Перейти до вмісту

Екстремістські організації, тероризм тощо...

Повідомлень в темі: 161

Опитування: Як ви ставитесь до екстремістських організацій (44 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до екстремістських організацій

1. позитивно (15 голосів [34.09%])

Процент голосів: 34.09%

2. негативно (22 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

3. паралельно (7 голосів [15.91%])

Процент голосів: 15.91%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 12:24

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 13:22) писав:

відчувала.
але звинувачувати в цьому треба насамперед самих себе, а не сусідів.
хоча в світлі останніх подій, мене оця начебто "українська самосвідомість" розчаровує. якшо вона має бути саме отакою... це жлобство.а не свідомість.
якшо ви не вміте ходити- вчіться. якшо ж ви не можете встати на ноги- не треба зневажати тих, хто ходить. варант "затопчуть" не такий вже й нереальний. а якшо ви самі собі ноги поламали- мовчіть краще.

під пунктом "ті, що ходять" - це Росія? по твоєму, це та країна, що встала на ноги?
  • 0

#122 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 12:31

Перегляд дописуKatod (31.03.2010 13:16) писав:

але я схиляюсь до думки що це підстроїло фсб для створення штучних зовнішніх ворогів
в РФ теж так думають. не одні зомбі там живуть. я б сказала, що це такий маневр в них- треба відволікти увагу від реальних проблем, створивши отаку катастрофу.
народ все одно невдоволений, адже там всюди камери,міліція в тому метро, типу як можна було допустити той теракт.

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 13:24) писав:

під пунктом "ті, що ходять" - це Росія? по твоєму, це та країна, що встала на ноги?
в кого що болить)
ні, я висловилася загалом. в нас і американців так само не люблять, і "загнівающую європу". самі то чого варті?

Повідомлення відредагував Sensssorika: 31.03.2010 – 12:33

• 0

#123 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2010 – 13:50

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 13:31) писав:

в РФ теж так думають. не одні зомбі там живуть. я б сказала, що це такий маневр в них- треба відволікти увагу від реальних проблем, створивши отаку катастрофу.
народ все одно невдоволений, адже там всюди камери,міліція в тому метро, типу як можна було допустити той теракт.

в кого що болить)
ні, я висловилася загалом. в нас і американців так само не люблять, і "загнівающую європу". самі то чого варті?
а що страшніше? коли нападуть зомбі, чи коли нападуть бєшені?
найстрашніше бєшані зомбі:brovy:
якщо станеться таке що бьуде зомбі дуже багато, то їх легко ліквідовувати, хіба що вони живучі бувають, наприклад голова сама буде кусатися, чи ще щось таке, але з цим справитись можна
але от якщо всі стануть навіженими, як в 28 днів потому (є такий варіант що після вибухів всі росіяни стануть навіженими, і ця епідемія буде розповсюджуватись дуже швидко, так що дійде до наших кордонів за лічені дні, і тоді і нам придеться боронитись), одним словом, це все може обернутись тотальним екстермінатусом, в якому для того щоб прикривати відступ прийдеться робити потужні контратаки по навіжених, створювати цілі буферні мінні поля, і все інше
в будьякому випадку капєц не обернеться капцем
  • 0

#124 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 15:37

я забув про мутантів, мутанти напевне страшні так само як і навіжені, а може навіть страшніші, бо вони мають коварні плани, і дуже коварно думають, ні зомбі, ні навіжені так не вміють
  • 0

#125 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 31.03.2010 – 16:13

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 11:46) писав:

от тільки не забуваєш, що ці безневинні люди щороку обома руками підтримують цю владу. почитай, скільки відсотків набрала Єдіная рассія на останніх думських виборах
Може вони не знали,кого вибирають.От українці теж вибрали Ющенка.А потім 5 років говорили,що "за Кучми було ліпше".
  • 0

#126 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2010 – 16:21

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 12:51) писав:

я засуджую расистів.
а ти як католичка(чи я помиляюся?) взагалі ведеш себе богонєугодно.
В чому саме? І як ти (некатоличка, якщо я не помиляюсь) можеш це знати?

добре, що "назавжди" зникло з форуму і не заходить.
"Назавжди" ще поки є, але планує переїхати в іншу країну.)

ваш комплекс у тому, що вам треба, щоб вас весь народ/чи країна чужа поважали. мені достатньо поваги тих людей, з якими я спілкуюся. а повага тих, кого я вважаю ідіотами мені ні до чого. ви ж росіян не любите, але чомусь возмущаєтесь, що вони вас не поважають.розслабтеся, в багатьох це взаємні почуття, живіть щасливо по сусідству.

знову ваша рабська психологія. я НЕ гірша. мені не треба бути за когось кращою. мені вистачає того, що я маю. я це ціню.

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 12:57) писав:

Нас НІДЕ не поважають. то шо тепер всіх не любити? яшо ми самі не здатні побудувати таку країну,яку б поважали закордоном, то нема чого на інших нарікати. самі ж в тому і винні.
То "ваше", "ви", то "наше", "ми" - ти якось визначся, до кого ти відносишся. Бо таке відчуття, ніби ти одною ногою ще в будинку (Україні), а іншою на вулиці (в Росії) і повертаєшся, аби плюнути в середину на прощання. Якщо ти дійсно переймаєшся долею своєї країни, ти не казатимеш навіть на чужині "ваше" стосовно батьківщини.

Перегляд дописуKatod (31.03.2010 13:16) писав:

я тут саий кращий, і на цьому розмови в цьому напрямку можна закрити
Хто б сумнівався!)
  • 0

#127 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 17:22

Перегляд дописуОлеська (31.03.2010 17:21) писав:

В чому саме? І як ти (некатоличка, якщо я не помиляюсь) можеш це знати?
ти можеш це оскаржити? що для твого господа ви виявляється не всі рівні,не всі діти його?

"Назавжди" ще поки є, але планує переїхати в іншу країну.)
якось убого ти за чоловіка заступилась :brovy:
але правильно, я б за свого теж заступилась,та, благо, Тьома в мене адекватний.

То "ваше", "ви", то "наше", "ми" - ти якось визначся, до кого ти відносишся. Бо таке відчуття, ніби ти одною ногою ще в будинку (Україні), а іншою на вулиці (в Росії) і повертаєшся, аби плюнути в середину на прощання. Якщо ти дійсно переймаєшся долею своєї країни, ти не казатимеш навіть на чужині "ваше" стосовно батьківщини.
мдаа.
слідкуй за думкою. я подібних рабських комплексів не маю, в чужій повазі не маю потреби, до росіян відношуся так само як і до представників інших націй. нашо мені собі ваші комплекси привласнювати? нє-нє-нє, дякую, не треба. пост від 31.03.2010 12:57 писала як громадянка України, критично оцінила ситуацію. так, я не знаю слова "москалі". моя дитина його не знатиме.думаю, що слова "націоналізм" теж- надто вже сучасники "ізвратілі" це поняття.
  • 0

#128 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 18:38

Був колись проколол ФСБ, коли мешканці виявили як вони вантажили вибухівку в будинок, почали з’їждхжати на навчання

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 10:07) писав:

а кому ти треба?по тобі теж ніхто б не плакав. але це не привід радіти з чийогось горя. і співчуття ніхто не вимагає. але радіти? для мене саме оце дикість.
Коли відморозка, що вас збирався зґвалтувати раптом шлак по голові трафить, ви теж засумуєте?

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 10:07) писав:

такі ви нічим не кращі за тих,кого самі і зневажаєте.
Це що, християнська звичка комусь уявному доводити, що ти кращий?
Я перш за все про себе і про свою країну думаю. Мені нічого нікому доводити не треба, я краще виживу.

Перегляд дописуЛянка (31.03.2010 16:13) писав:

Може вони не знали,кого вибирають.От українці теж вибрали Ющенка.А потім 5 років говорили,що "за Кучми було ліпше".
При чому тут рослини?

Sensssorikо, ви все занадто особисто сприймаєте. Таке враження, що ваш Тьома ледь не їхав у сусідньому вагоні.

А по-друге, ви не можете зрозуміти, що не для всіх те, що москаль теж є тварь божа є беззаперечним аргументом його жаліти і поважати. Багато хто цінує людей не за те, що в них голова два вуха, а за їх особистість, переконання адекватність.
Московити багато кривди нам зробили і головне, що на відміну від поляків чи німців вони не змінилися, а ще більше закосніли. може й владу, яка їх обкрадає і підриває вони й не хочуть, але щоб українців та влада попридушувала, вони тільки за. Вони навіть готові заради цього самі терпіти вибухи у метрі, тільки щоб кузькіну мать усім Ліліпутя показав. Тому я й кажу, що тільки те, що воно рухається і відкриває рота і видає якісь звуки не є приводом для поваги чи співчуття, бо завтра завдяки ньому такому примітивному і невинному тут можуть уже їздити їхні танки.

Поки ми не знаємо, що там загинула якась адекватна людина, то вимальовується тільки такий образ москаля-ушльопка, якаого нікому не шкода.
Звісно, якщо там загинули нормальні люди то їх шкода.

Повідомлення відредагував посміховисько: 31.03.2010 – 18:43

• 0

#129 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 19:16

Перегляд дописупосміховисько (31.03.2010 19:38) писав:

Московити багато кривди нам зробили і головне, що на відміну від поляків чи німців вони не змінилися, а ще більше закосніли.
ой, давайте все життя роль жертви грати.

може й владу, яка їх обкрадає і підриває вони й не хочуть, але щоб українців та влада попридушувала, вони тільки за. Вони навіть готові заради цього самі терпіти вибухи у метрі, тільки щоб кузькіну мать усім Ліліпутя показав.
хто сказав?

Поки ми не знаємо, що там загинула якась адекватна людина, то вимальовується тільки такий образ москаля-ушльопка, якаого нікому не шкода.
Звісно, якщо там загинули нормальні люди то їх шкода.
хто ж вам винний, що ви такі упереджені.
  • 0

#130 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 19:38

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 18:22) писав:

ти можеш це оскаржити? що для твого господа ви виявляється не всі рівні,не всі діти його?
А хто ти така, аби я перед тобою будь що оскаржувала?) Чи може то була така невдала провокація на оффтоп?)

якось убого ти за чоловіка заступилась :brovy:
але правильно, я б за свого теж заступилась,та, благо, Тьома в мене адекватний.
Убого - це коли вагітна жінка сидить днями в неті і мабуть від нестачі уваги зливає всі перепади настрою на інших, а потім кричить во всю, що її вагітність хочуть зіврочити. Викликає жалість.
А щодо мого чоловіка, то не розумію твій нездоровий інтерес до нього.) Ніби свого вже маєш (чи скоро матимеш), то заспокійся і зосередься на ньому одному. Бо моєму чоловікові, повір, ти (як і усі тут) далеко до дупи.

мдаа.
слідкуй за думкою. я подібних рабських комплексів не маю, в чужій повазі не маю потреби, до росіян відношуся так само як і до представників інших націй. нашо мені собі ваші комплекси привласнювати? нє-нє-нє, дякую, не треба. пост від 31.03.2010 12:57 писала як громадянка України, критично оцінила ситуацію. так, я не знаю слова "москалі". моя дитина його не знатиме.думаю, що слова "націоналізм" теж- надто вже сучасники "ізвратілі" це поняття.
Ось в цьому і є різниця між мною і тобою, бо я до росіян не відношусь. Мені в принципі вони до дупи. Живуть собі, то нехай собі і живуть. Я не проти росіян, я проти москалів.

Sensssorikо, ви все занадто особисто сприймаєте. Таке враження, що ваш Тьома ледь не їхав у сусідньому вагоні.
Таке враження, що скоро усі на форумі будуть знати навіть колір трусів Тьоми.)
  • 0

#131 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 20:39

Олесько, ти порівняла свого чоловіка з вагітною жінкою? :brovy:
не буду распространяцца, але я знаю, про шо я кажу. дай тобі твій бох такого не пережити.
окей. не "відношуся". ставлюся. хоча, в мені є російська кров, тому таки відношуся.
до дупи? з того твого поста непомітно було. москалі? померли люди. були живі люди, і тут їх не стало. якшо тобі по фік, то краще промовч, а не пиши "хай москалі мруть". кому по фік, то чому б вам не промочати? це було б як мінімум просто тактовно.
оу, я тобі про серйозне, ти мені про білизну. баба. алєс)
---
ви так багато зла бачите у сусідах, але не хочете помічати свою власну дурість,злість,неспроможність.. в тому теракті помер 1 українець. аплодуйте.
  • 0

#132 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 20:41

Перегляд дописуЛянка (31.03.2010 17:13) писав:

бугага

я тобі ще раз кажу: почитай. хоч щось

зверни увагу, скільки років підряд Єдіная Расія набирає більшість голосів
  • 0

#133 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 20:55

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 21:39) писав:

Олесько, ти порівняла свого чоловіка з вагітною жінкою? :brovy:
не буду распространяцца, але я знаю, про шо я кажу. дай тобі твій бох такого не пережити.
окей. не "відношуся". ставлюся. хоча, в мені є російська кров, тому таки відношуся.
до дупи? з того твого поста непомітно було. москалі? померли люди. були живі люди, і тут їх не стало. якшо тобі по фік, то краще промовч, а не пиши "хай москалі мруть". кому по фік, то чому б вам не промочати? це було б як мінімум просто тактовно.
оу, я тобі про серйозне, ти мені про білизну. баба. алєс)
---
ви так багато зла бачите у сусідах, але не хочете помічати свою власну дурість,злість,неспроможність.. в тому теракті помер 1 українець. аплодуйте.
Не зли мене, пліз.)
Я написала той пост, за який ти вчепилась до мене, з іронією, але далеко не з гумором. Я дійсно співчуваю тим людям, тому, що серед тих, хто проживає в Москві дууууже багато немосквичів, в т.ч. наших заробітчан. Я категорично проти тероризму як такого. Але... Тут є дуже велике але - це чеченський народ, який таким чином (бо в їх невеликій кількості і в такій ситуації, як насьогодні склалась) тероризм - це чи не єдина можливість боротьби проти вєлікай і нєділімай. А ми, українці, віддавна підтримували чеченців. Ще Шевченко писав, що чеченців нескорити, доки живий бодай один чеченець (до речі, його "Кавказ" присвячений Джамілю). Тому через те, що українці підтримують чеченців, не варто обпльовувати лише за те, що люди не поділяють твоїх переконань.
  • 0

#134 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 01:22

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 20:39) писав:

в тому теракті помер 1 українець. аплодуйте.
Здогадайтеся хто винен?

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 20:39) писав:

злість,неспроможність..
Злість обґрунтована і справедлива. Неспроможність справді заслуговує на осуд.

Чого я не розумію, так це навіщо ми через москалів сваримося.

Повідомлення відредагував посміховисько: 01.04.2010 – 01:15

• 0

#135 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 22:43

...не вбивай.
  • 0

#136 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.06.2010 – 23:37

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 21:41) писав:

скільки років підряд Єдіная Расія набирає більшість голосів
а що це?
  • 0

#137 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 28.07.2010 – 20:18

В Інтернеті поповзли чутки про причетність ФСБ до вибуху церкви МП в Запоріжжі. Основною ціллю (як це завжди буває у ФСБ) є початок «боротьби з відступниками і «тєрарістамі» в особі УПЦ(КП)»… провокація знайома, сюжет знаюмий і особисто мені схожий на правду... що скажете :blink:
  • 0

#138 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.07.2010 – 21:05

Не знаю, хто підриває, але правильно роблять.
  • 0

#139 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 28.07.2010 – 21:26

Перегляд дописуОлеська (28.07.2010 21:05) писав:

Не знаю, хто підриває, але правильно роблять.
Угу, вбивати 80-річні бабусі завжди правильно.
  • 0

#140 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.07.2010 – 21:48

Перегляд дописуNеmesis (28.07.2010 22:26) писав:

Угу, вбивати 80-річні бабусі завжди правильно.
У ворогів немає віку.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних