Перейти до вмісту

Партійність в Україні.

Повідомлень в темі: 61

#21 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.03.2009 – 20:42

Перегляд дописуSensssorika (21.03.2009 15:17) писав:

Політичні партії ніколи в житті нічим корисним не займалися і не будуть займалися,бо вони ПОЛІТИЧНІ. Вступати в ту чи іншу партію в нас не вимагається, принаймні я ще з таким ніде не зустрічалася, може тому,що на півдні більщість людей "класти хотіли" на ту політику.
Якісь там організації я ще розумію( правові, природоохоронні і т.д), релігіозні не рахуються .
Подруга в Червоному Хресті працює.Я їй колись допомагала.Доглядали за інвалідами,людьми що втратили здатність дол самообслуговування,чи просто одинокими літніми людьми. Також всякі там консультації проводили. Угу,коли треба я можу бути дуже "правильною". Але тільки тоді,коли треба))

Якщо б у нас не було політичних партій ми б жили в тоталітарному режимі де б вас ніхто не питав що ви хочете а робили так як вам сказали...Їсти те що кажуть, слухати те що кажуть, кароче як би вас попросили поскакати ви б спитали тільки як високо...Але те що в нас немає партійної культури то вже інше...
  • 0

#22 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.03.2009 – 21:14

невже лише 3 чоловік входило(входять) у партії?) ніхто не має такого бажання?
  • 0

#23 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 23:51

оскільки в Україні ідеологічних партій немає, а всі вони робляться під конкретних людей у конкретний історичний момент, вступати чи не вступати в якесь з цього г... залежить виключно від власного меркантильного інтересу, виходячи з наявних (зокрема, регіональних) владних розкладів. треба підмазатись, стати з боку влади чи опозиції в себе в лікарні, школі, на підприємстві - вибирай що душі миліше і кишені вигідніше
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 06:18

Перегляд дописуЙого Величність - Дмитро (21.03.2009 22:14) писав:

невже лише 3 чоловік входило(входять) у партії?) ніхто не має такого бажання?

В цьому є щось дивне?
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.04.2009 – 08:29

Перегляд дописуZoomerMan (21.03.2009 21:42) писав:

Якщо б у нас не було політичних партій ми б жили в тоталітарному режимі де б вас ніхто не питав що ви хочете а робили так як вам сказали...Їсти те що кажуть, слухати те що кажуть, кароче як би вас попросили поскакати ви б спитали тільки як високо...Але те що в нас немає партійної культури то вже інше...
Хто б сказав? партія? <_<
  • 0

#26 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 13:53

Перегляд дописуSensssorika (13.04.2009 09:29) писав:

Хто б сказав? партія? <_<

Ви напевно не чули про КПРС і нацистів?...Тоді була одна партія причому зрощена з державним апаратом!

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 13.04.2009 – 13:54

• 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.04.2009 – 14:56

Перегляд дописуZoomerMan (13.04.2009 14:53) писав:

Ви напевно не чули про КПРС і нацистів?...Тоді була одна партія причому зрощена з державним апаратом!
Я не настільки дурна якою хочу здаватися.
а ти сам собі "пратіварєчіш". Я сказала,що політичні партії в Україні ніколи нічим корисним не займалися,бо вони ПОЛІТИЧНІ. Це свого роду бізнес. Ти сказав: "Якщо б у нас не було політичних партій ми б жили в тоталітарному режимі де б вас ніхто не питав що ви хочете а робили так як вам сказали" . ну? КПРС теж партією була. Тоталітарний режим не виключає наявність партії.Він виключає багатопартійність. Це різні речі. А чи одна партія чи їх багато- неважливо,якщо всі вони фігнею займаються))
  • 0

#28 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 15:27

Тоталітарний режим включає наявність партії але ОДНІЄЇ яка зрощена з державним апаратом!...А ви вважаєте що можуть існувати НЕПОЛІТИЧНІ партії?...Якщо є в державі можливість створення партій то є більше шансів що врешті-решт прийде адеватна партія ніж кооли партій немає чи лише одна єдина!
  • 0

#29 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.04.2009 – 16:58

Перегляд дописуZoomerMan (13.04.2009 16:27) писав:

Тоталітарний режим включає наявність партії але ОДНІЄЇ яка зрощена з державним апаратом!
бідні китайці- майже півтори мільярди нещасних людей, адже в них правлячою є одна партія,від інших там якісь понти присутні- напівтоталітаризм? )))

А ви вважаєте що можуть існувати НЕПОЛІТИЧНІ партії?
У рольових іграх, шахова партія, партія в музиці, партія товару..... <_<

Якщо є в державі можливість створення партій то є більше шансів що врешті-решт прийде адеватна партія ніж кооли партій немає чи лише одна єдина!
Чим більше в країні партій- тим слабша країна))
  • 0

#30 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 17:24

не сперечайтеся із Сенсорікою, вона завжди права, ми з нею в одній партії!
  • 0

#31 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 21:50

Перегляд дописуSensssorika (13.04.2009 17:58) писав:

бідні китайці- майже півтори мільярди нещасних людей, адже в них правлячою є одна партія,від інших там якісь понти присутні- напівтоталітаризм? )))

У рольових іграх, шахова партія, партія в музиці, партія товару..... :ggggg:

Чим більше в країні партій- тим слабша країна))

Так нажаль бідні - позаа межами мегаполісів там люди на шахтах як раби працюють - за кусок хліба, там немає свободи слова, виборів, вільного висказування думок, там навіть інтернет контролюють...Ви хочете жити в такій країні?

Я мав наувазі в суспільно-політичному контексті

А то хто вам таке сказав?....Франція, Англія, Німеччина, Бельгія, Польща - слабкі країни?

П.С . Вареник - "Щоб знайти спільну мову із співрозмовником не обов"язково з ним погоджуватись"...Вона в вас тут тіпа як автарітєт чи шо?
  • 0

#32 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 22:11

Перегляд дописуfregat (13.04.2009 00:51) писав:

оскільки в Україні ідеологічних партій немає, а всі вони робляться під конкретних людей у конкретний історичний момент, вступати чи не вступати в якесь з цього г... залежить виключно від власного меркантильного інтересу, виходячи з наявних (зокрема, регіональних) владних розкладів. треба підмазатись, стати з боку влади чи опозиції в себе в лікарні, школі, на підприємстві - вибирай що душі миліше і кишені вигідніше
Хотів мінуса вліпити, але нащо репу новачку стаханівцю псувати. Тож напишу відповідь: ваші твердження в цьому дописі дратують своєю примітивною банальщиною і категоричністю. Ця терта перетерта пластинка про відсутність ідеологічних партій уже муляє. Такі партії є, та вони завжди в Україні програють такому матеріалу, який зараз при владі. Люди ж бо голосують за кланові проєкти, за імпотентних "рятівників нації" за "розумних" (треба додати дуже розумних) економістів з цікавими (треба сказати дуже цікавими) спонсорами, за "канонічно-православних славян" з їхньою рассією-матушкою, за гоп-стоп, за красівих мужчин з красівими зачісками тощо...
Ідеальних партійних утворень звісно не існує, всюди є "барижний елемент", але стверджувати, що всі мріють тіке про владу заради влади і грошей - такий же ідіотизм як і сліпо вірити в протилежне.
  • 0

#33 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 22:14

Перегляд дописуfregat (13.04.2009 00:51) писав:

А ВО "Свобода" і КПУ це шо "брендові" партії?
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.04.2009 – 07:56

Перегляд дописуZoomerMan (13.04.2009 22:50) писав:

Так нажаль бідні - позаа межами мегаполісів там люди на шахтах як раби працюють - за кусок хліба, там немає свободи слова, виборів, вільного висказування думок, там навіть інтернет контролюють...Ви хочете жити в такій країні?
Я не хочу жити будь-де.Така відповідь задовольняє твоє питання?
Шо-та думається мені,шо в китайців більша впевненість у завтрашньому дні,ніж у українців. А щодо свободи слова...було б про що говорити. В нас он вже скільки років говорять. А толку? а ніякого.

Перегляд дописуZoomerMan (13.04.2009 22:50) писав:

А то хто вам таке сказав?....Франція, Англія, Німеччина, Бельгія, Польща - слабкі країни?
ДЕ я таке сказала? ))
Політолог в універі на парі розказував)) Країни,що мають дуже велику кількість партій ПРИ ВЛАДІ є слабкими. В країні має бути уряд, який представляє ідею країни і опозиція,щоб той уряд контролювати. В нас нема ні уряду,ні опозиція,ні тим більше ідеї.
Республіканці і демократи, консерватори і ліберали...а в нас ? а в нас взагалі за кольором,та ще й кольори ті якісь розмиті )))
  • 0

#35 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.04.2009 – 11:25

Так, ви мені тут кетайців не чіпайте. у них виключна ситуація, їм можна.
їхньої однопоратійності з тією, що була за совка, порівнювати не варто.

візьміть за приклад краще Північну Корею. Їхнє чучхе набагато цікавіше для обговорення, чесно.
випадок із китайською компартією не такий однозначний як всім його хочеться бачити.
це називається соціалізм з китайською специфікою. і повірте мені, нам би хоч половину такого соціалізму...

Щодо вступу до партії,
дуже показово, що моя перша асоціація до такого питання то старезний анекдот:
"Ти, Мойша, вєчно в какоє-то дегьмо вступіш"
  • 0

#36 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 13:04

Перегляд дописуSensssorika (14.04.2009 08:56) писав:

Я не хочу жити будь-де.Така відповідь задовольняє твоє питання?
Шо-та думається мені,шо в китайців більша впевненість у завтрашньому дні,ніж у українців. А щодо свободи слова...було б про що говорити. В нас он вже скільки років говорять. А толку? а ніякого.

ДЕ я таке сказала? ))
Політолог в універі на парі розказував)) Країни,що мають дуже велику кількість партій ПРИ ВЛАДІ є слабкими. В країні має бути уряд, який представляє ідею країни і опозиція,щоб той уряд контролювати. В нас нема ні уряду,ні опозиція,ні тим більше ідеї.
Республіканці і демократи, консерватори і ліберали...а в нас ? а в нас взагалі за кольором,та ще й кольори ті якісь розмиті )))

Ну так більша половина китайців впевнена що завтра їм треба йти пахти в шахті задарма, вони не можуть створити громадську організацію і висловити свою думку, покритикувати уряд як і в Північній Кореї...

Ну то ви зразу пишіть що маєте наувазі про велику кількусть партій ПРИ ВЛАДІ - а то я подумав взагалі про кількість партій!
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.04.2009 – 16:24

Перегляд дописуZoomerMan (14.04.2009 14:04) писав:

Ну то ви зразу пишіть що маєте наувазі про велику кількусть партій ПРИ ВЛАДІ - а то я подумав взагалі про кількість партій!
А навіщо такі партії,які не при владі? мета любої партії- стати у керма)))

пс. Я наполовину полячка,на чверть молдаванка,на чверть білорусска і ше там десь трохи циганської крові маю. саа себе,правда,українкою вважаю. Але точно не китаянкою, тому про китайців досить)))
  • 0

#38 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 16:29

Ви спригуєте з теми!

П.С. я на олну чеиверту поляк і на три четвертих українець - але не дай Бог щоб в нас було таке як в Китаї - ворог мого ворога - мій друг...Наші китайські друзі скоро заполонять Росію))))))))))))))))))))))
  • 0

#39 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.04.2009 – 16:47

Перегляд дописуZoomerMan (14.04.2009 17:29) писав:

Ви спригуєте з теми!
Я одна.Я отже я- не ВИ.Манією величі не страждаю.
окей. цум Баймшіпіль, в Україні біля ста зареєстрованих партій. Скільки з них ти знаєш і скільки з них і яким чином принесли тобі користь?
Яка різниця між: КПРС, КП(т), КПУ,КПУ(о), ПСПУ?
  • 0

#40 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 16:57

136 якщо бути точним)))))))))))))

Знаю близько 40 - писати всі?????????

КПУ(комуністична партія України) - то єдина представлена ліва сила в парламенті, електорат - схід і Крим (був бо Грач відколовся), має досить потужний ресурс (в плані капіталу) навідміну від інших партій тобою зазначених...

КПРС Комуністична партія радянського союзу - на сьогодні не існує...

ПСПУ прогресивна соціалістична партія України - найрадикальніша з лівого крила з тих що мають шанси потрапити до парламенту - фінансується одним з донецьких бізнесменів...Бренд - Вітренко

Різниця лише в потужності капіталу і ступені радикалізму...

Нашій державі 17 років і традиційної партії з партійною культурою як наприклад в США, Німеччині чи Англії не може бути впринципі

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 14.04.2009 – 16:58

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних