Перейти до вмісту

Чи потрібно себе берегти для Тої єдиної?

Повідомлень в темі: 46

#21 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 08.11.2009 – 17:16

Якщо вже вирішив дочекатися тієї єдиної, то чекай — хай там як, але цюцюринка не відпаде.
  • 0

#22 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.11.2009 – 17:34

Цитата

Я вважав себе не вартим Її, адже вона така розумна, доброзичлива, правильна... одним словом- ІДЕАЛ, до якого я тянувся! Тому ми залишались на рівні "друзі"

Цитата

Май дрімс виглядали дещо інакше... реальність була сухіша... мені важко було з нею спілкуватись, розмови були одноманітні...
Підрізані крила, а коли ви були друзями спілкування вас задовольняло?

Хто був ініціатором розходу?
  • 0

#23 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 08.11.2009 – 17:41

Берегти??? Це як,не зустрічатися ні з ким, не пити не курити, бути хорошим хлопчиком, а прийде ТА єдина візьме тебе під руки і заживете ви довго і щасливо!!! Та ну його в ...!!! Чи вона теж буде сидітиме і чекатиме на тебе!!!)))
  • 0

#24 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.11.2009 – 18:05

Перегляд дописуПідрізані крила (8.11.2009 14:41) писав:

Ось уже місяць мучить мене це питання... ;)

Адже тепер у мене дещо інші погляди на це... хоча, ще не сформовані... саме тому і хочу послухати вашу думку...

Справа в тому, що я остаточно заплутався... те, що я вважав правильним, ніяких переваг мені не дало, а навпаки: погубило мене... мої почуття... можливо, вам важко зараз зрозуміти про що це я... тому постараюсь стисло описати свою ситуацію...

Мені вже скоро 18, і останні 3 роки живу із скалкою у серці... бо саме тоді в мойому серці оселилась Вона, моя Єдина. Це історія нещасного кохання... у якій винен саме я...
3 роки (!!!!!!), я беріг себе для Неї, Єдиної... що я розумію під словом "беріг"? Відповім на питання питанням: Скільком відмовив, скількох ігнорував? Хотів бути тільки з Нею, пізнавати світ кохання з Її допомогоя, віддатись тільки Їй... це ж так прекрасно!!! Перший поцілунок, перший секс в житті з людиною, яку кохаєш!! всі інші представники слабкої статі не мали для мене ніякої ваги...
Я вважав себе не вартим Її, адже вона така розумна, доброзичлива, правильна... одним словом- ІДЕАЛ, до якого я тянувся! Тому ми залишались на рівні "друзі", хоча спостерігались прояви симпатії з її сторони... а я стрімко жав на гальма від чого і страждав... пробував уникати, забути- не допомогло... от так і жив "як за стіною, але з любов"ю на душі" (до речі, ця цитата як і стояла, так і стоїть у Неї в контакті)...
Цього літа вона сама почала форсувати події... я не втримався... це ж те чого я так хотів... мені набридло жити в режимі "нещасне кохання"... і от нарешті я розповів своїй Єдиній за її обраність у моєму світі (виглядав, як повний ідіот!!!). Ми почали зустрічатись, хоча Вона назвала це "випробувальний термін"... мене це трохи лякало, адже, як вона мені потім призналась, я Їй дуже сипатизував... Спочатку все було супер, моє життя наповнилось барвами і я вперше відчув себе по-справжньому щасливим... О Боже, ось він- перший поцілунок! З Нею! А-а-а-а... дрімс кам тру! Здавалось, все супер... де ж проблема? А вона ховалась у відсутності досвіду з моєї сторони... так це ж супер?! Це ж саме те чого я хотів: пізнавати барви кохання із Нею. Єдина на то й Єдина... НІ !!! Май дрімс виглядали дещо інакше... реальність була сухіша... мені важко було з нею спілкуватись, розмови були одноманітні... перехоплювало подих... адже це моє перше і єдине кохання... та й взагалі, як пізніше виявилось, ми зовсім різні люди... з різним поглядами... різними інтересами... одним словом цілком протилежні... але як говориться "протилежності притягується" і цей закон діє !!! Незнаю чому, но мене прото шалено тягне до неї... хочеться бути просто поруч... знати як вона... допомогати у скрутні ситуації... як це банально б не звучало, але без всяких вагань готовий віддати своє життя за Неї, ІДЕАЛ мій... це дружба? кохання? захоплення? Я заплутався... для кого я себе так беріг?! Навіщо? ;) Вже минув місяць, як ми не разом... до речі, саме стільки ми й зустрічались... а я й досі не можу зрозуміти, що це зі мною діється... хто Вона для мене? Хочеться бути з Нею, але шось не те... тому й не добиваювсь Її, що для неї видалось дивним- за переказом третьої особи...
От так і заблукав у власних бажаннях і почуттях...

Може варта було назавати тему "ефект желетки"... просто хотілось вилити кудись емоції...

Автар ти як дівчинка, чесне слово!
такі проблеми зазвичай якраз дівчат хвилюють. берегти - не берегти....

сподіваюсь, після написання полегшало хоч трохи?
  • 0

#25 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.11.2009 – 18:35

А як дівчина ставилась до життя, теж берегла себе для одного єдиного? Може вона навпаки хоче досвідченого хлопця, а не того що й сам нічого не вміє. Досвідчений мабуть її біля себе втримав, якби дуже цього хотів. А то ви місяць гуляли, і трималися за руки, може вона хотіла ініціативи з сторони автора, а він просто не знав як себе вести?
  • 0

#26 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 08.11.2009 – 20:35

Перегляд дописуNeorlandina (8.11.2009 18:05) писав:

Автар ти як дівчинка, чесне слово!
такі проблеми зазвичай якраз дівчат хвилюють. берегти - не берегти....

сподіваюсь, після написання полегшало хоч трохи?
Автар,скажу так,скоріше всього ти дуже сильно захопився нею,ти можливо почуєш те що не хочеш чути але ти поставив питання,ти пройшов ту планку яка називається коханням,ти став фанатиком,ще трохи і ти б молився на її фотографію,хіба це добре,для тебе добре,хоча ти і сам вже не знаєш як це для тебе! Те що ти беріг себе для неї це шляхетно,але... роби як хочеш,головне тверезо оцінювати ситуація,не гарячись! У мене була ідентична ситуація,час лікує майже все,залишаються лише рубці! А те,що вона не цінує тебе,і можливо зустрічається з тобою лише із-за того що їй подобається твоє захоплення нею,вона може зробити що завгодно,а тобі буде боляче,ти хочеш це пережити? Я не можу відповідати за тебе і за неї,адже в нашому житті може бути ВСЕ!!! Думай що робиш,добре думай! Кохай її,але не сліпо! Незабувай про себе,тобі ще жити і жити,поряд тебе можливо є та,яка може бути твоєю ЄДИНОЮ! І ще,як би ти кожного разу коли закохувався,віддавав своє життя,кохання не варте того!!! Це треба пережити! Відчувай серцем і не забувай про голову!
  • 0

#27 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 08.11.2009 – 20:38

Себе завжди берегти треба!!!
  • 0

#28 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 08.11.2009 – 21:05

Модери: - динамітом такі теми глушити потрібно, бо інакше не буде нас 50млн-ів

Насправді добре, як людина може виговоритись і тим душу облегшити, бо в такій ситуації і на моїй пам*яті були самогубства і прикро, що хлопці непогані, та не було в них під рукою Інету.

Ти Пк частіше заходи в Теревені і побачиш які тут славні дівчата -Ух!
  • 0

#29 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 22:20

Себе берегти треба в любому випадку, не тіки для єдиної.

Отаке.
  • 0

#30 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.11.2009 – 02:46

тема розходиться з тим 1-им постом. а чо розійшлися-то? не захтіла з обою спати? чи ти її не захтів? ну,це виходяи з назви теми)
  • 0

#31 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.11.2009 – 12:04

Почистила трохи
  • 0

#32 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 13:14

Як на мене,то тая єдина має бути не ідеалом доброти і чеснот, а другом, людиною,що тебе розуміє,з якою тобі цікаво
І є про що поговорити, а прив'язаність прийде сама собою, ..
  • 0

#33 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 13:42

Автор, не переживайте. Вам тільки 18 років, у такому віці все здається перебільшеним, стільки пристрасті... А зазвичай такі емоції довго не вирують, скоро вас попустить) Мине рік (або трохи менше, трохи більше), і ви вже по-іншому будете дивитися на ту вашу Єдину, і на саму ситуацію загалом. Тому спрямуйте свою енергію на творчість поки) Музика, вірші, проза, танці... У таокму стані може щось гарне вийти ;) Скоро все налагодиться. 100%.
  • 0

#34 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.11.2009 – 15:17

Йольки, мене постійно один дядько в Асьці з подібним дістає.
Спробую розкласти по поличках. Виходитиму із ідеї, що людина за життя робить фіґню. Фіґня буває різною, у різних людей деколи протилежною. Наприклад, форум несамовито сереться з приводу того, що одні вважають фіґнею стримання щодо сексу, інші вважають нестримання щодо сексу до певного моменту фіґнею. Благо, асексуали на форум ще не заходили. Отже, далі. Маю підозру, доволі обґрунтовану, що кількість зробленої фіґні за життя є обернено пропорційною до кількості здорового глузду, хоча всіляких алгоритмістів, до яких з 3-го разу доходить чіпати не буду (а є і такі, десь так 95%, гИ). Звісно, є люди, яким вистачає простого аналізу, щоб не трахати панну, що дає майже всім підряд. Дехто ж перестає це робити, вилікувавши один раз триппер. Але загалом, дехто врешті приходить до стану, де робить/не робить щось не перевіряючи безпосередньо перед цим на власній шкірі, а в результаті оцінки можливих наслідків та свідомого вибору. Але 19 з 20 це зазвичай недоступно так і до кінця життя.
Мораль: автору більше цинізЬму. Хоча, якщо йому подобається - нічого проти не маю, я люблю емоційних людей, без них мені б довелося робити самому багато марудної фіґні. Берегти себе потрібно, я вважаю. Інші вважають, що ну фпень. Кожен робить тим, що перед цим з'їв. (с)
  • 0

#35 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 16:22

Цноту ні, здоровя так.
  • 0

#36 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 17:44

скалка три роки ? напевно вона не тільки в серці побувала. Після того всього позустрічатися місяць і розійтися, це як мінімум безглуздо. Чому далі не борешся, сумніваєшся ? якщо так, то тобі воно 100 років не треба, а ти не можеш переключитися на щось інше, бо в тебе іншого й не було. Можеш "берегти" себе й далі, ну може років так зо два марити нею, може за цей час передумаєш.

Ти будеш "берегти" себе до весілля ?
  • 0

#37 Просто Юрій

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 10.11.2009 – 13:59

Як в тому анекдоті, повзли два червачка через дорогу по хавчик, і один вічно говорив, що розчавить їх автомобіль, а інший навпаки. Розчавило обох, ситуація схожа.
Але розкисати не потрібно, ну чекав ти її стільки часу, не оцінила... Значить не така вона вже і розумна, як ти кажеш.
Таких хлопців як ти одиниці. Подумай трішки про себе, перестань бути клятим альтруїстом. Хтось писав про моногамію, він ще не може сказати точно, ще не скуштував того меду. Час усе розставить по своїх місцях, і в голові буде не все розкидано, а по поличках. Вагатися також не варто, що має бути твоїм, неодмінно буде.
І ще...перестань жаліти себе... бо повезуть на катафалці не твоє серце, а тебе!
Будь мужнім! :)
  • 0

#38 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 10.11.2009 – 14:42

Перечитав я це все... от що я скажу: пацан, ти сам собі проблема. Тобі треба простіше і реальніше дивитися на речі і налюдей які тебе оточують. Ідеалів не існує. Ти створив собі ідеал, а цей ідеал має розходження з реальною дівчиною, от тому все і летить шкереберть.
Такс... розкладемо допис на цитати, і спробуємо розібратися... хоча, з вірогідністю 99,99999999999% можна сказати що автор в тему не повернеться...

у якій винен саме я...
Чого це ти думаєш що ти винен? Винні обидвоє, от як тільки ти то зрозумієш, то можеш зробити висновок, що почав мислити реалістично, і починай аналізувати всьо решта в такому ж стилі)

Я вважав себе не вартим Її, адже вона така розумна, доброзичлива, правильна... одним словом- ІДЕАЛ,
ІДЕАЛУ не існує, ти повинен був бачити її недоліки і сприймати їх а не закривати очі...

хоча спостерігались прояви симпатії з її сторони... а я стрімко жав на гальма від чого і страждав... пробував уникати, забути- не допомогло... от так і жив "як за стіною, але з любов"ю на душі"
ти сам її відштовхував, тримав дистанцію, яку вона намагалася скоротити.. ти думаєш, скільки вона бігатиме за тобою, якщо ти її динамитимеш..?

Ми почали зустрічатись, хоча Вона назвала це "випробувальний термін"... мене це трохи лякало, адже, як вона мені потім призналась, я Їй дуже сипатизував...
Це були не стосунки, в нормальних стосунках, особливо на початку стосунків ніяких "випробувальних термінів" бути не повинно... це перше на що ти повинен був звернути увагу...

реальність була сухіша... мені важко було з нею спілкуватись, розмови були одноманітні... перехоплювало подих... адже це моє перше і єдине кохання... та й взагалі, як пізніше виявилось, ми зовсім різні люди... з різним поглядами... різними інтересами... одним словом цілком протилежні...
От про що я і говорив... ідеал і реал - різні речі.. ти повинен був це зрозуміти і прийняти ці розходження до початку стосунків...

але як говориться "протилежності притягується" і цей закон діє !!! Незнаю чому, но мене прото шалено тягне до неї... хочеться бути просто поруч... знати як вона... допомогати у скрутні ситуації... як це банально б не звучало, але без всяких вагань готовий віддати своє життя за Неї, ІДЕАЛ мій... це дружба? кохання? захоплення? Я заплутався... для кого я себе так беріг?! Навіщо? :) Вже минув місяць, як ми не разом... до речі, саме стільки ми й зустрічались... а я й досі не можу зрозуміти, що це зі мною діється... хто Вона для мене?
Протилежності притягуються - це для магітів добре, з людьми все інакше... якщо нема про що поговорити, бо в вас різні погляди і уподобання, то це біда... які б не були протилежностя, але має бути щось спільне, і це "щось" має бути настільки міцним щоб не давати можливості руйнування стосункам...

Хочеться бути з Нею, але шось не те... тому й не добиваювсь Її, що для неї видалось дивним- за переказом третьої особи...
Хочеться бути з нею - роззуй очі і подивись на неї реально!!! Ще хочеться - тоді злізь з хмаринки, і почни її добиватися і домагатися (тільки не переборщи) Роби щось! Ти багато хочеш, але ніц не робиш для досягнення результатів...

От так і заблукав у власних бажаннях і почуттях...
Ти заблукав не у бажаннях а в небажаннях.

Може варта було назавати тему "ефект желетки"... просто хотілось вилити кудись емоції...
Тему тре було назвати "Хочу дівчину, але не знаю як хотіти щоб вона почала теж хотіти, тоді б ми двоє сиділи і хотіли..."
  • 0

#39 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 10.11.2009 – 16:11

Зроби паузу - з'їж Твікс!
  • 0

#40 Підрізані крила

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 22:40

Спасибі вам, друзі, що відгукнулись... приємно...

Цитата

Знаєш, життя в тебе одне і якщо хочеш щоб у тебе було все добре в житті, то треба вичитися, вчитися і вчитися. Вчитися всього, адже найбільша цінність в житті не гроші і не дівчата в яких до тебе виникла симпатія, а знання. Зараз ти маєш досвід і зроби висновки і йди далі. Тому ніколи не жми на гальма, бо коли ти стоїш на місці ти не розвиваєшся.
от саме те, що мене цікавило... !

Цитата

Цитата

Я вважав себе не вартим Її, адже вона така розумна, доброзичлива, правильна... одним словом- ІДЕАЛ, до якого я тянувся!
найгрубіша помилка котра і повела за собою всі інші!

Л. Н. Толстой з вами цілком згідний: "Только тогда легко жить с человеком, когда не считаешь ни себя више, лучше его, ни его више и лучше себя" Але що ж це означає? Я обречений на щастя з ідеальною на мій погляд людиною? :) Ще одне питання, яке не дає мені спокою...

Дякую, Amili. Цей пост підбадьорив мене...

Цитата

Обіцяю тобі, що з часом ти знайдеш достойну тебе.
але є одне но: я вважаю себе не гідним Її...

Цитата

Якщо вже вирішив дочекатися тієї єдиної, то чекай — хай там як, але цюцюринка не відпаде.
справа в тому, що я чекав власне саме на Неї... це не було для мене так принципово "дочекатися тієї єдиної"... але... в серці оселилася Вона і тоді я вирішив, що хочу бути тільки Її.

ОпосумкА, так і бути... признаюсь... у мене за все життя не виникало ні до кого подібних почуттів... як вже писав, всі представники жіночої статі не мали для мене ваги, спілкування з ними було легке, а вот перед моєю половинкою почувався якось скуто (до речі, це я Їй теж говорив)...
Я Їй висказав своє фе, щодо того, що ми абсолютно різні і щось не клеїться у нас... Ініціатором розходу була Вона... мушу сказати- в Неї це получилось дуже ніжно... "Я не знаю чи правильно роблю, но здається нам краще залишитись друзями..." після чого я попрощався і пропав: перестав дзвонити, видалився з контакту. Іноді вона пише мені смс... но це вже таке... дружба.

Neorlandina, ой, сумніваюсь, що почув би ці слова від тебе в реалі... просто тут вам вилив свою душу, своє наболіле...

Halka, ось і я тепер над цим замислився... кому потрібні мої чисті почуття? Навіщо себе стримувати, хто оцінить? Досвідченість в цьому питанні рішає...
Гарна у вас цитата і місто теж :lol:

Шахіст, ціню твою відповідь... може це й справді просто захоплення?

Sensssorika, та чому ж зразу спати? У нас до цього етапу не дойшло... та й я не наполягав... якийсь я неправильний... більшість хлопців шукають собі дівчину заради сексу... у мене ж присутній більше духовний потяг аніж фізичний... ні-ні, вона мега сексі, але мені чомусь важко було уявити нас разом в ліжку... хоч і хочу!!!

nochnaya ulica, спасибі, ви мене добряче підбадьорили... працюю в тому напрямку: погрузився у спорт, творчість :)

Гетьман, вдячний, що висловились!

Dema V, саме стільки. Не борюсь, бо, спробувавши те чого хотів, побачив, що щось не те... но це не означає, що вона більше не приваблює... я вже й сам не знаю... Всі говорять, що ми один одному дуже підходимо ;) , та й мені так здавалось, поки не зрозумів, що ми протилежності...

Просто Юрій, сердешно дякую ) Буду мужнім)

Miguel, всі помиляються, в тому числі й ти... твій пост й заставив мене відповісти...

Цитата

ти сам її відштовхував, тримав дистанцію, яку вона намагалася скоротити.. ти думаєш, скільки вона бігатиме за тобою, якщо ти її динамитимеш..?
- але ж таки дочекалась?!

Цитата

Це були не стосунки, в нормальних стосунках, особливо на початку стосунків ніяких "випробувальних термінів" бути не повинно... це перше на що ти повинен був звернути увагу...
От я й звернув на це увагу... а ще попросила не афішувати нікому про наші стосунки... Вона стидалась мене? Чесно скажу вам: мене це лякало... тим самим відвертало мене від Неї... не хотілось цілувати Її, бо вважав, що Їй це неприємно... (хоч як мені цього хотілось... ви ж не бачили Її губки?) що вже тут про секс говорити? а? для чого Їй взагалі я? Що Вона в мені знайшла? Хоч як це важко не було, я намагався Її зрозуміти, тим самим все менше звертатав увагу на себе... свої відчуття... свої бажання...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних