Перейти до вмісту

Епідемія грипу в Україні

Повідомлень в темі: 605

#161 skiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м.Долина

Відправлено 30.10.2009 – 21:53

Сьогодні по новинах казали ,що школи закриють на карантан на 3!!! тижні! :rolleyes:
  • 0

#162 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень

Відправлено 30.10.2009 – 21:55

судячи по паніці і новинам, в назві теми треба забрати слово "Західній"
  • 0

#163 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.10.2009 – 22:07

завтра на роботу...як то маю відкалатати? :rolleyes: частина персоналу хвора, частина просто тупо спригнула на лікарняні...
  • 0

#164 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 30.10.2009 – 22:15

На вулиці половина людей в масках, хто не в масках ті в шаликах. В магазини заходиш як в лікарню... Закриваються школи і ВУЗи на карантин... Люди на ринках масово скуповують лимони, про аптеки взагалі мовчу, черги довжелезні, і препаратів практично немає. Таке враження що ти в інший світ попала... Брр :rolleyes:
  • 0

#165 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 30.10.2009 – 22:15

Можливо мені не одному так здається, але кругом нагнітається дуже дивна атмосфера...а вчора у Львові мені взагалі здалося - атмосфера хаосу. Уряд каже про свої якісь там вчасні дії, а люди знаючи що ще навіть невідомо чи це свинячий грип вже безтактно закупляють повязки , ліки. Атмосфера не з найкращих, в якій уряд би мав заспокоїти людей чимось більшим ніж просто "всі країни своєчасасно відреагували на ситуацію і Український уряд теж"(Ю.Тимошенко)...що з того що вони відреагували літаками які поливають хімікати від тифу, краще б попросили людей не панікувати, розказали би детально як дотримуватись санітарних умов. А в цій темі є багато дописів які нагадують мені бабусь під під"їздами типу " ой а я чула там таке сі столо", я веду до того що цій темі бракує корисної інформації , а допис про лікарства це взагалі...... як можна знати чим бажано лікуватися , якщо не відома хвороба..МОЗ України як завжди на висоті
  • 0

#166 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.10.2009 – 22:25

Перегляд дописуSETone (30.10.2009 22:15) писав:

якій уряд би мав заспокоїти людей
А як на мене не тра нас заспокоювати і применшувати факти. Най би краще правду казали і наразі припильнували аптеки, лікарні, кошти, ціни. Це не складно..А так, знову ж таки Зюзіка цитую вкотре: кому война, а кому - мать родна

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 30.10.2009 – 22:28

• 0

#167 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2009 – 22:26

Деякі відчайдухі натхненно цитують пісеньку Висоцького...
  • 0

#168 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.10.2009 – 22:39

2Вареник - нє... фільм так собі...
2Зав - наприклад?
  • 0

#169 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 30.10.2009 – 22:59

"Незалежно від того є хвороба чи її нема, головне нещастя полягає в панічному страху. Люди бояться і тому вони слабкі. Найкращими ліками від панічного страху є вигляд людини безстрашної" - граф Г.Г.Орлов епідемія чуми в Москві 1771р.
  • 0

#170 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.10.2009 – 23:05

Перегляд дописуMiguel (30.10.2009 23:59) писав:

"Незалежно від того є хвороба чи її нема, головне нещастя полягає в панічному страху. Люди бояться і тому вони слабкі. Найкращими ліками від панічного страху є вигляд людини безстрашної" - граф Г.Г.Орлов епідемія чуми в Москві 1771р.
Знову ж приходим до висновку: "П'яному - море по коліно" і "Алкоголіки не хворіють". Вакцину тре купляти не в аптеці.
  • 0

#171 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2009 – 23:46

Перегляд дописуZuzik (30.10.2009 22:39) писав:

2Зав - наприклад?

Утрення гимнастика сказав:

Очень вырос в целом мире
Гриппа вирус - три-четыре! -
Ширится, растет заболевание.

• 0

#172 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.10.2009 – 23:58

Треба зробити собі коралі із часника :) Ато всі маски повдягали. Будьте оригінальними :rolleyes:
  • 0

#173 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 31.10.2009 – 00:04

Перечитала повідомлення теми і вирішила теж щось від себе сказати.
Розповім трохи, що у нас у Чернівцях коїться. Страшно, чесно кажучи, хто б там що не казав. По вулицях люди ходять у масках, а якщо і без, то затуляють обличчя носовичком, шарфом... Навіть не знаю, чи паніка це. Просто люди бояться за себе і своїх рідних, просто житии хочуть врешті-решт.
А щодо аптек, то противірусних засобів у них справді немає, а якщо й завозять, то розбирають їх дуже швидко. Причому скільки вони коштуватимуть, в аптеках кажуть, що не знають.
До речі, про ціни. У нас аскорбінова кислота тепер коштує 8-10 грн, марлева пов’язка (якщо пощастить на неї натрапити) - 4 грн. Що вже казати про ліки?
Щодо дезінфекції з повітря - вірю, хоча офіційні джерела це заперечують.
Не вірю в інше. Спочатку, коли виник спалах захворювань, сказали, що не знають, що це за вірус, що для того, щоб визначити його, потрібно хоча б два тижні. І тут нате - через кілька днів кажуть, що це свинячий грип. Не клеїться якось... Думаю, що лікарі просто не знають поки що, з чим мають справу. А вдавання того, що все під контролем, допомагає не поширюватися паніці.
Сьогодні почула, що уряд обіцяє через 2-3 тижні приборкати епідемію. Було б чудово і дуже хочеться в це вірити, але десь зникла амоя наївність...
Хтось там вище писав, що захворів зараз. Я теж занедужала. Дивно якось: температура вище 37,3 не піднімається, нічого наче не болить, просто слабкість та іноді в голові паморочиться. Приходила лікар мене оглянути, ніякого діагнозу не назвала, спитала, які ліки приймаю, нічого не виписала, сказала, якщо стане гірше, викликати через 3 дні лікаря знову, і пішла... Хоча на лікарів не гнатиму. Дуже добре знаю, що їм теж зараз нелегко. Що навантаження велике, що ризик захворіти самим і сім’ю заразити. Тож не "нападайте" на лікарів, у них пацієнтів дуже багато і неможливо всім одразу увагу приділити...
А взагалі - Ластівочка дуже багато мудрого сказала по цій темі і багато такого, у що не хотілося б вірити, але, на жаль, так воно і є у нас.
Тож любі теревенчані! Бережіть себе, бережіть своїх близьких, пийте чай з калиною, їжте часник, цибулю, поменше бувайте на вулиці, намагайтеся менше їздити громадським транспортои і будьте здорові!
  • 0

#174 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:дурдому

Відправлено 31.10.2009 – 00:11

Перегляд дописуbamik (31.10.2009 00:58) писав:

Треба зробити собі коралі із часника :) Ато всі маски повдягали. Будьте оригінальними :rolleyes:

І кілок на всякий випадок від вампірів))Про коралі це гуд, хоча буде достатньо одного зубчика на шиї, ще мона на робочому місці часнику понаставляти всюди

Повідомлення відредагував Psihopadka: 31.10.2009 – 00:16

• 0

#175 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 31.10.2009 – 00:46

Перегляд дописуyushchenko (29.10.2009 01:55) писав:

Хоча дивно, чому антибіотики не діють? Від звичайної пневмонії це був єдиний засіб.
На віруси антибіотик не впливають. Ключове слово "біотик" мусило б вам це підказати.

Перегляд дописуAmarok (29.10.2009 02:04) писав:

амм, а яке відношення має гниття до вірусів грипу та пневмонії? :rolleyes:
Очевидно, бо ще стародавні алхеміки з’ясували, що миші зароджуються в брудній білизні.
  • 0

#176 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 31.10.2009 – 00:56

Во, поляки теж перелякались.

Цитата

The Polish-Ukrainian border has not been shut yet but Poland’s Health Minister Ewa Kopacz is considering closing border crossings if the virus turns out to be dangerous for Poles.
http://www.polskieradio.pl/thenews/interna...cs_ukraine.html
  • 0

#177 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 31.10.2009 – 01:13

Перегляд дописуГетьман (30.10.2009 10:28) писав:

Був у мене один "розумний" знайомий. Почалася температура, то він щодня по 100 грам яко антисептика. Нічьо, виявився гепатитЬ. Нема тепер знайомого :rolleyes:
Природний добір по інтелектуальній ознаці.

Перегляд дописуkpripper (30.10.2009 12:37) писав:

Якобзу море по коліна :)
Скоріше, старано жжот, щоб отримати ще раз звання Т-Петросяна.

Перегляд дописуbendera.UA (30.10.2009 12:37) писав:

від грипу саме то - зуб даю....
Алкоголь знижує імунітет.
Зуб ваш нікому непотрібен :happy1:

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 31.10.2009 – 01:17

• 0

#178 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 31.10.2009 – 01:16

Перегляд дописуyushchenko (30.10.2009 23:05) писав:

Знову ж приходим до висновку: "П'яному - море по коліно" і "Алкоголіки не хворіють". Вакцину тре купляти не в аптеці.
то точно. подивіться хто хворіє - діти і вагітні, тобто неп’ющі. закликаю всіх до всенаціонального алкоголізму. маємо 2 дня вихідних шоб закритись в хаті і не просихати перед телевізором. в понеділок буде нелегко зате житимемо )))))))))))))))))))))))))))))))))))))
вдаримо зеленим змієм по грипозній свині!
:rolleyes:
  • 0

#179 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 31.10.2009 – 01:16

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (31.10.2009 00:46) писав:

На віруси антибіотик не впливають. Ключове слово "біотик" мусило б вам це підказати.
От лікарі дурні. Чого ж вони найновіші антибіотики випробовували проти цієї хвороби? А ми тут розумні сидимо, все знаємо і помогти не хочемо своїми теоріями.

Хи, якщо це власне вірус, то антивіралу можна чекати півстоліття. Оптимістично.

Повідомлення відредагував yushchenko: 31.10.2009 – 01:40

• 0

#180 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 31.10.2009 – 01:29

епідемія в Харкові....

у мене в НЮАУ ім. Я. Мудрого вже зареєстровано 5 летальних випадків... і це лише мій навчальний заклад.... і люди яких я знала, чи принаймні бачила...

Теревеньчани, бережіть себе... :rolleyes: хер знає шо то за фігня.... :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних