Перейти до вмісту

Якщо я йому не "віддаюся"то я не довіряю йому?

Повідомлень в темі: 208

#121 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 12.11.2009 – 19:54

Перегляд дописуПросто Юрій (12.11.2009 18:14) писав:

В 17 розумних дівчаток? Ви голку в сіні пробували шукати?

Такс! ШО за наєзд?!!
В 17 я ВЧИЛАСЯ. Шо не ясно?
Це зараз фігньою різною страждаю.
Так шо не тра узагальнювати.
  • 0

#122 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.11.2009 – 19:55

Перегляд дописуФабрегас (12.11.2009 18:52) писав:

весела тема як і всі подібні що повяляються)) 6 сторінок від обду це хороша динаміка))))

онтоп: йому походу треба тільки секс... а 17 років це ще поки що стаття..
Вже приводився уривок з Конституції, в 16 вже можна,а в 17 треба гг. (для особливо моральних-жартую я,жартую).
  • 0

#123 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 12.11.2009 – 19:58

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 19:23) писав:

нє. я мізантроп. але і якійсь мірі хлопця жалко. дівчата не менше за хлопців вміють дурити голову.
маю знайому ,18 років,цнотлива. півроку зустрічалася з 25-річним і постійно на нього жалілася. коли н її кинув,бо вона йому не давала,вона на нього посміла образитися. бугага. він робив їй дорогі подарунки,гуляв з неюю де вона скаже, тратив на неї чи не всю зарплау,а вона навіть цілувати його не хотіла. бартер нерівноправний,чи не так? він мав повне право відмовитися від таких невигідних стосуків. а раз кохання між ними не було,то і ображатися нічогого.

Ви мене вибачте,можу здатися наївною дуже. Який може бути БАРТЕР в коханні? Може це вона його змушувала дарувати їй подарунки? Звичайно,якщо не подобався-то треба було казати,але якщо він через секс з нею розстався-то це було не КОХАННЯ.
  • 0

#124 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.11.2009 – 20:08

Перегляд дописуTorry (12.11.2009 19:58) писав:

Ви мене вибачте,можу здатися наївною дуже. Який може бути БАРТЕР в коханні? Може це вона його змушувала дарувати їй подарунки? Звичайно,якщо не подобався-то треба було казати,але якщо він через секс з нею розстався-то це було не КОХАННЯ.
номіную дівчатко Торі на капітана очевидність.
  • 0

#125 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 20:09

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 20:08) писав:

номіную дівчатко Торі на капітана очевидність.

Дякую дякую дякую. Все життя про це мріяла)
  • 0

#126 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.11.2009 – 20:11

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 20:23) писав:

нє. я мізантроп. але і якійсь мірі хлопця жалко. дівчата не менше за хлопців вміють дурити голову.
маю знайому ,18 років,цнотлива. півроку зустрічалася з 25-річним і постійно на нього жалілася. коли н її кинув,бо вона йому не давала,вона на нього посміла образитися. бугага. він робив їй дорогі подарунки,гуляв з неюю де вона скаже, тратив на неї чи не всю зарплау,а вона навіть цілувати його не хотіла. бартер нерівноправний,чи не так? він мав повне право відмовитися від таких невигідних стосуків. а раз кохання між ними не було,то і ображатися нічогого.
важко сказати як зараз правильно поступати...навіщо взагалі люди зустірчаються? щоб в майбутньому створити сімю? чи щоб потрахатись? Ваш випадок - напевно другий випадок...
наприклад я не бачу сенсу для себе зустрічатись з кимось якщо я знаю що майбутнього небуде... а якщо сподіваюсь на майбутнє то знаю що в майбутньому головніше не секс а сімя, то можна трохи і почекати...
  • 0

#127 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.11.2009 – 20:13

Перегляд дописуTorry (12.11.2009 20:09) писав:

Дякую дякую дякую. Все життя про це мріяла)
діже смішно,коли "все життя я..(далі текст)" кажуть шістнадцятирічні..
  • 0

#128 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 20:15

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 20:13) писав:

Ну так давай посміємось) Я тільки за :lol:
  • 0

#129 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.11.2009 – 20:18

Перегляд дописуФабрегас (12.11.2009 20:11) писав:

важко сказати як зараз правильно поступати...навіщо взагалі люди зустірчаються? щоб в майбутньому створити сімю? чи щоб потрахатись? Ваш випадок - напевно другий випадок...
наприклад я не бачу сенсу для себе зустрічатись з кимось якщо я знаю що майбутнього небуде... а якщо сподіваюсь на майбутнє то знаю що в майбутньому головніше не секс а сімя, то можна трохи і почекати...
вона хоче мужика з машиною,шоб він за неї платив усюди і бла-бла-бла. мужик хоч сексу. шоніясна? хочуть "дружити"- має бути бартер.якшо нема кохання.

у тебе перша і єдина дівчина,з якою ти збираєшся одужитися. про які "я не бачу для себе сенсу зустрічатися" ти можеш казати,якшо,виходячи з твоїх же слів, ти взагалі не мав про це думати, ібо закоханий і збираєшся одружитися на ПЕРШІЙ і останній. ?

пишу і чогось думаю яка чобі класна. чоорд. це все осінь зі своїм листопадом. в мене депресія(

Повідомлення відредагував Sensssorika: 12.11.2009 – 20:19

• 0

#130 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 20:20

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 21:18) писав:

вона хоче мужика з машиною,шоб він за неї платив усюди і бла-бла-бла. мужик хоч сексу. шоніясна? хочуть "дружити"- має бути бартер.якшо нема кохання.
Та в такому випадку ясно що вони мають один одному давати те що кожен хоче в повній мірі.

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 21:18) писав:

у тебе перша і єдина дівчина,з якою ти збираєшся одужитися.
і я дуже тішусь з цього приводу)
  • 0

#131 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 20:26

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 20:18) писав:

у тебе перша і єдина дівчина,з якою ти збираєшся одужитися. про які "я не бачу для себе сенсу зустрічатися" ти можеш казати,якшо,виходячи з твоїх же слів, ти взагалі не мав про це думати, ібо закоханий і збираєшся одружитися на ПЕРШІЙ і останній. ?

пишу і чогось думаю яка чобі класна. чоорд. це все осінь зі своїм листопадом. в мене депресія(

Стоп. А звідки ти знаєш,що вона хоче мужика з машиною? Може вона думає,що це "ЛЮБОФФФ"?
  • 0

#132 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2009 – 20:27

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 19:17) писав:

шо він легко знайде для задоволення своїх фізіологічних потреб іншу дівчину,якшо ця не дасть. але ж ця потім буде плакати і казати який Сєрьожа казьол, і шо всі ці чоловіки бабніки , "знаю я таких" .

Його проблеми.
Захоче по-нормальному одружитися - приповзе назад. Бо дівчата з якими задовольняют фізіологічні потреби, і на яких одружуються - то завжди різні дівчата.

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 19:23) писав:

маю знайому ,18 років,цнотлива. півроку зустрічалася з 25-річним і постійно на нього жалілася. коли н її кинув,бо вона йому не давала,вона на нього посміла образитися. бугага. він робив їй дорогі подарунки,гуляв з неюю де вона скаже, тратив на неї чи не всю зарплау,а вона навіть цілувати його не хотіла. бартер нерівноправний,чи не так? він мав повне право відмовитися від таких невигідних стосуків.

Поки пані міряє стосунки чоловіка і жінки за підручником економіки - про що може йти мова?
Давайте так: коли Вашій сім"ї виповниться десять років - повернемося до цієї теми.
А в ПМ я все ще чекаю на відповідь.
  • 0

#133 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 20:28

Перегляд дописуTorry (12.11.2009 21:26) писав:

"ЛЮБОФФФ"
в наш час поняття любов витісняє поняття СЕКС
  • 0

#134 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2009 – 20:28

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 20:13) писав:

Оскільки Ви ще досі свій вік не висвітили - я б не радив якось зачіпати вік інших. Принаймні у них на це сміливості вистачило.
  • 0

#135 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 20:44

Перегляд дописуМасянька (12.11.2009 14:39) писав:

Усім привіт!..Народ допоможіть мені...)В мене є хлопець..йому 19 р.,мені 17...Ми зустрічаємося вже більше ніж півроку..Але є одна проблемка...він дуже сильно тисне на мене на рахунок статевого життя...В нього вже ці стосунки були і неодноразово...а в мене ще ні.. :lol: ..І він вважає,що якщо я йому не "віддаюся"то я не довіряю йому..((І я незнаю,що мені просто робити...Одні мені кажуть краще почекай...одні кажуть ні....!Плізззз...підскажіть що ви думаєте!! ;)

ВакуОлька: Назву теми відредаговано. Усне попередження за порушення п.п.3.1. (Нові теми необхідно створювати лише у відповідних розділах форуму. Назва теми мусить відображати її зміст. При наданні посилань на матеріали інших сайтів необхідно коротко описати їх зміст або навести цитати)

Ще раз хочу відповісти. Дурне діло-не хитре.(с) Нема куди спішити. Не впевнена на всі 100%(чи це той.,з ким би ти хотіла цього,для чого ці статеві стосунки,і чи ти готова)-то краще не спіши.
  • 0

#136 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 20:53

Перегляд дописуTorry (12.11.2009 18:58) писав:

Який може бути БАРТЕР в коханні?
Може ти здивуєшся, але взаємне кохання це завжди бартер - кожен з партнерів щось віддає, а щось получає, може навіть сам того не помічаючи, і це не обов"язково матеріальне на матеріальне чи духовне на духовне. Коли хлопець задарює дівчину дорогими подарунками то він 100% очікує хоча би цьом з її боку. Ну або щось більше. І це не продажний секс, як може здатися. Подарунки - це приємно. Секс - це приємно. Чим не обмін.
Найкраща комбінація це секс за секс і так далі гг
  • 0

#137 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.11.2009 – 20:54

Перегляд дописуКрихітка (12.11.2009 20:53) писав:

Може ти здивуєшся, але взаємне кохання це завжди бартер - кожен з партнерів щось віддає, а щось получає, може навіть сам того не помічаючи, і це не обов"язково матеріальне на матеріальне чи духовне на духовне. Коли хлопець задарює дівчину дорогими подарунками то він 100% очікує хоча би цьом з її боку. Ну або щось більше. І це не продажний секс, як може здатися. Подарунки - це приємно. Секс - це приємно. Чим не обмін.
Найкраща комбінація це секс за секс і так далі гг
то Крихітка пише? Крихітка?
  • 0

#138 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 20:56

Перегляд дописуcarry (12.11.2009 19:54) писав:

то Крихітка пише? Крихітка?
Ні, це той хлопець що Масєньку (чи як там її нік) схиляє до сексу гг
давай мала,чьо ти,не ламайся :lol:
  • 0

#139 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.11.2009 – 21:04

Перегляд дописуTorry (12.11.2009 20:26) писав:

Стоп. А звідки ти знаєш,що вона хоче мужика з машиною? Може вона думає,що це "ЛЮБОФФФ"?
Шо вона думає? :lol: шо якшо хоче мужика з машиною- це любов? вона навіть не цілувалася з ним протягом 6 місяців і по-твоєму, вона вважає,шо це - ЛЮБОФФФ? О_О

Перегляд допису-=VJ=- (12.11.2009 20:27) писав:

Бо дівчата з якими задовольняют фізіологічні потреби, і на яких одружуються - то завжди різні дівчата.
мені жалко вашу дружину,як Ви можете їй зраджувати!
  • 0

#140 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 21:04

Перегляд дописуSensssorika (12.11.2009 20:04) писав:

Шо вона думає? :lol: шо якшо хоче мужика з машиною- це любов? вона навіть не цілувалася з ним протягом 6 місяців і по-твоєму, вона вважає,шо це - ЛЮБОФФФ? О_О
А де було сказано що вони не цілуються? Чи я щось пропустила..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних