Перейти до вмісту

SOUNDSTREAM

Повідомлень в темі: 53

#21 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 22.11.2009 – 15:09

Цитата

Для написання музики ми дійсно використовуємо FL Studio (FruityLoops), але мелодії всі прописували самі (нічого готового не використовували wink.gif )
інструмент, звуковуха, мікрофони ітд?
  • 0

#22 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 15:16

Перегляд дописуLactarius (22.11.2009 15:09) писав:

інструмент, звуковуха, мікрофони ітд?
Скажу чесно: звуковуха вбудована, але збираюся купити нормальну.

"Живих" інструментів ми не використовуємо, лише віртуальні.

Із стандартних інструментів FL використовуємо Sytrus, але в основному юзаємо VST-інструменти від сторонніх виробників:

reFX Nexus
reFX Vanguard
rgc:audio Z3ta+
Syncaine TM-200X
SuperWave Pro
SuperWave P8
  • 0

#23 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 15:22

Цитата

"Живих" інструментів ми не використовуємо, лише віртуальні.
ви взагалі виступали десь вживу?
  • 0

#24 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 15:24

Перегляд дописуLactarius (22.11.2009 15:22) писав:

ви взагалі виступали десь вживу?
поки що ні, але плануємо
  • 0

#25 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 15:26

Цитата

поки що ні, але плануємо
без живих інструментів? то напевно взагалі круто... може ви і не музиканти зовсім?
  • 0

#26 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.11.2009 – 15:26

Перегляд дописуDJ FatCat (22.11.2009 15:24) писав:

поки що ні, але плануємо

Яким чином це відбуватиметься?
  • 0

#27 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 15:35

Перегляд дописуLactarius (22.11.2009 15:26) писав:

без живих інструментів? то напевно взагалі круто... може ви і не музиканти зовсім?

Перегляд дописуFT232BM (22.11.2009 15:26) писав:

Яким чином це відбуватиметься?
Ну виступати то з живими будемо :lol:
Але вживу буду грати лише основну мелодію (баси, ударні і все таке будуть на фанері), оскільки таку музику грати повністю вживу - не реально :yes:

Виступати будемо в якомусь клубі :lol:

До речі, FT232BM, ми теж з НТУУ "КПІ"! :wacko:
  • 0

#28 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 15:41

Цитата

Ну виступати то з живими будемо smile.gif
Але вживу буду грати лише основну мелодію (баси, ударні і все таке будуть на фанері), оскільки таку музику грати повністю вживу - не реально smile.gif

Виступати будемо в якомусь клубі kozak.gif

капець... звичайно... оркестри теж під фанеру грають... бо грати таке вживу просто нереально... руки рівні треба мати і володіти інструментом, а не клепати фейк один за другим.
  • 0

#29 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.11.2009 – 16:00

Перегляд дописуDJ FatCat (22.11.2009 15:35) писав:

Виступати будемо в якомусь клубі :wacko:

Барви, Інтонації, Клуб 13?
  • 0

#30 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 16:32

Перегляд дописуLactarius (22.11.2009 15:41) писав:

капець... звичайно... оркестри теж під фанеру грають... бо грати таке вживу просто нереально...
блін, я фігєю... Ти взагалі думаєш, що кажеш? При чому тут оркестри? Ти б ще Моцарта загдав! :wacko:
Оркестрова музика - це ЖИВА музика! А в нас електронна музика!

Електронних гуртів, що грають повністю вживу, дуже мало! В більшості випадків на виступах таких гуртів клавішники просто ІМІТУЮТЬ, що вони грають! А насправді то фанера грає!

Крім того, у мене не десять рук, щоб одночасно грати і основну мелодію, і background-мелодію, і баси, і ударні і все інше!

Цитата

руки рівні треба мати і володіти інструментом
От з руками у мене поки що все нормально!

Перегляд дописуFT232BM (22.11.2009 16:00) писав:

Барви, Інтонації, Клуб 13?
ну тіпа того :lol:

Повідомлення відредагував Роланд: 23.11.2009 – 09:25

• 0

#31 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 16:55

Цитата

Електронних гуртів, що грають повністю вживу, дуже мало! В більшості випадків на виступах таких гуртів клавішники просто ІМІТУЮТЬ, що вони грають! А насправді то фанера грає!
Тоді яке право маєте ви і вони називатися музикантами?

Цитата

Слухай, ти, фейк ходячий, може ти сам що-небудь напишеш, покажеш, що ти краще можеш? А то обливати когось лайном тут вміють усі angry2.gif
Не дуже ввічливо обзаватися, що є порушеням прав форуму. І навідміну від твоєї групи я виступав вживу граючи на гітарі(досить-таки не тривіальні речі) і співаючи (так одночасно). Тим більше я не хочу викладати тут музику з використанням драммашини, бо вважаю що на записах повинні бути звуки реальної гри, а не набиті в лєвій програмі причому методом копіпасту з інших пісень(а це хожеш не заперечувати, бо все чути) Я як музикант не пхаю людям фейк з думкою "і так зхавають". Так що прошу не засмічувати форум.
  • 0

#32 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 17:32

Перегляд дописуLactarius (22.11.2009 16:55) писав:

Тоді яке право маєте ви і вони називатися музикантами?
Scooter, Cascada, Basshunter - це по твоєму не музиканти???
Тоді ХТО???

Цитата

І навідміну від твоєї групи я виступав вживу граючи на гітарі(досить-таки не тривіальні речі) і співаючи (так одночасно).
І що ти хочеш цим сказати?
Я теж можу одночасно співати і грати на синтезаторі під автоакомпанемент! І що???

Але справа не в цьому! Ти взагалі знаєш струкутуру нашої музики? Так от для того, щоб кожний звук зіграти вживу, ти знаєш скільки потрібно синтезаторів? Як мінімум 5! І то не вистачить! Ти сам подумай, як можна ОДНОЧАСНО грати на 5-ти інструментах?

Цитата

Тим більше я не хочу викладати тут музику з використанням драммашини, бо вважаю що на записах повинні бути звуки реальної гри, а не набиті в лєвій програмі причому методом копіпасту з інших пісень(а це можеш не заперечувати, бо все чути)
По-перше: в танцювальній музиці використовується саме драм-машина, а не живі ударні!

По-друге: FL Studio - це не "лєва" програма, а професійний секвенсор, який використовують навіть відомі музиканти! І цю програму може освоїти далеко не кожний!

По-третє: Я не знаю, що тобі там чути, але ми НІКОЛИ НІЧОГО НЕ КОПІПАСТИЛИ З ІНШИХ ПІСЕНЬ! Всі мелодії придумали МИ! А якщо в тебе проблеми зі слухом - звертайся до лікаря!
Хоча це характерно для людей, що не слухають dance-музику - для них усі мелодії в такій музиці здаються однаковими...

Цитата

Я як музикант не пхаю людям фейк з думкою "і так зхавають". Так що прошу не засмічувати форум.
Абсолютно так само і я не пхаю ніякий фейк!

Я вже казав - багатьом людям подобається наша музика! Деякі наші друзі навіть купляють в нас диски, не дивлячись на те, що всі наші альбоми лежать в інеті!

А ти можеш вважати нашу музику фейком, чи ще чимись скільки завгодно. Скажу тобі одне - переважна більшість людей так не вважають! І мені глибоко наплювати на те, що про нас думаєш ти і тобі подібні!..
І форум в даному випадку засмічуєш ти своїми безглуздими повідомленнями!

Не подобається - флаг тобі в руки і барабан на шию! :wacko:

Повідомлення відредагував DJ FatCat: 22.11.2009 – 17:35

• 0

#33 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 18:06

Цитата

Я теж можу одночасно співати і грати на синтезаторі під автоакомпанемент! І що???
власне АВТОакомпанемент. а руками на реальному інструменті і не просто акордами, а грати реально складну річ? твій автоакомпонемент ще раз доказує що ти суєш людям фанеру, а не музику наповнено відчуттями.

Цитата

Але справа не в цьому! Ти взагалі знаєш струкутуру нашої музики? Так от для того, щоб кожний звук зіграти вживу, ти знаєш скільки потрібно синтезаторів? Як мінімум 5! І то не вистачить! Ти сам подумай, як можна ОДНОЧАСНО грати на 5-ти інструментах?
ТИ МАЄШ АВТОАКОМПАНЕМЕНТ.

Цитата

Абсолютно так само і я не пхаю ніякий фейк!
інструменти не справжні, отже фейк.

Цитата

І мені глибоко наплювати на те, що про нас думаєш ти і тобі подібні!..
Тоді ти би не розводив тут флейму...

Цитата

Scooter, Cascada, Basshunter - це по твоєму не музиканти???
Тоді ХТО???

А ТАК! СКУТЕР використовували Фрутілупс і VST-плагіни на записах в кінці 80х років... звичайно...
  • 0

#34 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 18:27

Перегляд дописуLactarius (22.11.2009 18:06) писав:

власне АВТОакомпанемент. а руками на реальному інструменті і не просто акордами, а грати реально складну річ? твій автоакомпонемент ще раз доказує що ти суєш людям фанеру, а не музику наповнено відчуттями.
Я можу й без акомпанементу!
Але не забувай, що гітара і синтезатор - це зовсім різні інструменти, порівнювати їх між собою недоцільно!

Цитата

ТИ МАЄШ АВТОАКОМПАНЕМЕНТ.
Тут автоакомпанемент не допоможе! Музика буде відрізнятися від оригіналу! На концертах народ хоче чути те ж саме, що й звучить в оригіналі, а не щось, що віддалено нагадує оригінал!

Крім того, ти що пропонуєш, під один і той самий акомпанемент грати усі пісні, щоб в людей скалалося враження, що ми виконуємо одну і ту ж саму пісню?

Цитата

інструменти не справжні...
Це нічого не доказує! Зараз ВСІ електронні музиканти використовують VST-синтезатори! І я не вважаю, що це погано! Тим більше, що деякі з програмних синтезаторів можуть втерти носа багатьом апаратним!

Цитата

А ТАК! СКУТЕР використовували Фрутілупс і VST-плагіни на записах в кінці 80х років... звичайно...
Що ти мелиш? В 80-х роках Скутера ще не існувало! Правда, тоді був проект Celebrate The Nun, в який входило двое учасників Scooter.

Але при чому тут 80-ті? На дворі вже 21-е сторічча! З’являються нові технології. Зараз більшість елекронних музикантів використовують програмні VST-синтезатори і програми типу FL Studio/Cubase. В 80-х цього не було, користувалися апаратними засобами.

Давайте ще згадаємо 50-ті роки, коли синтезаторів взагалі не було. Так що, всі, хто грають на синтезаторах - фейк по твоєму?
  • 0

#35 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 18:45

Цитата

Я можу й без акомпанементу!
Але не забувай, що гітара і синтезатор - це зовсім різні інструменти, порівнювати їх між собою недоцільно!
А то. думав я тільки на гітарі граю?

Цитата

Крім того, ти що пропонуєш, під один і той самий акомпанемент грати усі пісні, щоб в людей скалалося враження, що ми виконуємо одну і ту ж саму пісню?
Та нічо зате одні і ті самі ритми на драм машинці можна юзати. всім ітак пофіг....

Цитата

Тим більше, що деякі з програмних синтезаторів можуть втерти носа багатьом апаратним!
Ти взагалі подумав, що ти сказав? Видно в програмуванні ти шариш так само як і в музиці...

Цитата

Давайте ще згадаємо 50-ті роки, коли синтезаторів взагалі не було. Так що, всі, хто грають на синтезаторах - фейк по твоєму?
я можу згадати і класику. але думаю, що ти ж не можеш зіграти класику... все-таки не зміг закінчити муз. школу....
  • 0

#36 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 22.11.2009 – 19:27

Цитата

Мені, наприклад, стиль цього Sunday Munich абсолютно не подобається!
а кого ти вважаєш музичним Богом?)

Цитата

ми дійсно використовуємо FL Studio
: )

Цитата

в електрониці живий інструмент, хіба шо, диктофоні записи,)

Цитата

Електронних гуртів, що грають повністю вживу, дуже мало!
чувак, під час виступу у них абсолютно нічого може бути і не написано заздалегідь. вони тупо імпровізують і колбасяться під те, що імпровізують)

Цитата

Крім того, у мене не десять рук, щоб одночасно грати і основну мелодію, і background-мелодію, і баси, і ударні і все інше!
XD
в Фруті лопс є така кнопочка, зелена, поблизу доріжок. її тре вимкнути, щоб якась з доріжок перестала грати.
і ще дуже популярно грати з багатоканальним мікшером, там є така крутілка як "Volume" на кожен канал), і аналогічно кнопочка як в Фруті лопсах)
  • 0

#37 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 20:32

Перегляд дописуLactarius (22.11.2009 18:45) писав:

Та нічо зате одні і ті самі ритми на драм машинці можна юзати. всім ітак пофіг....
По-перше: ритми не в кожній композиції однакові!
По-друге: в стилі Dancecore/Hands Up є певна структура ритму, якої треба дотримуватись!

Цитата

Ти взагалі подумав, що ти сказав? Видно в програмуванні ти шариш так само як і в музиці...
От тільки не треба! Я в програмуванні дуже добре шарю. І в музиці теж не гірше за тебе!
Чи ти вважаєш, що ти тут самий розумний, самий правильний, а всі навколо дурні? Тоді я тобі дуже співчуваю...

Ось, наприклад, DJ Manian (продюсер гурту Cascada) коли купив той самий reFX Nexus VSTi, він продав багато апаратури! Вона йому просто стала непотрібною! Я знаю що кажу! Можу навести цитату:

NEXUS is a fantastic product! I use it in every production. I already sold lots of my hardware, since NEXUS is easy to use, has a quick workflow and it sounds even fatter than all other synths I know...My No. 1 workhorse in the studio!
http://refx.com/?lan...ts/testimonials

Ну і що ти скажеш?

Цитата

З логікою ти теж не дружиш? Фейк - підробка, імітація і ше купа подібних слів. інструменти не справжні, отже ти пропонуєш фейк.
Поясни, ДЕ ти тут бачиш підробку, чи не справжні інструменти?
VST-інструменти - це грубо кажучи ті ж самі синтезатори, тільки програмні! Їх зараз майже всі відомі електронні музиканти/гурти використовують!!! Так що це значить, що всі вони фейк? Та якби б ти їм таке сказав, про тебе подумали б що ти... (не буду казати хто).

Цитата

я можу згадати і класику. але думаю, що ти ж не можеш зіграти класику... все-таки не зміг закінчити муз. школу....
Звідки ти взяв, що я не зміг закінчити? Я не закінчив не від того, що я не зміг, а через те, що я виїхав тоді закордон, і не мав можливості там продовжувати це діло!

І не треба мені занижувати репутацію зі словами: "Чувак згинь, ти от навіть муз. школу не зміг закінчити...". Ти думаєш, що це дуже культурно?
Я подібні речі (типу "чувак згинь") говорив ще в 5-му класі!

Перегляд дописуКава з козявками... (22.11.2009 19:27) писав:

а кого ти вважаєш музичним Богом?)
не можу сказати.
Але серед гуртів/виконавців, що виконують музику, подібну до нашої, виділю таких:
Cascada, Akira, 2 Vibez, Basshunter, Tune Up!, Basslovers United, DJ's@Work, Sylver, Culture Beat, Masterboy...

Цитата

чувак, під час виступу у них абсолютно нічого може бути і не написано заздалегідь. вони тупо імпровізують і колбасяться під те, що імпровізують)
В більшості випадків вони імітують гру на синтезаторах під мінусовку!

Цитата

XD
в Фруті лопс є така кнопочка, зелена, поблизу доріжок. її тре вимкнути, щоб якась з доріжок перестала грати.
і ще дуже популярно грати з багатоканальним мікшером, там є така крутілка як "Volume" на кожен канал), і аналогічно кнопочка як в Фруті лопсах)
Та я то знаю, що в FL є LiveMode, але це трохи тупо...

Повідомлення відредагував Роланд: 23.11.2009 – 09:28

• 0

#38 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 20:57

Цитата

Звідки ти взяв, що я не зміг закінчити? Я не закінчив не від того, що я не зміг, а через те, що я виїхав тоді закордон, і не мав можливості там продовжувати це діло!
факт є фактом.

Цитата

VST-інструменти - це грубо кажучи ті ж самі синтезатори, тільки програмні!
ти то робиш не руками. за тебе "грає" програма.

Цитата

По-друге: в стилі Dancecore/Hands Up є певна структура ритму, якої треба дотримуватись!
Якщо будеш дотримуватися стилю і заганяти себе в рамки, то будеш такий, як сотні інших, тобто нікому не потрібний, крім можливо вузького кола людей. продовжуй в тому ж дусі
  • 0

#39 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 21:35

Перегляд дописуLactarius (22.11.2009 20:57) писав:

Дуже самовпевнено, як для людини, яка пише такий відстій.
О, вже й обрАзи пішли в мою адресу.
Це для ТЕБЕ наша музика відстій! Але як я вже казав, більшість людей так не вважають!

Цитата

Видно ти деградував з того часу.
Деградуєш скоріш за все ти, раз вже на образи перейшов...

Цитата

факт є фактом.
І що? Так, у мене незакінчена музична освіта, але це мені не заважає писати музику!

Цитата

ти то робиш не руками. за тебе "грає" програма.
якщо не руками, то чим?
Так, грає програма, і що тут такого? Колись були апаратні секвенсори, зараз програмні (FL Studio, Cubase, Reason, ...)

Музичні смаки в людей можуть відрізнятися, але культурна, інтелігентна та освічена людина НІКОЛИ себе так поводити не буде!

Ти можеш обливати лайном наш гурт і нашу музику скільки завгодно, я ще раз кажу: нам до одного місця те, що ти про нас думаєш!

Ти взагалі соромишся виставити свою музику, тому що в тебе комплекс неповноцінності, і ти починаєш принижувати те, до чого ніколи не дотягнешся!

Може й наша музика відстій, але наші друзі з великим задоволенням купують наші диски, дехто за власною ініціативою розповсюджує в інеті. Навіть деяким нашим друзям, що слухають лише рок і метал - і то подобається! І ти можеш скільки завгодно називати нашу музику відстоєм, а МИ ТВОРИЛИ, ТВОРИМО І БУДЕМО ТВОРИТИ, при цьому вдосконалюючи себе і нашу музику!
  • 0

#40 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 22.11.2009 – 22:44

нє, я таке не хаваю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних