Перейти до вмісту

Якщо я йому не "віддаюся"то я не довіряю йому?

Повідомлень в темі: 208

#181 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 16.11.2009 – 11:38

Перегляд дописуvdv86 (15.11.2009 20:23) писав:

блін в мене є знайомі як хлопці так і дівчата, яким 21-23 роки і які не займались ще сексом і нічо...живуть без шкоди для здоров"я :) просто в більшості в 16-18 років переважно секс для галочки, бо тіпа так модно або я вже дорослий :angry2: а дехто взагалі багато хвалиться своїми "подвигами" а насправді... я думаю готовність до цього діла має якось само по собі морально приходити і в кожного це різний вік
бггг, а є люди які чекають-чекають і з кожним роком їм все важче зробити це вперше, бо бояться, починають комплексувати, психувати, життя йде на перекосяк :angry1:
  • 0

#182 vdv86

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 14:03

Перегляд дописуDema V (16.11.2009 11:38) писав:

бггг, а є люди які чекають-чекають і з кожним роком їм все важче зробити це вперше, бо бояться, починають комплексувати, психувати, життя йде на перекосяк :angry2:
ну і таке теж буває :)
  • 0

#183 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 16.11.2009 – 14:11

Я шось взагалі не розумію суті питання. Який зв*язок між сексом і довірою? Може питання слід було поставити інакше: "Якщо я йому не віддаюся, то я не довіряю СОБІ?"
  • 0

#184 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.11.2009 – 12:37

взагаліто юній особі всьоголиш 17, а лобуряці уже 19...так що тиснути ажж ніяк не варто, бо неповнолітня дівчина то як глянцевий журнал - красива обкладинка, а в середині стаття...стаття...

Повідомлення відредагував Котяра: 18.11.2009 – 12:38

• 0

#185 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.11.2009 – 19:30

Флуд видалила. Хлопці, розглагольствуйте в темі ФЛУД,
  • 0

#186 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 18.11.2009 – 21:55

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 19:23) писав:

маю знайому ,18 років,цнотлива. півроку зустрічалася з 25-річним і постійно на нього жалілася. коли н її кинув,бо вона йому не давала,вона на нього посміла образитися. бугага. він робив їй дорогі подарунки,гуляв з неюю де вона скаже, тратив на неї чи не всю зарплау,а вона навіть цілувати його не хотіла. бартер нерівноправний,чи не так?
он вона, дратуюча сучасна жіноча психологія: вважають, що секс і поцілунки -- це дарунок хлопцю :)
називають це бартером дорогих подарунків і витрачених на них грошей ... :)
  • 0

#187 Vitalek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.11.2009 – 22:53

я б пояснив йому про поняття "довіра" . як вже казали, вияв довіри не є секс.
якщо після пояснення хлопець далі каже своє, я б пішов від нього (бувши на твоєму місці, на місці дівчини), ...не цінує він тебе, і не любить, ...а "любить" тіло твоє. (Мені так здається)
  • 0

#188 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.11.2009 – 23:18

Перегляд дописуkompman (16.11.2009 15:11) писав:

Я шось взагалі не розумію суті питання. Який зв*язок між сексом і довірою?
Прямий. Бажано перед сексом вимагати довідки з вендинспансера, а то потім прийдеться довірити тіло паталогоанатому.
  • 0

#189 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 19:41

[quote name='Масянька' date='12.11.2009 14:39' post='536664']
Усім привіт!..Народ допоможіть мені...)В мене є хлопець..йому 19 р.,мені 17...Ми зустрічаємося вже більше ніж півроку..Але є одна проблемка...він дуже сильно тисне на мене на рахунок статевого життя...В нього вже ці стосунки були і неодноразово...а в мене ще ні.. :ggggg: ..І він вважає,що якщо я йому не "віддаюся"то я не довіряю йому..((І я незнаю,що мені просто робити...Одні мені кажуть краще почекай...одні кажуть ні....!Плізззз...підскажіть що ви думаєте!! :shy:

Масянька, ти явно заплуталась і це видно вже з постановки твого питання. Доречним було б запитати "чи потрібен мені хлопець в якого шило в одному місці?" чи шось типу цього. Ти маєш бути особистістю перш за все для свого хлопця, в якої своє бачення на ті чи інші речі.

Для того щоб він на тебе не тиснув і не зводив все до "ти мені не довіряєш", тобі потрібно відверто з ним поговорити про причину рішення не всупати з ним в інтимні стосунки...наразі, можливо згодом...на все свій час. Відкинь його дорікання і розбирись в собі, зрештою зваживши всі за і проти, впевнена - зможеш визначитись.
  • 0

#190 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.12.2009 – 22:52

Перегляд дописуTorry (15.11.2009 15:54) писав:

Ну знаєте,хоч і в трусах все майже однакове,але ж набагато приємніше займатись коханням з коханою людиною,ніж просто уталяти бажання з ким попало!)
я до такої степені згоден з тобою,що можна битися головою об стіну. Чесні давалки можуть лише втамувати сексуальні потреби,а кохана все! Я сам пройшов цю школу,та і зараз проходжу. Жалітися на долю не буду,немає сенсу. А як же ж хочеться висказатися... І хочеться стримати в собі,бо воно моє,а навіщо воно іншим. Я краще сам всіх вислухаю,але жалітися не можу,підтримую,якщо треба,критикую коли треба. І сам страждаю і не страждаю... Далі буде видно...
Бажана,ти спочатку розберися,що для тебе значить цнотливість і на які жертви ти підеш,аби не втратити його,якщо він для тебе більше ніж щось значить,нічого думати,а якщо ти вже сумніваєшся,і віддасишся-будеш жаліти можливо все життя,змінеш думку про хлопців,або загуляєш. Мені кохана віддалася без вагань,як сама стверджувала,а я їй вірив,та й зараз вірю. А що мені ще залишається?
Думай думай думай...
  • 0

#191 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 12:32

Шахіст, мова йде не про мене, я свій вибір вже зробила. Кожен випадок індивідуальний. Якщо твоя кохана віддалася тобі ,як ти кажеш без вагань, значить справді була до цього готова і не тому, що ти капав їй на мізки, що тобі вже кортить. Масянька ж по якихось причинах такого зробити не може і ці причини вона сама для мебе ще не з'ясувала, якщо дану тему винесла на загальне обговорення. Твої слова про жертву мені ніяк не подобаються, задумайся, якщо дівчина чи хлопець зробить ЦЕ лише заради того щоб не втратити свого коханого при тому всьому, що є внутрішні суперечності, то який з того толк. Задоволення в такому випадку не отримає не він, не вона. Тай взагалі, робити з себе жертву... :ggggg:
  • 0

#192 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 12:54

Перегляд дописуМасянька (12.11.2009 16:57) писав:

Звичайно кохаю....))просто я вважаю..що до року стосунки можливі без сексу...
Вибач, Бажана,гнав біса! Мої слова про жертву ти мабуть не зрозуміла, якщо ... , не по темі писати вже хотів. Гаразд. Тепер ти, Масянька, невже у тебе немає подружки з якою ти б могла поговорити на таку тему? Чи ти може знайшла причину аби всі на тебе і твою малозначну проблему звернули увагу і понеслися допомагати тобі порадами? Так, малозначну, для мене, ти пробувала сама розібратися? Роби що хочеш, ти багато варіантів почула, хоч один тебе влаштував? Ні! Тоді що ще ти хочеш? Ти ж сама не знає що хочеш. Пробач за грубість, і за те, що зробив тебе винною...
  • 0

#193 Kvito4ka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2009 – 17:18

Перегляд дописуaAa(against all authority) (18.11.2009 21:55) писав:

он вона, дратуюча сучасна жіноча психологія: вважають, що секс і поцілунки -- це дарунок хлопцю :ggggg:
називають це бартером дорогих подарунків і витрачених на них грошей ... :shy:
Ну не скажи... не всі....
  • 0

#194 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.12.2009 – 20:10

Тема себе вичерпала..думаю,авторка теми і без нас свій вибір зробила давно.
  • 0

#195 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 11.12.2009 – 20:27

Якщо хлопцеві не терпиться, то не варто з таким мати справу, тим більше робити вибір на усе життя. З усього видно, що з нього буде гуляка, який волочитиметься за кожною спідницею.

Повідомлення відредагував Родослава09: 11.12.2009 – 20:27

• 0

#196 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 11.12.2009 – 21:45

Перегляд дописуDema V (16.11.2009 11:38) писав:

бггг, а є люди які чекають-чекають і з кожним роком їм все важче зробити це вперше, бо бояться, починають комплексувати, психувати, життя йде на перекосяк :gryzin:

Угу, одні чекають щось і не дають, а інші не можуть дочекатися коли їм дадуть і в обох життя на перекосяк. Оце таке горе. :cry:
  • 0

#197 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 14:59

Перегляд дописуaAa(against all authority) (18.11.2009 21:55) писав:

он вона, дратуюча сучасна жіноча психологія: вважають, що секс і поцілунки -- це дарунок хлопцю :gryzin:
називають це бартером дорогих подарунків і витрачених на них грошей ... :wub:

Я б дану думку дещо перефразувала. Найчастіше саме хлопець (чоловік) керується логікою типу - я в кавярні за неї заплатив, я їй квіточку купив, значить вона просто мало не зобов'язана мені віддячити, а якщо дівчина дозволяє собі відмовити роблять з неї невдячне стерво. :cry:
  • 0

#198 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 15:13

Перегляд дописуБажана (12.12.2009 15:59) писав:

Я б дану думку дещо перефразувала. Найчастіше саме хлопець (чоловік) керується логікою типу - я в кавярні за неї заплатив, я їй квіточку купив, значить вона просто мало не зобов'язана мені віддячити, а якщо дівчина дозволяє собі відмовити роблять з неї невдячне стерво. :gryzin:
Романтика або підкуп???
Як який хлопець, а якщо повії сільські віддаються за дві літри пива?
А якщо хлопець такий, як ти його описуєш, то він на щось надіється, і не отримав, а вона бл...ь, як завжди називають. Я б вдарився головою, як би я не платив у кафе чи ще десь за свою дівчину, і плачу я заради поваги. А те, щоб вона віддалася мені, потрібно лише кохання, а не як щось материальне.
Згоден, тему треба закривати, а то чим далі в ліс, тим більше дров.
  • 0

#199 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 15:51

можливо авторці теми вже всерівно, та хіба ж вона одна з такими "страшними проблемами" :cry: Є багато вільних відвідувачів форуму, які не приймаючи участі в обговоренні питань, перечитують думки інших і знаходять для себе відповіді чи як...

Тай взагалі, тобі що шкода? :gryzin:
  • 0

#200 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 12.12.2009 – 15:52

Перегляд дописуTeo (12.12.2009 16:46) писав:

Оо маразм, я там до чого? сенс закривати тему?
Ти ж один не хочеш!
Якщо не хочеш щоб закривали, напиши хоч щось розумне, і та дівчина тебе підтримала, а то тільки язиком мелеш.
Я і так в цій темі багато зайвого написав. Все, проблему вирішено, останнє слово за нею.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних