Перейти до вмісту

Дискредитована держава

Повідомлень в темі: 29

#21 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 23.11.2009 – 13:36

Перегляд дописуst SPEAKER (20.11.2009 17:17) писав:

Зазвичай на публіці цих людей шанобливо називають альтруїстами, а позаочі висміюють.
Зазвичай тих, хто дбає про власне збагачення на публіці називають егоїстами, а позаочі заздрять.

Високі ідеали зазвичай добрі на словах. На ділі вони рідко прийнятні.
Високих ідеалів не буває). На те вони й ідеали, щоб не бути "низькими" :). Вони потрібні не "для діла", а для "орієнтиру")).

Насправді "зазвичай" не буває, кожен випадок заслуговує окремого розгляду. Ось, наприклад, якби пан пожертвував усю свою власність на розвиток української мови, я б з нього не сміялася. Ні в очі, ні позаочі.

Про власне збагачення дбає більшість людей. Але лише деяких з них хочеться пристрілити ґґґ. І, здається, пан уже вибрав - до якого ідеалу йому долучитися :D.
  • 0

#22 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 23.11.2009 – 21:25

Цитата

Знаєте чого Зварича спіймали? Думаєте, через те, що він хабарі брав? Дудки. Через те, що не поділився, тобто проти системи попер. От система його й ізжерла.

Протестую!!! Я завжди своєчасно ділився. :)

Цитата

Ось, наприклад, якби пан пожертвував усю свою власність на розвиток української мови, я б з нього не сміялася. Ні в очі, ні позаочі.

Марна справа... Мова країну не об"єднає, потрібне щось більше...

А на рахунок дискредитації... От я нещодавно був під Одесою. Виявляється, в нас йде шалений експорт за кордон. Вагонами, потягами... Вгадайте, що вивозять?
  • 0

#23 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 23.11.2009 – 23:10

Перегляд дописуZuzik (20.11.2009 16:16) писав:

не хотілося б тут виступити захисником нашої знаменитої хіхікалки, але я б менше слухав Парубія, тим паче у викладі УП.
Від того що похіхікали над Саакашвілі, Україну не сильно образили (хіба тим що в нас така плоска в жартах і нерозбірлива прим’єрка, але вона тут далеко не лідер).
Думаю ти трохи не розібрався в ситуації, тай сцену ту я спостерігав в прямому ефірі. Ось комент користувача з тої ж УП:

Цитата

Як може КОЛИШНІЙ президент Росії через вроджену і набуту відсутність внутрішньої етики ввічливо говорити про ДІЮЧОГО президента України, знаходячись на її території? Це не в російських традиціях.
Як може КАНДИДАТКА у президенти не підтримати глузування з ДІЮЧОГО президента, котрий до того всього привів її до влади? Це не в жіночих традиціях.

• 0

#24 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 30.11.2009 – 21:40

ось продовження епопеї з Межигір’ям. як видно в деяких кандидатів абсолютно відбите почуття етики, моралі і совісті. якщо подивитись як активно Янукович взявся окуповувати Межигір’я то приходиш до висновку що цей дядько абсолютно не переживає за те, що якщо Юля стане Президентом забере цей маєток. дядько знає що робить, отже має тверді гарантії від Неї.
  • 0

#25 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.11.2009 – 21:49

Перегляд дописуБогуслав (30.11.2009 21:40) писав:

ось продовження епопеї з Межигір’ям. як видно в деяких кандидатів абсолютно відбите почуття етики, моралі і совісті. якщо подивитись як активно Янукович взявся окуповувати Межигір’я то приходиш до висновку що цей дядько абсолютно не переживає за те, що якщо Юля стане Президентом забере цей маєток. дядько знає що робить, отже має тверді гарантії від Неї.
І Ви за те саме. Коли нарешті люди зрозуміють, що в політиці немає "чистих рук" і ніколи не буде? Політика брудна апріорі, і сходження на вищі щаблі завжди відбувається через "трупи", якщо не реальні , то політичні.
  • 0

#26 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 00:11

Цитата

Мова — єдине, що здатне об'єднати країну, наша біда у тому, що більшість цього не розуміє.

Во-во, а я про що базікаю? Мова - наше фсьо!!! <_<

А те, що чорнозем вже вагонами вивозять, як за німців, це сьогоднішніх патрійотів не хвилює.
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 07.12.2009 – 00:20

Перегляд дописуЗварич (7.12.2009 00:11) писав:

А те, що чорнозем вже вагонами вивозять, як за німців, це сьогоднішніх патрійотів не хвилює.

Ніфіга собі ! Звідки інформація така ? (я серйозно питаю)
  • 0

#28 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 01:05

Бачив на власні очі. Сам в шоці. Потім запитав митників - вони підтвердили. Кажуть, десь півтора роки вивозять. Шар знімають в полтавській, сумській областях і десь ще. Отаке
  • 0

#29 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 07.12.2009 – 03:39

Чув про цю дачку Яника. Як хотіли знайомі приїхати до родичів у село, а їх зупинили біля шлагбаума і вимагали пропуск. Бо так вийшло, що родичі тепер живуть на панській землі.
  • 0

#30 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 14.12.2009 – 10:40

наші державники ще раз примудрились себе дискредитувати (це у них перманентний процес). МВФ повідомив, що не надасть наступного траншу кредиту для України до Президентських виборів: в України немає бюджету на 2010 рік, немає міністра фінансів. простіше кажучи МВФ не довіряє українській владі. і в принципі правильно робить. якщо не наша влада, то хоч МВФ піклується про нашу державу. здавалобся чого їм хвилюватись, виділили кредит під відсотки і хай собі тратять як завгодно, всеодно ж віддамо з відсотками, якщо не грошима (бо навряд чи будемо мати), то землею, ресурсами, дозволами на імпорт тощо. проте ні - переживають. сказано звичайно умовно, проте вважаю МВФ робить правильно: дескредитованій державі пора про це сказати і відповідно до цього формувати свої відносини. звичайно пострадає в першу чергу українське населення, бізнес, адже це антикризова допомога, але як сказав Черчіль в 1945, після того як Британська авіація розбомбила Дрезден фосфорними бомбами при цьомі заживо згоріло понад 4 тис. мирних жителів "Німецька нація несе відповідальність за діяльність нацистської влади".

а як вам випадок на конгресі Єврпейської народної партії, де Тимошенко оголосили як майбутнього Президента? для європейської демократії випадок нечуваний. ви думаєте вони дураки всі? це все знову вдарить по Україні, наших відносинах з Європою.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних