Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#401 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.11.2009 – 16:35

Перегляд дописуРодослава09 (3.11.2009 16:29) писав:

Але допомога справжня іде від Прави і Яви.
Кому як, а мені з поліклініки.
  • 0

#402 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 03.11.2009 – 16:48

А я в поліклініку ні ногою. Бо там тільки хворі збираються. Жодної копійки на ліки не витратила, тільки маму відвідала та в рідному саду яблук нарвала і привезла в місто для дітей.

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.11.2009 – 16:49

• 0

#403 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 03.11.2009 – 18:55

Перегляд дописуЛастiвочка (2.11.2009 19:55) писав:

в Чернівцях багато люду в масках ходить?
слухаю статистику по новинам і думаю: хто крім Юлі ще бреше? Одні кажуть найвища смертність на Львівщині, на Франківщині кажуть вже відступає...
Хоча Якобз зі свинею впорався :rolleyes: , але люди ще у масках ходять. Не скажу, що всі, але досить багато. Ходила сьогодні в поліклініку продовжувати лікарняний, то там без масок одиниці були.
У нас, до речі, часто пневмонію у людей діагностують. Ну, і само собою ГРВІ і грип звичайний. А ще не вистачає лікарів дільничних. Щоб встигнути прийти за всіма викликами, залучають і інтернів медвузу. Вони теж приходять до хворих додому оглядати їх.
А хто, крім Юлі, бреше? Здається, всі. Кожен по-своєму. :angry1:
  • 0

#404 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 03.11.2009 – 19:27

Перегляд дописуРомашечка (3.11.2009 18:55) писав:

Хоча Якобз зі свинею впорався :rolleyes: , але люди ще у масках ходять.
Просто не всі знають що я її таки поборов
  • 0

#405 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 03.11.2009 – 19:36

Перегляд дописуjakobz (3.11.2009 20:27) писав:

Просто не всі знають що я її таки поборов
Хто не знає, той здогадується. :angry1: Паніка ж спадає вже. :rolleyes:
  • 0

#406 Галина 77

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:м.Калуш Ів.-Фр.обл.

Відправлено 03.11.2009 – 20:31

Усім привіт :angry1:
У мене до Вас маленька просьба,хто має сторінку в контакті,там є тема про свинячий грип,але там переважно люди з центру і сходу країни,вони таке уже пишуть,що капець :rolleyes: ось деякі повідомлення:
Говорят,что Тернополь - второй Чернобыль!

На заводе Бакстер в тернополе произошла утечка биологического оружия, от которого возникает пневмония.Кто знает,это правда?

=====
Позвонила одна моя знакомая, из Тернопольской области. Она врач. Там у них скончался 25ти летний парень от якобы лёгочной пневмонии. Они его вскрыли(лёгкие) а там вместо лёгких пена. Вообщем, они сразу его быстренько запаковали, и даже не стали изучать это явление.
так что никакой это не грипп. Это лёгочная чума.

=====

І попробуй не робити кіпіш після таких повідомлень,коли мало інформації то спрацьовує фантазія і пішло поїхало...

Зайдіть будьласка,а то треба заспокоїти Східну частину країни: http://vkontakte.ru/club12767947
  • 0

#407 Oleg GG

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 21:17

А мені от цікаво....Є гіпотези що це легенева Чума,то що в нас також нема обладнання щоб діагнозтувати це? Чи ці мазки(проби )які вібправили лише для діагнозтування на свинячий грип.....І далі ,збудником Чуми є бактерія, свинячого грипу -вірус.....І це в нас також не можуть діагностувати? А саме цікаво,звідки взяли що це саме Свинячий грип,якщо результати з Лондона ще не прийшли? Чи то все припущення? Ніхто ж до сих пір не знає що це точно.....Важко захищатись не знаючи від чого....
  • 0

#408 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.11.2009 – 21:20

Перегляд дописуOleg GG (3.11.2009 21:17) писав:

А мені от цікаво....Є гіпотези що це легенева Чума,то що в нас також нема обладнання щоб діагнозтувати це? Чи ці мазки(проби )які вібправили лише для діагнозтування на свинячий грип.....І далі ,збудником Чуми є бактерія, свинячого грипу -вірус.....І це в нас також не можуть діагностувати? А саме цікаво,звідки взяли що це саме Свинячий грип,якщо результати з Лондона ще не прийшли? Чи то все припущення? Ніхто ж до сих пір не знає що це точно.....Важко захищатись не знаючи від чого....

Та блін дістали вже із цією легеневою чумою. Кажу, якщо ще не вникли у суть питання. Якби це була легенева чума - то всі, хто контактував з хворими (і лікарі також) вже б загнулись.
  • 0

#409 Oleg GG

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 21:24

Перегляд дописуbamik (3.11.2009 21:20) писав:

Та блін дістали вже із цією легеневою чумою. Кажу, якщо ще не вникли у суть питання. Якби це була легенева чума - то всі, хто контактував з хворими (і лікарі також) вже б загнулись.
Та я не про теорію, а реально зробити тест на легеневу чуму...і питання закрите!
  • 0

#410 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.11.2009 – 21:36

я вам авторитетно заявляю, що виною всьому був якобзовий кабанчик, якого вже закололи і сало поставили засолюватись спеціальним роддинним рецептом. так шо то не чума. чума буде як втиснути то все сало з усією самогонкою :rolleyes:
  • 0

#411 Галина 77

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:м.Калуш Ів.-Фр.обл.

Відправлено 03.11.2009 – 21:37

А ще,що дивно,що усі уже забули за пташиний грип!!!
Де ж він подівся?
  • 0

#412 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 21:54

Перегляд дописуГалина 77 (3.11.2009 21:37) писав:

А ще,що дивно,що усі уже забули за пташиний грип!!!
Де ж він подівся?
Пташиний перейшов у свинячий, а той - у крокодилячий плавно перетікає. Кажуть, що на Донбасі наступного року вируватиме крокодилячий грип. Який пошириться від туфель Януковича.

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.11.2009 – 21:57

• 0

#413 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.11.2009 – 01:11

Пройде не так багато часу і нам усім стане зрозуміло слідуюче: грип грипом, нічого такого неймовірного в цьому немає. І реальна статистика захворювань мало чим відрізняється від минулих часів.
А от те, що все спеціально валять в купу (хвороби людей) під виглядом "неймовірного і нищівного" грипу - це факт. І вже стає зрозумілим, для чого це все. А для того, щоб в черговий раз людей обібрати. Від ліків і до часничини ціни стали захмарними. Люди розхватали все (навіть непотріб) виконавши кількарічну норму закупок менш ніж за місячний термін. Ви уявляєте собі прибутки певних сил ? Розвели нас як лохів. І на чолі цього розводу - уряд. Скоро ми це узнаємо. Коли самі себе заспокоїмо. Бо вони нас заспокоювати не будуть. Вони будуть крикливо "боротись" з лихом не забуваючи тримати власні кармани широко відкритими. От і вся "епідемія".
Я згадую часи Чорнобилю. То там таке нагніталось, шо нас усіх і в живих то не повинно бути. Я пам"ятаю, як жиди скупили у радянських прапорщиків протигази, дозиметричні прилади, захисні комплекти (ОЗК) і таке інше. У мене був знайомий жид, то він розказував.
Я зовсім не применшую епідемію грипу. Вона є, була і буде. Але ж... люди добрі, сьогодні позвонили знайомі з Прикарпаття і кажуть : лимони по 40гр. Часник по 30гр за кіло. Ліків немає. Марлі, бинтів, пов"язок - немає. Просять вислати ліки. То це що таке ? Епідемія грипу винна ? Аж ніяк. Собака зарита в іншому. Повторюсь: грип грипом, а людей розвели на великі міліони. І люди витратили свої кровні не тому, що ситуація вимагала, а тому що гроші потрібні. Кому і для чого ? Самі знаєте.
  • 0

#414 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 07:56

Часник треба на городі вирощувати. Не полінуватися придбати землі ділянку. Я от за 50 км їздила по свій часник та яблука. А хімію купляти в крайньому випадку (за приписом уже лікаря). І тоді не буде дорого. :rolleyes:

Мені от що цікаво. А як платитиме уряд бідним вчителям, у яких по двоє дітей, за оцей виссаний з пальця, нмд, карантин??? Ще й тут обберуть, чи Юля до такого не дійде? Бо тоді на уряд треба подавати в суд.
  • 0

#415 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 04.11.2009 – 09:02

Перегляд дописуРодослава09 (4.11.2009 07:56) писав:

Мені от що цікаво. А як платитиме уряд бідним вчителям, у яких по двоє дітей, за оцей виссаний з пальця, нмд, карантин??? Ще й тут обберуть, чи Юля до такого не дійде? Бо тоді на уряд треба подавати в суд.
будуть виплачувати чи то 60% чи 65%. не пам.ятаю точно
  • 0

#416 Meriam

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.11.2009 – 09:18

грип - однозначно перебільшений і всі ми розуміємо, що хтось від цього виграє (фармацевтичні фірми наприклад).
але мені здається, що краще перестрахуватися - виходити на вулицю, коли дісно є необхідність і зміцнювати імунітет. тоді все буде добре)))
  • 0

#417 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.11.2009 – 09:19

Часник треба на городі вирощувати. Не полінуватися придбати землі ділянку. Я от за 50 км їздила по свій часник та яблука. А хімію купляти в крайньому випадку (за приписом уже лікаря). І тоді не буде дорого. :rolleyes:

в чергове дивуюсь вашим дописам....так, зараз пан зав поїде садити часник в тернопіль..капець...

це нічого, що хтось корінний міщанин з діда-прадіда не має землі і не хоче гарувати на ній?

Цитата

виссаний з пальця, нмд, карантин???
це ви собі так думаєте, бо живете десь у своєму видуманому, на нмд, світі. Я щодня бачу "видумані" результати карантину, і те, що планові операції відмінили, бо нема де тулити хворих, і нестачу медичних рук, і хвороби колег, і легені хворих і так далі...а ідіоти, замість лікування, приписують ехінацею пити, то вам Юля чи Ющенко винні? Зараза є і дивно, що ніхто так толком і не знає що воно таке, а свинячий грип? так тре ж якось людей заспокоїти...А те, що в нас кожну біду, кожен артист використовує на свою користь - була, є і буде і будь то Чорнобиль чи пожежа, чи повінь..просто в черговий раз можливість файно списати грошівід верхніх до нижніх, а те, що апаратів нема, ліків - нікого не гребе. Ні, гребе посвистіти, а на факті? відколи в нас ця зараза, то крім присутності в перші дні комісії і міністра - більш нічого і не змінилось: ні грошей, ні апаратів, ні ліків, ні якоїсь підтрики медикам..фігу дві..І сертність є, і жахливі результати аналізів - все є. Лежить в обласній лікарні у важкому стані хірург, яких можна на пальцях рахувати, хірург від Бога...і як помогти? скільки життів рятував? а сам не вбергіся...отаке от...не звичайний це грип, хоч застрільте...можу порівнювати реальні речі а не статистику...прикро що все обернули у якусь гру
  • 0

#418 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.11.2009 – 10:08

Перегляд дописуЛастiвочка (4.11.2009 09:19) писав:

віруси -штука хитра, фіг їх розбереш
  • 0

#419 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 10:48

Перегляд дописуГалина 77 (3.11.2009 20:31) писав:

Усім привіт :angry1:
У мене до Вас маленька просьба,хто має сторінку в контакті,там є тема про свинячий грип,але там переважно люди з центру і сходу країни,вони таке уже пишуть,що капець :angry1: ось деякі повідомлення:
Говорят,что Тернополь - второй Чернобыль!

На заводе Бакстер в тернополе произошла утечка биологического оружия, от которого возникает пневмония.Кто знает,это правда?

=====
Позвонила одна моя знакомая, из Тернопольской области. Она врач. Там у них скончался 25ти летний парень от якобы лёгочной пневмонии. Они его вскрыли(лёгкие) а там вместо лёгких пена. Вообщем, они сразу его быстренько запаковали, и даже не стали изучать это явление.
так что никакой это не грипп. Это лёгочная чума.

=====

І попробуй не робити кіпіш після таких повідомлень,коли мало інформації то спрацьовує фантазія і пішло поїхало...

Зайдіть будьласка,а то треба заспокоїти Східну частину країни: http://vkontakte.ru/club12767947

Ггг))) в Тернополі навіть такого заводу не має :rolleyes: Назви навіть не має подібної...є правда Бастер, але там музичні інструменти продають. Зацінила. :angry1:

Часник треба на городі вирощувати. Не полінуватися придбати землі ділянку. Я от за 50 км їздила по свій часник та яблука. А хімію купляти в крайньому випадку (за приписом уже лікаря). І тоді не буде дорого. :)

Я розумію, що Ви маєте на увазі. Бути ближчим до природи і природа даруватиме здоров"я. Але...виходячи з цього селяни мають не хворіти на грип. Бо ж і часничок вирощений власними руками...та й всі інші продукти. І біля лісів живуть люди - рай одним словом. Але ж ситуація така шо і там хворіють, сім"ями.
Щодо чистоти продуктів від хімії, теж можна посперечетася, бо в природі кругообіг, і навіть там, де колись було чисто, теж є ознаки забруднення. Так що це все відносно.

Взяти хоча б такі вірусні хвороби як кір, вітряна віспа та й інші...як би людина не харчувалася, де б вона не жила - перехворіти мусить. І це стосується в першу чергу дітей, які не гоняться за грошима. Дітей, які в своєму житті ще поганого нічого не зробили.

Те ж саме можна сказати й про віруси грипу, щоправда він часто мутує і приходиться хворіти частіше...

А ще вчора дзвонила подружка, сказала шо то може бути тільки кара божа. На Тернопільську область...ну не знаю, мене то спантеличило.
  • 0

#420 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.11.2009 – 11:18

Нам сказали, що платитимуть. І начебто навіть в повному обсязі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних