Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#561 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2011 – 23:22

Перегляд дописуzav (6.04.2011 23:51) писав:

І довго зібралися тікати від запитань?
Досі чекаю обґрунтування потреби бігати в масці при епідемії грипу.

Цитата

Нє, ну, нехай, у мене теж в’яви не брак, ги.
Ну якщо людина на повному серйозі питає чи можна пересуватися у масці, то що тут скажеш. Ні, ніхто в світі цього не пробував, усі тільки сиділи. ;)

Цитата

Із ВОЗ замість лікаря посперечаюся я, адже ви неуважно читали, а саме не надали належної уваги словам "проводимые в условиях медучреждений"(с): по-перше, світ набагато ширший за медзаклади,
Заве, а ти хотів, щоб досліди проводилися в гастрономі? :wub:

Цитата

по-друге, одягати маску на вулиці таки нема потреби. Ну, вам, звісно ж, є, бо стиль передбачає, ги.
Я тебе не розумію, то тобі бігати в масці важко, задихаєшся, то уже нема потреби її вдягати на вулиці. Визначся нарешті. ;)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 06.04.2011 – 23:27

• 0

#562 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 07.04.2011 – 12:36

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.04.2011 16:59) писав:

Уже вкотре допитуюсь, чому, на чому така підозра ґрунтується?
На тому, що віруси осідають на масці і тривалий час знаходяться в безпосередній близькості до дихальних шляхів. Ще й пов’язка мокра від дихання. Це все сприяє зараженню.
  • 0

#563 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.04.2011 – 13:13

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.04.2011 00:22) писав:

Досі чекаю обґрунтування потреби бігати в масці при епідемії грипу.
Ви ніколи не бігали під час епідемії грипу? Ніколи-ніколи? Навіть не ходили з поспіхом? Завжди суто прогулянковим кроком пересувалися, ге?

Ну якщо людина на повному серйозі питає чи можна пересуватися у масці, то що тут скажеш. Ні, ніхто в світі цього не пробував, усі тільки сиділи. ;)
Я не питаю, чи можна, я навіть не питаю, хто це робив, я питаю, чи ви особисто пробували. Далі тікатимете? Будь ласка, я не поспішаю.

Заве, а ти хотів, щоб досліди проводилися в гастрономі? :wub:
Ви, може, в медзакладі буваєте частіше, ніж у гастрономі, я ж не заперечую, але решта громадян тут до чого?

Я тебе не розумію, то тобі бігати в масці важко, задихаєшся, то уже нема потреби її вдягати на вулиці. Визначся нарешті. ;)
Так тому й нема потреби у масці на вулиці, бо з нею утруднюється дихання. Але ж як вам зрозуміти...
p.s.

Цитата

4. Маска. Полезная штука, но не панацея. Обязательно должна быть на больном, если рядом здоровые: вирус она не задержит, но остановит капельки слюны, особо богатые вирусом.
...
6. Воздух!!! Вирусные частицы часами сохраняют свою активность в сухом теплом и неподвижном воздухе, но почти мгновенно разрушаются в воздухе прохладном, влажном и движущемся. В этом аспекте митинг в центре Киева, на который собралось 200 000 человек, менее опасен, чем собрание 1000 человек в клубе в Ужгороде.
Гулять можно сколько угодно. Подцепить вирус во время прогулки практически нереально. В этом аспекте, если уж вы вышли погулять, так не надо показушного хождения в маске по улицам. Уж лучше подышите свежим воздухом, а маску натяните перед входом в автобус, офис или магазин.

Цитата

«Какой смысл носить маски на улице? Ведь там большое количество воздуха, которым необходимо дышать. На улице чрезвычайно невелика вероятность заразиться каким-либо вирусом», - заявила заведующая кафедрой инфекционных болезней московского факультета РГМУ Ольга Шамшева на пресс-конференции в четверг.

Повідомлення відредагував zav: 07.04.2011 – 13:35

• 0

#564 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.04.2011 – 13:45

Цитата

Люди добрые, говорю как врач эпидемиолог: от ношения масок на улице и в метро не польза, а вред.
Почему: маска не расчитана на ношение при физической нагрузке (быстрой ходьбе по улице)
- при надетой маске у вас возникает гипоксия и форсировнное (усиленное) дыхание - воздух деформируя маску поскакивает по ее краям.
Потом, зайдя в помещение, где уже находятся люди и можно реально заразиться вы некоторое время продолжаете также дышать вместо носа - ртом через эти щели.
В итоге вы вместо гриппа с назофарингитом и трахеитом получите пневмонию - потому что вирус проскочит верхние дыхательные пути.
А первичная грипозная пневмония - в большом проценте случаев смертельна в отличие от воспаления верхних дыхательных путей.
© http://galimsky.live...com/448730.html
  • 0

#565 Цар

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 00:12

ну і де ж та епідемія? ))
  • 0

#566 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 19:03

Перегляд дописуzav (7.04.2011 14:13) писав:

Ви ніколи не бігали під час епідемії грипу?
А в тебе віддишка тільки коли біжиш у масці?

Я не питаю, чи можна, я навіть не питаю, хто це робив, я питаю, чи ви особисто пробували. Далі тікатимете? Будь ласка, я не поспішаю.
Так, так, питай наполегливіше, розв’язка близько! Мабуть це якесь викриття століття, крутіше за Зайтгайст, Завгайст: про те бігав я у масці, чи не бігав... :prapor3:

Воно таке доречне в нашій темі, що я не можу. ;)

Ви, може, в медзакладі буваєте частіше, ніж у гастрономі, я ж не заперечую, але решта громадян тут до чого?
Відповідь не по темі. ГГг, злив, зараховано! :)

Цитата

Так тому й нема потреби у масці на вулиці, бо з нею утруднюється дихання. Але ж як вам зрозуміти...
p.s.
Так вся твоя критика маски була побудована, на тому що ній важко бігати на вулиці. Я от не розумію навіщо це тобі, слідкую, як ти сам із собою сперечаєшся. Як дійдеш згоди, поділешся висновком. :rolleyes:

Ще буде краще як ти, Заве, осягнеш свою тезу. Що власне ти намагаєшся сказати. А то часто коли людина запуручує все підряд, то виходить цирк абсурду. Як у тому анегдоті:
- ти сама мені битого глечика дала, коли я тобі його повертала він був цілий, і не брала я у тебе ніякого глечика.

От і ти так: в масці ти бігати не хочеш, але чомусь вважаєш, що саме це потрібно робити коли її вдягнув, тому маска - це подвіне зло. І зняти не можна - і як вдягнув, так бігай одразу. Бажаю скорішого просвітлення. :happy1:

Перегляд дописуzav (7.04.2011 14:45) писав:

Істерику пришелепкуватої тьоті з приводу масок зацінив :)

П.С.
Я між иншим досі чекаю на відповідь Олександра. Він то сховався і думає, що ми з Завом обговорюємо його тезу. Але ж ні, він зовсім инше стеверджував. ;)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 12.04.2011 – 19:07

• 0

#567 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 19:18

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.04.2011 20:03) писав:

П.С.
Я між иншим досі чекаю на відповідь Олександра. Він то сховався і думає, що ми з Завом обговорюємо його тезу. Але ж ні, він зовсім инше стеверджував. :happy1:
Оно ж вище вже відповів :rolleyes:
Але можу і повторити. Бацили сідають на маску, маска волога від дихання, таким чином вони добираються до дихальних шляхів, що сприяє зараженню. Взимку такі речі намокають дуже швидко (знаю з досвіду з шарфом, який за 5 хвилин вже мокрий). Щоб цього не було, маску треба постійно міняти, що, м’яко кажучи, складно.
  • 0

#568 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 19:36

Перегляд дописуOlexandr (12.04.2011 20:18) писав:

Бацили сідають на маску, маска волога від дихання, таким чином вони добираються до дихальних шляхів
ГГГГГ :rolleyes:
Щось не клеїтья. Бацили сідають на маску - таким чином вони добераютсья до дихальних шляхів. :happy1:))

Якщо ти не в курсі, то саме для цього маска і передбачена, щоб вони осідали на неї а не на дихальні шляхи.

Звучить як: я сів на метрі Хрещатик, було волого... і тому я добрався до Амстердама. Ггггг :prapor3:

Для довдеення вашої обсурдної тези треба якось обґрунтувати, чому людина швидше захворіє якщо бацили осідають на маску, ніж одразу на дихальні шляхи. ГГГ ;)
  • 0

#569 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 19:49

Бо чи сядуть без маски ще питання, а от якщо сядуть на вологу маску, яка притулена до обличчя і постійно через неї дихаєш, то ймовірність дуже значна.
До речі, де пропонуєте носити маску? На вулиці, в приміщеннях? До порад ВООЗ прислухаєтесь?
Маски не погані як такі, просто це далеко не засіб першої необхідности для запобігання захворюванню і вони можуть підвищити ймовірність заразитись, якщо неправильно використовуються.
  • 0

#570 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 21:04

Перегляд дописуOlexandr (12.04.2011 20:49) писав:

Бо чи сядуть без маски ще питання, а от якщо сядуть на вологу маску, яка притулена до обличчя і постійно через неї дихаєш, то ймовірність дуже значна.
Більша ніж одразу вдихнути?
  • 0

#571 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 21:32

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.04.2011 22:04) писав:

Не знаю. Та ВООЗ застерігає від неправильного використання, пишуть, що небезпечно.
  • 0

#572 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 21:34

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.04.2011 22:04) писав:

Тобто ви навмисно шукаєте хворого й пнетесь йому в пику, аби пошвидше вдихнути? І при цьому одягаєте маску, аби уповільнити пошвидше, ге?

Перегляд дописуOlexandr (12.04.2011 22:32) писав:

Не знаю. Та ВООЗ застерігає від неправильного використання, пишуть, що небезпечно.
ВОЗ, як і решта, радить використовувати маски або хворим, аби тим, хто з ними контактує, то виходить, що в уяві СВІ†ЛОНОСНого всі хворі, бо всім же треба маски носити. Постійно.
  • 0

#573 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 21:39

Перегляд дописуzav (12.04.2011 22:34) писав:

ВОЗ, як і решта, радить використовувати маски або хворим, аби тим, хто з ними контактує
Так, або в людних місцях. Але з такими застереженнями, що насправді краще її не носити, а вживати инших, дієвіших та менш небезпечних заходів.
  • 0

#574 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 00:47

Перегляд дописуOlexandr (12.04.2011 22:32) писав:

Ну так, всі ліки небезпечні.

Перегляд дописуOlexandr (12.04.2011 20:18) писав:

Взимку такі речі намокають дуже швидко (знаю з досвіду з шарфом, який за 5 хвилин вже мокрий).
Те що марля мокра це кагбе нагнітає? :happy1:
Відвідати
Типу там від вохкости заводяться віруси, щури і скалапендри?

Я от знаю, що при пилюці чи загзованості навпаки марлю треба змочувати, краще фільтрує. Вода затримує .

Перегляд дописуВід 12.04.2011 22:34

ВОЗ, як і решта, радить використовувати маски або хворим, аби тим, хто з ними контактує, то виходить, що в уяві СВІ†ЛОНОСНого всі хворі, бо всім же треба маски носити. Постійно.
Ні, Заве, це у твоїй уяві хворі їздять у метрі з написом "Я хворий". :prapor3:

Перегляд дописуzav (12.04.2011 22:34) писав:

Тобто ви навмисно шукаєте хворого й пнетесь йому в пику, аби пошвидше вдихнути? І при цьому одягаєте маску, аби уповільнити пошвидше, ге?
Який бурхливий викид абсурду в інформаційний простір! :rolleyes:
Я зацінив. ;)

Зображення

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 13.04.2011 – 00:53

• 0

#575 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 08:55

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (13.04.2011 01:47) писав:

Ну так, всі ліки небезпечні.
Читайте рекомендіції ВООЗ, робіть висновки.

Те що марля мокра це кагбе нагнітає? :rolleyes:
Так.

Воно веде в нікуди, як і ваші методи запобіганню захворюванню.

Я от знаю, що при пилюці чи загзованості навпаки марлю треба змочувати, краще фільтрує. Вода затримує
Маячня.
Порівняйте кількість матеріялу, що потрібно затримати.
  • 0

#576 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 10:19

Перегляд дописуOlexandr (13.04.2011 09:55) писав:

Читайте рекомендіції ВООЗ, робіть висновки.
Ну якщо ти вже зробив висновок, то покажи звідки.
До вони пишуть, що віруси пролазять по вохкій марлі в дихальні шляхи! А-а-а-а! :rolleyes:

Цитата

Так.
От це твердження ти не можеш обєрунтувати уже протягом кількох сторінок. :happy1:

Маячня. Порівняйте кількість матеріялу, що потрібно затримати.
Маячня це порівнювати масу пилу, який затримує марля з об’ємом вірусів.
І казати: так вірусів мало і вони маленькі - тому нам не страшні й марля не потрібна.
Завдання - подумати скільки грам: А) вірусів Бе) пилу потібно для негативних наслідків. Зробити висновок :prapor3:

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 13.04.2011 – 10:20

• 0

#577 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 10:39

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (13.04.2011 11:19) писав:

Ну якщо ти вже зробив висновок, то покажи звідки.
Читаємо уважно

До вони пишуть, що віруси пролазять по вохкій марлі в дихальні шляхи! А-а-а-а! :rolleyes:
Це несуттєво, суттєво ось це:

Цитата

Чтобы ношение маски оправдывало себя и опасность передачи инфекции не увеличивалась по причине ее неправильного ношения чрезвычайно важно ее правильно носить и правильно удалять в отходы
...
влажную или отсыревшую маску следует сменить на новую, сухую;

От це твердження ти не можеш обєрунтувати уже протягом кількох сторінок. :happy1:
Дивись вище.

І я так вважаю.
  • 0

#578 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 10:50

Перегляд дописуOlexandr (13.04.2011 11:39) писав:

Це пальцем в небо, авось щось там буде. :rolleyes:

Перегляд дописуOlexandr (13.04.2011 11:39) писав:

Це несуттєво, суттєво ось це:

Не забуваймо і повертаємося до тези. ггг.
В описаному застереженні говориться про зниження ефективности. А ти казав, що "буде ще гірше". Досі не обґрунтовано.

Цитата

Дивись вище.
Дивись вище. :happy1:

Цитата

І я так вважаю.
Тоді не порівнюй.

Олександр: "Порівняйте кількість матеріялу, що потрібно затримати."

ГГ :prapor3:

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 13.04.2011 – 10:51

• 0

#579 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 10:56

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (13.04.2011 11:50) писав:

Це пальцем в небо, авось щось там буде. :rolleyes:
Це рекомендації ВООЗ, якщо можеш щось конкретне заперечити, то я з радістю почитаю.

Не забуваймо і повертаємося до тези. ггг.
В описаному застереженні говориться про зниження ефективности. А ти казав, що "буде ще гірше". Досі не обґрунтовано.
Повертаємось, читаємо ще раз:

Цитата

Чтобы ношение маски оправдывало себя и опасность передачи инфекции не увеличивалась по причине ее неправильного ношения чрезвычайно важно ее правильно носить и правильно удалять в отходы

Ну так не порівнюй.
Я й не порівнював.

Повідомлення відредагував Olexandr: 13.04.2011 – 10:56

• 0

#580 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 15:02

Перегляд дописуOlexandr (13.04.2011 11:56) писав:

Повертаємось, читаємо ще раз:
У рекомендаціях подано застереження недодержання яких може як зменшити ефективність маски так і збільшити ризик.
Те, що наведений тобою приклад саме збільшує ризик нічим не обґрунтовано. Я наприклад вважаю, що недодержання цього правила відноситься лише до зменшення ефективности.
Проста математика.
Кількість вірусу, що потрапить через маску завжди буде менша за кількість, яка б потрапила при диханні без маски.

Тому тобі свою думку теж доведеться обґругтувати, а не просто тицьнути пальчиком, вай маска мокра, тому віруси пролазять в дихальні шляхи. Де зв’язок? Який механізм через який ризик збільшився?

Инакше злив буде зараховано!!!

Перегляд дописуOlexandr (13.04.2011 11:56) писав:

Я й не порівнював.
Дівоча пам’ять. :rolleyes:

Порівняйте кількість матеріялу, що
потрібно затримати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних