Перейти до вмісту

Екстремістські організації, тероризм тощо...

Повідомлень в темі: 161

Опитування: Як ви ставитесь до екстремістських організацій (44 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до екстремістських організацій

1. позитивно (15 голосів [34.09%])

Процент голосів: 34.09%

2. негативно (22 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

3. паралельно (7 голосів [15.91%])

Процент голосів: 15.91%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.03.2010 – 06:11

кацапи винні в тому що терплять кремлядь, москалі винні в тому, що пристосувалися до кремляді, ну а кремлядь винна в тому, що кацапів і москалів убивають.
  • 0

#82 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 30.03.2010 – 14:31

Перегляд дописуJustaman (29.03.2010 20:44) писав:

А що, як у "терористок", Москва убила чоловіка, брата,хлопця під час так званих зачисток? Чому про її горе ніхто не говорить? У неї забрали найдорожче, і за це ніхто не поніс покарання. Отже, у неї лишався один шлях привернути увагу до свого горя, яке було і лишається частиною трагедії на Кавказі. Так, прості люди не повинні страждати, але подивімося з іншого боку: вони вибрали собі таку владу яка до цього призвела, ці прості люди мовчки потурають тій політиці шо проводить іхня влада на Кавказі, їм байдуже шо в їхній країні по ночах забирають з дому молодих людей, їх ніщо не зворушує, головне для них - це ковбаса для себе(утрирую). Хочете шоб цього не було - займайте активну громадянську позицію, а не живіть як німе бидло. Принагідно - укр.суспільство - таке саме, тільки пасивність наша відбивається на нас по-іншому.
Якщо би вам вбили маму чи дитину,вам би було до одного місця,кого там втратили під час зачисток терористи.В чому винні звичайні люди? Вони мають "нести за це покарання"? Таким чином привертати увагу можуть тільки хворі люди,що не контролюють свої дії.Їх треба або відділити від суспільства або допомогти їм.Звичайно,перше зробити значно легше.Але треба може їх до психіатра направити?І,якщо вже говорити про те,щоб привернути увагу.Навіщо взагалі її привертати?Ну,принаймні,таким чином!Адже для цього є ЗМІ.Таких людей виправдати не можна....
  • 0

#83 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 30.03.2010 – 15:15

Перегляд дописуЛянка (30.03.2010 15:31) писав:

Якщо би вам вбили маму чи дитину,вам би було до одного місця,кого там втратили під час зачисток терористи.В чому винні звичайні люди? Вони мають "нести за це покарання"? Таким чином привертати увагу можуть тільки хворі люди,що не контролюють свої дії.Їх треба або відділити від суспільства або допомогти їм.Звичайно,перше зробити значно легше.Але треба може їх до психіатра направити?І,якщо вже говорити про те,щоб привернути увагу.Навіщо взагалі її привертати?Ну,принаймні,таким чином!Адже для цього є ЗМІ.Таких людей виправдати не можна....
Російські ЗМІ— найоб'єктивніші і найвільніші ЗМІ в світі. © Лянка
Я психологію тих терористок, саме терористок, а не терористичної організацію чудово розумію. Люди просто були у відчаї.
Правильно було сказано, на кавказі Росія дуже багато поганого зробила і я не виключаю, що рос. армія могла накрити пів села градом тільки припускаючи, що там ховаються сепаратисти. Під завалами лежать діти, матері, літні люди (так, пофіг кого вбили на Кавказі) вони ж не росіян, вони як люди в Москві спокійно займались своїми справами, а потім їх убили. Чому теориризмом не називають витівки Москви на Кавказі? Звичайно, як може бути тероризмом те, що робить його величність Путін о_О. Саме тероризм на рівні держави найстрашніше зло, а не розрізнені терористичні організації!
Це при тому, що не факт, що саме кавказці організували вибухи в метро, це запросто могли бути витівки ФСБ, як написано вище, щоб виправдати свою присутність в Грузії. Не здивуюсь, що завтра російські ЗМІ скажуть що "хахли-бандєравци" влаштували стрільбу в супермакеті, а вже після завтра російські танки будуть на кордоні з Україною.
  • 0

#84 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2010 – 15:24

у деяких тут крайнє нездоровий "націоналізм".
  • 0

#85 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 15:33

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2010 16:24) писав:

у деяких тут крайнє нездоровий "націоналізм".
Даремно ви "кагбе намікаєте усім нам", я ще той толераст :brovy:
  • 0

#86 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 30.03.2010 – 16:25

Помер Юхим на Х... з ним! Трохи поменшало особистого складу в потенційного ворога... :brovy:
  • 0

#87 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 16:59

Перегляд дописуFT232BM (30.03.2010 16:15) писав:

Російські ЗМІ— найоб'єктивніші і найвільніші ЗМІ в світі. © Лянка
ні,я такого навіть близько не казала :brovy:

Перегляд дописуFT232BM (30.03.2010 16:15) писав:

Я психологію тих терористок, саме терористок, а не терористичної організацію чудово розумію. Люди просто були у відчаї.
Цей відчай створили не ті безневинні люди,що їхали в метро,а влада :brovy: .Поставте себе на місце росіян:в вас трагедія,в вас хтось помер,а в інтернеті сидять москалі і тішаться з нашого горя.Може,вони так і роблять,але не опускайтесь до їх рівня.Ми всі люди,і росіяни переживають втрату близьких так само болісно і тяжко,як і українці.

Повідомлення відредагував Лянка: 30.03.2010 – 16:59

• 0

#88 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 17:37

Дозволю процитувати російський переклад пісні гурту Tool " Right in two", як на мене то цим все сказано.

Цитата

Ангелы в сторонке
Сбиты с толку и никак не могут понять.
Отец одарил людей рассудком,
И что же они выбрали –

Обезьянка убивает обезьянку за кусок земли.
Глупые мартышки, дай им пальцы,
И они сделают дубину, чтобы поколотить своего же брата.
Как они вообще, такие, выжили – загадка.
Отвратительны создания, упускающие возможность
Поднять глаза к небу, зная о мимолетности своей жизни.

Дерутся,
Пока не убьются,
За землю, за небо, за кровь,
За солнце дерутся, за воздух,
Дерутся за свет, за любовь,
Дерутся за жизнь.
Пока не убьются,
Дерутся во лжи
Ради лжи.

Повідомлення відредагував Amili: 30.03.2010 – 17:39

• 0

#89 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 17:37

Перегляд дописуЛянка (30.03.2010 17:59) писав:

Цей відчай створили не ті безневинні люди,що їхали в метро,а влада :brovy: .Поставте себе на місце росіян:в вас трагедія,в вас хтось помер,а в інтернеті сидять москалі і тішаться з нашого горя.Може,вони так і роблять,але не опускайтесь до їх рівня.Ми всі люди,і росіяни переживають втрату близьких так само болісно і тяжко,як і українці.
Хто ж тут тішиться? Сенсу немає тішитись. Вам просто так це піднеслив зомбоящику та інтернет-ЗМІ. Де ваше співчуття народу Чечні? А їх же загинуло набагто більше, просто інформаційна підготовка була погана.
  • 0

#90 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 17:59

Перегляд дописуFT232BM (30.03.2010 18:37) писав:

Хто ж тут тішиться? Сенсу немає тішитись. Вам просто так це піднеслив зомбоящику та інтернет-ЗМІ.
Так?А це що?

Перегляд дописуДобронрав (30.03.2010 17:25) писав:

Помер Юхим на Х... з ним! Трохи поменшало особистого складу в потенційного ворога... :brovy:

• 0

#91 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 18:22

Перегляд дописуЛянка (30.03.2010 18:59) писав:

Так?А це що?
Телевізійний приймач, якщо ви про "зобоящик".
  • 0

#92 ЛЕО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Місто:РІВНЕ

Відправлено 30.03.2010 – 20:07

яв шоці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :brovy:
  • 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2010 – 22:06

Перегляд дописуFT232BM (30.03.2010 16:33) писав:

Даремно ви "кагбе намікаєте усім нам", я ще той толераст :brovy:
я,по-перше, не використовую слів "москалі, "кацап", "хохол" і інших в такому ж плані.
а по-друге, росіяни такі ж люди як і ми. не бачу "повода"радіти з чиєїсь трагедії. в тому метро могла їхати і Я. чи Артьом. ми б здуріли, якби таке з кимось з нас сталося.
  • 0

#94 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 22:23

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2010 23:06) писав:

я,по-перше, не використовую слів "москалі, "кацап", "хохол" і інших в такому ж плані.
а по-друге, росіяни такі ж люди як і ми. не бачу "повода"радіти з чиєїсь трагедії. в тому метро могла їхати і Я. чи Артьом. ми б здуріли, якби таке з кимось з нас сталося.
Ти вже друга таке кажеш після Лянки (типу хтось радіє). Насправді ніхто в цій темі не радів, звідки такі висновки? Особисто на рахунок мене: скільки я раз росіян назвав "росіянами", а скільки "кацапами/москалями". Як часто я вживаю слова Росія чи Кацапстан?
P.S. І всерівно ви вперто не хочете бачити іншу сторону конфлікту, звісно краще робити вигляд, що російська армія не була на Кавказі і не вбивала мирних жителів. Уявіть якщо ви з тим же Артьомом живите на Кавказі і приходить російська армія... Судячи з частоти вживання слова "Артьом" ти би порвала усіх за свого коханого. Чому це замовчують? Чому замовчують звірства США в Іракі?
  • 0

#95 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2010 – 22:37

Перегляд дописуFT232BM (30.03.2010 23:23) писав:

Ти вже друга таке кажеш після Лянки (типу хтось радіє). Насправді ніхто в цій темі не радів, звідки такі висновки?

Перегляд дописуОлеська (29.03.2010 23:29) писав:

Але те, що трясуть трохи москалів, то добре. Хоча... москалі теж люди... Тим більше, що у Москві більше приїжджих, аніж корінних москвичів.
Вибачте, це був жарт такий? я не розумію такого гумору.
я не кажу, що хтось радіє. і не закликаю співчувати. але отак висловлюватися- це низько.

Цитата

[16:28:54] Артем: если иметь ввиду так...то живите и радуйтесь, что у вас такого НЕТ=\

Перегляд дописуFT232BM (30.03.2010 23:23) писав:

P.S. І всерівно ви вперто не хочете бачити іншу сторону конфлікту, звісно краще робити вигляд, що російська армія не була на Кавказі і не вбивала мирних жителів. Уявіть якщо ви з тим же Артьомом живите на Кавказі і приходить російська армія... Судячи з частоти вживання слова "Артьом" ти би порвала усіх за свого коханого. Чому це замовчують? Чому замовчують звірства США в Іракі?
чому ж ні? я говорила з Артьомом і його православиним шовіністичним пратівним другом Славіком про цей випадок і про теракти взагалі. Я не розмовляю з Тьомою про те, що стосується або його, або моєї країни. раніше колись ми дужу сперечалися на подібні еми, потім дж нього дійшло, що я таки "дочь самой лучшей женщины на свете" і він почав мені поступатись. сволатч) так от Славік, незважаючи на те, шо він не менша сволатч, ніж Тьома, аплодував мені стоячи.
я ще в першому пості сказала, що я про це все думаю. да, мені теж дуже не подобається їхня влада. але мені там жити, шоязроблю.
а до США мені наразі як до Марсу.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 30.03.2010 – 22:41

• 0

#96 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2010 – 23:40

Цитата

[16:34:47] Rena: я- иностранка, я не знаю шо там у вас и как..
[16:35:06] Rena: но уверена,что "ваши" осведомлены не больше,чем я.
[16:35:34] Артем: "наши"?))
[16:35:36] Rena: у меня.. предубеждения к вашей "власти".
[16:36:08] Артем: а у меня "предзнания" о правительстве рф))) жуткий там народец) все схвачено у них)
[16:36:19] Артем: я тебя люблю)
[16:37:11] Rena: у вас сегодня акции протеста намечались? по стране?
[16:37:21] Артем: не слышал еще. минутку)
[16:37:36] Rena: мама говорит,что теракт в метро спланировали. но не террористы.
[16:37:58] Rena: я с ней согласна.
[16:38:05] Артем: ну она наверняка знает больше))) славик тоже думает, что это "козни правительства"))
[16:39:12] Rena: ваше же правительство и устраивает . удивительно просто. как можна аж так.. "любить" страну, кот. управляешь
[16:39:58] Артем: это...а вдруг "демографический рычаг" такой?)
[16:40:09] Rena: а если бы я в том метро ехала?
[16:40:38] Артем: я бы поехал к террористам убивать их женщин и детей, блин)
[16:40:57] Rena: да нету этих терористов
[16:41:17] Артем: ну блин
[16:41:27] Артем: тогда пошел бы взрывать правительство)
[16:41:45] Rena: чечены никогда не хотели воевать. я так думаю.
[16:41:57] Rena: зачем они вам вообще?
[16:42:11] Rena: вторгались туда.
[16:42:16] Rena: типа там "русские"
[16:42:20] Артем: понятия не имею
[16:42:27] Rena: одни смерти от такого только
[16:43:05] Rena: знаешь как..вот афганистан.
[16:43:07] Артем: славик говорит, что все из за нефти в азии. вообще- просит передать, что стоя апплодирует.
[16:43:12] Rena: на фига надо было? вот-вот.
[16:43:34] Артем: афганцы экспотируют героин на 90% этого рынка.
[16:43:35] Rena: россия никогда не признает
[16:43:40] Rena: что она согласна ..и будет..воевать за ресурсы. природные ресурсы. ей проще..
[16:44:09] Артем: а знаешь сколько таких стран кроме россии?
[16:44:15] Rena: ..проще навыдумывать про терроризм
[16:44:19] Rena: что где-то
[16:44:23] Rena: "обижают руских"
[16:44:30] Rena: я не знаю.. будь я русской
[16:44:32] Артем: Украина бы тоже воевала за ресурсы. если бы была возможность
[16:44:37] Rena: в плане национальности
[16:44:40] Артем: ох
[16:44:42] Rena: я бы не жила
[16:44:48] Rena: возле этой вашей ичкерии
[16:44:52] Rena: ни-за-что
[16:44:57] Rena: хотя бы потому, что ментально у меня с ними ну нифига общего.
пфф. никогда Украина не воевала бы за РЕСУРСЫ. нам это не свойственно.
[16:45:01] Артем: а если это США и их правительство виноваты в таком поведении россии?
[16:45:14] Rena: и нифига это не один народа раз так
[16:45:37] Rena: то глупо объединять настолько разных людей в одну страну
[16:45:41] Артем: глупо, да
[16:45:51] Rena: сша при чем?
[16:46:00] Артем: они всегда причем
[16:46:03] Rena: у вас какой-то..комплекс прямо с этими сша
[16:46:15] Артем: тааак
[16:46:19] Rena: ни один американец не думает столько о своей родине, как о сша думают русские)
[16:46:33] Артем: щас мне славик за твои реплики "рыло порвет"))))
ни один американец не думает столько о сворей родине, как о сша думают русские)согласен)))
[16:47:16] Артем: мы о россии тоже не думаем столько сколько украинцы о ней)
[16:47:19] Rena: паааашел твой славик. у меня на его счет тоже полно предубеждений)
[16:47:36] Rena: ошибаешься)
[16:47:57] Артем: блин. самое печальное, что эти предубеждения- моих рук дело)))он возмущается, что я его в твоих глазах дискредитировал)
[16:48:34] Rena: сколько у вас не была.. если я говорю на украинском и не считаю, что крым должен принадлежать россии- то я стопроцентно должна быть "западенкой". благо, не все русские такие, но чаще попадаются именно такие "экземпляры".
[16:49:12] Артем: угу. а мы еще и курилы хотим
[16:49:22] Rena: твоих? человек, кот.сам себя шовинистом считает.. в моих глазах несколько.. дикарь)
[16:49:32] Rena: марс вам не нужен?
[16:49:33] Артем: чоорд. ну, солнц, они идиоты. я обожаю твой украинский. всегда со мной на нем говори. я тоже учиться буду)))
[16:49:39] Rena: агааа. знаешь,кто в семье готовит)) так, иди есть и не подлизывайся))))
[16:49:48] Rena: у вас какая территория, а вы и с ней нормально справиться НЕ МОЖЕТЕ
[16:49:49] Артем: марс? и там яблони цвести будут. для тебя, ты ж любишь яблоки))
[16:50:03] Rena: это все равно что
[16:50:17] Артем: лаадно. что ты хочешь? чтобы я признал "неправильность" всего этого? признаю)
[16:50:34] Rena: у меня дома 4 комнаты, я не убираюсь в них, тут все плесенью покрылось, но я хочу двухэтажный дом. потому что он тупо больше.
[16:51:00] Артем: ну блииин. согласен
фрази "хоча москалі теж люди" я не розумію.
  • 0

#97 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 23:58

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 00:40) писав:

я теж! я їх до людей не зараховую
  • 0

#98 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 00:57

Перегляд дописуЛянка (30.03.2010 16:59) писав:

Поставте себе на місце росіян:в вас трагедія,в вас хтось помер,а в інтернеті сидять москалі і тішаться з нашого горя.Може,вони так і роблять,але не опускайтесь до їх рівня.Ми всі люди,і росіяни переживають втрату близьких так само болісно і тяжко,як і українці.
А чому трагедія повинна на щось впливати? Якщо людина хороша і дружня до мене, то я буду їй бажати добра і в кривді і в радості. Але якщо це мій ворог, який прагне мого зинщення, то якось чисто лицемірно було співчувати його втраті.
Я буду співчувати тільки в тому разі, якщо виявиться, що там дійсно загинула якась чеченка.

Перегляд дописуFT232BM (30.03.2010 22:23) писав:

Чому це замовчують? Чому замовчують звірства США в Іракі?
Не замовчують, а навпаки роздувають і видувають.
А насправді ці "звірства" якраз і поклали кінець тиранії.

Перегляд дописуSensssorika (30.03.2010 22:37) писав:

я не кажу, що хтось радіє. і не закликаю співчувати. але отак висловлюватися- це низько.
Низко тільки тому, що ми на таку боротьбу не здатні.

Повідомлення відредагував посміховисько: 31.03.2010 – 01:00

• 0

#99 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2010 – 07:11

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 00:40) писав:

А поняття "москалі" розумієш?

П.С.Яка мила сімейна бесіда.) Може тему окрему створиш в розділі Політика і економія?)
  • 0

#100 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 09:23

для мене дикість, чому український народ завжди переймається терактами/катастрофами в Росії. Чому немає слізних викриків співчуття корейським морякам, що були підірвані на Жовтому морі? багато то, взагалі, знає, що вони були підірвані?! Та йолкі ж, чого Росії завжди срать на українські проблеми? А у нас ледве не день жалоби в деяких випадках оголошують. Не подумайте, я не байдужа до чужого горя. Я лиш не розумію, чому мені повинні бути близькі смерті чужого народу, якщо мій, слава Господи, не страждає від терактів. Про свою країну треба думати і про своїх людей.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних