Перейти до вмісту

Релігія в школі

Повідомлень в темі: 129

#21 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 08.11.2009 – 20:52

Пра-виль-но!
Своє право на свободу віросповідання треба відстоювати!
  • 0

#22 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 08.11.2009 – 22:05

Перегляд дописуЛастiвочка (8.11.2009 14:39) писав:

бо в школі є катехизація, що мене задовільняє;)

йолкі, це в якій же школі?
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.11.2009 – 09:17

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (8.11.2009 15:29) писав:

категорично проти вивчення християнства, адже за Конституцією у нас релігія віросповідання. релігієзнавство - без питаннь, але без вчителів-фанатиків, які є в моїй школі.
я атеїст, то якого милого мені вчити християнство поглиблено, якщо воно мене не цікавить?
а ніхто вас і не заставляє. це - факультативно. хочте давайте діитину, хочте - ні. Крім того для бажаючих є при кожній школі уроки катехизації. Так що ніхто нікого силою не заставляє, але коли до першого причастя йде з класу 20 чоловік це про щось говорить?
  • 0

#24 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 10:11

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (8.11.2009 15:29) писав:

категорично проти вивчення християнства, адже за Конституцією у нас релігія віросповідання. релігієзнавство - без питаннь, але без вчителів-фанатиків, які є в моїй школі.
я атеїст, то якого милого мені вчити християнство поглиблено, якщо воно мене не цікавить?
ну не цікавить, то навіщо йшли. то ж кажуть факультатив. чи насправді не факультатив?)))

Перегляд дописуNeorlandina (8.11.2009 22:05) писав:

йолкі, це в якій же школі?
приєднуюсь до питання

Перегляд дописуЛастiвочка (9.11.2009 09:17) писав:

а ніхто вас і не заставляє. це - факультативно. хочте давайте діитину, хочте - ні. Крім того для бажаючих є при кожній школі уроки катехизації. Так що ніхто нікого силою не заставляє, але коли до першого причастя йде з класу 20 чоловік це про щось говорить?
це говорить про те, що батьки змусили та про стадний інстинкт. як на мене більше ні про що. дитина в такому віці ще не знає чого хоче.

по темі. основи релігієзнавства можна давати спокійно. звичайно в полегшеній формі про всі основні релігії розповісти. чому б і ні?
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.11.2009 – 10:20

а ніхто вас і не заставляє. це - факультативно.

Усього в першокласників буде 1 урок християнської етики на два тижні. Журавський повідомив, що предмет християнської етики є обов'язковим предметом«Є дорога добра, і є дорога зла, і там, де діє Господь – з'являється диявол. Хто виступає проти введення християнської етики – для мене це диявольщина», – заявив він.

От і все "не заставляє". Підтерлися Конституцією і пішли дітям голови забивати з першого класу. Причому за прямою вказівкою президента - це якраз "свіжатинка"

28.10.2009 - Президент Віктор Ющенко виступає за викладання у школах християнської етики з 1 вересня 2010 року. Про це він сказав під час засідання Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій. За його словами, при міністерстві освіти і науки на даний момент створена відповідна церковна рада, яка працює над програмою і підручниками, а також над тим, як потрібно викладати цю дисципліну. "Наступним кроком має стати рішення міністерства освіти і науки про... відповідний курс на навчальний рік наступного року", - сказав Ющенко.

І чхати ми хотіли на основний закон.
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 10:20

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.11.2009 10:11) писав:

це говорить про те, що батьки змусили та про стадний інстинкт. як на мене більше ні про що. дитина в такому віці ще не знає чого хоче.
це говорить про те, що в нас трішки різні ставлення до церкви і релігії ніж в центрі, сході..Для порівняння Тернопіль-Львів-Карпати-Франківськ і зовсім поряд Хмельницьк-Рівне... там такого немає..Знову ж таки можна подорожуючи Україною порівняти кількість церков.
Вивчення факультативно!!!
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 10:26

коли до першого причастя йде з класу 20 чоловік це про щось говорить?

Це означає лише одне - поголовне зомбування народу на покірність ще змалечку. Результати гарно видно по Росії - голови угнули і тягнуть ярмо мовчки.
Бо ж:

"Отож, коріться кожному указу правителя ради Господа, чи то цареві, як найвищому, чи то володарям, від нього посланим для карання злочинців та для похвали доброчинців, - бо така Божа воля. Шануйте всіх, братство любіть, Бога бійтеся, царя поважайте "(1 Пет. 2, 13 - 17);

"Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистоті, бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові, що хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до пізнання правди "(1 Тим. 2, 1 - 4).

"Нагадуй їм слухати, і коритися начальству і владі, бути готовими на всяке добре діло, щоб не зневажали нікого, щоб були не сварливі, а тихі, виявляючи повну лагідність усім людям" (Тит. 3, 1--2).

• 0

#28 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 09.11.2009 – 10:35

Релігії не місце у школі!!! Це однозначно!!! Вивчати її треба, але не як самостійну науку, бо це не наука, це релігія!!! Наука та релігія-чорне та біле!!! Не сумісні,вони навіть один одного не доповнюють!!! І доречі, чому всі до християнства причепилися, у нас на планеті релігій дохолєри, і що, нам всі їх вчити?
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 10:37

Перегляд дописуШАХІСТ (9.11.2009 10:35) писав:

І доречі, чому всі до християнства причепилися, у нас на планеті релігій дохолєри, і що, нам всі їх вчити?

Бо дехто вважає, що у нас в країні має бути одна релігія, причому в усіх сферах. А там вже між конфесіями розгребуться потім.
  • 0

#30 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 10:45

Перегляд допису-=VJ=- (9.11.2009 10:37) писав:

Бо дехто вважає, що у нас в країні має бути одна релігія, причому в усіх сферах. А там вже між конфесіями розгребуться потім.
Може вони і будуть свого бога нав"язувати нам, бо наш їм не лодобається!!! Розгребуться, кажеш, ми отримали незалежність від московської конфесії, а ті в свою чергу хочуть мати верх над нами,релігія одна а владиків море!!! Ми не можемо розібратися з релігією!!! Доречі я маю свого бога,внутрішнього!!!
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 10:47

Перегляд дописуШАХІСТ (9.11.2009 10:45) писав:

Доречі я маю свого бога,внутрішнього!!!

Це найоптимальніший варіант. Але за все існування людства релігія стала найкращим методом керування масами.
І наші керманичі не знайшли нічого кращого, аніж рухати розвиток країни в цю сторону.
  • 0

#32 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 10:53

Перегляд дописуЛастiвочка (9.11.2009 10:20) писав:

це говорить про те, що в нас трішки різні ставлення до церкви і релігії ніж в центрі, сході..Для порівняння Тернопіль-Львів-Карпати-Франківськ і зовсім поряд Хмельницьк-Рівне... там такого немає..Знову ж таки можна подорожуючи Україною порівняти кількість церков.
Вивчення факультативно!!!
ой знали б ви скільки в одному Києві церков))) тіки катехізації ніякої нема в школах. і то добре. людина має особисто вибрати релігію в сумлінному віці, а не тоді коли ще навіть говорити не вміє.
  • 0

#33 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 10:55

Релігії в школі не місце...
А то ліплять - "релігія є традиційна" і вперед робити маленьких українців... а потім ще й радіють "от завдяки цьому - цілих 20 чоловік привалило"... а колись в піонери всі вступали... і більшість з великим бажанням...
  • 0

#34 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 10:55

Перегляд дописуШАХІСТ (9.11.2009 10:35) писав:

Релігії не місце у школі!!! Це однозначно!!! Вивчати її треба, але не як самостійну науку, бо це не наука, це релігія!!! Наука та релігія-чорне та біле!!! Не сумісні,вони навіть один одного не доповнюють!!! І доречі, чому всі до християнства причепилися, у нас на планеті релігій дохолєри, і що, нам всі їх вчити?
релігієзнавство — це як раз наука. і для того щоб обрати якусь чи не обрати жодної треба знати з чого кожна складається.
  • 0

#35 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 11:04

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.11.2009 10:55) писав:

релігієзнавство — це як раз наука. і для того щоб обрати якусь чи не обрати жодної треба знати з чого кожна складається.
Свого роду філософія, життя не вистачить щоб розібратися з релігіями... Ну розберуся я,далі що, оберу релігію яка краща для мене, яка мені подобається,тут вже вмирати треба а я тільки релігію обрав!!! В що вірять мої батьки та предки в те і вірю я...це споконвічно!!!
  • 0

#36 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 11:12

Дубль три: вивчають катехизацію факультативно, для тих, хто в танку: хочте - вчіть, не хочте - не вчіть. Коли з класу 20 чоловік - це таки говорить про багато чого. ;)Тому не треба так в штики сприймати ;) Силою, нагайкою ніхто нікого не заганяє :yes: Тут - інше.
довідка: катехизм - основи християнської віри, для тих християн, які бажають, щоби їхня віра базувалась на твердому грунті знань, які бажають навчити своїх дітей основним положенням християнства. Тому якщо я хочу щоб моя дитина це вивчала - вона вивчає, Зимова не хоче - її дитина йде додому. Які проблеми?
  • 0

#37 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 11:21

Перегляд дописуЛастiвочка (9.11.2009 11:12) писав:

Дубль три: вивчають катехизацію факультативно, для тих, хто в танку: хочте - вчіть, не хочте - не вчіть. Коли з класу 20 чоловік - це таки говорить про багато чого. ;)Тому не треба так в штики сприймати ;) Силою, нагайкою ніхто нікого не заганяє :yes: Тут - інше.
довідка: катехизм - основи християнської віри, для тих християн, які бажають, щоби їхня віра базувалась на твердому грунті знань, які бажають навчити своїх дітей основним положенням християнства. Тому якщо я хочу щоб моя дитина це вивчала - вона вивчає, Зимова не хоче - її дитина йде додому. Які проблеми?
Ділемо суспільство,давайте ще почнемо так: "Доню чи синок, ти з ними не гуляй, вони не вчать християнство" А ті в свою чергу... Таке можливо і буде!!! Так, ми дітям обираємо релігію, ми ж зробимо з них фанатиків!!! Я не маю права осуджувати чиюсь думку,своє ставлення я висвітлив-я проти сект!!!
  • 0

#38 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 11:25

Тому якщо я хочу щоб моя дитина це вивчала - вона вивчає, Зимова не хоче - її дитина йде додому. Які проблеми?
проблема — а дитина хоче?

Перегляд дописуШАХІСТ (9.11.2009 11:04) писав:

Свого роду філософія, життя не вистачить щоб розібратися з релігіями... Ну розберуся я,далі що, оберу релігію яка краща для мене, яка мені подобається,тут вже вмирати треба а я тільки релігію обрав!!! В що вірять мої батьки та предки в те і вірю я...це споконвічно!!!
для того щоб зрозуміти основи на яких базується релігія достатньо року.
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 11:27

Дубль три: вивчають катехизацію факультативно, для тих, хто в танку: хочте - вчіть, не хочте - не вчіть.

Дубль два для тих, хто в церкві:

Усього в першокласників буде 1 урок християнської етики на два тижні. Журавський повідомив, що предмет християнської етики є обов'язковим предметом. «Є дорога добра, і є дорога зла, і там, де діє Господь – з'являється диявол. Хто виступає проти введення християнської етики – для мене це диявольщина», – заявив він.
  • 0

#40 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 11:29

Тому якщо я хочу щоб моя дитина це вивчала - вона вивчає, Зимова не хоче - її дитина йде додому. Які проблеми?
бо вже вводять (читайте вище)... гм... на успішному досвіді, як обов’язкове викладання... в Тернополі звичайно будуть УГКЦ, а в Ірпіні УПЦ (ХХ) ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних