Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#381 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 02.11.2009 – 22:04

Здається, що масово ніхто не помирає. А от на звичайний грип цього року захворюваність буде явно меншою - черги за часником та лимонами зроблять свою справу. Та й на протязі ніхто зараз сидіти не буде.

А про грип та українські медіа, які вміють робити паніку - на профільмону сайті http://telekritika.u...009-11-02/48960
  • 0

#382 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 02.11.2009 – 23:40

розслабтеся, всьо ок) свиню яка розносила бацили, закололи
  • 0

#383 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.11.2009 – 23:42

Перегляд дописуjakobz (2.11.2009 23:40) писав:

розслабтеся, всьо ок) свиню яка розносила бацили, закололи

Та нє, нема чо розслаблятися. Де стаття про забиту свиню? Все має бути із шиком і вивішено на сайті саломанів :) Ану бігом писати, а я поки розливаю ...
  • 0

#384 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 03.11.2009 – 09:43

осьо почитайте, заспокійтесь і подумайте.
http://www.komarovsk...inoy-gripp.html
http://telekritika.u...009-11-02/48960
  • 0

#385 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 10:32

Ось рекомендую.
Хоч і російською, зате толково і без лишніх залякувань.

З.І. Дуже толкова цитата:

Цитата

И так все ясно. Грипп и выборы так же несовместимы, как грипп и аспирин - куча осложнений (не на печень, так на мозги).

З.З.І. Це те що давав Богуслав. Такщо троха пробаянив - але читайте

Повідомлення відредагував Zuzik: 03.11.2009 – 10:33

• 0

#386 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 10:41

Перегляд дописуZuzik (3.11.2009 10:32) писав:

З.З.І. Це те що давав Богуслав. Такщо троха пробаянив - але читайте
посилання на цю і подібні фахові статті треба давати через пост, доки не зрозумієм як з нас познущались.
  • 0

#387 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 10:45

Перегляд дописуБогуслав (3.11.2009 10:41) писав:

посилання на цю і подібні фахові статті треба давати через пост, доки не зрозумієм як з нас познущались.
все рівно не зрозуміємо... я з першого дня знойомим талдичив, що віруси не лікуються інакше як самим організміусом...
З.І. Ще чекайте, ще НС таки будуть обговорювати...
  • 0

#388 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:09

Перегляд дописуКотяра (3.11.2009 11:04) писав:

аби потриндіти. а здавалосья б -інет таке великпе джерело знать, а натомість народ тільки плітки й читає, хоча ніщо не заважаж почитати нормальну літературу
Десь так... тут оно навіть постили про легеневу чуму, і встидали мене за стьоб... хоча в тому ж посиланні дуже чітко описані симптоми тієї ж легеневої чуми...
Як то кажеться - кожен баче те, що хоче бачити
  • 0

#389 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:18

якби у Тернополі спалахнула легенева чума то зара ми б не мали Тернополя
  • 0

#390 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:22

Перегляд дописуБогуслав (3.11.2009 10:41) писав:

З кого, цікаво?

Вище вже кидали, з якою швидкістю народ вмирав минулого року.
Можна лише здогадуватись, скільки людей завдяки цій масовій кампанії врятувалися не лише від простого лежання з температурою кілька днів, а й від смерті - хай не від свинячого, а від звичайного грипу, оскільки вели себе обережніше, слідкували за здоров"ям і таке інше.
Можна лише уявити, скільки економіка зберегла грошей і праце-годин на лікарняних.

Хто в цьому бачить щось погане?
  • 0

#391 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:25

Перегляд допису-=VJ=- (3.11.2009 11:22) писав:

З кого, цікаво?

Можна лише здогадуватись, скільки людей завдяки цій масовій кампанії врятувалися не лише від простого лежання з температурою кілька днів, а й від смерті - хай не від свинячого, а від звичайного грипу, оскільки вели себе обережніше, слідкували за здоров"ям і таке інше.
Можна лише уявити, скільки економіка зберегла грошей і праце-годин на лікарняних.

Особливо багато економіка зберегла від масового введення різного роду карантинів... Скільки там Дніпровська залізниця порахувала? -10%?
Ну звичайно ж що зараз ми ще масово закупим різного роду... гм... медикаментів у хранцузів, за останні грошики...
Лікарняні кажете? ну-ну
  • 0

#392 Oleg GG

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:28

Єдине що я почув,це лише розповідь лікаря який перехворів....і на щастя живий тому що мав якусь базу знань.....А ще ?З Тернополя.....Є люди крім трупів,після тої хвороби?
Я вважаю що політика яка в нас твориться,є наслідком.....підлаштовуюсь ситуацію на свою користь...Але насправді все дуже і дуже серйозно....Зрозумійте життя в нас вже такого як було не буде....Зараз наскільки я зрозумів,і вже давно йде прихована війна......нас знищують...і за цим стоять самі впливові і богаті люди цього світу.....Снід,пташиний грип,свинячий грип.....думаєте це все так співпало......Це продукти генної інженерії,причому зазначу вдалі.. Сворюється всі умови для зменшення кількості населення....Такий собі штучно-природній відбір.....Над безконтрольною народжуваністю вже давно потрібно задуматись.......але вже пізно...6 мільярдів забагато......має залишитись 1 мільярд,і до 2020 року....я про це чув давно....але вже бачу реальне втілення цієї ідеї....
Не судіть сильно.....Це моя думка......сказав все що думав....
  • 0

#393 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:31

Перегляд дописуOleg GG (3.11.2009 11:28) писав:

...
:rolleyes: хто зна, з іншої стороні раніш люди просто не мали такого домступу до інформації, а зараз будь яка чутка миттєво розноситься світом

Повідомлення відредагував Котяра: 03.11.2009 – 11:31

• 0

#394 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:34

Перегляд дописуZuzik (3.11.2009 11:25) писав:

Особливо багато економіка зберегла від масового введення різного роду карантинів... Скільки там Дніпровська залізниця порахувала? -10%?

Придніпровська залізниця обслуговує Дніпропетровську та Запорізьку області і ще плюс Крим. Відколи це там карантин?

В карантинному регіоні теж все без змін.
Всі зупиняються, рух здійснюється за графіком», - зазначила представник прес-служби ЛЗ. За її словами, залізниця є стратегічним об'єктом, і не відміняла поїздів і зупинок.

А те, що 10% людей подумали і відклали нетермінові поїздки - лише зменшило обсяги захворювання. В чому проблема?

Ну звичайно ж що зараз ми ще масово закупим різного роду... гм... медикаментів у хранцузів, за останні грошики...

медикаменти ми закуповуємо в українських аптеках, а не у французьких. 90% цих аптек працюють на спрощеному оподаткуванні, себто українці, які останнім часом "зажали" бакси під матрацами, проспонсорували одну з областей малого та середнього бізнесу. В чому проблема?

Лікарняні кажете? ну-ну

Дуже змістовне заперечення.

Перегляд дописуOleg GG (3.11.2009 11:28) писав:

Не судіть сильно.....Це моя думка......сказав все що думав....

Менше читайте теорій змов.
  • 0

#395 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:42

З кого, цікаво?

погане в тому, що нас знов розвели і на наших страхах заробили собі політичні бали. крім того спекуляції з ліками і невідома доля виділених держвою грошей на подолання епідемії. усе що ви назвали правильно, але досягнуто було не правильним шляхом.
  • 0

#396 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:42

Ти йому в лице плюнь, а він - дощ іде

Перегляд допису-=VJ=- (3.11.2009 11:34) писав:

Придніпровська залізниця обслуговує Дніпропетровську та Запорізьку області і ще плюс Крим. Відколи це там карантин?
Карантин він всюди. школи не працюють, ВУЗи також... але питання не в карантині, а в вашому твердженні, що і тут як гарно все вийшло для економіки...

А те, що 10% людей подумали і відклали нетермінові поїздки - лише зменшило обсяги захворювання. В чому проблема?
Ось це наприклад... Відрядження відмінені. Лишній раз ніхто ніде не їде. Торгівля падає і т.д.
нетермінові кажете, ну-ну.

медикаменти ми закуповуємо в українських аптеках, а не у французьких. 90% цих аптек працюють на спрощеному оподаткуванні, себто українці, які останнім часом "зажали" бакси під матрацами, проспонсорували одну з областей малого та середнього бізнесу. В чому проблема?
В імпорті. В імпорті ві-джею...

Ви менше дурниць кажіть. Теорії змов тут ні до чого. Ваш домисел про "заощадження на лікарняних" виглядає що найменше дурістю.
  • 0

#397 Oleg GG

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 11:43

Що я можу сказати: пізнайте істину, і вона зробить вас вільними.....Якщо я і помру,то свідомо знаючи в яку я гру грав.А бути страусом,якщо комусь довподоби ,то я не проти....
Всі думають держава нам всім щось винна..Та держава сильна,коли швидкий ріст населення.....і якщо є ресурси,тоді йде розвиток........і так і було. Побачити що буде з державою,і не тільки нашою при зворотньому процесі......Це все логіка...!
  • 0

#398 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 12:05

Я бачу злочинну затримку в чотири місяці, адже проблема наявна з травня.
  • 0

#399 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 03.11.2009 – 12:47

Чорневецький подав прохання-проект щодо того щоб закрити в"їзд з інших областей у Київ.
  • 0

#400 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 03.11.2009 – 16:29

В нас у межиріччі двох Бистриць холодно й волого, але родина, друзі, сусіди, слава Роду, якось не хворіють сильно. Тому я ходжу без маски, і діти мої теж, і чоловік, хоча й знаходимося нібито в епіцентрі епідемії (м. Івано-Франківськ). Як на мене, очевидця з "потерпілого" регіону, - заяви про епідемію ЗАНАДТО ПЕРЕБІЛЬШЕНІ. Запобігаю підступам хворіб застудних цибулею, часником, яблуками, малиною, калиною та усім, чим Род послав.
Хоча в багатьох людей у нашій Руси-Україні ослаблений імунітет, бо вони більше дбають не про здоров'я роду, а про нікчемні гроші, гадають, що їм мертвець допоможе. Але допомога справжня іде від Прави і Яви.

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.11.2009 – 16:34

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних