Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#181 Галина 77

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Калуш Ів.-Фр.обл.

Відправлено 31.10.2009 – 01:45

Доброї ночі.

От вирішила написати і наші Калуські новини.

Аптеки не були готові до таких подій і такого ажіотажу,уже 2 дня містом їздять автомобілі по магазинах салонах і т.д... і роздають повязки,запамятайте,усе залежить від міського голови і місцевих депутатів,їм просто треба підняти свої зади і побігати по місту,по аптеках і т.д...
В самому Калуші померло 6 чоловік,в тому числі вагітна жінка,яка була на 6 місяці вагітності,їй було 35 років,це була її друга вагітність(першому синові 5 рочків),як розказував її батько(мій чоловік працює разом з її батьком)це була звичайна простуда,ходила і потрошки покашлювала(температура була 37,2),приймала ліки на основі трав,так як вагітним сильні ліки не можна.Потім,як кажуть почалась друга стадія при покашлюванні почало стискати горло і душити(і температура підскочила до 39-40),аж тоді звернулися до лікарів,лікарі не знали що це таке,але намікнули батькову:готуйтеся до найгіршого...
Коли почали відмовляти легені,то вирішили спасати дитинку(24 тижня вагітності)нажаль дитинку не вдалося спасти...
Вчора її поховали,і усі просто плакали,коли дивилися на труну де поряд біля рук поклали її дитинку...

Господи допоможи нам пережити усе це :rolleyes:

Повідомлення відредагував Галина 77: 31.10.2009 – 01:49

• 0

#182 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.10.2009 – 04:34

мда оце я в шоці, живу в Тернополі і тіки пів дня тому взнаю шо в нас свинячий грип) нас на роботі так строїли ...... шугали шо в когось легені вигоряють і ше там шось робится......тут я тіки шо приїжаю з роботи, клацаю канали, і в новинах: Епідемія в Тернополі, смерті в Тернополі, тири пири ... тупо в шоці ...
шось ше ББС) говорили шо до нас військові приїдуть в не будуть випускати з міста..
  • 0

#183 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 31.10.2009 – 06:18

В тєму віршик колись (літом) склав...

Цитата

The ominous disease struck the Earth
The first human deaths set its birth
The society starts to be covered with panic
People behave like they are manic

Chaos of the disease paralyzes all city duties
The city has lost its famous beauties
Streets are deserted like abandoned barrens
Even the greatest people are looking for help like humble barons

Повідомлення відредагував Amarok: 31.10.2009 – 06:19

• 0

#184 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 31.10.2009 – 09:24

Перегляд дописуx-man (31.10.2009 04:34) писав:

шось ше ББС) говорили шо до нас військові приїдуть в не будуть випускати з міста..
Ага буде як в тих фільмах. Приїдуть танки і нікого не будуть випускати, при спробі вийти за межі міста - негайна ліквідація.
  • 0

#185 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.10.2009 – 09:31

от і закрили Україну на 3 тижні на карантин.

у нас всі в масках ходять
  • 0

#186 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 31.10.2009 – 09:43

у нас в масках не ходять. але вже панікують.
зокрема, моя мати вже вважає, що хвора.
ги. як то кажуть: розкажи, що в тебе є воші і в співрозмовника зачухається голова.
  • 0

#187 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 31.10.2009 – 10:18

Вчора їхала з роботи увечері, зі Львова у своє містечко, - маршрутки наполовину спорожніли, проте що далі вд Львова, то менше людей у пов"язках.Таке враження, що всі думають, що грип ТІЛЬКИ у Львові :) На мене і подругу в масках двоє язикатих хлопців вирішили пальцем тицьнути - мовляв, ото боягузки, і так всє памрьом :happy1: І це у Львіській області. :rolleyes:
  • 0

#188 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.10.2009 – 10:58

Гінекологічні операції у нас відмінили. нема де класти...дурдом...жінка вагітна поступила з температурою під сорок. найсильніші ліки, що їй призначила дільничий терапевт - ехінацея..ми в шоці..Двоє колег приймали арбідол - обсипало)))алергія. Я собі прокапалась вітаміном С, але горло шось болить...ще тільки цього мені не вистачало... Я от що думаю: найкращий варіант в цій ситуації - відсидітись, пересидіти цей період дома. Не витикаючись на вулицю. Макарони, крупи, сало, закрутки є в кожного...Робота? тут вже хіба по обставинам діяти...Я, або стомилась вже і на паніку не реагую, або просто знаю більш-менш що робити і як з цим боротись...
  • 0

#189 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 31.10.2009 – 11:03

Любителям горілки як профілактичного засобу проти грипу нагадаю офіційну думку медиків: "Вживання горілки знижує імунітет".

Як альтернативу (за умови, що з аптек вже все винесли) пропоную звернутись до традиційного українського засобу про який мало хто чув, але який досить ефективний. А саме, треба роздобути корінь аїру (татарське зілля) і жувати шматочки всюди у людних місцях. На смак трохи пекучий, як імбир, вбиває бактерії віруси і нечисть в ротовій порожнині і далі..
  • 0

#190 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 31.10.2009 – 11:37

Перегляд дописувеснянка (31.10.2009 10:18) писав:

Вчора їхала з роботи увечері, зі Львова у своє містечко, - маршрутки наполовину спорожніли, проте що далі вд Львова, то менше людей у пов"язках.Таке враження, що всі думають, що грип ТІЛЬКИ у Львові :) На мене і подругу в масках двоє язикатих хлопців вирішили пальцем тицьнути - мовляв, ото боягузки, і так всє памрьом :happy1: І це у Львіській області. :rolleyes:
Маски мають стати модними, краще бути живою боягузкою , ніж мертвою сміливецею.
  • 0

#191 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.10.2009 – 11:37

В мене вже майже тиждень температура під 40,страшенний біль у горлі,єстєствєнна шо я себе мега фігово почуваю,болять всі кістки,м"язи,таке враження,шо волосся і нігті навіть болять.єле ходжу і теде.Плюс мене постійно нудить. але одна я по ходу сприймаю то всьо як ангіну,котрою я КОЖЕН РІК хворію, і отруєння виробничими фарбами,на які в мене жахлива алергія,а в нас в універі вчора весь четвертий корпус воняв тими фарбами. і тіки в цьому році мене вітають замість дня народження і хеллоуіна з свинячим,плять,грипом! ідіоти.

нашли чо панікувать. =/

Повідомлення відредагував Sensssorika: 31.10.2009 – 11:38

• 0

#192 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 31.10.2009 – 11:38

Перегляд дописуRomun (31.10.2009 10:03) писав:

Любителям горілки як профілактичного засобу проти грипу нагадаю офіційну думку медиків: "Вживання горілки знижує імунітет".

Як альтернативу (за умови, що з аптек вже все винесли) пропоную звернутись до традиційного українського засобу про який мало хто чув, але який досить ефективний. А саме, треба роздобути корінь аїру (татарське зілля) і жувати шматочки всюди у людних місцях. На смак трохи пекучий, як імбир, вбиває бактерії віруси і нечисть в ротовій порожнині і далі..
Доречі,про імбир. Він також діє?
  • 0

#193 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 31.10.2009 – 11:59

друзі з Гамерики, що вчаться в медичному коледжі радили вживати таблетки цинку. Спиталася в мами, каже шо дійсно за останніми дослідженнями цинк є імунозміцнюючим.
Пошукала в неті:

Цитата

В частности, медики Университета Флориды обнаружили, что цинк не только способствует нормальной работе иммунной функции нашего организма, но и повышает активацию Т-клеток, ответственных за уничтожение вирусов и бактерий. Терапевты заключили, что цинк расширяет возможности нашего иммунитета сопротивляться вторжению вирусов, которые даже могут быть устойчивыми к традиционным антибиотикам.
Тому дійсно варто вживати полівітаміни. А також, на цинк багате насіння соняшнику, гречана крупа, капуста, грецький горіх, спаржа. Але цинк руйнується при кулінарній обробці. Тому капусту варто вживати сирою.
  • 0

#194 skiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:м.Долина

Відправлено 31.10.2009 – 12:09

Перегляд дописуyushchenko (31.10.2009 12:37) писав:

Маски мають стати модними
Маски-останній писк моди в Україні. :rolleyes:
  • 0

#195 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.10.2009 – 12:10

Сгуртувавши усю інформацію, плітки, панічні істерики. Переваривши їх залишками сірої речовини в моєму мозку, дійшов до висновку:

1. При найменшій ознаці застуди (горло, кашель, температура) - одразу (!) до лікара.
2. Маски в людних місцях, просто на вулиці.
3. Підвищувати імунітет з допомогою вітамінів, не нервувати, поменше стресів.
4. І все ж таки керуватись офіційною інформацією з надійних джерел, сайту МОЗ наприклад.
5. І саме головне: Хвороба лікується, якщо звернутись вчасно до лікарні. Отож для паніки нема причин. Скоріш за все вона спровокована недостатньою інформацією збоку держорганів на початку епідемії та вигідна також перекупщикам лікарських засобів.

Хвороба підступна - на початку здається, що легка застуда.

Повідомлення відредагував yushchenko: 31.10.2009 – 12:28

• 0

#196 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 31.10.2009 – 12:16

Шойно ходив по аптеках, задля цыкавості. Обійшов 5 аптек. Питався:
1) Повязка.
2) Арбідол.
3) Кагоцел.
4) Таміфлю.
НЕМА НІДЕ))) Так як же носити ту повязку якщо їх нема ніде, не кажу вже про профілактику.
  • 0

#197 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 31.10.2009 – 12:23

Перегляд дописуCastiel (31.10.2009 12:16) писав:

Шойно ходив по аптеках, задля цыкавості. Обійшов 5 аптек. Питався:
1) Повязка.
2) Арбідол.
3) Кагоцел.
4) Таміфлю.
НЕМА НІДЕ))) Так як же носити ту повязку якщо їх нема ніде, не кажу вже про профілактику.
На крайній випадок, якщо вже такий напряг. Підійде шмат бабовняної тканини, футболку порвати, випрати з хлоркою і всьо.
Ги. Я собі "адідас" порву, круто буде.
  • 0

#198 skiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:м.Долина

Відправлено 31.10.2009 – 12:23

Зараз в Долині вулиці безлюдні...десь прошмигне одна людина в масці в аптеку... все як в якомусь фільмі-катастрофі... :rolleyes:
  • 0

#199 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.10.2009 – 12:34

Зображення
  • 0

#200 Unona

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Десь за хмарами...

Відправлено 31.10.2009 – 13:23

Люди, а як вам таке - ніякий це не грип, а легенева чума!!!
Я спершу теж не вірила, але чому ж так швидко люди помирають??? І пан Турчинов заперечує аж пищить, що то не воно. знаючи як у нас приховують правдиву інформацію (навчилися в союзі) я думаю, що то воно і є. Повірте, що те що кажуть простим смертним не завжди правда.
http://infect.org.ua/index.php?option=com_...1&Itemid=30
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних