Перейти до вмісту

Т Супер аватар 2009

Повідомлень в темі: 65

Опитування: Т Супер аватар 2009 (67 користувачів проголосувало)

В кого найкращий?

1. Вареник (18 голосів [12.95%])

Процент голосів: 12.95%

2. Amarok (6 голосів [4.32%])

Процент голосів: 4.32%

3. Neorlandina (17 голосів [12.23%])

Процент голосів: 12.23%

4. weber (8 голосів [5.76%])

Процент голосів: 5.76%

5. yushchenko (30 голосів [21.58%])

Процент голосів: 21.58%

6. Demoman (8 голосів [5.76%])

7. Файна цьотка (11 голосів [7.91%])

Процент голосів: 7.91%

8. phobos (8 голосів [5.76%])

9. Той_Що_Танцює_на_голові (9 голосів [6.47%])

Процент голосів: 6.47%

10. FT232BM (24 голосів [17.27%])

Процент голосів: 17.27%

Голосувати

#41 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 08.12.2009 – 19:18

Ющ, бандити сидітимуть у тюрмах!

FT232BM - ГОСТИ це наше все! Людина-мікроконтроллер.
  • 0

#42 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 08.12.2009 – 19:39

Пізно, але.

Дуже сумна історія про мій аватар.

Нікому не читати, пишу в якості сповіді. Нецікава, тупо написана.

Це було в далекому 2000 році, коли про інтернет ще знало небагато людей, і взагалі комп'ютер був недосяжний для рядового обивателя. В першому інтернет-кафе з допотопними компами і системою віндовз 98, я пізнав радість використання мережі. І звичайно, українських сторінок було мало. І відкривши, знайшовши одну з тих україномовних сторінок, я побачив цей тризуб, на головній. Час йшов, з тим тризубом я більше не бачився, аж до 2003 року.
В моду ввійшли мобіли з кольоровим екраном, з GPRS, тобто з доступом в мережу. На мобілі можна було поставити фон екрану, що раніше, на чорно-білих не підтримувалось. І ось я почав шукати зображення, якусь національну символіку і т.п. Я знову натрапив на нього, на мій чудесний аватар, він з успіхом перекочував мені на заставку екрану!!! Йесс!!! Але він не крутився, облом, чомусь формат GIF не був підтримуваний, як фон....Якось одному колезі показав свого тризуба, і тому сподобався. Завантажив йому через інфрачервоний порт. Той, козел , поставив собі, блін, в нього крутиться, й так красиво, виблискує.
Велика жаба мене задавила. Мій тризуб так до мене віднісся.
Десь через місяць до мене прийшов той колега з заявками, що перед ним хизувався ще один чувак, спільний знайомий, тим тризубом. Тризуб пішов по телефонам знайомих...У всіх крутився, а у мене - ні. Вони наді мною знущались з того приводу.

2007рік. Купив новий телефон, і нарешті він мене закрутився. Ху. Позбавився комплексу некрутящегося тризуба. І життя стало веселіше, купив машину, з'їздив на море і що саме головне- мій тризуб завжди був зі мною, я тим хизувався, як кого побачив з ним на телефоні, а ще я провів собі інтернет, стаціонарний. Прийшлось якось реєструватись на сайті Гуртом, ну і звичайно, я собі захотів поставити на аву власне його, тим більше сайт ніби патріотичний, тризуб пасував. Яке ж було моє здивування, що переглянувши сотні зображень пошуковику я його не знайшов! До цього часу він зник з мережі, абзац, виявляється я єдиний його власник! Був вимушений по блютузу передавати ГІФку на комп і потім вантажити в якості аватара. Капєц!

Пригоди з моїм аватаром продовжились в неті. Тількия його запостив, одразу ж один модер з Гуртому взяв його собі. Ганьба! Правда потім він вже не відписував, там де бувя. Його тиснуло віртуальне сумління , гріх плагіаторства, усіляко оминав мене. Проте я йому помстився.
Потім знову якийсь релізер в мене вкрав аву, "фігасє", подумав я, і почав на нього наїзжати. Повернув.

Не кажу я вже про пригоди на БігМірі, де москалі хотіли вонзити та крутити тризубом в моєму тілі. Нічо, розкидав, розібрався. Тим не менше зараз моїм тризубом користується один чувак на БігМірі, сильний правда. Але колись і до нього доберусь, хай почекаю, я йому влаштую відірвані роки. Козел.

Вопшем так - моя ава найкраща, унікальна, вона пережила роки гноблень і сяє для вас.

Всі інші несерйозні, часто міняються. Тобто я теж міг би почіпити якийсь прикольний бодиль, але тризуб зі мною буде завжди, не буду підстроюватись під думку натовпу.

Кароч (виражаючись тутешньою гонською мовою) Моя ава найкласніша і не гребе!

Повідомлення відредагував yushchenko: 08.12.2009 – 19:49

• 0

#43 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 21:50

Перегляд дописуІ Цвях (8.12.2009 20:18) писав:

Ющ, бандити сидітимуть у тюрмах!
FT232BM - ГОСТИ це наше все! Людина-мікроконтроллер.
Боїшся модера, підлизуєшся.

Повідомлення відредагував yushchenko: 08.12.2009 – 21:54

• 0

#44 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 09.12.2009 – 00:13

Я реально оцінюю ситуацію. А за що мені боятися модера? Порівняй коряву анімацію тризуба і геніально-ідейну анімацію мікросхеми. В Neorlandinи теж фішка своя є.
  • 0

#45 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 00:18

Перегляд дописуІ Цвях (9.12.2009 00:13) писав:

Я реально оцінюю ситуацію. А за що мені боятися модера? Порівняй коряву анімацію тризуба і геніально-ідейну анімацію мікросхеми. В Neorlandinи теж фішка своя є.
Отмазка не катіт. Продався за зняття попереджень. Ганьба!

Повідомлення відредагував yushchenko: 09.12.2009 – 00:19

• 0

#46 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.12.2009 – 20:53

Ах, це епічно) Я був так близько. То все Ющенка мемуари! Не куплю його книгу "Як я замутив свого аватара".
Нові ламо-користувачі! Голосуйте за мене! Отримаєте безцінного плюса, якщо я вам вже мінуса не поставив!
  • 0

#47 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 21:35

треба й собі мемуари написати гг
  • 0

#48 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 21:36

Перегляд дописуyushchenko (8.12.2009 18:39) писав:

Пізно, але.

Дуже сумна історія про мій аватар.

Нікому не читати, пишу в якості сповіді. Нецікава, тупо написана.

Це було в далекому 2000 році, коли про інтернет ще знало небагато людей, і взагалі комп'ютер був недосяжний для рядового обивателя. В першому інтернет-кафе з допотопними компами і системою віндовз 98, я пізнав радість використання мережі. І звичайно, українських сторінок було мало. І відкривши, знайшовши одну з тих україномовних сторінок, я побачив цей тризуб, на головній. Час йшов, з тим тризубом я більше не бачився, аж до 2003 року.
В моду ввійшли мобіли з кольоровим екраном, з GPRS, тобто з доступом в мережу. На мобілі можна було поставити фон екрану, що раніше, на чорно-білих не підтримувалось. І ось я почав шукати зображення, якусь національну символіку і т.п. Я знову натрапив на нього, на мій чудесний аватар, він з успіхом перекочував мені на заставку екрану!!! Йесс!!! Але він не крутився, облом, чомусь формат GIF не був підтримуваний, як фон....Якось одному колезі показав свого тризуба, і тому сподобався. Завантажив йому через інфрачервоний порт. Той, козел , поставив собі, блін, в нього крутиться, й так красиво, виблискує.
Велика жаба мене задавила. Мій тризуб так до мене віднісся.
Десь через місяць до мене прийшов той колега з заявками, що перед ним хизувався ще один чувак, спільний знайомий, тим тризубом. Тризуб пішов по телефонам знайомих...У всіх крутився, а у мене - ні. Вони наді мною знущались з того приводу.

2007рік. Купив новий телефон, і нарешті він мене закрутився. Ху. Позбавився комплексу некрутящегося тризуба. І життя стало веселіше, купив машину, з'їздив на море і що саме головне- мій тризуб завжди був зі мною, я тим хизувався, як кого побачив з ним на телефоні, а ще я провів собі інтернет, стаціонарний. Прийшлось якось реєструватись на сайті Гуртом, ну і звичайно, я собі захотів поставити на аву власне його, тим більше сайт ніби патріотичний, тризуб пасував. Яке ж було моє здивування, що переглянувши сотні зображень пошуковику я його не знайшов! До цього часу він зник з мережі, абзац, виявляється я єдиний його власник! Був вимушений по блютузу передавати ГІФку на комп і потім вантажити в якості аватара. Капєц!

Пригоди з моїм аватаром продовжились в неті. Тількия його запостив, одразу ж один модер з Гуртому взяв його собі. Ганьба! Правда потім він вже не відписував, там де бувя. Його тиснуло віртуальне сумління , гріх плагіаторства, усіляко оминав мене. Проте я йому помстився.
Потім знову якийсь релізер в мене вкрав аву, "фігасє", подумав я, і почав на нього наїзжати. Повернув.

Не кажу я вже про пригоди на БігМірі, де москалі хотіли вонзити та крутити тризубом в моєму тілі. Нічо, розкидав, розібрався. Тим не менше зараз моїм тризубом користується один чувак на БігМірі, сильний правда. Але колись і до нього доберусь, хай почекаю, я йому влаштую відірвані роки. Козел.

Вопшем так - моя ава найкраща, унікальна, вона пережила роки гноблень і сяє для вас.

Всі інші несерйозні, часто міняються. Тобто я теж міг би почіпити якийсь прикольний бодиль, але тризуб зі мною буде завжди, не буду підстроюватись під думку натовпу.

Кароч (виражаючись тутешньою гонською мовою) Моя ава найкласніша і не гребе!
Оце так промоція та просування!!! Молодець! Нема на Тебе фальсифікатора... :)
  • 0

#49 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 21:47

отже діло було так...
все почалося в недалекому 2008 році, коли я прийшов на форум з авкою у вигляді вітрувієвого свіна... тоді ж почалися конкурси і мене номінували на т аватар... я ще не знав скільки випробувань має випасти на мою голову... отож, ні про що не підозрюючи я собі тішився з голосувань, аж поки не прийшов пан Вебер... то був жах, він почав провадити промоції, і моя перевага почала зменшуватися а згодом і зовсім зникла... а пан Вебер набирав голоси шаленою швидкістю... і тут я вирішив: потрібно діяти радикально! я написав листа супермодератору (назвемо його Чубчик, ібо реальне ім"я я не скажу, замочать) з пропозицією хабаря. Чубчик погодився зробити мене переможцем за ящик пива. І все було б добре, але пан Вебер помітив фальсифікації, і нас було викрито! але згодом все вляглося, звання я таки отримав. а свіна заховав, щоб не нагадувати всім про ті факти з фальсифікаціями. і от 2009 рік... я вирішив почекати трохи, щоб на цей раз переміг хтось інший, бо так мене ніхто не запідозрить, а на наступний рік я знову стану супераватаром, я вже домовився (тіки шшшшш це всьо сікрєтно)
  • 0

#50 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 22:13

Перегляд дописуВареник (9.12.2009 20:47) писав:

отже діло було так...
все почалося в недалекому 2008 році, коли я прийшов на форум з авкою у вигляді вітрувієвого свіна... тоді ж почалися конкурси і мене номінували на т аватар... я ще не знав скільки випробувань має випасти на мою голову... отож, ні про що не підозрюючи я собі тішився з голосувань, аж поки не прийшов пан Вебер... то був жах, він почав провадити промоції, і моя перевага почала зменшуватися а згодом і зовсім зникла... а пан Вебер набирав голоси шаленою швидкістю... і тут я вирішив: потрібно діяти радикально! я написав листа супермодератору (назвемо його Чубчик, ібо реальне ім"я я не скажу, замочать) з пропозицією хабаря. Чубчик погодився зробити мене переможцем за ящик пива. І все було б добре, але пан Вебер помітив фальсифікації, і нас було викрито! але згодом все вляглося, звання я таки отримав. а свіна заховав, щоб не нагадувати всім про ті факти з фальсифікаціями. і от 2009 рік... я вирішив почекати трохи, щоб на цей раз переміг хтось інший, бо так мене ніхто не запідозрить, а на наступний рік я знову стану супераватаром, я вже домовився (тіки шшшшш це всьо сікрєтно)
Я і сам спочатку думав, що це супермодератор "МЧубчик", але потім зрозумів, що для Чубчика то було закруто... Це був ***далі йде невидимий шрифт, який може прочитати крім осіб з повноваженнями адміна особи, що мають постів більше ніж я...

Цитата

• 0

#51 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 21:58

Я за Ющенка
  • 0

#52 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 22:39

я теж в 2004 був за Ющенка
  • 0

#53 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 11.12.2009 – 13:19

Цікаво. А чому у головного фаворита FT232BM зник аватар? підлість конкурентів?
  • 0

#54 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.12.2009 – 16:19

yushchenko наше ВСЕ !!! :ggggg:
  • 0

#55 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 11.12.2009 – 16:25

Перегляд дописуSiGrey (11.12.2009 13:19) писав:

Цікаво. А чому у головного фаворита FT232BM зник аватар? підлість конкурентів?

Не зникав вроді)
  • 0

#56 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 11.12.2009 – 16:49

Перегляд дописуFT232BM (11.12.2009 16:25) писав:

Не зникав вроді)
таки зник, в мене теж не вантажиться
  • 0

#57 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.12.2009 – 16:56

Перегляд дописуDemoman (11.12.2009 16:49) писав:

нічого не зникало, все є ...доречі проголосувала за ФТ
  • 0

#58 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2009 – 17:51

Перегляд дописуDemoman (11.12.2009 16:49) писав:

це всьо опера винувата, ага
  • 0

#59 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 17:53

та нє гг це всьо махінації, ви не шарите))
  • 0

#60 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.12.2009 – 20:12

підкуп таки діє.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1