Перейти до вмісту

Чи потрібно приховувати свої почуття?

Повідомлень в темі: 39

#21 Meriam

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 04.11.2009 – 17:49

Це звичайно добре, коли знаєш шо і до кого толком відчуваєш, тоді людині, яка подобається треба відкрити свої почуття. це ідеал. цікаво, він існує?... :rolleyes:

а коли повністю запуталась, коли думка міняється на день по 178 разів на день, то треба тихо мовчати і думати, розбиратися, щоб не мучити інших. :angry1:
  • 0

#22 Julia_Blake

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 04.11.2009 – 19:03

Не думаю, можлива ймовірність того, що це взаємно, але так чи інаше, краще переконатися
  • 0

#23 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 21:50

Все залежить від ситуації) а вона ніколи до кінця не відома... тому я не приховую) хоча.. дарма..
  • 0

#24 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 22:09

Залежить від того які почуття і до кого... Якщо почуття невзаємні, а людина дуже близька - краще промовчати, бо якщо скажеш - стане дуже незручно...
  • 0

#25 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 06.11.2009 – 06:17

Перегляд допису*Киця* (5.11.2009 15:09) писав:

Залежить від того які почуття і до кого... Якщо почуття невзаємні, а людина дуже близька - краще промовчати, бо якщо скажеш - стане дуже незручно...
угу, абсолютно погоджуюсь... на своїй власній шкурі відчув...
  • 0

#26 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 21:56

Перегляд допису*Киця* (5.11.2009 22:09) писав:

і я відчув... :rolleyes: ;)
  • 0

#27 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.11.2009 – 22:10

Приховувати почуття не варто, але деколи легше їх приховати, ніж в них зізнатися....
  • 0

#28 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.11.2009 – 22:19

Перегляд дописуAmarok (6.11.2009 06:17) писав:

Перегляд допису*Киця* (5.11.2009 22:09) писав:

, абсолютно погоджуюсь... на своїй власній шкурі відчув...
Монолог вовка щодо жорстокості мисливців

Повідомлення відредагував yushchenko: 06.11.2009 – 22:22

• 0

#29 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 22:23

Як на мене то вибір власних дій у цій ситуації залежить від обставин,якщо людина до кінця не впевнена у взаїмності,щирості і відвертості тієї кому вирішила розкрити себе, то чи варто це робити? З іншого боку, стримувати себе і не виявляти їх також не вихід,тож щодо мене варто добряче подумати як саме поводити себе у той чи інший момент адекватно зваживши всі аргументи.

Повідомлення відредагував dark: 06.11.2009 – 22:25

• 0

#30 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 22:28

Перегляд дописуdark (6.11.2009 22:23) писав:

Як на мене то вибір власних дій у цій ситуації залежить від обставин,якщо людина до кінця не впевнена у взаїмності,щирості і відвертості тієї кому вирішила розкрити себе, то чи варто це робити? З іншого боку, стримувати себе і не виявляти їх також не вихід,тож щодо мене варто добряче подумати як саме поводити себе у той чи інший момент адекватно зваживши всі аргументи.
Зваживши великі цицьки, аргументація аж зашкалює. І вибір власних дій кінця тобою не контролюється.
  • 0

#31 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 22:48

Перегляд дописуyushchenko (6.11.2009 22:28) писав:

Зваживши великі цицьки, аргументація аж зашкалює. І вибір власних дій кінця тобою не контролюється.

І в цій ситуації зібравши всю волю в кулак, ми стараємось уникнути сплеску емоції,котрі зможуть певним чином двозначно висловити власні почуття до цієї персони. :rolleyes:
  • 0

#32 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.11.2009 – 20:40

Перегляд дописуdark (6.11.2009 22:48) писав:

І в цій ситуації зібравши всю волю в кулак, ми стараємось уникнути сплеску емоції,котрі зможуть певним чином двозначно висловити власні почуття до цієї персони. :rolleyes:

По сабжу, з Вашого допису, це виходить, що почуття потрібно ховати в кулак?

Повідомлення відредагував Odonacer: 07.11.2009 – 20:42

• 0

#33 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 20:43

Перегляд дописуOdonacer (7.11.2009 21:40) писав:

По сабжу, с Вашого допису, це виходить, що почуття потрібно ховати в кулак?
Ага, і файно затиснути, це називається стримувати почуття.
  • 0

#34 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 07.11.2009 – 22:40

Перегляд дописуЗа межею (30.10.2009 11:36) писав:

Дійсно психований примхливий тип підтверджується
.невже думаєш,що тут комусь цікаво,що ти відчуваєш?всім просто начхати.нікому чужі проблеми не потрібні..
не СУДИ ЛЮДЕЙ ПО СОБІ,ЯКЩО ТОБІ СПРАВДІ НАЧХАТИ НА ТЕ ЩО ВІДЧУВАЮТЬ ІНШІ,ТО НЕХАЙ ЛЮДИ ДО ТЕБЕ ТАК САМО СТАВЛЯТЬСЯ! Я відчуваю те що відчувають інші,але не буквально,як мене можуть сприйняти інші,люди часто мені відкриваються,вони заставляють мене відчувати те що відчувають вони,я не жаліюся вам,я просто такий! Але і я ж відчуваю,але нікому не відкриваюся! Моє-при мені! І це погано,нічого тримати в собі! Коротше,відчуття не треба тримати в собі,це тяжкувато! Нас може об'єднати швидше відчуття,а ніж якась благородна мета...
  • 0

#35 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 22:57

Перегляд дописуOdonacer (7.11.2009 20:40) писав:

По сабжу, з Вашого допису, це виходить, що почуття потрібно ховати в кулак?

Щодо мене,то це вже залежить від психології людини, її вихованості і вміння поставити себе у тій чи іншій ситуації. Звісно,як Ви вже зауважили, в певних випадках не варто приховувати те що переповняє, бентежить,скажімо збиває з пантелику, це про почуття, а краще продемонструвати їх, дати їм волю, але чи всі інші сприймуть це адекватно?Не осудять? Безумовно,скажете це лишень власні інтереси і до чого тут думка інших,проте з моєї сторони це також важливий чинник.
  • 0

#36 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 12:22

Перегляд дописуdark (7.11.2009 22:57) писав:

Щодо мене,то це вже залежить від психології людини, її вихованості і вміння поставити себе у тій чи іншій ситуації. Звісно,як Ви вже зауважили, в певних випадках не варто приховувати те що переповняє, бентежить,скажімо збиває з пантелику, це про почуття, а краще продемонструвати їх, дати їм волю, але чи всі інші сприймуть це адекватно?Не осудять? Безумовно,скажете це лишень власні інтереси і до чого тут думка інших,проте з моєї сторони це також важливий чинник.

Да, таке може бути, що почуття в кулак не вміщається.

Як його не намагаєшся, приховати, то воно з іншого боку як заховається, так і вилізе. ;)
  • 0

#37 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 12:33

Перегляд дописуOdonacer (8.11.2009 12:22) писав:

Да, таке може бути, що почуття в кулак не вміщається.

Як його не намагаєшся, приховати, то воно з іншого боку як заховається, так і вилізе. ;)

Розумію до чого Ви хилите, але я дещо інший аспект виявлення власних почуттів маю на увазі, чутливий і стриманий, корегований у відповідності до умов.
  • 0

#38 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 12:56

Перегляд дописуdark (8.11.2009 12:33) писав:

Розумію до чого Ви хилите, але я дещо інший аспект виявлення власних почуттів маю на увазі, чутливий і стриманий, корегований у відповідності до умов.

Та ні. Я про те, що почуття дійсно важко приховати.
Як приховувати почуття вчать в розвідшколах і не всіх можуть навчити.

Тому приховувати не потрібно, але бути стриманим і не лізти з ними до тих кому вони може і не потрібні.
  • 0

#39 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 08.11.2009 – 13:28

Перегляд дописуOdonacer (8.11.2009 13:56) писав:

Та ні. Я про те, що почуття дійсно важко приховати.
Як приховувати почуття вчать в розвідшколах і не всіх можуть навчити.

Тому приховувати не потрібно, але бути стриманим і не лізти з ними до тих кому вони може і не потрібні.
От на приклад, у мене фонтан емоцій, мої почуття бурлять як вулкан,кому я можу розповісти, своєму найкращому другові, чи подушці? А якщо тобі паскудно, і ти жалієшся іншому на весь білий світ і хочеш почути підтримку у відповідь,коротше тримати в собі не варто, а відкриватися потрібно тій людині яка варта твоїх таємниць!!! А щодо почуттів,кохаючи і не показувати своїй симпатії свої почуття не можна,як вона дізнається, чи ти когось попросиш щоб їй сказали?
  • 0

#40 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 15:04

Перегляд дописуШАХІСТ (8.11.2009 13:28) писав:

От на приклад, у мене фонтан емоцій, мої почуття бурлять як вулкан,кому я можу розповісти, своєму найкращому другові, чи подушці? А якщо тобі паскудно, і ти жалієшся іншому на весь білий світ і хочеш почути підтримку у відповідь,коротше тримати в собі не варто, а відкриватися потрібно тій людині яка варта твоїх таємниць!!! А щодо почуттів,кохаючи і не показувати своїй симпатії свої почуття не можна,як вона дізнається, чи ти когось попросиш щоб їй сказали?

Я і кажу, навіщо ото лізти зі своїми почуттями, коли воно і так все видно.
Відкриватись нічоо, бо і так все видно і так все відкрито.

Наприклад, в мене завжди половина дівчат втюхані, а друга половина ненавидить.
Ну той що?
Але якщо вони всі почнуть лізти до мене зі своїми вікриттями, то мені настане гаплик. А деякі і лізуть і чомусь як раз ті, яким я неприємний, і від котрих мене самого нудить. ;) ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua