Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#21 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.10.2009 – 00:10

Перегляд дописуЛастiвочка (28.10.2009 23:08) писав:

я б вам не радила з маненьким зараз на вулиці таку фігню перевіряти. Саме цікаво, що діагноз ніхто не встановив...говорять, що буде за днів пять, принаймі нам так нині казали.

Юльчик...все має бути добре. Я Василька твого у випадку чого до батареї наручниками припну:)
Малі діти мабуть найбільш вразливі( навіть не хочеться думати про немовлят які можуть стати жертвами вірусу..
Щодо Василька-домовились,даю дозвіл. Тільки перед тим запхай йому часничка в рот,щоб не протестував,та й дезінфекція заодно
  • 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2009 – 00:15

Перегляд дописуЛастiвочка (29.10.2009 00:08) писав:

я б вам не радила з маненьким зараз на вулиці таку фігню перевіряти. Саме цікаво, що діагноз ніхто не встановив...говорять, що буде за днів пять, принаймі нам так нині казали.
Судячи по розповідям із телевізора, ані за 5 днів, ані за 5 тижнів нічьо ніхто не знатиме, хіба диво. Я в новинах почув половину з наведеного вами, але половину про лікування як раз і не розповіли, підозрюють пневмонію вірусну, але це доволі розлога назва, як на мене. Ще сміявсі, як не прикро, зі слів якогось дуже головного лікаря "ми перепробували найновіші антибіотики, але нічього не подіяло" - тобто, про мене, ніхто нічого не знає, а знаючи нашу державу, дізнається нескоро, що й прикро.
У Києві наразі нічьо нема, хоча начальник, здається, знову захворів, то подивимось...
  • 0

#23 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 29.10.2009 – 00:17

Перегляд дописуКрихітка (28.10.2009 17:10) писав:

Малі діти мабуть найбільш вразливі( навіть не хочеться думати про немовлят які можуть стати жертвами вірусу..
Щодо Василька-домовились,даю дозвіл. Тільки перед тим запхай йому часничка в рот,щоб не протестував,та й дезінфекція заодно
Теоретично малі і старі найбільш вразливі, але конкретно щодо свинтусового грипу то кажуть що групами ризику є підлітки , тобто студентського віку.
  • 0

#24 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.10.2009 – 00:19

Ситуація дивна, люди таки панікують, почитавши дописи до статей в місцевій пресі прозріла, забагато паніки і різного роду вигадок, а дехто сприймає все серйозно.
Не знаю,шо думати. Так, шось не так в нас, не договорює влада, але й паніку не можна піднімати.
  • 0

#25 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 00:21

Перегляд дописуcarry (28.10.2009 17:19) писав:

Ситуація дивна, люди таки панікують, почитавши дописи до статей в місцевій пресі прозріла, забагато паніки і різного роду вигадок, а дехто сприймає все серйозно.
Не знаю,шо думати. Так, шось не так в нас, не договорює влада, але й паніку не можна піднімати.
Паніка ніколи ні до чого не призводить, треба аналізувати факти з достовірних джерел і думати...
  • 0

#26 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 00:22

Перегляд дописуAmarok (28.10.2009 23:21) писав:

Паніка ніколи ні до чого не призводить, треба аналізувати факти з достовірних джерел і думати...
А як перевірити яке джерело справді достовірне? Для мене поки що достовірне то ЛАстівка,сумніваюсь що вона нам про таке брехала би,хоча б тому що вона медик і здається порядною людиної. Статейки можуть бути як правдиві так і припорошені позитивом або негативом.
  • 0

#27 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.10.2009 – 00:23

вони створили штаб, але ніхто нічого толком не знає. ніхто не знає яка то хвороба і причини..так само про тиф ніхто нічого офіційно не каже, але я - свідок і комісія нинька приперлась з міністрерства не просто так...
оце нагадала про чорнобиль - теж ніхто нічо не казав, як зрештою не кажуть толком і донині, було в чернівцях колись, що люди за ніч полисіли...і що? знаємо причини? ні...так само сірка на львівщині...воно пройшло безслідно? не думаю...але в нас дуже вигідно ніц не казати, у нас зара вибори- от най би їхали зара до нас і агітували б..
з приводу надзвичайного стану то теж ніби не так як горять в народі..і випускають і запускають в місто...та й траса в нас міжнародна, як перекрити? А з виїздом? В нашому невеличкому містечку багато ВУЗів і відповідно багато студентів, які звязку з каратнином роз"їзжаються по домівкам тому і напряжно з квитками
  • 0

#28 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 00:26

Перегляд дописуЛастiвочка (28.10.2009 18:23) писав:

вони створили штаб, але ніхто нічого толком не знає. ніхто не знає яка то хвороба і причини..так само про тиф ніхто нічого офіційно не каже, але я - свідок і комісія нинька приперлась з міністрерства не просто так...
оце нагадала про чорнобиль - теж ніхто нічо не казав, як зрештою не кажуть толком і донині, було в чернівцях колись, що люди за ніч полисіли...і що? знаємо причини? ні...так само сірка на львівщині...воно пройшло безслідно? не думаю...але в нас дуже вигідно ніц не казати, у нас зара вибори- от най би їхали зара до нас і агітували б..
з приводу надзвичайного стану то теж ніби не так як горять в народі..і випускають і запускають в місто...та й траса в нас міжнародна, як перекрити? А з виїздом? В нашому невеличкому містечку багато ВУЗів і відповідно багато студентів, які звязку з каратнином роз"їзжаються по домівкам тому і напряжно з квитками
вов-вов! таке враження що це не звичайний грип чи х1н1 а той супергрип про який Кінг писав в "Протистоянні"...
  • 0

#29 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 00:30

Перегляд дописуAmarok (28.10.2009 23:26) писав:

вов-вов! таке враження що це не звичайний грип чи х1н1 а той супергрип про який Кінг писав в "Протистоянні"...
Коли люди вмирають це вже незвичайно.
  • 0

#30 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.10.2009 – 00:55

Перегляд дописуКрихітка (29.10.2009 01:30) писав:

Коли люди вмирають це вже незвичайно.
Ну народ ви смішні. Від звичайного грипу також люди помирають. Звичайно, страждають найслабіші: діти, старші, люди з патологіями та хронічними захворюваннями.

А цей вірус більш схожий за описом на якусь пневмонію, можливо з новим, мутованим збудником. Висока температура, характерний симптом. Хоча дивно, чому антибіотики не діють? Від звичайної пневмонії це був єдиний засіб. До речі, звичайна пневмонія також є смертельною хворобою, якщо вчасно не вколоти пеніциліну.
  • 0

#31 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.10.2009 – 00:58

Вчора був знайомий в тернополі. Усі в повязках і респіраторах. Кажуть штрафують якщо на вулиці без повязки. Тепер скажу те що чув. Після 10 жертв міністертво здоровя направило спеціальну комісію в Тернопіль, яка провела експертизу і НЕ ЗНАЙШЛА вірусі грипу у жертв. Смерть наступає від "згорення" легенів. Тобто "пневмонії" яка прогресує в декілька раз швидше ніж звичайна. Слід згадати що у Тернополі після перекриття сміттєзвалища місяцями накопичувалося і гнило сміття різного походження і невідомо що там могло утворитися. Ходять розмови що новий вірус - результат схрещення та мутації нового штаму вірусу грипу та пневмонії. Невідомо чим це закінчиться, атже від нової зарази навіть немає вакцини і ліків а витримати таке зможе далеко не кожен імунінет. Думаю жертв буде багато.
А всім раджу прокачати свій імунітет поки ще є хоч трохи часу, атже зараза поширюється з заходу. І не забувати що інфекція поширюється повітряно-крапельним шляхом.

Повідомлення відредагував Castiel: 29.10.2009 – 01:00

• 0

#32 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 00:59

Перегляд дописуyushchenko (28.10.2009 23:55) писав:

Ну народ ви смішні. Від звичайного грипу також люди помирають. Звичайно, страждають найслабіші: діти, старші, люди з патологіями та хронічними захворюваннями.

А цей вірус більш схожий за описом на якусь пневмонію, можливо з новим, мутованим збудником. Висока температура, характерний симптом. Хоча дивно, чому антибіотики не діють? Від звичайної пневмонії це був єдиний засіб. До речі, звичайна пневмонія також є смертельною хворобою, якщо вчасно не вколоти пеніциліну.
ой і не кажи,так смішно, так смішно,зараз лусну.
Тут вже не раз про пневмонію говорилося. Авжеж смертельна,як і грип,ми знаєм. Але зараз конкретно мова йдеться про ту саму епідемію. Думаю,ясно можна буде говорити коли хтось нарешті оприлюднить результати-що ж то таке
  • 0

#33 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 01:04

Перегляд дописуCastiel (28.10.2009 17:58) писав:

Вчора був знайомий в тернополі. Усі в повязках і респіраторах. Кажуть штрафують якщо на вулиці без повязки. Тепер скажу те що чув. Після 10 жертв міністертво здоровя направило спеціальну комісію в Тернопіль, яка провела експертизу і НЕ ЗНАЙШЛА вірусі грипу у жертв. Смерть наступає від "згорення" легенів. Тобто "пневмонії" яка прогресує в декілька раз швидше ніж звичайна. Слід згадати що у Тернополі після перекриття сміттєзвалища місяцями накопичувалося і гнило сміття різного походження і невідомо що там могло утворитися. Ходять розмови що новий вірус - результат схрещення та мутації нового штаму вірусу грипу та пневмонії. Невідомо чим це закінчиться, атже від нової зарази навіть немає вакцини і ліків а витримати таке зможе далеко не кожен імунінет. Думаю жертв буде багато.
А всім раджу прокачати свій імунітет поки ще є хоч трохи часу, атже зараза поширюється з заходу. І не забувати що інфекція поширюється повітряно-крапельним шляхом.
амм, а яке відношення має гниття до вірусів грипу та пневмонії? :)
  • 0

#34 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 01:07

Перегляд дописуAmarok (29.10.2009 02:04) писав:

Так. Стоп. Це не гонська тема.

Дійсно є померлі люди, гріх сміятись.

Повідомлення відредагував yushchenko: 29.10.2009 – 01:08

• 0

#35 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 01:08

Перегляд дописуyushchenko (28.10.2009 19:07) писав:

Так. Стоп. Це не гонська тема.

Дійсно є померлі люди, гріх сміятись.

я серйозно питаюсь. яке відношення сміттєзвалище має до цих двох респіраторних вірусів???
  • 0

#36 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 01:12

Перегляд дописуAmarok (29.10.2009 02:08) писав:

я серйозно питаюсь. яке відношення сміттєзвалище має до цих двох респіраторних вірусів???
По-перше не двох, сама пневмонія налічує більше 20 різних збудників, як бактеріальної природи, вірусної так і грибкової. Тобто цілком можливий варіант з новим збудником, що мав величезний "бульйон" для розвитку і мутацій.

Повідомлення відредагував yushchenko: 29.10.2009 – 01:14

• 0

#37 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 01:14

Перегляд дописуyushchenko (28.10.2009 19:12) писав:

По-перше не двох, сама пневмонія налічує більше 20 різних збудників, як бактеріальної природи, вірусної так і грибкової. Тобто цілком можливий варіант з новим збудником.
я думав джерела їхні в живих організмах а не в мертвій неорганіці...
оскільки респіраторні означають при диханні...
  • 0

#38 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.10.2009 – 01:17

Перегляд дописуAmarok (29.10.2009 01:04) писав:

А ти подумай головою. Це суперсприятливі умови для всяких мутацій і розповсюдження зарази. Кращих умов і годі придумати.

Повідомлення відредагував Castiel: 29.10.2009 – 01:18

• 0

#39 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 01:35

Перегляд дописуAmarok (29.10.2009 02:14) писав:

я думав джерела їхні в живих організмах а не в мертвій неорганіці...
оскільки респіраторні означають при диханні...
Хмм. Наприклад пневмокок, збудник пневмонії, може уражати й інші органи.

Перегляд дописуCastiel (29.10.2009 02:17) писав:

А ти подумай головою. Це суперсприятливі умови для всяких мутацій і розповсюдження зарази.
Щури, пташки, мухи.

Перегляд дописуКрихітка (29.10.2009 01:59) писав:

Думаю,ясно можна буде говорити коли хтось нарешті оприлюднить результати-що ж то таке
Тоді тему треба закривати, до результатів, або перемістити в ігри і погнати з того, як я вмиратиму стікаючи зеленою піною з рота.
  • 0

#40 weber

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2009 – 01:40

В нас в Ірпені, хто не знає це під Києвом, в вузі оголосили карантин поки що лише на факультеті податкової міліції у більшості курсантів, які живуть в казармі висока темпаратура. Ну і провели моніторинг по решті студентів, скільки хворих ну і т.д. Таке відчуття, що ми з тими курсантами в навчальних аудиторіях не бачилися.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних