Перейти до вмісту

Якщо я йому не "віддаюся"то я не довіряю йому?

Повідомлень в темі: 208

#201 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.12.2009 – 15:56

до чого тут авторка? чи лише в неї виникають подібні проблеми? закриють цю - створять ще десяток схожих тем, але якщо ти хочеш там повідписувати багато зайвого з метою набиття постів - борись за свої права

Перегляд дописуБажана (12.12.2009 15:51) писав:

Тай взагалі, тобі що шкода? :cry:
о так, я дуже чуттєво відношусь до таких тем, і коли їх закривають серце кров'ю обливається :gryzin:
  • 0

#202 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.12.2009 – 19:01

лол. мій допис усі розшифрували "пора закривати нафік" а насправді я лише мала на увазі що ситуація вже і так мабуть якось там вирішилась у авторки. таких "неваляшок" найдеться ще купа,які можуть чОгось навчитися у цій темі.
Взагалі варто би зробити якийсь архів для отаких тем (не плутати з сміттям),у яких новенькі могли б найти всі відповіді на свої вічні питання типу "порадьте,що робити?!?!??!"
  • 0

#203 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.12.2009 – 13:58

Тему почищено. Пропозиції та скарги у приват.
  • 0

#204 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.12.2009 – 19:52

Цитата

name='Масянька' post='536664' date='12.11.2009 14:39']
Усім привіт!..Народ допоможіть мені...)В мене є хлопець..йому 19 р.,мені 17...Ми зустрічаємося вже більше ніж півроку..Але є одна проблемка...він дуже сильно тисне на мене на рахунок статевого життя...В нього вже ці стосунки були і неодноразово...а в мене ще ні.. :) ..І він вважає,що якщо я йому не "віддаюся"то я не довіряю йому..((І я незнаю,що мені просто робити...Одні мені кажуть краще почекай...одні кажуть ні....!Плізззз...підскажіть що ви думаєте!! :happy1:

А шо ж тут думати, Масянько ? Відповідь знаходиться у твоєму ж зверненні до теревеньчан. Ось тут : "В нього вже ці стосунки були і неодноразово...". Зрозуміла ?...Ні ? Це ж дуже просто : запитай у тих, з ким він це вже "неодноразово",... пояснюючи їм своє бажання трахнутись як спосіб довіри. Не забудь, коли розпитаєш у тих кого він трахнув, наскільки та довіра до нього виросла. Особливо, я думаю, їх відповідь буде ще цікавішою, якщо ти перед тим як поставити питання, розкажеш тим "ранішетрахнутим", що він і тебе трахнув аргументуючи це... довірою.
Почувши відповідь "ранішетрахнутих", ти отримаєш чітку картину про те, чим же є насправді довіра. Бо я бачу, шо той мальчік тримає тебе за чергову лошицю.

ВакуОлька: Усне попередження за порушення п.п. 2.2.2.. Думаю, Безбожнику, є багато синонімів, за допомогою яких ви можете висловити свою думку.

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 14.12.2009 – 20:03

• 0

#205 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.12.2009 – 22:30

Шановна Масянька ! Я тут отримав цілком справедливе зауваження за синонім : "трахнути".
То ж, приношу публічно тобі вибачення за вживання грубого терміну.
Якщо можливо, читай його в сенсі "інтимні стосунки". :)
  • 0

#206 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 11.05.2010 – 01:49

якщо б справді кохала людину - не боялась би. а усей цей тиск на тему "ти мені не довіряєш" - звичайнісінький розвод.
  • 0

#207 awesomeone

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 21:13

ото флудня
парні цікава тема тепер я поняв шо за хунялякові справи творяться у них у головах :rolleyes:
Наробив кучу палєзних висновків:
На форумі дохуліо іглесіаса багато защитніків дєвственності, які заставляють молодьож терпіти, во казли.
Парєнь активно склоняє - во гад знач мало-активно склоняє, він ілі дрочить ілі трахає когось другого, бо якби не тратив потенціал авторша тєми уже би давно стонала :happy1:
Авторша незнає чи хоче - хоче но баіцця, іще раз закріпив свої переконання про бабську логіку.
Отакі діла рібята
  • 0

#208 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 12.05.2010 – 21:57

Таке враження що певному параднику треба хулієм іглесіасом по-губах надавати. Ага. :rolleyes:
  • 0

#209 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.05.2010 – 06:54

то все хуліо іглєсіас

я вам розкажу всю правду раз і назавжди.. якщо хтось на когось тисне в плані "хочу сексу" то там до кохання далеко...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua