Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#441 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.11.2009 – 19:49

Перегляд дописуЛастiвочка (5.11.2009 20:45) писав:

ніц не проводила...я троха назбираю і буду продавати тут на форумі..а шо? в рекламі десь:rolleyes: між іншим про таблетки. колеги приймали, то тим у кого печіночка хвора вони добряче шкодять
і тим, в кого нирки хворі теж добряче..
  • 0

#442 veiling

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 21:18

печінка . . нирки.
коли хворіють грипом, який спалює людину з середини - про менш фатальні наслідки не думають .
а про таміфлю . Казали, шо бажано його придбати в самих лікарнях, в які будуть завезені саме ті швейцарські партії
  • 0

#443 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Одеса

Відправлено 05.11.2009 – 22:30

Перегляд дописуРодослава09 (3.11.2009 16:29) писав:

В нас у межиріччі двох Бистриць холодно й волого, але родина, друзі, сусіди, слава Роду, якось не хворіють сильно. Тому я ходжу без маски, і діти мої теж, і чоловік, хоча й знаходимося нібито в епіцентрі епідемії (м. Івано-Франківськ). Як на мене, очевидця з "потерпілого" регіону, - заяви про епідемію ЗАНАДТО ПЕРЕБІЛЬШЕНІ. Запобігаю підступам хворіб застудних цибулею, часником, яблуками, малиною, калиною та усім, чим Род послав.
Хоча в багатьох людей у нашій Руси-Україні ослаблений імунітет, бо вони більше дбають не про здоров'я роду, а про нікчемні гроші, гадають, що їм мертвець допоможе. Але допомога справжня іде від Прави і Яви.
Просто менше треба цілувати ікони та брудні руки попів після бомжів та хворих...Як тільки ще нема епідемії побутового сифілісу, це справді диво

Повідомлення відредагував Добронрав: 05.11.2009 – 22:31

• 0

#444 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.11.2009 – 22:56

епідемія...просто роздуте і все.
Таке враження що АН1N1 викосив пів України..паніка значно більше шкоди приносить ніж сам грип.
Звичайо, не применшую горе від смертей, але панікою нічого не зміниш
  • 0

#445 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 05.11.2009 – 23:00

Перегляд дописуДобронрав (5.11.2009 22:30) писав:

Просто менше треба цілувати ікони та брудні руки попів після бомжів та хворих...Як тільки ще нема епідемії побутового сифілісу, це справді диво
Мені тут закидають середньовіччя. Але саме гратися в середньовіччя - то є збиратися на зібраннях, на весіллях і т.д. в пору епідемії і молитися за порятунок, а також - вітатися там за руки, цілувати хрест, книгу біблії, руки священника, ікони, цілуватися з іншими віруючими, їсти з однієї ложечки, пити з одного келиха, колінкувати на підлозі, де пройшли хворі... Ми ж збираємося тільки здорові, і це може бути середа, п'ятниця, субота чи понеділок. А можемо і по інтернету спілкуватися.

Я - за вакцинацію. І це вже не середньовіччя. Не щеплених дітей в дитячий садок і в школу не приймають (хоча бувають випадки, що батьки купують довідку про щеплення, роблячи ведмежу послугу дітям).
Я - за постійну профілактику, а також співпрацю з чесними лікарями.
Але я - за диференційований підхід. Давайте тоді закриємо магазини, базари, аеропорти, вокзали, кафе, ресторани, заправки, бо там теж збирається багато людей. Здається, на нещасних вчителях знову хочуть зекономити. Чи не так???

Я ще раз повторюю: я - очевидиця іншої ситуації. У четвер 23 жовтня у моєму класі (школи м. Івано-Франківська) з 21 учня було присутні 19, і були вони здорові. У нас у класі є повсюди мішечки з часником і цибулею на кожній парті вже з Покрови (14 жовтня). Хворі діти (як повідомили по телефону їхні мами) залишились удома, все, як звичайно. То в чому надзвичайність ситуації - я, мешканка Івано-Франківська, того не розумію?

Повідомлення відредагував Родослава09: 05.11.2009 – 23:15

• 0

#446 weber

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.11.2009 – 23:05

Видали Таміфлю, його ж треба пити якщо вже захворів в перші дні чия помиляюся?
А напруга потрохи спадає, по ТБ менше цього діла крутять.
  • 0

#447 zolotoy

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:Чарівна країна

Відправлено 05.11.2009 – 23:18

Кому модні пов'язки?
Зображення
http://armour.genn.org/
  • 0

#448 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.11.2009 – 00:21

Люди, вгамуйтеся, вакцини хватить на всіх!!
Зображення
  • 0

#449 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 06.11.2009 – 01:58

Перегляд дописуРодослава09 (5.11.2009 23:00) писав:

Мені тут закидають середньовіччя. Але саме гратися в середньовіччя - то є збиратися на зібраннях, на весіллях і т.д. в пору епідемії і молитися за порятунок, а також - вітатися там за руки, цілувати хрест, книгу біблії, руки священника, ікони, цілуватися з іншими віруючими, їсти з однієї ложечки, пити з одного келиха, колінкувати на підлозі, де пройшли хворі... Ми ж збираємося тільки здорові, і це може бути середа, п'ятниця, субота чи понеділок. А можемо і по інтернету спілкуватися.

А хворих що, відстрілюєте? :rolleyes:

Онтоп: В Тернополі і подосі в жодній аптеці немає пов"язок. Пройшовся по Сонячному і не знайшов. В аптеках, на запитання: Коли будуть? просто знизують плечима.
  • 0

#450 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 06.11.2009 – 10:26

Перегляд дописуbamik (5.11.2009 18:17) писав:

Круто Комаровський піднявся :cry: В його блозі щодня більше за півсотні тисяч хостів. Сьогодні на 5 каналі в ток-шоу "Я так думаю", завтра на Інтері у "Велика політика". Пора чуваку в МОЗ перебиратися :rolleyes:
Ага, нормальний чувак.
Він ще писав, що виступав в якійсь програмі, розповідав хвилин 15-20 про грип і т.д, а його вирізали і скоротили до 20 сек...

п.с: начеб-то паніка спала?

Хто з регіонів: що скажете? Нормалізується ситуація?*
  • 0

#451 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 10:32

Ага. Паніка минає, гине, як роса на сонці.
  • 0

#452 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.11.2009 – 11:05

я думаю, що декому і вакцина не поможе, тільки відстріл, оскільки серйозно уражений мозок :rolleyes:
Чутки ходять різні, але з категорії - одна баба сказала :cry:. Ніяких вакцин не приймала від початку епідемії, не маю жодного щеплення з дитинства, окрім того, що при народженні робили;) На роботі завжди в масці і рукавичках - принципово. Чи є паніка? та хто зна...це ж від людини залежить:0 Сусідка приходить до нас у масці і робить великі очі, що ми на вулиці без масок ходимо...боїться...а мене відверто дратують вже будь-які балачки про той грип(якщо то грип) Що медиків багато хворіє - факт, сама очевидець, але це тому, що постійно в контакті з великою к-стю людей. В когось імунітет сильніший, в когось слабший, хтось просто вдало чкурнув на лікарняний, щоб пересидітись...таке життя. Але мені цікаво одне: чому спалах пішов з Тернопільщини? чи хтось досліджував це? певно ні...Ще одне про що роздумувала: казали шо могильник рорзкопали, казали що щось десь рвонуло і так далі..якби це було за радянських часів - згодна, могли такі речі замовчуватись, але зараз, коли все давно розподілено і роздерибанено між можновладцями....де кожен конкурента ладен втопити в ложці води..де вишукуються будь-які компромати...про якусь аварію ніхто не мовчав би..погодьтесь
  • 0

#453 Помаранчева Каска

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 11:10

Перегляд дописуЛастiвочка (6.11.2009 12:05) писав:

чи хтось досліджував це? певно ні...Ще одне про що роздумувала: казали шо могильник рорзкопали, казали що щось десь рвонуло і так далі..

Про могильник, чи то пак цвинтар чув від представників "компетентних органів". Певне найкомпетентніших у нашій країні.
  • 0

#454 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 11:12

Перегляд дописуЛастiвочка (6.11.2009 11:05) писав:

я думаю, що декому і вакцина не поможе, тільки відстріл, оскільки серйозно уражений мозок :rolleyes:
Чутки ходять різні, але з категорії - одна баба сказала :cry:. Ніяких вакцин не приймала від початку епідемії, не маю жодного щеплення з дитинства, окрім того, що при народженні робили;) На роботі завжди в масці і рукавичках - принципово. Чи є паніка? та хто зна...це ж від людини залежить:0 Сусідка приходить до нас у масці і робить великі очі, що ми на вулиці без масок ходимо...боїться...а мене відверто дратують вже будь-які балачки про той грип(якщо то грип) Що медиків багато хворіє - факт, сама очевидець, але це тому, що постійно в контакті з великою к-стю людей. В когось імунітет сильніший, в когось слабший, хтось просто вдало чкурнув на лікарняний, щоб пересидітись...таке життя. Але мені цікаво одне: чому спалах пішов з Тернопільщини? чи хтось досліджував це? певно ні...Ще одне про що роздумувала: казали шо могильник рорзкопали, казали що щось десь рвонуло і так далі..якби це було за радянських часів - згодна, могли такі речі замовчуватись, але зараз, коли все давно розподілено і роздерибанено між можновладцями....де кожен конкурента ладен втопити в ложці води..де вишукуються будь-які компромати...про якусь аварію ніхто не мовчав би..погодьтесь
Чого з Тернопільщини? Насправді зі львівщини, там серйозніше все... просто в Тернополі почали раніше кричати ;)
  • 0

#455 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 12:03

Перегляд дописуПомаранчева Каска (6.11.2009 11:10) писав:

Про могильник, чи то пак цвинтар чув від представників "компетентних органів". Певне найкомпетентніших у нашій країні.
не повторюйте дурниць)))))всьому винні ікони, які цілують і навіть ті, що до церкви не ходять:cry:

ще раз про могильник: єрунда це все, повірте. Якби таке було то на томумогильнику, вже, як круки рились би в першу чергу журналісти, а потім опонєнти і доброзицливці якогось заможного чоловіка, що йде на вибори до місцевої влади або десь вище. Ми ж дорослі люде, правда? ;)

Перегляд дописуZuzik (6.11.2009 11:12) писав:

Чого з Тернопільщини? Насправді зі львівщини, там серйозніше все... просто в Тернополі почали раніше кричати ;)
на львіщині більш іконцілували чи на львівщині могильник той і вітром так фест дунуло? :rolleyes: шо то ся робит...
  • 0

#456 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 12:12

Перегляд дописуveiling (5.11.2009 22:18) писав:

печінка . . нирки.
коли хворіють грипом, який спалює людину з середини - про менш фатальні наслідки не думають .
а про таміфлю . Казали, шо бажано його придбати в самих лікарнях, в які будуть завезені саме ті швейцарські партії
О так, "лікарю", тільки якщо відмовляють нирки, уже ніц не поможе ні легеням, ні голові..

Перегляд допису†Fallen Angel† (6.11.2009 02:58) писав:

А хворих що, відстрілюєте? :rolleyes:

Онтоп: В Тернополі і подосі в жодній аптеці немає пов"язок. Пройшовся по Сонячному і не знайшов. В аптеках, на запитання: Коли будуть? просто знизують плечима.
Сьогодні в 5-ти апеках бачила вивіски на дверях, що є маски і анивірусні препарати:cry:))

Загалом, паніка як у кого.. По-всякому... Хтось ходить і кашляє в громадських місцях без маски, а хтось постійно носить (і змінює вчасно) всюди...

На роботі в нас в масках тільки троє людей. Шеф і працівниця, які тільки з лікарняного і вагітна співробітниця... Все.. Решта не носить.. Я одягаю тільки у маршрутці...
  • 0

#457 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.11.2009 – 12:42

Треба розуміти, що вірус нікуди не зникне. Він буде розповсюджуватися поки будуть неінфіковані й неімунні люди. Не цього року, так іншого можна буде захворіти.
Складність епідемії не стільки у вірусі, скільки в тому, що у нас не було ніяких препаратів і засобів по боротьбі з ним. Постійно берегтися не вийде, так що треба або перехворіти, або почекати вакцини, якої сокріше за все у нас ніколи не буде. Зрозуміло, що перехворіти краще в адекватний час, а не коли загальна епідемія, і бракує елементарних ліків, або вітаміну С. Так що порада берегти себе, носити марлеву пов’язку, уникати масових збіговиськ (в тому числі й промолів :rolleyes: за упокій молящихся :cry:) і т.д цілком виправдана. Всі перехворіють, але краще коли не всі разом.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 06.11.2009 – 12:46

• 0

#458 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 14:15

Перегляд дописуЛастiвочка (6.11.2009 11:05) писав:

ну що ж, слова гідні модератора форуму, християнина, працівника реанімаційного відділу. нічого додати. ;)

Я, напр., не панікував жодної хвилини, обходжуся без маски, хоч і уникаю громадського транспорту, вокзалу і т.і. (добре, що до роботи тільки півгодини ходу). на роботі працівники переважно адекватні, ніхто хворий працювати не преться. ;) Хороший настрій - це теж противага грипу. Посміхайтеся - і все буде штрамацько.

Повідомлення відредагував Власюк: 06.11.2009 – 14:15

• 0

#459 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.11.2009 – 15:20

Перегляд дописуВласюк (6.11.2009 14:15) писав:

ну що ж, слова гідні модератора форуму, християнина, працівника реанімаційного відділу. нічого додати. :rolleyes:

Цитата

Хороший настрій - це теж противага грипу. Посміхайтеся - і все буде штрамацько.

а во! ви самі собі відповіли;)
персонально для пана Власюка рецепта від грипу і решти хвороб:
Візьміть чашу терпіння. Налийте туди повне серце любові. Киньте дві жмені щедрості. Притрусіть гумором. Посипте добром, додайте якомога більше віри і все це гарно перемішайте.
Потім намажте на шматок виділеного вам життя і пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху.
пе.се. пане Власюк, це всього лише інет і ви вправі розрізнити де і хто? я взагалі не та, за кого видаю, я мужик без певного роду занять, і прописки;)вийдіть з віртуалу в реал ;)
  • 0

#460 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.11.2009 – 15:42

а по-моєму,ту паніку спеціально роздули,щоб всі забули про скандал з педофілією .і воно діє. :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних