←  Software

Теревені

»

Songbird

світлина Amarok 29.10.2009

Хтось з любителів опен-сорсу пробував? Якшо так які ваші враження? =)

На мою думку досить непоганий плеєр, симпатичний і легкий в користуванні інтерфейс, а також досить стабільний плеєр. Ні разу не крешився і не було техпроблем з ним.
На мою думку гідна заміна Амароку 2 оскільки той мягко кажучи сакс після їхніх нових релізів... :)

http://getsongbird.com/
Відповісти

світлина Evol 29.10.2009

колись пробував, так і не вкурив для чого він: чи то для серфінгу вебу, чи для прослуховування музики...
Відповісти

світлина КаваНеПийПивоЇжБорщ... 29.10.2009

таке шось..
foobar2000 юзаю.
Відповісти

світлина Amarok 29.10.2009

Evol (29.10.2009 16:36) писав:

колись пробував, так і не вкурив для чого він: чи то для серфінгу вебу, чи для прослуховування музики...
який серфінг вебу О_о? фактично я його використовую суто як плеєр... там є шоуткасти але вони поганої якості...
Відповісти

світлина Evol 30.10.2009

Amarok (29.10.2009 23:55) писав:

який серфінг вебу О_о? фактично я його використовую суто як плеєр... там є шоуткасти але вони поганої якості...
та вводиш url і він його відображає як фаєрфокс :) і настройки як в фаєрфоксі)) в ньому браузер інтегрований чи шо... принаймні шось таке колись було, тепер не знаю як)
Відповісти

світлина Amarok 30.10.2009

Evol (29.10.2009 17:26) писав:

та вводиш url і він його відображає як фаєрфокс :) і настройки як в фаєрфоксі)) в ньому браузер інтегрований чи шо... принаймні шось таке колись було, тепер не знаю як)
не знаю... може то не той сонгбьорд... =)
там лінк в моєму першому повідомленні, поддивись воно чи нє =)
Відповісти

світлина Misercord 30.10.2009

Amarok (30.10.2009 01:30) писав:

здається той. Я недавно теж пробував і був серф нету. Як на мене найкращий з плеєрів для лінукса, натомість жахливо дратує те, що він не згортається в трей.
Відповісти

світлина Evol 30.10.2009

Amarok (30.10.2009 00:30) писав:

" сказав:

Web Browser

Songbird includes an integrated web browser with features like bookmarking, tabbed browsing, and more.
не можу зрозуміти навіщо)
Повідомлення відредагував Evol: 30.10.2009 – 10:19
Відповісти

світлина Зимова Дівчина 30.10.2009

Evol (30.10.2009 10:19) писав:

наскільки пам’ятаю то медіаплеєр.
браузер вбудований для пришвидшення завантаження обкладинок, подкастів, відео, тієї ж музики.
для мене він був завелеиким чи що. як забагато меблів в кімнаті)))
Відповісти

світлина dark 30.10.2009

Кажучи відверто чомусь не сподобався, я не заперечую очевидних плюсів цього аудіо плеєра, котрий заснований на двигуні відомого браузера Firefox, і якщо не помиляюсь,то в основу Songbird покладена концепція Play the web - плеєр орієнтований на відтворення музичних файлів не з жорсткого диска, а з всесвітньої мережі, при цьому Songbird працює з численною кількістю музичнимих сервісів, проте на жаль дещо незвичний у використанні у порівнянні з стандартними програвачами
Відповісти

світлина Amarok 30.10.2009

Evol (30.10.2009 03:19) писав:

ага, зрозумів.... ну наприклад в нього є якийсь прямий звязок з ласт фм бо вся біо про мою музику показується саме з цього сайту... плюс якшо хтось хоче конкретно взнати шо то за пісня чи чувак який її співає то може зразу в плеєрі "погуглити" а не виходити з плеєра в фф а тоді аж власне гуглити... =)
це я по собі суджу (=
Відповісти