Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#601 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Володимир

Відправлено 04.03.2013 – 10:59

elena_g
та, я на арбідол вже давно уваги не звертаю:) у мене малий (брат молодший) на лікаря вчиться, закінчує цього року універ. казав, що їм викладачі інгавірін хвалили як нове противірусне, якраз на випадок, якщо не знаєш, який саме вірус спричинив хворобу. бо він наче від більшості вірусів грипу і ГРВІ помагає. Але може маєте якогось "свого" лікаря, то попитайте в нього.

Перегляд дописуФабрегас (04.03.2013 – 09:26) писав:

лікарю треба показати, а самому лікувати якийсь віртуальний вірус за записками в інтернеті - не можна. Ускладнень нікому непотрібно
найгірше те, що і лікарі іноді толком не можуть розібратися, що за вірус. в мене оно колега тиждень нила, що її ламає, але стійко героїчно ходила на роботу. потім тиждень дома просиділа на лікарняному, зараз знов вийшла - але досі хвора ходить. лікували=-лікували називається. зара до речі питаю, що пила, каже арбідол. А взагалі,кажуть, зараз вірусна пневмонія якась така ходить: без температури, але з кашлем і хрипами.
Зрештою, лікар все одно потрібен. щоби принаймні легені прослухав.
  • 0

#602 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 04.03.2013 – 11:30

Перегляд дописуElectra (04.03.2013 – 10:59) писав:

найгірше те, що і лікарі іноді толком не можуть розібратися, що за вірус. в мене оно колега тиждень нила, що її ламає, але стійко героїчно ходила на роботу. потім тиждень дома просиділа на лікарняному, зараз знов вийшла - але досі хвора ходить. лікували=-лікували називається. зара до речі питаю, що пила, каже арбідол. А взагалі,кажуть, зараз вірусна пневмонія якась така ходить: без температури, але з кашлем і хрипами.
Зрештою, лікар все одно потрібен. щоби принаймні легені прослухав.
колег, яких ломить але вони "героїчно ходять на роботу", я б бив залізною арматурою і слухав чи дихає... ні ну серйозно.. якщо ломить суглоби це вірус, а з вірусом ходити на роботу це злочин. Якщо не думає за своє здоровя, хоч би колег поважала. Отак героїчно походить, а потім всім офісом будуть лежати по домах
  • 0

#603 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2013 – 06:59

Перегляд дописуФабрегас (04.03.2013 – 11:30) писав:

колег, яких ломить але вони "героїчно ходять на роботу", я б бив залізною арматурою і слухав чи дихає... ні ну серйозно.. якщо ломить суглоби це вірус, а з вірусом ходити на роботу це злочин.
пів Києва таких, це не допоможе :)
звенутись до лікаря треба в будь-якому випадку. Вірус визначити складно, є загальна назва ОРЗ вже років 15-20.
За звичайного грипу, ОРЗ користуюсь парацетамолом та теплим питтям. Останні 3-4 роки часто вживаю амізон.
У випадку високої температури 0.5 парацетамолу, 0.5 аспирину, 0.5 анальгіну.

Повідомлення відредагував Armando: 05.03.2013 – 07:01

• 0

#604 elena_g

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 08.03.2013 – 13:26

Перегляд дописуElectra (04.03.2013 – 10:59) писав:

elena_g
та, я на арбідол вже давно уваги не звертаю :) у мене малий (брат молодший) на лікаря вчиться, закінчує цього року універ. казав, що їм викладачі інгавірін хвалили як нове противірусне, якраз на випадок, якщо не знаєш, який саме вірус спричинив хворобу. бо він наче від більшості вірусів грипу і ГРВІ помагає. Але може маєте якогось "свого" лікаря, то попитайте в нього.
о. нам цей інгавірин і в аптеці порадили. хоча я підозрювала, що це буде тільки трата грошей, але подруга наполягла (ну, гроші тратились її, тоя вже не дуже й пручалася). на диво, допомогло. три дні пропила - і наче й не хворіла.

Цитата

з вірусом ходити на роботу це злочин.
воно то так, але буває, що в людей така робота, яку кров з носа, але мусять виконати в певний строк, і ніхто не питає, чи ти хворий, чи здоровий...
  • 0

#605 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2013 – 02:35

Перегляд дописуelena_g (08.03.2013 – 13:26) писав:

воно то так, але буває, що в людей така робота, яку кров з носа, але мусять виконати в певний строк, і ніхто не питає, чи ти хворий, чи здоровий...
як казав наш викладач:
"Єдина причина, з якої студент може не прийти на пару - смерть" :)
  • 0

#606 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 13.04.2015 – 14:18

Перегляд дописуArmando (31.03.2013 – 02:35) писав:

як казав наш викладач:
"Єдина причина, з якої студент може не прийти на пару - смерть" :)
Кожна притомна людина повинна понад усе пильнувати свій імунітет!!!
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних