Перейти до вмісту

Екстремістські організації, тероризм тощо...

Повідомлень в темі: 161

Опитування: Як ви ставитесь до екстремістських організацій (44 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до екстремістських організацій

1. позитивно (15 голосів [34.09%])

Процент голосів: 34.09%

2. негативно (22 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

3. паралельно (7 голосів [15.91%])

Процент голосів: 15.91%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 10:07

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 00:58) писав:

я теж! я їх до людей не зараховую
а кому ти треба?по тобі теж ніхто б не плакав. але це не привід радіти з чийогось горя. і співчуття ніхто не вимагає. але радіти? для мене саме оце дикість.

Перегляд дописупосміховисько (31.03.2010 01:57) писав:

Низко тільки тому, що ми на таку боротьбу не здатні.
боротьбу? :brovy: ну піди застрелись.
аа! забула. в Києві ж теж метро є. згадай шкільні уроки фізики та хімії і впєрьод, борись.

Перегляд дописуОлеська (31.03.2010 08:11) писав:

А поняття "москалі" розумієш?
П.С.Яка мила сімейна бесіда.) Може тему окрему створиш в розділі Політика і економія?)
не розумію.
ми взагалі дуже милі. навіть якшо в когось поганий настрій, чи нестача чіпсів в організмі.
економіЯ чого? розуму? це мене не стосується, я маразмом ще не страждаю.

----
мені дуже соромно за український народ. рабська психологія, мільйон комплексів, політична убогість і економічна несамостійність- це все виливається у нездоровий націоналізм. такі ви нічим не кращі за тих,кого самі і зневажаєте.
  • 0

#102 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 31.03.2010 – 10:17

Мда... Вибухають будинки, поїзди, метро, авто... І ще хтось хоче в Україні якісь об’єднання та союзи з РФ створювати... Занадто спокійно живеться їм в Україні чи як...

А вина цьому всьому це шовіністичний уряд РФ!

Повідомлення відредагував Marshal: 31.03.2010 – 10:18

• 0

#103 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 10:46

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 11:07) писав:

а кому ти треба?по тобі теж ніхто б не плакав. але це не привід радіти з чийогось горя. і співчуття ніхто не вимагає. але радіти? для мене саме оце дикість.

Sensssorika, процитуй мені фразу, у якій я радію. процитуй! бо це зараз наклеп із твого боку.

я тут пишу-пишу, що українці менше повинні перейматися, бо мені самій немає діла до цих смертей. але щоб радіти? ти мене оббрехала

Перегляд дописуЛянка (30.03.2010 17:59) писав:

Цей відчай створили не ті безневинні люди,що їхали в метро,а влада :brovy:  .Поставте себе на місце росіян
от тільки не забуваєш, що ці безневинні люди щороку обома руками підтримують цю владу. почитай, скільки відсотків набрала Єдіная рассія на останніх думських виборах

і чому я повинна співчувати оцьому, наприклад, безневинному, навіть якщо його 300 раз в метро бабахне?
  • 0

#104 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 10:51

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 11:43) писав:

Sensssorika, процитуй мені фразу, у якій я радію. процитуй! бо це зараз наклеп із твого боку.
я тут пишу-пишу, що українці менше повинні перейматися, бо мені самій немає діла до цих смертей. але щоб радіти? ти мене оббрехала
де я про конкретно тебе таке сказала?чи мені тег you поставити тре було? маю на увазі, що ви зневажаєте життя інших, ще гірше "я не вважаю їх за людей". ви нічим не кращі, але себе ви любити і пишаєтесь собою. чомусь.
оу, вибач, що використала твої слова, у своїй цитаті.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 31.03.2010 – 10:51

• 0

#105 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 11:01

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 11:51) писав:

де я про конкретно тебе таке сказала?чи мені тег you поставити тре було? маю на увазі, що ви зневажаєте життя інших, ще гірше "я не вважаю їх за людей". ви нічим не кращі, але себе ви любити і пишаєтесь собою. чомусь.
оу, вибач, що використала твої слова, у своїй цитаті.

а мій народ Росія поважає? ще в кого комплекс меншовартості. я не пам.ятаю (слава Богу) періо СРСР, коли українці і росіяни входили до однієї країни, адже я народилася, коли ця країна починала розпадатися. у моєму світогляді немає відчуття єдності з жодним народом, що входив до того союзу. чому мені повинно боліти через смерті в московському метро. я вже мовчу про те, що такі акції Росія провокує сама. поміть, я зараз не говорю про політику. лиш про те, що /і цей приклад я уже наводила/ горе корейців тут ніхто не відстоює. і чому ми росія ставимо вище, ніж інші народи - для мене загадка
  • 0

#106 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2010 – 11:05

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 11:07) писав:

не розумію.
ми взагалі дуже милі. навіть якшо в когось поганий настрій, чи нестача чіпсів в організмі.
економіЯ чого? розуму? це мене не стосується, я маразмом ще не страждаю.
Ну так от власне, що ти не розумієш того поняття.
Цікаво, а якби ти виходила б заміж за негра, ти засуджувала би расистів?)
Щодо чіпсів, ти вибач, але в декого то тимчасове, а у когось назавжди.)

ви нічим не кращі,
А чим ти краща?
  • 0

#107 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2010 – 11:21

ви нічим не кращі, але себе ви любити і пишаєтесь собою. чомусь.
Любити себе - природно.
  • 0

#108 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 11:51

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 12:01) писав:

а мій народ Росія поважає? ще в кого комплекс меншовартості. я не пам.ятаю (слава Богу) періо СРСР, коли українці і росіяни входили до однієї країни, адже я народилася, коли ця країна починала розпадатися. у моєму світогляді немає відчуття єдності з жодним народом, що входив до того союзу. чому мені повинно боліти через смерті в московському метро. я вже мовчу про те, що такі акції Росія провокує сама. поміть, я зараз не говорю про політику. лиш про те, що /і цей приклад я уже наводила/ горе корейців тут ніхто не відстоює. і чому ми росія ставимо вище, ніж інші народи - для мене загадка
ваш комплекс у тому, що вам треба, щоб вас весь народ/чи країна чужа поважали. мені достатньо поваги тих людей, з якими я спілкуюся. а повага тих, кого я вважаю ідіотами мені ні до чого. ви ж росіян не любите, але чомусь возмущаєтесь, що вони вас не поважають.розслабтеся, в багатьох це взаємні почуття, живіть щасливо по сусідству.
тобі і не повинно боліти. я такого не казала.
загадка? різниця в тому, що мені шо росіяни, що французи, що готтентоти- однаковісінько. вони всі для мене ЛЮДИ, такі ж "тварі Божі", як і українці. а для вас росіяни якісь особливі. ви ж самі їх і виділяєте, оцією ненавистю своєю.
і корейці мені так само "близькі" як і росіяни, моя найкраща подруга зустрічається з корейцем. не менша він свиня,ніж укранці. але загалом так нічо, сало і горілку всі люблять.

Перегляд дописуОлеська (31.03.2010 12:05) писав:

я засуджую расистів.
а ти як католичка(чи я помиляюся?) взагалі ведеш себе богонєугодно.
добре, що "назавжди" зникло з форуму і не заходить.

А чим ти краща?
знову ваша рабська психологія. я НЕ гірша. мені не треба бути за когось кращою. мені вистачає того, що я маю. я це ціню.
  • 0

#109 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 11:52

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 12:48) писав:

ваш комплекс у тому, що вам треба, щоб вас весь народ/чи країна чужа поважали. мені достатньо поваги тих людей, з якими я спілкуюся. а повага тих, кого я вважаю ідіотами мені ні до чого. ви ж росіян не любите, але чомусь возмущаєтесь, що вони вас не поважають.розслабтеся, в багатьох це взаємні почуття, живіть щасливо по сусідству.
тобі і не повинно боліти. я такого не казала.
загадка? різниця в тому, що мені шо росіяни, що французи, що готтентоти- однаковісінько. вони всі для мене ЛЮДИ, такі ж "тварі Божі", як і українці. а для вас росіяни якісь особливі. ви ж самі їх і виділяєте, оцією ненавистю своєю.
і корейці мені так само "близькі" як і росіяни, моя найкраща подруга зустрічається з корейцем. не менша він свиня,ніж укранці. але загалом так нічо, сало і горілку всі люблять.
а ми живемо на не окремому острові. щоб не рахуватися із геополітикою. і маєш розуміти. що під повагою мається на увазі не те, що люди в Росії кажуть одне одному на кухні. повага - це, перш за все, геополітика. так от, мені не достатньо поваги ближніх. не достатньо. я хочу. щоб ті країни, з якими у нас така складна історія взаємин, рахувалася з моєю державою і моїм народом. за що я маю вважати їх за людей, якщо українців вони за людей не вважають? дивина
  • 0

#110 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 11:52

Перегляд дописуzav (31.03.2010 12:21) писав:

Любити себе - природно.
угу, по нам видно як ми себе любимо і до чого це приводить.
  • 0

#111 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 11:55

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 12:52) писав:

до чого?
  • 0

#112 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 11:56

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 12:52) писав:

Ну, хто як уміє, так і любить.
З іншого боку, вас не зрозуміти: то кажете, що ми себе любимо, то незадоволені тим, як ми себе любимо.
  • 0

#113 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 11:57

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 12:52) писав:

а ми живемо на не окремому острові. щоб не рахуватися із геополітикою. і маєш розуміти. що під повагою мається на увазі не те, що люди в Росії кажуть одне одному на кухні. повага - це, перш за все, геополітика. так от, мені не достатньо поваги ближніх. не достатньо. я хочу. щоб ті країни, з якими у нас така складна історія взаємин, рахувалася з моєю державою і моїм народом. за що я маю вважати їх за людей, якщо українців вони за людей не вважають? дивина
тебе цікавить думка 140 мільйонів, чи конкретно верхівки влади? для тебе НЕ люди всі. Нас НІДЕ не поважають. то шо тепер всіх не любити? яшо ми самі не здатні побудувати таку країну,яку б поважали закордоном, то нема чого на інших нарікати. самі ж в тому і винні.
  • 0

#114 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 12:02

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 12:57) писав:

тебе цікавить думка 140 мільйонів, чи конкретно верхівки влади? для тебе НЕ люди всі. Нас НІДЕ не поважають. то шо тепер всіх не любити? яшо ми самі не здатні побудувати таку країну,яку б поважали закордоном, то нема чого на інших нарікати. самі ж в тому і винні.

ще раз повторюю: повага країни - це не повага її громадян. це коректна геополітика. з чого випливає: мене не цікавить, чи поважає Україну Конго. Але я не бачу причин любити народ, що обирає російську владу, яка досі ні в що не ставить Україну
  • 0

#115 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 12:05

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 12:55) писав:

до чого?
шо з країни нашої тікають. якби мали можливості- втікло б закордон ше більше українців.
кста,в тій же Росіїї українців повно. певно, вони геополітикою не дуже переймаються.

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 13:02) писав:

ще раз повторюю: повага країни - це не повага її громадян. це коректна геополітика. з чого випливає: мене не цікавить, чи поважає Україну Конго. Але я не бачу причин любити народ, що обирає російську владу, яка досі ні в що не ставить Україну
а вони її обирають?
ти часто буваєш в Росії? чи ти говориш про те, що можеш побачити Києва чи прочитати на рос.форумах? ну тоді ясно,можеш не продовжувати.
я так думаю, що наша країна і не заслуговує на повагу. за що нас поважити?
  • 0

#116 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 12:06

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 13:02) писав:

шо з країни нашої тікають. якби мали можливості- втікло б закордон ше більше українців.
кста,в тій же Росіїї українців повно. певно, вони геополітикою не дуже переймаються.

з усіх країн виїжджають. питання в іншому: десь більше, десь менше

не переймаються, то ж і прикро
  • 0

#117 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 12:10

Перегляд дописуzav (31.03.2010 12:56) писав:

Ну, хто як уміє, так і любить.
З іншого боку, вас не зрозуміти: то кажете, що ми себе любимо, то незадоволені тим, як ми себе любимо.
якшо не брати до уваги сором за своїх співгромадян(а не владу- то ваще капєц), то мені пох. моя любов взаємна, я не скулю і не жаліюся.

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 13:06) писав:

з усіх країн виїжджають. питання в іншому: десь більше, десь менше
не переймаються, то ж і прикро
угу, десь більше. ти прекрасно зрозуміла про що. українець переїде жити в Іспанію, Америку чи ту ж Росію. ч переїдуть іспанці, американці,росіяни в Україну? а чому?
все,чим ми евдоволені- це тільки наші проблеми.
а їм може і не прикро.а от тобі не має бути прикро за таких людей.
  • 0

#118 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 12:13

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 13:10) писав:

угу, десь більше. ти прекрасно зрозуміла про що. українець переїде жити в Іспанію, Америку чи ту ж Росію. ч переїдуть іспанці, американці,росіяни в Україну? а чому?
все,чим ми евдоволені- це тільки наші проблеми.
а їм може і не прикро.а от тобі не має бути прикро за таких людей.
а мені прикро не за них. мені прикро на українську самосвідомість. ти це колись відчувала?
  • 0

#119 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 12:16

А чим ти краща?
я тут саий кращий, і на цьому розмови в цьому напрямку можна закрити

тут потрібно думати в іншому напрямі, звичайно вже тема перейшла від тероризму і почалась політика, так от щодо політики
чому саме на пероні рванули вибухи? для того щоб ефективніше паралізувати роботу метро треба було рванути в тунелі, щоб потяг трусануло, і заблокувало його, і десь так щоб дві гілки, які найбільш завантажені, і в центрі, щоб метро перестало рухатись
для того щоб розпорошити підозри я б взірвав вибухівку біля станції "Київська", щоб думали на всіх
одним словом, як на мене то теракт непродуманий, на перший погляд все страшно, але я схиляюсь до думки що це підстроїло фсб для створення штучних зовнішніх ворогів, російська влада намагається лікуватись кровопусканням
так колись лікували від алкоголізму, але на дворі 21 століття, можна намагатись і не так лікуватись
  • 0

#120 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.03.2010 – 12:22

Перегляд дописуСаляма (31.03.2010 13:13) писав:

а мені прикро не за них. мені прикро на українську самосвідомість. ти це колись відчувала?
відчувала.
але звинувачувати в цьому треба насамперед самих себе, а не сусідів.
хоча в світлі останніх подій, мене оця начебто "українська самосвідомість" розчаровує. якшо вона має бути саме отакою... це жлобство.а не свідомість.
якшо ви не вміте ходити- вчіться. якшо ж ви не можете встати на ноги- не треба зневажати тих, хто ходить. варант "затопчуть" не такий вже й нереальний. а якшо ви самі собі ноги поламали- мовчіть краще.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних