Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#41 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 29.10.2009 – 02:03

Перегляд дописуyushchenko (28.10.2009 19:35) писав:

Хмм. Наприклад пневмокок, збудник пневмонії, може уражати й інші органи.

Щури, пташки, мухи.

Тоді тему треба закривати, до результатів, або перемістити в ігри і погнати з того, як я вмиратиму стікаючи зеленою піною з рота.
нічого не треба закривати... хто має якусь свіжу інфу про цей вірус хай обовязково кидають.
п.с. тернопільщина це ж блін так близько до рівненщини.......

Повідомлення відредагував Amarok: 29.10.2009 – 02:04

• 0

#42 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 02:03

Толстий троллінг на Тернопільському форумі (для тих кому впадлу дофіга читати) как бе намікає на те що насправді все буде зрозуміло з часом, під кінець тижня, коли ситуація стабілізується. Статті в інтернет виданнях та інших джерелах інформації занижені.
  • 0

#43 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 29.10.2009 – 08:33

тему почистив і перемістив у відповідний розділ.
  • 0

#44 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 29.10.2009 – 10:14

сьогодні зранку бачив чергу у одній аптеці аж на вулицю. мабуть аптеки єдині хто радіє епідемії.
  • 0

#45 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.10.2009 – 10:24

Перегляд дописуЛастiвочка (28.10.2009 23:59) писав:

Amili н-да...ти мене здивувала...
не хотілось мені дописувати тут, але Амілі таки спровокувала :)

ситуація в місті досить напружена. я розповідала про це у флуді, але там годі щось знайти.З 12 жовтня в місті оголошено карантин по школах і садочках. З 19 числа в деяких ВУЗах(!), чому в деяких? не знаю...коли померла 20 річна студентка педуніверу то вже й у інших ввели карантин. але поясніть мені скільки треба смертей, щоб ввести карантин примусово у всіх навчальних закладах? Спочатку як ця хвороба починалась, то всім лікарям було дано негласну вказівку діагноз ГРИП не ставити, а ГРВІ...але хвороба почала різко набирати обертів. І ніякий то не грип, або лікарі не знають що це таке насправді(про це було заявлено вчора по місцевому телебаченні начальником облздороввідділом Ониськівим). Симптоми: болить горло і висока температура. Температуру ніякими лікарськими засобами збити неможливо! Хвороба в першу чергу вражає дітей і вагітних жінок (про це також офіційно було оголошено по місцевому телебаченню). В нас в лікарні все забито, нема де класти жінок..По 5-6 викиднів різних термінів вагітності(від малого терміну до великого). Все просто: захворіла-ліків не приймає щоб не зашкодити-організм просто виштовхує дитину і все...Кажеш, Амілі нема чому хвилюватись, це плітки? Це не плітки, це я бачу щодня....крім того страждання не однієї молодої родини...мало того, маємо ще жінку з тифом і одна людина з таким же діагнозом перебуває в обласній лікарні. Сьогодні була комісія з Києва...З приводу "деінфікувати" також правда...правда машин тих мало і дезінфікують ввечері водою з хлоркою...Але чому не оголосити про це офіційно? щоб люди дома сиділи? спортсмени утримались від пробіжок? псів не вигулювали на час тої дезінфекції і так далі...таке вже було у нас...в 1986 році...теж казали - все байки...і на парад людей гнали...Це, що зараз твориться - не здорово...Хоча може не оголошують і приховують щоб паніки не було? щоб не почали до родичів виїзжати? Але повірте, коли люди в місті ходять у масках то це не смішно, як дехто собі дозволив в цій темі пожартувати...В моєї спіробітниці помер зять...дитині 2 місяці і вони два роки як одружені...просто згорів від температури...так що це не смішно...хіба що для тих, кого біда нечіпала ніколи і дай Бог щоб і не вчепила. В аптеках справжні буми. противірусних препаратів просто немає...хтось і на цьому заробить гроші...
Моя порада: якщо почуєте слабкість, нежить, температура - не лінуйтеся - кличте лікаря. Горло - полоскати содою, і часнику...не бійтеся, запаху чи ще якихось забобонів - часник де можна там і вживайте..мона й з салом <_< мона барабольку з часничком і огірочок квашений з часничком...

А хіба я щось казала шо смерті людей це брехня? чи казала шо нічого страшного і люди не вмирають???
Все це є, все це страшно.
Але мій допис стосувався перш за все реакції людей, чуткам, що розносяться по місту і по області. А виною всьому паніка. Саме проти паніки я і виступаю. А не проти людей чи когось іншого.
Від того шо люди будуть боятися, нервуватися ітд., легше нікому не стане.
То шо розпустили студентів по домах..як ше з якої сторони подивитися. Якшо хворих поклали в лікарню і пустили лише здорових - чудово. Якшо відпустили всіх - то вірус набуде ще більшого поширення по області. І виходу в цьому теж не бачу. Звісно, що тернопільські лікарні не можуть справитися з напливом хворих..але..відпустити хворих людей по домах це теж не вихід. Це лише спосіб зменшити кількість хворих в Тернополі "розпорошивши" хворобу по області і навіть поза межами області.
Це щось схоже з деякими ліками від того ж самого грипу, які лише знімають симптоми, але не боряться з вірусом.

Повідомлення відредагував Amili: 29.10.2009 – 10:26

• 0

#46 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.10.2009 – 12:40

паніка...добре так казати коли тебе ця фігня обходить стороною...сказати що я не боюсь? це була б неправда..я боюсь, причому увесь час...а лікарі? писали вже ми десь на форумі про лікарів...
наразі проблема в тому що не знають що то таке і як з ним боротись, от що страшно. Ну і аптеки теж..то капець. От згадайте скільки аптек у ваших містах - на кожному кроці!!!І щоб не було ліків? ну да...зима, як завжди прийшла нежданно...Нема в Тернополі - то могли б інші області поділитись..з миру по нитці та й бідному сорочка, нє? Я не здивуюсь коли цю біду нашу ще й політики використають на зразок: Юля в масці, Віктор Андрійовичч в протигазі і Віктор Федорович з дезрозчином.
  • 0

#47 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.10.2009 – 13:18

При розтині померлих, їх легені були повністю в крові

захворювання у всіх починалося поволі, супроводжувалося підвищенням температури у межах 37,2-37,3 градуса і незначним покашлюванням, болями в суглобах. У кінці другого-третього дня з’являлася незначна нежить.

За його словами, раптово, на третій-четвертий-п’ятий день у хворих виникав різка задишка, вони поступали в стаціонар і «при переводі на апаратне дихання їм практично неможливо було продихати легені, тому що дихання, починаючи з середини третини легенів, не прослуховувалося»

http://malakava.com.ua/article/10914
  • 0

#48 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.10.2009 – 15:30

Цікаво те що є збудником тої зарази. І як так швидко ця зараза вбиває легені.
  • 0

#49 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.10.2009 – 15:35

Ось і львівський Політехнічний закрили на карантин на два дні - завтра і післязавтра. Наразі.
  • 0

#50 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 16:00

Перегляд дописуCastiel (29.10.2009 15:30) писав:

Цікаво те що є збудником тої зарази. І як так швидко ця зараза вбиває легені.
організм сам за 2-3 години може залити легені рідиною... то якраз багато не тра...
  • 0

#51 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 16:21

Я оце айсікую з особою зі Львові, що лежить другий день з грипою і ото глибоко задумався чи варто в суботу повертатися у Львів... Тут у моєму польському місті грипою ще й не пахне... А там вже таке робиться... І з Тернополя повідомляють про карантин і перенесення конхверенції на суттєво пізніший час...

Цікаво чи Тернопіль стане спражнім українським регіоном - провісником??
  • 0

#52 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 16:30

Прийшло мені таке:

" В Тернополі оголошено надзвичайний стан!!! Від Черевного тифу померло вже 16 людей!!! З хати не виходити,воду пити тільки кип"ячену (бо знайшли паличку).Дуже швидко піднімається температура +40,згорають легені і людина помирає!!! То всьо від тих мусурників. Інформація від МНС !!! Передай іншим !!!!!!!!!!!!!!!"

Виникає дике бажання притовкти і адресата, і того хто то придумав. На скільки мені відомо (а доступ до преси в мене ше є), в редакції газет не поступало ніяки звернень ні від МНС, ні від когось іншого такого штибу.
Всі говорять про вірусну пневмонію, почали говорити про свинячий грип. Є повідомлення шо його виявили на Закарпатті (але чи вірити цьому навіть вже й не знаю, після того шо робиться тепер з інформацією).

хіба Ластівочка буде надавати правдиву інформацію.
  • 0

#53 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 16:32

Перегляд дописуAmili (29.10.2009 15:30) писав:

Теж думаю, що ні...
  • 0

#54 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 16:36

Перегляд дописуAmili (29.10.2009 16:30) писав:

Прийшло мені таке:

" В Тернополі оголошено надзвичайний стан!!! Від Черевного тифу померло вже 16 людей!!! З хати не виходити,воду пити тільки кип"ячену (бо знайшли паличку).Дуже швидко піднімається температура +40,згорають легені і людина помирає!!! То всьо від тих мусурників. Інформація від МНС !!! Передай іншим !!!!!!!!!!!!!!!"

Виникає дике бажання притовкти і адресата, і того хто то придумав. На скільки мені відомо (а доступ до преси в мене ше є), в редакції газет не поступало ніяки звернень ні від МНС, ні від когось іншого такого штибу.
Всі говорять про вірусну пневмонію, почали говорити про свинячий грип. Є повідомлення шо його виявили на Закарпатті (але чи вірити цьому навіть вже й не знаю, після того шо робиться тепер з інформацією).

Менше читати "листи щастя"... Комісія створена. Діє... і не МНС а як і має бути МОЗ. І заяви були, того ж таки Князевича. І навіть вирішили місцевим аптекарям по шапці стукнути. І противірусних препаратів виділили, мали б вже їхати.
http://obkom.net.ua/...0-29/1350.shtml
  • 0

#55 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.10.2009 – 17:36

http://news.bigmir.net/ukraine/202825/
Ющ тоже грипа боїться
  • 0

#56 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 17:49

Перегляд дописуКрихітка (29.10.2009 17:36) писав:

http://news.bigmir.net/ukraine/202825/
Ющ тоже грипа боїться
Ющу пофіг. До нього соплі не долетять... А от народ для нашого самого демократичного гарантовано згонять... масовку його проповідей... а в таких випадках скупчення людей якраз небажане... для самих людей...
  • 0

#57 kpripper

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 18:13

Народ, через тиждень треба буде їхати через Тернопіль, автобуси хоч ходять ?
  • 0

#58 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.10.2009 – 18:16

Як тільки почув, то перша думка була, що це провокація аби ускладнити голосування на виборах президента для західних областей. Зрозуміло, хто в цьому зацікавлений.
Але до виборів ще довго. Сподіваюсь ситуація швидко стабілізується.
Здоров'я вам міцного!
  • 0

#59 weber

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2009 – 18:32

Наш НУДПСУ закрили на 10 днів до 9 числа.
  • 0

#60 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2009 – 18:33

Перегляд дописуAmarok (29.10.2009 02:03) писав:

п.с. тернопільщина це ж блін так близько до рівненщини.......
Новини кажуть, хвороба вже й Рівне наздогнала.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних