Перейти до вмісту

Невдахи..

Повідомлень в темі: 97

#81 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.06.2011 – 15:53

Перегляд дописуПастух (3.06.2011 14:09) писав:

...найчастіше чоловіки стають невдахами через "сліпу любов",
як правило материнську...пізніше завдяки тим жінкам, які не володіють жіночою мудрісттю. Мудра жінка буде культивувати у своєму супутнику чоловічі риси...коло такої жінки чоловік буде набувати щораз більше бажаних рис для неї. Відповідно мудрий чоловік, повинен також бути"Садівником" у сімейному "Саду"...
Головне, щоби не став бобром, що перегризе весь сад.
  • 0

#82 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.06.2011 – 20:29

Невдахами люди стають на фоні успішних. Тобто, це люди, котрі не змогли досягти тих же висот і частіше за все на це жаліються без ніяких дій. Невдахами ж не народжуються і це не доля, треба вміти собі чітку мету ставити. До того ж, для домосєдок всілякі бізнес-леді скоріше за все - невдахи і навпаки. Треба брати до уваги різні інтерпретації і точки зору. Для мене невдаха це саме та людина, котра не вміє ставити собі мету і добиватись її, якщо має для цього можливості. Про бідних або нездорових з народження людей мови не може бути, вони не невдахи, їм не пощастило. А от здорові дебелі представники нашої раси, котрі мають тисячу можливостей і ніяк їх не реалізують - це справжні невдахи.

Повідомлення відредагував Крихітка: 03.06.2011 – 20:29

• 0

#83 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 03.06.2011 – 20:45

Перегляд дописуКрихітка (3.06.2011 21:29) писав:

Невдахами люди стають на фоні успішних... треба вміти собі чітку мету ставити... Про бідних або нездорових з народження людей мови не може бути, вони не невдахи, їм не пощастило...
...не ображайте цю категорію людей, вони дуже часто демонструють серйозні здобутки завдяки одній якості про яку Ви не написали... вони вміють будувати "піраміди приорітетів". Тільки чітко структурована система проміжних цілей,
взаємоповязаних між собою, як правило приводить до реалізації стратегічної мети.
  • 0

#84 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.06.2011 – 20:58

Перегляд дописуПастух (3.06.2011 20:45) писав:

...не ображайте цю категорію людей, вони дуже часто демонструють серйозні здобутки завдяки одній якості про яку Ви не написали... вони вміють будувати "піраміди приорітетів". Тільки чітко структурована система проміжних цілей,
взаємоповязаних між собою, як правило приводить до реалізації стратегічної мети.
Хто їх ображає? Я не вважаю їх ні гіршими ні кращими за інших, просто їхні вади я не віднощу до категорії "невдаха", скоріше до "нещастя" та випадок, що від них не залежав. Здебільшого, такі люди навіть більшої поваги заслуговують, але істотно вони від інших відрізняються лише фізично, тому в поділі на "вдах" і "невдах" я роблю ставку саме на МОЖЛИВОСТІ та їх реалізацію. Для когось вміння зав"язати шнурки - це вже справа що вимагає великих зусиль і якщо він її досягає - ця людина вже не невдаха. А хтось має розум що здатен вирішити багато проблем, але ніяк його не використовує, окрім зав"язування шнурків, для мене ця людина слабка.
  • 0

#85 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 03.06.2011 – 21:15

Перегляд дописуКрихітка (3.06.2011 21:58) писав:

...хтось має розум що здатен вирішити багато проблем, але ніяк його не використовує, окрім зав"язування шнурків, для мене ця людина слабка.
...тут я з Вами згоден на всі сто. Я дуже люблю в подібних випадках говорити: "Так, мікроскопом можна забивати деякі цвяхи...але після цього...можете і надалі забивати ним цвяхи...тільки не називайте його мікроскопом."
...Більшість стає невдахами після психологічного гвалтування. Тож робіть все, коли ви ще морально не стійкі, щоб уникнути такого гвалтування...працюйте над собою і ви ніколи не станете невдахою.
  • 0

#86 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:родючий центр України

Відправлено 03.06.2011 – 21:32

[quote name='Пастух' date='3.06.2011 22:15' post='709019']
Думка - як відомо - матеріальна. Спрацьовує теорія Енштейна - все відносно. :)
Треба правильне, позитивне налаштування. :) Найбільша вдача - це життя. :)
  • 0

#87 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 03.06.2011 – 22:22

ого скільки надрочили... а якщо створити тему"ті кому щастить"то дописів буде в 10 раз менше , видно більшість людей песемісти
  • 0

#88 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 03.06.2011 – 22:33

Перегляд дописуDartVlad (3.06.2011 23:22) писав:

ого скільки надрочили... а якщо створити тему"ті кому щастить"то дописів буде в 10 раз менше , видно більшість людей песемісти
Фу, як не коректно! :)
Та ні, просто люди завжди будуть порівнювати себе відносно своїх оточуючих. Спрацьовує український менталітет - сусід живе краще. Значить ти лузер. )))
  • 0

#89 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.06.2011 – 00:52

Перегляд дописуМаківка (3.06.2011 13:56) писав:

Жінка стає невдахою біля лузера-чоловіка.
А біля вдахи не стає? Лолки, я звісно перепрошую, однак як можна назвати людину, що виконує роботу по хаті за харчі та одяг?

Перегляд дописуПастух (3.06.2011 14:09) писав:

Мудра жінка буде культивувати у своєму супутнику чоловічі риси...
Що ж то за чоловік, у якому треба ще щось культивувати?

Тобто, це люди, котрі не змогли досягти тих же висот і частіше за все на це жаліються без ніяких дій.
Я не чув щоб бомжі жалілися. Вони - вінери?

Про бідних або нездорових з народження людей мови не може бути, вони не невдахи, їм не пощастило.
Тому круто бути інвалідом. Вистачає просто жити, і не парити собі мізки - ти живий - і це вже досягнення.

А тепер по суті: з теми я зрозумів що у багатьох людей на форумі якісь комплекси, які вони намагаються вирішити за рахунок інших. Розкидати ярлики - дуже легка справа, мої красіві друзі, однак тоді не забудьте залишити хоч один собі, бо вам його видасть хтось інший. Якщо ж ви вінрарні і всього добилися - тоді чому ви не щасливі? Адже віннер - це щаслива людина, інакше - який сенс?
І на останок - мудрість двох євреїв: вони намагалися написати про хорошу і щасливу людину, однак людина щаслива лише коли займається улюбленою справою незважаючи на все інше, а якщо людина любить лише свою справу - тоді яка вона в дідька хороша? От так два євреї і не змогли написати нічого.
  • 0

#90 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.06.2011 – 01:16

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.06.2011 00:52) писав:

Я не чув щоб бомжі жалілися. Вони - вінери?

Тому круто бути інвалідом. Вистачає просто жити, і не парити собі мізки - ти живий - і це вже досягнення.
1) Можливо, в них просто стає сили волі не жалітися. Не знаю, не спілкувалась.
2)Залежно від інвалідності - людина, в якої відказали ноги все ще може досягти висот розумом, але коли розум перестає функціонувати - так, це досягнення

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.06.2011 00:52) писав:

Якщо ж ви вінрарні і всього добилися - тоді чому ви не щасливі?
хто сказав, що не щасливі? я всього добиваюсь, чого хочу і я щаслива)
  • 0

#91 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 04.06.2011 – 07:48

Перегляд дописуКрихітка (4.06.2011 02:16) писав:

хто сказав, що не щасливі? я всього добиваюсь, чого хочу і я щаслива)
Завжди?
  • 0

#92 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 04.06.2011 – 08:08

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.06.2011 08:48) писав:

Завжди?
...я зустрічав людей з виразом хронічного щастя на обличчі...
...аналізуючи фото Крихітки я не помітив на її обличчі цієї постійності...

Повідомлення відредагував Пастух: 04.06.2011 – 08:10

• 0

#93 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 04.06.2011 – 08:32

Невдахами люди стають на фоні успішних. Тобто, це люди, котрі не змогли досягти тих же висот і частіше за все на це жаліються без ніяких дій. Невдахами ж не народжуються і це не доля, треба вміти собі чітку мету ставити. До того ж, для домосєдок всілякі бізнес-леді скоріше за все - невдахи і навпаки. Треба брати до уваги різні інтерпретації і точки зору.
Для мене невдаха це саме та людина, котра не вміє ставити собі мету і добиватись її, якщо має для цього можливості.
А може цій людині комфортно жити саме так без мети? Нічого не треба добиватись, прикладати якісь зусилля :)
90% людей біжать все життя як віслюки за морквинкою, яку хтось тримає перед їх очима.
Так вони досягають мети, але відразу ставлять собі іншу і знову починають її досягати. :)
В 20-му столітті певні люди ставили собі за мету знищити мільйони людей і вони досягли своєї мети. Супервінери, чи не так?
А ті що вмерли чи були вбиті - лузери? В Україні в 30-ті роки 7 мільйонів лузерів вмерло з голоду, в 40-ві ще стільки ж(навіть більше) від війни. :)
Навіть в 21 столітті люди типу Біла Гейтса витрачають кошти на те, щоб скоротити населення Землі бо вони сповідники мальтузіанства. Мальтузіанство розлядається як важлива складова частина класичної економічної теорії(подивіться wiki на російській).
Можна підсумувати вінери - золотий мільярд, всі решта - лузери.
  • 0

#94 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 04.06.2011 – 09:48

Ознаки лузера: 1) якщо досягнувши 20 років ти ходиш пішки, або їздиш на метро - ти лузер, бо не маєш власного авто. 2) якшо ходиш на роботу - без перспектив карєрного росту в 6 місячному майбутньому 3) якщо робота з окладом 1000 грн/міс - і це не випробувальний термін 4) якшо не створив сімї, а тобі вже перепорило 5) якшо навіть є сімя, а дітей не має 6) і таких ознак нескінченна кількість :) Нічого потрібно дивитись вперед :) Якто кажуть "всім в одне ___ не вкачаться" )))
  • 0

#95 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.06.2011 – 09:54

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.06.2011 07:48) писав:

Завжди?
чи щаслива завжди,чи чи збувається завжди?
перше - ні, лише влітку)
збувається - скільки планувала, стільки й збувається

Перегляд дописуПастух (4.06.2011 08:08) писав:

...я зустрічав людей з виразом хронічного щастя на обличчі...
...аналізуючи фото Крихітки я не помітив на її обличчі цієї постійності...
ні ні, вона там лише на літніх фото))
  • 0

#96 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 04.06.2011 – 16:00

Перегляд дописуПастух (4.06.2011 09:08) писав:

...я зустрічав людей з виразом хронічного щастя на обличчі....
Є 2 категорії таких людей. Щоправда я їх не розділяю.

Перегляд дописуnusay (4.06.2011 10:48) писав:

3) якщо робота з окладом 1000 грн/міс - і це не випробувальний термін
лол гривень? менше косаря зелених - і ти лузер, а взагалі - працюєш на дядю менш ніж за 3 тони - лузер.

Перегляд дописуКрихітка (4.06.2011 10:54) писав:

перше - ні, лише влітку)
Тобто ти щаслива рідше ніж нещаслива?

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 04.06.2011 – 16:01

• 0

#97 nusay

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 04.06.2011 – 16:19

лол гривень? менше косаря зелених - і ти лузер, а взагалі - працюєш на дядю менш ніж за 3 тони - лузер.
[/quote]
Ага ))) а якшо є з чим порівнювати? Він працює за штуку, а сусід, приміром, сидить вдома - взагалі не працює, і не отримує нівіть тієї ((( штуки. От і міркуй, хто лузер?!
  • 0

#98 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.06.2011 – 16:36

Перегляд дописуPavlo_Taiko (4.06.2011 16:00) писав:

Тобто ти щаслива рідше ніж нещаслива?
я щаслива рідше ніж нейтральна, нещасливою я не була взагалі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних