Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#521 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.10.2010 – 19:24

Перегляд дописуSergiy_K (16.10.2010 20:09) писав:

політики знають все, але не кажуть медикам ;)
та не тільки медикам. :lol: Я ж робила саме тоді, бачила на власні очі, що робилось у нас...А ще та зараза обіцяла усім, хто працював "в очагах"(як укр?) зарплату в 4 рази збільшити, ага))))збільшила
  • 0

#522 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 16.10.2010 – 19:46

Весело "нові вибори"="нова епідемія".... цікава закономірність... ;)
  • 0

#523 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 16.10.2010 – 20:02

Перегляд дописуMiguel (16.10.2010 20:46) писав:

Весело "нові вибори"="нова епідемія".... цікава закономірність... ;)

краще "диктатура" і "похорон"?
  • 0

#524 burton

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.01.2011 – 21:23

Свинячий грип - вже не актуально. З"явився новий різновид - гібрид пташиного і свинячого: Монголія подарувала світу новий вид грипу
  • 0

#525 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.01.2011 – 17:42

Ой,чим далі-тим гірше,я не здивуюся,якщо скоро вже не тваринницього походження грипп буде, а наприклад-бджолиний чи риб’ячий!Всі знають,що грипп модернізується,та щоб нові види виникали-це вже справа секретних лабораторій!А який ажіотаж був на лікарські препарати-гребли все в підряд-не дивились ,а ні на противопоказання,а ні на побочки,ще й на різке збільшення цін не реагували-брали с запасом!Пам’ятаю сама стояла в черзі,щоб градусник купити електронний,так черга далеко з двору починалась!Стояла дві години,поки черга дішла!Я не вситгал ще й слова промовити,як фармацевт відразу ж таблеток нема,пов’язки по 5грн( на стеклі написано,не більше 10 пов’язок в одні руки, а мені вона говорить-можете і більше брати,тільки після 10 пов’язок наступні по 10 грн ідуть!!!)!А воно мені треба-травити себе і свою дитину не збираюся!Люди купилися на ТВ і радіо,на те,що ліків не вистачить в аптеках і так далі!Тепер думаю,це ,мабуть,була найкраща зима для власників аптек! Пам’я таю,коли з насморком прокинулась одного ранку-думаю все,кінець,приїхали-мене ізолюють!Потім знайомий з Мінздраву позвонив-говорить,не хвилюйтесь і не ведіться на все це,що діється за вікном!Порадив з ліків тільки Деринат в ніс капать і ніякої хімії не купувати!Капали всією родиною:я,чоловік і доньці теж капали!У мене насморк відразу пройшов,протягом зими ніхто не захворів,правда все ж кожного дня варила компоти із сухофруктів,чай з медом пили,та ще й заставляла чоловіка на роботу в автобусі їздити в пов’язці-як не як дитина в сім’ї,і хотілося виключити будь-які можливості!Так і цієї зими робимо-з профілактичних засобів тільки Деринат капаем,а так бережемося с допомогою традиційних методів-часник,мед,лимони,малина,по погоді одягаємось та ноги держимо в теплі!А ще перестали новини дивитись!
  • 0

#526 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 31.01.2011 – 18:22

Перегляд дописуЛастів’ятко (31.01.2011 17:42) писав:

А який ажіотаж був на лікарські препарати-гребли все в підряд-не дивились ,а ні на противопоказання,а ні на побочки,ще й на різке збільшення цін не реагували-брали с запасом!
Ну так люди дурні. Подумати не можуть. Гріх не заробити на них. У нас з усім так: тільки десь сказали що може бути дефіцит чогось, то зразу в чергу, як недавно з сіллю було. Може потім і за сірники так будуть боротися ;)
  • 0

#527 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 31.01.2011 – 18:29

Перегляд дописуOlexandr (31.01.2011 18:22) писав:

Ну так люди дурні. Подумати не можуть. Гріх не заробити на них. У нас з усім так: тільки десь сказали що може бути дефіцит чогось, то зразу в чергу, як недавно з сіллю було. Може потім і за сірники так будуть боротися ;)
Мені мама позвонила і говорить все бігом на базар-солі нема ніде і спичок!Я говорю ма,уже газ давно є-навіщо ті спички! А сіль була,є,і буде-чого чого а солі в Україні завалісь!Ну мама все таки купила 10 пачок по 7грн!
  • 0

#528 vici

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 19:16

Вже кілька років мені вдається оберігати свою сім*ю від грипу та від ГРЗ.

Випадково у мої руки потрапила книга американського лікаря Джарвіса *Мед и другие натуральные продукты*. У книзі проти нежиті і гаймориту рекомендовано жувати шар воску, який відрізують від сотів, коли вибирають мед. У цьому шарі, крім воску, є деяка кількість меду. Протягом дня , але з перервами, треба жувати цю солодкувату масу до тих пір, поки солодко. Потім взяти нову порцію. І так хвилин 15. Потім перерва, потім - нова порція і 15 хвилин жування.

Звичайно, треба брати якісну масу, щоб бджіл не годували цукром.

Соти брати не раджу - занадто солодко, аж до нудоти.

Ці чудові ліки допомогли моїй маленькій доньці вилікувати гайморит. Три роки бідна дитина хворіла на цю гидоту і ніщо не допомогало.

Будьте всі здорові!

Повідомлення відредагував 260706: 04.02.2011 – 19:17

• 0

#529 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 21:46

260706
жування воску з сот допомагає від гаймориту? і який віск? часом не те, що називається у нас - вощина
  • 0

#530 vici

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 04.02.2011 – 23:05

Перегляд дописуЛастiвочка (4.02.2011 21:46) писав:

260706
жування воску з сот допомагає від гаймориту? і який віск? часом не те, що називається у нас - вощина

Я не знаю, як воно насправді називається у пасічників. В книзі ця маса зветься *кришечки*, або *забрус*.
Коли я купувала це на пасіці, то бачила щось схоже на суміш обрізків сотів з деякою кількістю меду. Воно не дуже солодке (бо кількість меду незначна) і його можна жувати і висмоктувати мед досить довго. Цілі соти з медом вживати довго просто неможливо.

Так, це чудово допомагає при гаймориті. Колись в Києві на Сирці жив дідусь, що таким чином лікував усіх від гаймориту. Тільки діставши книгу Джарвіса, я зрозуміла, звідки він взяв той рецепт. Цей дід мав свою пасіку десь у Яготинському районі у дуже чистому місці. У нього були дуже якісні продукти бджільництва і він лікував ними багато людей.

Я можу вам вислати копії сторінок з цієї книги.

Повідомлення відредагував 260706: 04.02.2011 – 23:07

• 0

#531 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 13:53

щиро дякую, але лікування гаймориту за цим рецептом ставлюсь скептично))) рівно як і лікування сечею)))
щоб не офтоп.- епідемії зараз нема, а у нас в транспорті і торгівлі заставляють ходити в масках, дурдом...плюсова температура на вулиці і масковий режим
  • 0

#532 vici

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 19:30

Перегляд дописуЛастiвочка (5.02.2011 13:53) писав:

щиро дякую, але лікування гаймориту за цим рецептом ставлюсь скептично))) рівно як і лікування сечею)))

Ваше право. На щастя, я скористалася цим рецептом і отримала чудові результати.
  • 0

#533 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 05.02.2011 – 19:40

Перегляд дописуЛастiвочка (5.02.2011 12:53) писав:

щоб не офтоп.- епідемії зараз нема, а у нас в транспорті і торгівлі заставляють ходити в масках, дурдом...плюсова температура на вулиці і масковий режим
хто заставляє?
  • 0

#534 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 19:45

Перегляд дописучорно-біла (5.02.2011 19:40) писав:

хто заставляє?

Цитата

1 грудня відбулось засідання міської надзвичайної протиепідемічної комісії за участю міського голови Сергія Наддала.
Керівникам усіх закладів, установ, підприємств та організацій рекомендовано дотримуватись вимог передепідемічного періоду, а також ввести на території міста (у закладах освіти, ресторанного господарства, громадському транспорті) масковий режим як захід передепідемічного періоду.
минулого року цю фігню у нас "забули" відмінити аж до червня. До червня місяця заповняли нікому непотрібні журнали
  • 0

#535 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 19:49

Перегляд дописуЛастiвочка (5.02.2011 18:45) писав:

минулого року цю фігню у нас "забули" відмінити аж до червня. До червня місяця заповняли нікому непотрібні журнали
ну "рекомендовано" - це ж не "обов'язково"?
  • 0

#536 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 20:12

Перегляд дописучорно-біла (5.02.2011 19:49) писав:

ну "рекомендовано" - це ж не "обов'язково"?
"не обов"язково", але санстанція ходить і штрафує)))
  • 0

#537 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 20:24

Перегляд дописуЛастiвочка (5.02.2011 19:12) писав:

"не обов"язково", але санстанція ходить і штрафує)))
вас розводять. повстаньте з гаслом "скинь маску"
  • 0

#538 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.02.2011 – 20:43

Перегляд дописучорно-біла (5.02.2011 20:24) писав:

їх не розводять, а

Зображення
  • 0

#539 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 20:47

Перегляд дописучорно-біла (5.02.2011 20:24) писав:

я не можу скидати маску, бо робота така)))а щодо розводять - ні, штрафують. Мотивують тим, що рішення міськради ніхто не відміняв)))
  • 0

#540 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.02.2011 – 20:54

Не вірю в релігію під назвою «грип».
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1