Перейти до вмісту

Чи потрібно себе берегти для Тої єдиної?

Повідомлень в темі: 46

#41 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.11.2009 – 23:04

Перегляд дописуПідрізані крила (10.11.2009 22:40) писав:

а чому ж зразу спати? У нас до цього етапу не дойшло... та й я не наполягав... якийсь я неправильний... більшість хлопців шукають собі дівчину заради сексу... у мене ж присутній більше духовний потяг аніж фізичний... ні-ні, вона мега сексі, але мені чомусь важко було уявити нас разом в ліжку... хоч і хочу!!!
ти сам на цьому наголосив. чи ти якось ще себе беріг?на дієтах сидів?
  • 0

#42 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 10.11.2009 – 23:57

Miguel, всі помиляються, в тому числі й ти... твій пост й заставив мене відповісти...

От я й звернув на це увагу... а ще попросила не афішувати нікому про наші стосунки... Вона стидалась мене? Чесно скажу вам: мене це лякало... тим самим відвертало мене від Неї... не хотілось цілувати Її, бо вважав, що Їй це неприємно... (хоч як мені цього хотілось... ви ж не бачили Її губки?) що вже тут про секс говорити? а? для чого Їй взагалі я? Що Вона в мені знайшла? Хоч як це важко не було, я намагався Її зрозуміти, тим самим все менше звертатав увагу на себе... свої відчуття... свої бажання...
Miguel всьо чьотко написав. Шкода, що завтра він до лав ЗСУ чи інших воєнізованих формувань скеровується, тому навряд чи відпише ближчі 9 місяців. ;)

Так от, почитав я всі Ваші пости - Вам би тіко П'єро в "Золотому Ключику" грати. Мається на увазі роль.

Узааасно, Вас стрємалася дєвушка, "а ще попросила не афішувати нікому про наші стосунки", чьо так? Ви якийсь мєсний попуск, чи як? В чому причина? Чи у неї якісь проблеми із самооцінкою? Випробувальний термін, як на мене, це перед одруженням, чи заводженням дітей, чи коли люди збираються жити разом, а тут до чого? Я так розумію, що Ви випробування не пройшли.

"Поселилася у серці" і тп брєд. Ви б якось той-во, в голову свою заглянули. Ібо моск інколи чудові ідеї народжує. І що він Вам говорить?

"ви ж не бачили Її губки?" Капажи, заціним. :lol: *пішов по вологі серветки*

Це канєха харашо, що Ви не почали статевого життя (а це не тіко "вставив") до 18-ти. Це моя приватна думка, ібо помітив таку цікаву закономірність - хто "вставив", або кому "вставили" у ранньому юнацькому віці, вважає себе мєго-досвідченим ібо "мені дали/я дала", а вам всім іншим нє, і ви також. От. Така от впевненість у власній правоті і неопровержимості думки при посередніх як інтелектуальних можливостях так і ерудиції просто вбиває. Гадаю навіть на цьому форумі люди мали можливість в цьому переконатися. І така от позиція займається ними до дуже навіть поважного віку - 40-50 років. А потім до них доходить, що гордитися то немає чим і всьо тоді. От. Ксаті, їхнє статеве життя як правило обмежується одним "вставив". B)

І Толстой Л.Н. був правий. Мєго-правий. Хоча як варіант можна обожнювати один-одного. Ібо "Любов богів" це тру. :D

Такшо всьо, берете пляшку вина, чи чого іншого, на Ваш смак, випиваєте до "состоянія нестоянія" і лягаєте спати, коли прокинетеся - впірьод! На роботу/навчання, не парте голову і пошукайте для себе якусь "посереднішу" особу, і живіть собі наздоровля.

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
P.S. Коли оце от будете в стані сп'яніння може трапитися так, що Ви зателефонуєте своєму "ідеалу". От тут і буде найбільше бгг, якщо Ви скажете їй все що думаєте із приводу своєї, її і інших поведінки. :) Тіко навряд вона буде з Вами контактувати й надалі, хоча хз. :)

• 0

#43 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 11.11.2009 – 03:56

Dema V, саме стільки. Не борюсь, бо, спробувавши те чого хотів, побачив, що щось не те... но це не означає, що вона більше не приваблює... я вже й сам не знаю... Всі говорять, що ми один одному дуже підходимо :) , та й мені так здавалось, поки не зрозумів, що ми протилежності...
Дивно. то тобі треба, то тобі не треба. визначся сам і не слухай ти хто каже, що ви підходите одне одному.

В мене ще питання. Пан буде уникати сексу аж до весілля, навіть якщо його кохана захоче ?
  • 0

#44 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 11.11.2009 – 09:41

Miguel, всі помиляються, в тому числі й ти... твій пост й заставив мене відповісти...
Аякже! Я ж ні тебе ні її незнаю, то як я можу подавати 100%-правильні відповіді... Я відштовхуюся від того, що ти сказав, але ж ти ще багато не сказав, і цього я знати не можу... о тут і виникають неточності...

- але ж таки дочекалась?!
Дочекалась? Питання - а скільки вона чекала на ці стосунки, і чого вона в результаті дочекалася? ??? В данному випадку - гра не варта свічок... Чекати для того щоб хлопчина, не проявляючи власної ініціативи ще й придушував її ініціатву... мдя.. якось то неправильно...

От я й звернув на це увагу... а ще попросила не афішувати нікому про наші стосунки... Вона стидалась мене? Чесно скажу вам: мене це лякало... тим самим відвертало мене від Неї... не хотілось цілувати Її, бо вважав, що Їй це неприємно... (хоч як мені цього хотілось... ви ж не бачили Її губки?) що вже тут про секс говорити? а? для чого Їй взагалі я? Що Вона в мені знайшла? Хоч як це важко не було, я намагався Її зрозуміти, тим самим все менше звертатав увагу на себе... свої відчуття... свої бажання...
Значить так... хоча то є особисто моя думка, і ти маєш повне право вважати її неправильною, але я все ж її вискажу, і думаю, тут знайдуться люди, які мене підтримають...
Твій опис її почуттів до тебе - то те що ти побічив через призму власних почуттів, напевно тут все трошки не так...
Ти міг їй дуже подобатись на початках (це могла бути закоханість), але, оскільки ти гальмував, то вона охолола до тебе... її почуття закоханості перетворилося в почуття дружби, з елементом жалості до тебе (тут тебе наші панянки проконсультують, бо я не дуже в жіночій психології шарю), а ти по почуття дружби-жалості сприймав за кохання... і коли ти нарешті підпустив її до себе, то вона невідштовхнула тебе на початку "зустрічання" хоча одразу знала що нічого з того не вийде... тому і просила не афішувати стосунки, які назвала "випробувальним терміном"... вона надіялася, що ти щось робитимеш, що ти в собі шось зміниш, що відчувши її біля себе - станеш сміливішим... але ти боявся навіть її поцілувати... от нашо їй такий хлопець? от вона того і не витримала і ваші стосунки закінчилися тим, чим і мали закінчитися....

Жінкам потрібні чоловіки, які зможуть їх підтримувати, які самі задаватимуть ритм життя, сильні, сміливі, впевненні в собі, ініціативні і рішучі...
А тепер подумай скільки з переліченого відноситься до тебе... Я не намагаюся тебе образити чи принизити (наперед вибачаюся, якщо я це зробив) але досить боятися того, чого ти ще не зробив. Будь чоловіком а не ганчіркою. Сядь вдома і подумай, скільки ти всього міг зробити, а не зробив. І подумай якими б могли бути наслідки твоїх дій? В найгіршому випадку - ви б розійшлися, але ж ви і так розійшлися... Отже можна, з вірогідністю сказати, що в 85% випадках все було б набагато краще аніж є зараз.
Хто не ризикує той не п'я шампанського))))
Зроби щось, щоб відчути себе чоловіком. Піджар шашлики, порубай дрова, побоксуй з грушею, набий комусь морду (жарт), стрибни з парашютом...
Не треба пускати соплі "а чи їй то сподобається?" а ти зроби і побачиш... От запитай в панянок на форумі, чи їм подобається коли їх цілують і не питають про то)))) Матимеш суспільну думку і статистичні данні)

Перегляд дописуВаще Не Мачо (10.11.2009 23:57) писав:

Miguel всьо чьотко написав. Шкода, що завтра він до лав ЗСУ чи інших воєнізованих формувань скеровується, тому навряд чи відпише ближчі 9 місяців. ;)

Так от, почитав я всі Ваші пости - Вам би тіко П'єро в "Золотому Ключику" грати. Мається на увазі роль.

Узааасно, Вас стрємалася дєвушка, "а ще попросила не афішувати нікому про наші стосунки", чьо так? Ви якийсь мєсний попуск, чи як? В чому причина? Чи у неї якісь проблеми із самооцінкою? Випробувальний термін, як на мене, це перед одруженням, чи заводженням дітей, чи коли люди збираються жити разом, а тут до чого? Я так розумію, що Ви випробування не пройшли.

"Поселилася у серці" і тп брєд. Ви б якось той-во, в голову свою заглянули. Ібо моск інколи чудові ідеї народжує. І що він Вам говорить?

"ви ж не бачили Її губки?" Капажи, заціним. :lol: *пішов по вологі серветки*

Це канєха харашо, що Ви не почали статевого життя (а це не тіко "вставив") до 18-ти. Це моя приватна думка, ібо помітив таку цікаву закономірність - хто "вставив", або кому "вставили" у ранньому юнацькому віці, вважає себе мєго-досвідченим ібо "мені дали/я дала", а вам всім іншим нє, і ви також. От. Така от впевненість у власній правоті і неопровержимості думки при посередніх як інтелектуальних можливостях так і ерудиції просто вбиває. Гадаю навіть на цьому форумі люди мали можливість в цьому переконатися. І така от позиція займається ними до дуже навіть поважного віку - 40-50 років. А потім до них доходить, що гордитися то немає чим і всьо тоді. От. Ксаті, їхнє статеве життя як правило обмежується одним "вставив". B)

І Толстой Л.Н. був правий. Мєго-правий. Хоча як варіант можна обожнювати один-одного. Ібо "Любов богів" це тру. :D

Такшо всьо, берете пляшку вина, чи чого іншого, на Ваш смак, випиваєте до "состоянія нестоянія" і лягаєте спати, коли прокинетеся - впірьод! На роботу/навчання, не парте голову і пошукайте для себе якусь "посереднішу" особу, і живіть собі наздоровля.

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
P.S. Коли оце от будете в стані сп'яніння може трапитися так, що Ви зателефонуєте своєму "ідеалу". От тут і буде найбільше бгг, якщо Ви скажете їй все що думаєте із приводу своєї, її і інших поведінки. :) Тіко навряд вона буде з Вами контактувати й надалі, хоча хз. :)
От шкода що не можу ще одного плюса поставити... панове, поставте плюса за мене, можна навіть декілька, я потім віддам, або навесно на городі відроблю)))
Пан Мачо правильно каже, тре бути впевненішим в собі, і більш реалістичним)))
  • 0

#45 Підрізані крила

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 13.11.2009 – 18:53

Спасибі Вам, друзі... завдяки вам тверезо оцінив ситуацію... стало набагато легше... :unsure: "В активному пошуці"

Окрема подяка Miguel, Ваще Не Мачо

ПС: чому не ставляться плюсики? А то не по-людськи якось виходить...

• 0

#46 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2009 – 18:57

Перегляд дописуПідрізані крила (13.11.2009 18:53) писав:

...

Плюсики зможеш ставити тоді, коли 100 дописів матимеш.
  • 0

#47 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 13.11.2009 – 19:42

Пля!!! Нє, ну панімаю ми з Miguel'ем дєвушками були б, близорукими, но нафіга так?

Ксаті, де фотка губок? А то серветки тут лежать... :unsure:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних