Перейти до вмісту

Samsung I900 Omnia (WiTu)


В цій темі немає відповідей

#1 Ярий

    Старійшина

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.11.2009 – 04:10

  • 0
Як тільки в мережі з'явилися перші фото, тоді ще невідомої розробки від Samsung, її відразу ж охрестили черговим клоном iPhone від Apple. Але перші користувачі відразу ж розвіяли ці твердження, оскільки iPhone й i900 — це кардинально різні пристрої, розраховані на різних покупців. Крім того, Witu функціонує під керуванням операційної системи Windows Mobile, яка дозволяє користувачеві налаштовувати й змінювати її до невпізнанності.

естована модель є моноблочним рішенням з величезним сенсорним дисплеєм. Виробник зробив особливий акцент на можливості керування пальцем, саме тому в корпусі відсутнє гніздо для стилуса. Хоча сам стилус таки є, він виконаний у вигляді брелока, що кріпиться до корпуса на короткому шнурку.

Наскільки це зручно — нехай вирішує покупець, але нам подібне рішення сподобалося, оскільки стилус ніяк не заважає під час роботи, а брелок виглядає стильно й оригінально. До речі, подібне рішення раніше вже застосовувалося в LG Viewty.

Але досить про зовнішній вигляд, пора вже поговорити про технічні характеристики. І так, Samsung i900 є комунікатором, що функціонує на платформі Marvell PXA312. Процесор з тактовою частотою 624 МГц (один з найпотужніших процесорів серед комунікаторів на цей момент!), відмінно справляється з будь-якими поставленими завданнями, оперативно реагує на дії користувача й не змушує довгу чекати навіть під час одночасної роботи кількох «важких» додатків.

З 128 мегабайт оперативної пам'яті, більша частина відведена на потреби операційної системи, однак і решти 50 з лишком вистачає для комфортної роботи безлічі різних додатків. Для прикладу, у більшості комунікаторов і КПК на ці потреби відведено лише 20-30 мегабайт вільного простору.

Що стосується робочих діапазонів, то Samsung i900 підтримує всі можливі діапазони GSM-мереж, а це, у свою чергу, дає можливість використовувати його на всіх п'яти заселених континентах. І нехай в Україні це ще не настільки актуально, але все-таки Witu підтримує 3G-мережі, а саме стандарт UMTS 2100 і його еволюційний розвиток — HSDPA, для ще більших швидкостей доступу до Інтернету.

Зображення


Зображення
ЗображенняКількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних