Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#421 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 04.11.2009 – 11:34

Перегляд дописуAmili (4.11.2009 10:48) писав:

А ще вчора дзвонила подружка, сказала шо то може бути тільки кара божа. На Тернопільську область...ну не знаю, мене то спантеличило.
звичайно, а ви думали вас мине кара за те, що голосували за ПР на виборах у міськраду? :rolleyes: одумайтесь безумці! :angry1: бо скоро вибори президента...
  • 0

#422 Oleg GG

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 12:16

Справді та фірма (або одна з них)яка розробляє вакцину проти свинячого грипу має назву Baxter International.І не плутайте з Бастер...І доречі,я знаю що ця фірма на Україні має свій філіал,або щось таке.І говорилось що цей (Baxter International) під котролем ЦРУ......тобто коли вони захочуть,то зможуть використати це на свою користь.....А ви поцікавтесь....чи є така фірма на Україні,і чим вона займається!

До речі,в Росії є дві лабораторії які можуть ідентифікувати свинячий вірус....В Москві...і ще десь....То нам треба в Лондон відправляти зразки?,а Москва не ближче? Але напевно є якісь замути.....напевно щоб час потягнути...чи шо?...

http://niklobanov.com/

http://e-news.com.ua/show/202303.html

Це щодо вакцини від свинчого грипу:

"Более беззастенчиво спланированную акцию трудно себе
представить! Патент содержит следующее предупреждение:
"Токсичность вакцины зависит от особенностей организма
субъекта и может колебаться от нулевой до высокой"."

Повідомлення відредагував Oleg GG: 04.11.2009 – 11:49

• 0

#423 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 04.11.2009 – 14:22

Опа, офіційно підтверджено, що в Києві померла одна жінка від свинячого вірусу.
Капєць... і сюди добрався! Ховаймося.

За Динамо вболіваємо сидячи своїми дупцями вдома на тепллих диванах і п"ючи високоградусний.... чай з клюквою! :rolleyes:

Тримаймося!
  • 0

#424 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.11.2009 – 14:23

а я ще й з цибулейю та салом...гор..чай закусюю
  • 0

#425 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.11.2009 – 14:32

Свинство в країні!
  • 0

#426 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 04.11.2009 – 14:51

Ластівочка очевидиця одного, а я - зовсім іншого. А переповненість лікарень легко пояснити - паніка, залякали людей ЗМІ. Тепер ледь яке недомагання - зразу в лікарню. В минулі роки певні легкі форми недуги на ногах перемагали, не звертаючись до різних лікарів, здебільшого безсовісних хабарників.
  • 0

#427 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.11.2009 – 17:32

Перегляд дописуРодослава09 (4.11.2009 14:51) писав:

Ластівочка очевидиця одного, а я - зовсім іншого. А переповненість лікарень легко пояснити - паніка, залякали людей ЗМІ. Тепер ледь яке недомагання - зразу в лікарню. В минулі роки певні легкі форми недуги на ногах перемагали, не звертаючись до різних лікарів, здебільшого безсовісних хабарників.
Пані, ви починаєте мені подобатись :rolleyes: Я в реанімації працюю, до нас не приходять, до нас УЖЕ привозять. уловлюєте різницю? І не панікують ті люди зазвичай, їм вже всеодно, родичі панікують...угу..і ті, що замість лікування повноцінне приймати пили ехінацею і яблука їла..

з приводу паніки, то теж казала вже десь, що люди - то отара овець, якою вміло маніпулююють. Та зрештою все залежить від самої людини. ЯКщо людина оптиміст, живчик по життю - то їй пофіг, це - борець, а коли вічно ниє, все і завжди не так, коли звичайне здуття сприймає як рак - то тут ніхто не поможе. Ну і ще не можна відкидати такий фактор як самонавіювання...як у мультику: как корабль ви назовете - так и попливет(с). А ще, що помітила: я просто перестала читати і слухати всі чутки і "факти" про цю хворобу. Чого і вам бажаю :angry1:
  • 0

#428 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 04.11.2009 – 17:48

Перегляд дописуРодослава09 (4.11.2009 14:51) писав:

пані дещо спрощено дивиться на ситуацію. ось у середньовіччі їли і ябка і грушки та й екологія була чистою, а проте від епідемій мільйонами вмирали і я впевнений вони були б не проти вакцини. і я також думаю, що коли би біда торкнулась ваших близьких (тьху-тьху щоб цього не було), ви будете не проти чарівного укольчика і дякуатимете богам за те що вчені їх придумали.
  • 0

#429 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.11.2009 – 18:23

Перегляд дописуРодослава09 (3.11.2009 17:29) писав:

В нас у межиріччі двох Бистриць холодно й волого, але родина, друзі, сусіди, слава Роду, якось не хворіють сильно. Тому я ходжу без маски, і діти мої теж, і чоловік, хоча й знаходимося нібито в епіцентрі епідемії (м. Івано-Франківськ). Як на мене, очевидця з "потерпілого" регіону, - заяви про епідемію ЗАНАДТО ПЕРЕБІЛЬШЕНІ.
Родославо, як ваша землячка, трохи відкрию вам очі на дійсність.. те, що не хворють ні ваші діти, ні ви, ні родина - дуже добре. Але сподіватись тільки на Рода, марна справа.. От серйозно... навіть віруючі християни інших віросповідань убезпечують себе і дітей своїх хоча б банальними марлевими пов"язками... А ви сподіваєтесь, що вас захистить Род...
Вважаєте перебільшеними заяви про епідемію? Так, я думаю, частково перебільшені, але реальні факти є, і далеко не такі сонячні і безхмарні як ви думаєте і вважаєте.. Вважаю перебільшеними страхами про оприскування, про легеневу чуму... Просто згадайте пртитчу про чоловіка, який під час повіні сподівався на Бога і нчого не робив для того, щоб врятуватись.. І тоді вам все стане ясніше.. сподіваюсь..

Перегляд дописуРодослава09 (3.11.2009 17:48) писав:

А я в поліклініку ні ногою. Бо там тільки хворі збираються. Жодної копійки на ліки не витратила, тільки маму відвідала та в рідному саду яблук нарвала і привезла в місто для дітей.
Хм... Маєте чим гордитись... А якщо, не дай Бог, котресь з ваших дітей прихворіє, що будете робити?

Перегляд дописуРодослава09 (4.11.2009 15:51) писав:

Хочете чесно? Більшість тих, хто зараз уже на тому світі думали так як ви...
  • 0

#430 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 19:21

Перегляд дописуРодослава09 (4.11.2009 07:56) писав:

Часник треба на городі вирощувати. Не полінуватися придбати землі ділянку. Я от за 50 км їздила по свій часник та яблука. А хімію купляти в крайньому випадку (за приписом уже лікаря). І тоді не буде дорого. :angry1:
як казав мій колега: ваш рецепт від сифілісу груші з вишнями? файно :rolleyes:
Родославо, пишіть ще, дуже цікаво читати ваші міркування по цій темі

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 04.11.2009 – 19:21

• 0

#431 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.11.2009 – 20:55

вчиться, як треба на паніці заробляти :rolleyes:

Зображення
  • 0

#432 Помаранчева Каска

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 20:58

В аптеках Амізон вже по 33 грн. ОТ. І чеків не дають. Айда громити аптеки!!! :rolleyes:
  • 0

#433 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.11.2009 – 16:34

Перегляд дописуГалина 77 (3.11.2009 20:31) писав:

Усім привіт ;)
У мене до Вас маленька просьба,хто має сторінку в контакті,там є тема про свинячий грип,але там переважно люди з центру і сходу країни,вони таке уже пишуть,що капець :cry: ось деякі повідомлення

І попробуй не робити кіпіш після таких повідомлень,коли мало інформації то спрацьовує фантазія і пішло поїхало...

Зайдіть будьласка,а то треба заспокоїти Східну частину країни: http://vkontakte.ru/club12767947
ну Ви ше тута почитайте:

http://vkontakte.ru/...=s&gid=12766759

14 тисяч фанатів аццкогот грипу гг))

я не знаю шо то за болячка ходить по Україні,але я вже тиждень хворію. вже,правд, одужую. але всі кругом мене хворіють. Я не знаю чим. але такої кількості хз на шо хворих я ніколи ше не бачила. мої знайомі і друзі ща всі температурять,кашляють,чхають і єлє ходять. канєш,то може бути звичайна застуда. в мене особисто ніяких ускладнень нема. але шоб так масово хворіли всі..застудою.. ну це вперше :rolleyes:
  • 0

#434 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 05.11.2009 – 16:34

Перегляд дописуOleg GG (5.11.2009 16:20) писав:

Впервые свиной грипп H1N1 и птичий (испанский) - H5N1 были обнаружены в США в 1918 году. От них, за все годы вспышек, из общего числа 421 зараженных, по утверждению Всемирной Организации по Здоровью (World Health Organization), погибло 257 человек в 15 странах мира. Чуть позже была создана вакцина H1N1, которая в 30-х годах 20-го столетия была доработана и модифицирована. Генетический состав вакцины оставался неизменным, пока не выяснилось, что в 1976 году вакцина была искусственно изменена в одной из военных лабораторий США под секретным проектом SVSP N01-CP-6-1047. Проект назывался Curatorial Preservation & Development of Reference-Grade Tumor Viruses. Проектом руководил доктор Чарльз Д. Алдрич, начальником лаборатории был Джек Грубер. Именно после завершения секретного проекта в Америке произошла новая вспышка свиного грипа. Все последующие годы Министерство Обороны США категорически отрицало факт проведения каких-либо экспериментов с вирусами, пока не всплыли факты проведения экспериментов над военнослужащими во время операции "Шторм в Пустыне".
Следовательно, с тех пор свиной грипп никуда не девался. Он хранился под семью замками в лабораториях американских фармацевтических компаний и Министерства Обороны. Учёные давно знали о том, что сам по себе свиной грипп не более опасен, чем какой-либо другой. Ежегодно от различных видов гриппа на Земле умирает до полумиллиона человек. Это было до тех пор, пока злые гении по приказу финансовой верхушки Америки не превратили обыкновенный вирус в самое опасное в истории биологическое оружие-AH1N1
X-Files
Автор ідеї: Кріс Картер
В головних ролях: Джиліан Андерсон і Девід Духовни
бу-го-га
  • 0

#435 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 19:24

Перегляд дописуЗізіч (5.11.2009 19:16) писав:

Є у наявності препарат (Tamiflu - Тамифлю) який має спектор дії на грип типу А/Н1N1 виробник (швейцарія) Roche. Правила відпуску: без рецепта. Деталі за ном. тел. 096322223 http://www

Дивлячись на ситуацію в краіні, самі бачите що відбувається, взагалі кому дорого здоровья власне пишіть та звертайтесь
вам юля дала гуманітарну поміч продати? а ми наівні думаємо що даром роздаватимуть

Повідомлення відредагував phobos: 05.11.2009 – 19:29

• 0

#436 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 05.11.2009 – 19:26

Oleg GG
Зізіч
Ваші дописи видалено. Наступного разу забаню.

• 0

#437 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.11.2009 – 19:30

[quote name='Зізіч' post='532058' date='5.11.2009 20:16']Є у наявності препарат (Tamiflu - Тамифлю) який має спектор дії на грип типу А/Н1N1 виробник (швейцарія) Roche. Правила відпуску: без рецепта. Деталі за ном. тел. Видалено.
І тут Порошенко своє урве:rolleyes:

Ціну то хоч скажіть...

Повідомлення відредагував phobos: 05.11.2009 – 19:42
Телефон і адресу сайту повідомлю за винагороду :)

• 0

#438 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 19:33

дивись-дивись, бізнесмени які..не встигли гуманітарку вислати, а бізнес вже пішов. В нас на роботі нині видавали шість одноразових пов"язок і по 2 таблєтки на добу Таміфлю. Не пила, принесла додому
  • 0

#439 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.11.2009 – 19:40

Перегляд дописуЛастiвочка (5.11.2009 19:33) писав:

В нас на роботі нині видавали 2 таблєтки на добу Таміфлю. Не пила, принесла додому...
... провела хімічний і спектральний аналіз, виявилося що то не Таміфлю а активоване вугілля.... :rolleyes:

Чогось я в всемогутність Таміфлю не вірю... от такий я недовірливий....
  • 0

#440 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 19:45

Перегляд дописуMiguel (5.11.2009 19:40) писав:

... провела хімічний і спектральний аналіз, виявилося що то не Таміфлю а активоване вугілля.... :rolleyes:

Чогось я в всемогутність Таміфлю не вірю... от такий я недовірливий....
ніц не проводила...я троха назбираю і буду продавати тут на форумі..а шо? в рекламі десь:cry: між іншим про таблетки. колеги приймали, то тим у кого печіночка хвора вони добряче шкодять
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних