Перейти до вмісту

Партійність в Україні.

Повідомлень в темі: 61

#41 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.04.2009 – 17:09

Перегляд дописуZoomerMan (14.04.2009 17:57) писав:

136 якщо бути точним)))))))))))))
Я думала 138. Майже вгадала)))

Знаю близько 40 - писати всі?????????
ти знаєш про відмінності в корисній діяльності всіх цих партій?

КПРС Комуністична партія радянського союзу - на сьогодні не існує...
Ващет я мала на увазі "комуністичну партію робітників та селян"

Різниця лише в потужності капіталу і ступені радикалізму...
Нашій державі 17 років і традиційної партії з партійною культурою як наприклад в США, Німеччині чи Англії не може бути впринципі
Суспільно-політичний рух в нашій країні існував ще у кінці 18 сторіччя. Поганий,очевидно,рух був,бо незалежності нашій тільки 17 років. а поганий чому7 бо роздроблений був. Нема ідеї. В наявність 138 різних їдей я не повірю)))))
  • 0

#42 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.04.2009 – 17:16

Перегляд дописуSensssorika (14.04.2009 18:09) писав:

Я думала 138. Майже вгадала)))

ти знаєш про відмінності в корисній діяльності всіх цих партій?

Ващет я мала на увазі "комуністичну партію робітників та селян"

Суспільно-політичний рух в нашій країні існував ще у кінці 18 сторіччя. Поганий,очевидно,рух був,бо незалежності нашій тільки 17 років. а поганий чому7 бо роздроблений був. Нема ідеї. В наявність 138 різних їдей я не повірю)))))

Уже може й 138))))))...На київських виборах була зареєстрована партія любтителів сала і партія любителів блондинок...)))))))))))))))

Знаю - одні суто технічні одні реально боряться за владу і її мають...

Аааааааааааа ну то тре було мені хоч перше слово написати....

Ідеї були і дуже хороші але не було лідерів які їх могли реалізувати, ризикниту і трохи зайнятись диктатурою...Ну немає в нас аристократії яка була основою зберерження державо творчої думки а також фундаментом як у всіх інших країнах...

Ну так створюй свою партію - висуваю свою ідею - мусить же хтось починати!...
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.04.2009 – 17:27

Перегляд дописуZoomerMan (14.04.2009 18:16) писав:

партія любителів блондинок...))))
Тре буде приєднатися, а то шо це я досі безпартійна :ggggg:

одні реально боряться за владу і її мають...
Креативно боряться :ggggg:
Я про інші відмінності питала. В нас в країні може бути дуже кльова прогресивна і т.д.т.п партія супермудрих фізиків. але вона не буде при владі,бо кому в нашій країні треба/цікава фізика?
Користь яка від тої кількості партій?

Ідеї були і дуже хороші але не було лідерів які їх могли реалізувати, ризикниту і трохи зайнятись диктатурою...Ну немає в нас аристократії яка була основою зберерження державо творчої думки а також фундаментом як у всіх інших країнах...
Шо-та я сусніваюсь що в нас ті лідери зараз з"явилися.....)))
а диктатура- не демократично. сам собі заперечуєш.

Ну так створюй свою партію - висуваю свою ідею - мусить же хтось починати!...
То була б скоріше політична секта ,аніж просто партія. Хоча й таких зараз до фіга. Нічим виділитися)))
  • 0

#44 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 19:36

На певному етапі створення держави це потрібно (особливо для слов"ян), через це пройшли всі країни...От якби після Хмельницького в нас була сильна монархія - думаю нашій державі вже було б кілька століть...
  • 0

#45 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.04.2009 – 00:45

Перегляд дописуIA32 (13.04.2009 23:11) писав:

Хотів мінуса вліпити, але нащо репу новачку стаханівцю псувати. Тож напишу відповідь: ваші твердження в цьому дописі дратують своєю примітивною банальщиною і категоричністю. Ця терта перетерта пластинка про відсутність ідеологічних партій уже муляє. Такі партії є, та вони завжди в Україні програють такому матеріалу, який зараз при владі. Люди ж бо голосують за кланові проєкти, за імпотентних "рятівників нації" за "розумних" (треба додати дуже розумних) економістів з цікавими (треба сказати дуже цікавими) спонсорами, за "канонічно-православних славян" з їхньою рассією-матушкою, за гоп-стоп, за красівих мужчин з красівими зачісками тощо...
Ідеальних партійних утворень звісно не існує, всюди є "барижний елемент", але стверджувати, що всі мріють тіке про владу заради влади і грошей - такий же ідіотизм як і сліпо вірити в протилежне.

Якщо ці партії завжди програють, то чи взагалі існують? І в чому їхня суспільна вага та вплив на дійсність? І взагалі було б цікаво дізнатися про приклади таких партій.

Написано це було не для того, щоб ствердити, що такий стан речей є правильний. А лише як думка про те, яким він є насправді.

Найбільше дратує примітивність і банальщина тих, хто вірить у ілюзію світлої ідейної спрямованості якоїсь із основних сучасних політичних сил. Краще не обдурювати себе та інших, а знати в чому індивідуальні та партійно-корпоративні інтереси збігаються, а в чому ні. І на якому етапі. Тверезо підходити до участі в партійній діяльності як до можливості реалізувати власні/командні інтереси.

Перегляд дописуZoomerMan (13.04.2009 23:14) писав:

А ВО "Свобода" і КПУ це шо "брендові" партії?

Стосовно Свободи, то навіть поверхневий погляд на їхній виборчий список до тернопільської облради (на недавніх позачергових виборах) вражає строкатістю, з точки зору декларованого ідеологічного консенсусу.
Та і на питання "откуда дровішкі?" на масовану рекламну кампанію в Києві та інших містах, поки жоден з лідерів чи учасників руху переконливої відповіді не дав. А хто платить, як то кажуть мудрі люди, той і замовляє музику. То ж чим керується і керуватиметься ця політ сила при прийнятті рішень - власними ідейними принципами чи визначеними спонсорами рамками?
Та і сама "ідеологія" передбачає певне більш-менш цілісне бачення бажаного стану речей у майбутньому та шляхів його досягнення. А що ще пропонує Свобода окрім графи "національність" у паспорті як панацею для всіх суспільних проблем?
  • 0

#46 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 13:12

Пане мені тепер тоже захотілось вам вліпити мінус за некомпетентність...Ідеологічність партії не визначається її джерелами фінансування, системою формування списку чи ще чимось в такому роді....
  • 0

#47 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 17:42

Перегляд дописуZoomerMan (15.04.2009 14:12) писав:

Пане мені тепер тоже захотілось вам вліпити мінус за некомпетентність...Ідеологічність партії не визначається її джерелами фінансування, системою формування списку чи ще чимось в такому роді....

Підкажіть тоді, будь ласка, чим же
  • 0

#48 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 18:00

Перегляд дописуfregat (15.04.2009 18:42) писав:

Підкажіть тоді, будь ласка, чим же

Вони визначаються чи дотримуються вони чітко і деології і чи є вони саме побудовані на іделогії (не залежно формально чи не формально)...
  • 0

#49 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 22:51

Перегляд дописуZoomerMan (15.04.2009 19:00) писав:

Вони визначаються чи дотримуються вони чітко і деології і чи є вони саме побудовані на іделогії (не залежно формально чи не формально)...

А формування виборчих списків, тобто наділення владними повноваженнями конкретних осіб, які прийматимуть рішення, не має чітко керуватись ідеологією? Чи це є другорядна справа партійного будівництва? І фінансування (а отже і відповідальність діями-рішеннями за залучені кошти) не є складовою розбудови партії?
  • 0

#50 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 22:55

Якщо в ідеології сказано як саме повинні формуватися списки чи джерела фінансування то так має...Але в націоналізмі Д.Донцова (наприклад) ніде не написані джерела фінансування партії...
  • 0

#51 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 23:09

Перегляд дописуZoomerMan (16.04.2009 23:55) писав:

Якщо в ідеології сказано як саме повинні формуватися списки чи джерела фінансування то так має...Але в націоналізмі Д.Донцова (наприклад) ніде не написані джерела фінансування партії...

Мені здається, що ідеологія це щось більше аніж те, що зафіксовано на папері (програма?).
Ідеологія це точка відправлення при прийнятті будь-яких рішень, зокрема, партійного та державного будівництва.

Донцова (як і інших) не слід сприймати буквально, бо, цілком очевидно, що відповідей на всі можливі питання він придумати не міг. Та і не треба. Основна його ідея, наскільки я його зрозумів, це достойна провідна верства. А це і партійні списки, адже туди мають потрапляти кращі...
  • 0

#52 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 15.10.2009 – 23:44

Конґрес Українських Націоналістів. Тут я :)
  • 0

#53 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.10.2009 – 23:51

Оголошую набір в "Партію любителів пива", наразі я один член. Як набереться достатньо фанатів пива, зареєструю організацію.
  • 0

#54 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 11.11.2009 – 16:53

напередодні виборів мене зацікавила тема партійної приналежності в Україні.

за СРСР все було зрозуміло: ти або партійний, або ні, партія ж бо одна. партійна людина вважалась повноцінною, надійною, відданою. безпартійна - викликала недовіру (у партійних), з нею, чи її близькими родичами щось було не те.

сьогодні в Україні десятки партій і партійок.
які критерії оцінки партійності сьогодні? хто входить в партії, які обов’язки цих людей і що вони можуть очікувати від партії. чи є серед ваших знайомих партійні люди?
  • 0

#55 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.11.2009 – 22:46

Перегляд дописуБогуслав (11.11.2009 16:53) писав:

які критерії оцінки партійності сьогодні? хто входить в партії, які обов’язки цих людей і що вони можуть очікувати від партії. чи є серед ваших знайомих партійні люди?

Чи то мене глючить, чи точнісінько така тема вже десь тут була.

Ні. Не входжу сам, знайомих не маю.
  • 0

#56 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 01:23

тю. дійсно така тема є. з’єднав.

колись мій батько був членом РУХу, від початків його заснування, ще коли це був просто громадянський рух. дивідендів це не приносило, лише проблеми. після вбивства Чорновола і розколу РУХу батько з нього вийшов.
що в партіях роблять можновладці можна не сумніватись - це політична кар’єра, з партією це значно легше. бо політика це найприбутковіший бізнес в Україні і не лише. а чи вступають люди в партії "за покликом душі"? чи входять в ПР чи БЮТ чи інші партії прибиральниці, столярі, трактористи? я чомусь думаю що ні.
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.11.2009 – 01:26

Перегляд дописуБогуслав (12.11.2009 01:23) писав:

що в партіях роблять можновладці можна не сумніватись - це політична кар’єра, з партією це значно легше. бо політика це найприбутковіший бізнес в Україні

Дурниці. Ті самі цигарки набагато прибутковіші.
Політика для бізнесмена - це лише допомога у веденні бізнесу і захист від органів правосуддя. І не більше.

Перегляд дописуБогуслав (12.11.2009 01:23) писав:

а чи вступають люди в партії "за покликом душі"? чи входять в ПР чи БЮТ чи інші партії прибиральниці, столярі, трактористи? я чомусь думаю що ні.

Навіть не буду питати, на чому така думка грунтується.
Входять, звісно. В країні багато людей з власними переконаннями. Хоча їх і не десятки мільйонів.
  • 0

#58 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 19.11.2009 – 07:29

В партію я нагло вдерся, та ще й посаду собі пробив.
  • 0

#59 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 19.11.2009 – 10:52

Цитата

Якщо ви не маєте знайомих, кумів, сватів серед апаратників, депутатів і т.д. ви нічого не отримаєте крім парт квитка...
:) а я навіть і партквитка в УНП не маю але повністю підримую їх позицію в політичному вимірі.
  • 0

#60 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 19.11.2009 – 18:47

Перегляд дописуКобзар112 (19.11.2009 07:29) писав:

В партію я нагло вдерся, та ще й посаду собі пробив.
а хіба така проблема в партію вступити? особливо націоналістичного спрямування.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних