть глибше, ніж згадане тобою християнство. Тим паче - козацтво. При цьому, цей зв"язок ідентифікується на РЕАЛЬНИХ фактах у вигляді рукописів. А ще, пам"ятників культури. Тобто символів, які розповідають про рівень культури, мистецтва, знань наших предків. Це така ж жива мова, як і мова у вигляді знаків (букв) на певних рукописах. Отже висновок : зв"язок з минулим у кожного роду племені вираховується не від часів "козацтв" та чужинських релігій, а від часів уміння предків подавати свідчення про себе у вигляді вищезгаданих пам"ятників культури та спроможності написати про себе. Тобто, літопис. А це - не часи козацтва. Твоя помилка в часі сягає кількох тисячоліть.

Щодо козацтва. Ідентифікувати себе (як одноплемінника) в такий спосіб, це як мінімум - недолуго. Хоч би по тій причині, що козацтво було далеко неоднорідним. Як у вірі, так і в сприйнятті національного самовизначення. Це підтверджується багатьма історичними фактами, але це не тема розділу.

Цитата

особисто я вважаю своїми гідними предками українських Гетьманів, ЗУНР, УНР, покоління повстанців, що створили УПА,

Щодо помилки такого "самовизначення" у власній гідності, про те вказав вище. Щодо цієї цитати, можу додати - це смішно.

Цитата

а рідновірство з цим якось не в’яжеться. хоча про це треба пам’ятати, але не більше.

Ати його і не пам"ятаєш. Не здатен, поскільки це вступає в протиріччя з твоїм же поглядом вище: "самоіндетифікація від козацтва" та християнизма.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.12.2009 – 15:10

• 0

#30 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 04.12.2009 – 17:19

Перегляд дописуБезбожник (4.12.2009 15:09) писав:

Помилочка. Зв"язок з минулим нашого роду-племені сягає на кілька тисячоліть глибше, ніж згадане тобою християнство. Тим паче - козацтво. При цьому, цей зв"язок ідентифікується на РЕАЛЬНИХ фактах у вигляді рукописів. А ще, пам"ятників культури. Тобто символів, які розповідають про рівень культури, мистецтва, знань наших предків. Це така ж жива мова, як і мова у вигляді знаків (букв) на певних рукописах. Отже висновок : зв"язок з минулим у кожного роду племені вираховується не від часів "козацтв" та чужинських релігій, а від часів уміння предків подавати свідчення про себе у вигляді вищезгаданих пам"ятників культури та спроможності написати про себе. Тобто, літопис. А це - не часи козацтва. Твоя помилка в часі сягає кількох тисячоліть.

Щодо козацтва. Ідентифікувати себе (як одноплемінника) в такий спосіб, це як мінімум - недолуго. Хоч би по тій причині, що козацтво було далеко неоднорідним. Як у вірі, так і в сприйнятті національного самовизначення. Це підтверджується багатьма історичними фактами, але це не тема розділу.

Щодо помилки такого "самовизначення" у власній гідності, про те вказав вище. Щодо цієї цитати, можу додати - це смішно.

Ати його і не пам"ятаєш. Не здатен, поскільки це вступає в протиріччя з твоїм же поглядом вище: "самоіндетифікація від козацтва" та християнизма.

знаєте, заглиблення в свої коріння може бути безмежним. рідновіри зупинились на рівні 800-1000 років назад, але ще ранішен були й інші вірування, то чому не копнути глибше? я думаю з точки зору скіфів рідновіри будуть такими ж відступниками як з точки зору рідновірів - християни.
усе умовно.
особисто я більше поважаю язичника князя Ігора, ніж хрестоположника Володимира.
саме тому вважаю віру і вірування - сферою надто інтимною і особистою, не вартою дискусій і тим паче протиріч. бо як показує практика релігійні протистояння позитиву не несуть.
  • 0

#31 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень

Відправлено 04.12.2009 – 18:10

Перегляд дописуKing Oni (4.12.2009 15:04) писав:

А Україна - світьска демократична держава. Тобто офіціальної релігії бути не може. Зміни до Конституції (де це й прописано) мають буди тільки через референдум. Зрозуміло, що таку зміну не введуть.
Так і Християнство в нас неофіційне :happy1: Я маю на увазі, що замість пропаганди Християнства, почнеться пропаганда РІДної Выри, включаючи дії політиків, замість цілування ікон і підтримки духовенства, почнуть підтримувати РіДну Віру
  • 0

#32 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.12.2009 – 18:57

Цитата

name='Богуслав' post='545730' date='4.12.2009 17:19']
знаєте, заглиблення в свої коріння може бути безмежним. рідновіри зупинились на рівні 800-1000 років назад, але ще ранішен були й інші вірування, то чому не копнути глибше?

Неправильно, Богуславе. Я так і знав, що послідує приблизно : "так можна копатись до неандертальців". І навмисно залишив це "для тебе". Знову таки, підкреслю, що цю туфту підкинули христяни. Такий собі вигідний обманчик. Тому ти і видав на поверхню що "заглиблення може бути безмежним". Їх ідейка.
Безмежним до якого часу, Богуславе ? До часів відсутності літопису ? А що ми можемо про такі часи знати ? Там же темна стіна. Здогадки. Тому я і вказав, що самовизначення Рідного Роду-племені всяк народ починає з часів літопису. А це не підлягає під термін "безмежність". Хіба літопис інків, майя і т.п. є безмежність ? А ми що, "рижі" ? Гірше їх ? Тупіші ?
Та ти поїдь до Пітеру в Ермітаж і подивись певні вироби древніх слов"ян з дорогоцінних металів. Богуславе, це шедеври ! А найдивіше, що вони набагато старші єгипетських пірамід ! І це ж не вигадка, бо воно лежить перед очима. Його можна помацати руками ! Тобто, це РЕАЛЬНИЙ доказ високої культури наших предків. Це доказ існування високої освіченості.

Цитата

я думаю з точки зору скіфів рідновіри будуть такими ж відступниками як з точки зору рідновірів - християни.
усе умовно.

А я так не думаю. Більше того, переконаний що це не так.
Історія міжплеменних відносин предків наших була неоднорідною. І це, нормальне явище. Таку історію в своєму становленні проходили всі народи відомі в літописах. У тій же бейблі, історія древніх жидів теж неоднорідна. Як і їх віра. Але різниця між ними і нами полягає в тому, що вони, виколисавши свою віру і релігію в міжплеменних протиріччях, зберегли їх і користуються понині.
А от ми, користуємся ЇХНІМ. При цьому робимо це З ЇХНЬОЇ ВОЛІ, А НЕ ВЛАСНОЇ.
Тому ми, як оті сліпі кошенята, намагаємось поєднати величність Кобзаря (ненависника юдохристиянства) з надуманою "істиною христовою". І виходить дуже кумедна та гидотна ситуація, коли юдохристиянин Ющенко чи юдохристиянка Тимошенко, пафосно похваляють великого Тараса під час роковин його народження. Яке кощунство може бути ще вищим ? Найсмішніше, що це виглядає кощунством як з точки зору Кобзаря, так і з точки зору юдохристянства. Чи мо не для нас писав Франко : "лупайте цю скалу ?". Тіко воно навпаки у нас виходить - лупають нас, замісивши все до купи під назвою "свобода віросповідання".

Цитата

особисто я більше поважаю язичника князя Ігора, ніж хрестоположника Володимира.

Ну то недаремно ж Володимир назвав віру христянську - ПОТЄШНОЙ. От і потЄшаємось з його подачі.

Цитата

саме тому вважаю віру і вірування - сферою надто інтимною і особистою, не вартою дискусій і тим паче протиріч. бо як показує практика релігійні протистояння позитиву не несуть.

Це не твої слова, Богуславе. Цю ідеологію про "інтимність" питання вже давно висловили прислужники юдаїзму у "святих трудах" та "прочіх істинах". І лякають тим же, чим намагаєшся налякати ти : "позитиву не несуть". Ще б пак, який тут нафік позитив для ПОПів ? А до тих лякачок додають ще можливість конфліктів. Тобто, попереджають : тіко попробуйте, прольється кров. А про "любов до ворогів" моментально забувають. Фігня це все. Ніякої крові бути не може. Все значно простіше : якщо в певному місці з"являється пустеля, то люди ідуть туди, де є вода. Вона ж бо - ЖИТТЯ.

ПС. І теє..Богуславе, я не належу до Рідновірів.
І ще. Рідновір"я - не є релігією по великому рахунку. Це стиль життя і спосіб ВІРИ переданий в генетичній пам"яті від Роду Свого. Включаючи своїх же Богів. І добрих і злих, між іншим. Така ВІРА.
  • 0

#33 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 04.12.2009 – 21:41

Говорячи про рідну віру, вживаємо імена: Род, Даждьбог, Перун, Сварог, Велес, матір Слава...

Говорячи про християнство як різновид юдаїзму для гоїв, перелічимо: Абрам, Мойша, Сіма, Ізя, Шауль...

Тож як кажуть - що кому ближче, в кого які предки ))))))
  • 0

#34 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.12.2009 – 22:03

Перегляд дописуРодослава09 (4.12.2009 21:41) писав:

Говорячи про рідну віру, вживаємо імена: Род, Даждьбог, Перун, Сварог, Велес, матір Слава...

РОДОСЛАВО, тобі треба було б ті імена Богів Роду надрукувати здоровецькими буквами. САме БУКВАМИ. З яких складаються слова. Зі слів - речення. Це я не тобі так докладно пояснюю. Це я пояснюю ЗАВУ, щоб він у себе самого запитав : якщо, на його думку, до христянства не було літопису, то звідки ж ми знаємо ці імена Рідних Богів ? Ну хіба що марсіани нам це написали. Так воно виходить по "теорії ЗАВА".

Цитата

Говорячи про християнство як різновид юдаїзму для гоїв, перелічимо: Абрам, Мойша, Сіма, Ізя, Шауль...

Тож як кажуть - що кому ближче, в кого які предки ))))))

Певно, що так. Але то вже кожному своє. Кому Род, а кому і Сіма з Мойшею рідня. Прально кажу, ЗАВе ?
  • 0

#35 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 04.12.2009 – 22:30

Перегляд дописуБезбожник (4.12.2009 22:03) писав:

Певно, що так. Але то вже кожному своє. Кому Род, а кому і Сіма з Мойшею рідня. Прально кажу, ЗАВе ?
А це вже тхне антисемітизмом.
А від цього і до Алоізича недалеко.
Добронраве, поняття рідної віри дуже умовне.
Тобто, якщо я українець, я маю вірити у Рода, Даждьбога і т.д.
Ці вислови про юдохристиянство наводять на думку, що шановні хочуть свідомо обмежити свободу своїх громадян.
Релігія та інші "віри" - це політика, що використовує ефемерні структури.
Мораль вони дають одну. Тільки в іншій палітурці та іншою мовою.
І в мене питання до рідновірів: як ви ставитесь до жертвоприношень?
  • 0

#36 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.12.2009 – 23:37

Перегляд дописуKing Oni (4.12.2009 22:30) писав:

А це вже тхне антисемітизмом.
А від цього і до Алоізича недалеко.

Ну, цей фокус давно відомий. Як шо, то відразу : антисемітизм! спасайте! ріжуть! Ніби то хтось когось до цього закликає. Інша справа, що Ви хочете повернути у це русло. Ніфіга у Вас не вийде.

Цитата

А от ЦЕ, вже цікаво. І конструктивно. Ото ж: існує Вам відоме правило : якщо хтось про когось або про щось говорить певну інформацію, або ставить питання, то перш ніж опитуваний повинен відповісти, він (опитуваний) має право на уточнення слідуючого плану :

1. ЯКИМИ ДОКУМЕНТАЛЬНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ, ШАНОВНИЙ, ВИ КЕРУЄТЕСЬ ЗАПИТУЮЧИ ПРО ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ ?
2. Про жертвоприношення В ЯКІЙ релігії Ви запитуєте у рідновірів ?
  • 0

#37 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 05.12.2009 – 08:09

Перегляд дописуzav (4.12.2009 23:07) писав:

Ну, чому ж ви так одразу? Я просто скромний.
Ось вам моя особиста вельми конструктвна думка: вішати рідновірів як тих фашистів.
Перегрівся наш співбесідник за компом :happy1:

Може, рідновірці спалювали, катували християн, заганяли в ліси - чи історія каже щось протилежне? То до чого це порівняння з фашистами? Ви боїтеся, що рідновірці усунуть від влади кума Ющенка Червоненка, а ще Фельдмана, Звягільського та ін., прикрутять хвіст коломойським, бродським? Значить, Ви з того кореня. Християни повинні покаятися перед рідновірцями. До речі, фашисти діяли в дусі інквізиції середньовіччя, котра, як відомо, була християнською і переслідувала юдеїв.

†Fallen Angel†: Усне попередження за п.п. 2.2.
  • 0

#38 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 05.12.2009 – 15:51

Перегляд дописуДобронрав (4.12.2009 23:21) писав:

Нічого не бачу поганого в політиці Німетчини 30-39 років, а жиди дійсно спровокували 2 світову війну, через що тепер і засуджують так званий "нацизм"
Ви просто не розумієте, що говорите.
Переходимо до теми.
Добронраве, як Ви живете - без віри? І взагалі живете?
  • 0

#39 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 05.12.2009 – 16:02

Перегляд дописуБезбожник (4.12.2009 23:37) писав:

А от ЦЕ, вже цікаво. І конструктивно. Ото ж: існує Вам відоме правило : якщо хтось про когось або про щось говорить певну інформацію, або ставить питання, то перш ніж опитуваний повинен відповісти, він (опитуваний) має право на уточнення слідуючого плану :

1. ЯКИМИ ДОКУМЕНТАЛЬНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ, ШАНОВНИЙ, ВИ КЕРУЄТЕСЬ ЗАПИТУЮЧИ ПРО ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ ?
2. Про жертвоприношення В ЯКІЙ релігії Ви запитуєте у рідновірів ?

ПС. А питання дійсно, суперове ! Ух ! (от тільки...кому відповідати доведеться з боку христян про жертвоприношення - не заздрю!)
1. Зрозуміло ж Вікіпедію.
2. В дохристиянських віруваннях на теренах України.
  • 0

#40 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 05.12.2009 – 16:53

Перегляд дописуKing Oni (4.12.2009 22:30) писав:

Вам неприємні людські жертві і навіть жертви тварин? Як я Вас розумію.

Взагалі-то на жертвах більш всіх поведені греки. Бо їхнє мисливське життя, бідна земля, безводдя, їхня прив’язаність до вина робили їх і розпусними, і схильними до кривавих ритуалів ще з язичництва. Вони богам в жертву приносили своїх синів і доньок, і ці їхні криваві ритуали яскраво відображені навіть не тільки в їхній язичнецикій літературі, але і в візантійському православ"ї і в біблії, яку вони писали теж.

Це зрозуміло, бо Богам жертвують саме цінне і воно це цінне повинне ще презентувати вдачу того хто приносить жертву перед Богами. А якже інакше? Ти чогось вбив, і воно вбите тобою повинно тебе любити, щоб прийти до Бога і сказати, що ти класний. До речі, Христос себе запропонував жертвою більш цінною, чим баран, яких приносили в жертву жиди. Тай ще його повинні були з"істи. Може і Ви його їли?

У слов"ян хлібробів, у який саме цінне це господарство на землі логічно, не могли бути криваві жертви. Навіть з домашньої скотини, бо відомо, щоб забити скотину наші люди приглашали чи жебрака-чужинця, чи є мог бути на селі такий приставлений москаль чи татарин, чи грек, який по цій справі гож. І як в народі кажуть про ту жертву, що тьфуй, то хай йому грець.

І так склалося, що православне християнсьтво на Русі це цілком грецька віра і грецькі уяви. Тому у вас грецьке світоуявлення, що навіть перекликається з тим що Ви усвідомити не можете свого грецького язичництва, але добре знаєте своїх грецьких богів як своїх ще з школи. Ну там зевесів, артемід і іншіх... адже це звичайна школотна наука історія.

Повідомлення відредагував Odonacer: 05.12.2009 – 17:20

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних