Перейти до вмісту

Щасливі в неті не сидять

Повідомлень в темі: 74

#21 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 28.10.2009 – 13:14

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 13:11) писав:

Люди всі залежні). Просто хтось може боротися із залежністю завдяки силі волі, сильному характеру, або ж відокремленості та індивідуалності, а хтось - ні.
Залежні, але від самих різноманітних речей, і якщо вже вибирати *(вольвий акт) залежність, то таку яка буде найменш негативно відбиватися на мені, а ще краще приносити позитив. Інет залежність як на мене надзвичайно шкідлива.)

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 28.10.2009 – 13:20

• 0

#22 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 28.10.2009 – 13:28

Інет залежність є з чим порівняти ;). Це далеко не найгірша річ на світі. Вибір гірших залежностей, ніж інет є дуже великим. Думаю, що пан і сам може скласти список)),
  • 0

#23 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.10.2009 – 13:30

Неправда.Тобто і таке теж бува але людина і щасливою цылком мо в неті сидіти.Уявіть собі що ви меожете з друзями бачитись навыть 3 рази в тиждень?Невже не логычно використати ту ж аську для оперативного спілкування у перевах між зустрічами?
  • 0

#24 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 13:42

певно залежить скільки сидять і з якої причини.
якщо робота в неті, то що одразу людина нещаслива? нонсенс.
якщо це форум з метою спілкування на теми, що цікавлять — це нормально. чим більше думок тим цікавіше.
якщо це спілкування а ля наші ігри — це вже людям дійсно більше нічим в житті зайнятись, НМСД.
п.с. а ще звичайно є трошки хворі люди, які в інтернеті самостверджуються. в реальному ж житті страшно))) реальність вона іноді кусається і по пиці дає за деякі вчинки. хоча мабуть такий прояв шизофренії кращий.

Перегляд дописуПетлюра (28.10.2009 13:30) писав:

Неправда.Тобто і таке теж бува але людина і щасливою цылком мо в неті сидіти.Уявіть собі що ви меожете з друзями бачитись навыть 3 рази в тиждень?Невже не логычно використати ту ж аську для оперативного спілкування у перевах між зустрічами?
три рази на тиждень це ви пане щасливчик. я їх бачу десь раз на місяць, а деяких раз на рік ;)
  • 0

#25 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 28.10.2009 – 13:44

Дехто щасливий від того, що має нет)))
  • 0

#26 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 13:47

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.10.2009 13:42) писав:

в реальному ж житті страшно))) реальність вона іноді кусається і по пиці дає за деякі вчинки. хоча мабуть такий прояв шизофренії кращий.
угу, сподобалася ця думка ;)
Від себе додам наступне.
Також "завоювати" когось в інтернеті значно простіше, ніж в реалі. Адже тут не потрібно ніяких реальних вчинків - наклацаєш собі по клавіатурі текстик - і маєш "успіх" ґґ.
З часом людина стає емоційно залежною від спілкування, компліментів, цьомів, сексуальних натяків - і тоді навіть після зустрічі в реалі просто вже не захоче руйнувати таку трепетну ілюзію, і буде бачити свого\свою "візаві" такими ж, як було створено собі образ в інтернеті. Ігноруючи явні ознаки та сигнали того, що обранець\обранка далеко не такі, як здавалися у вірті.
Але ж як тепер розлучитися, якщо ви уже стали такими близькими і щоденно-щоночними співрозмовниками, порадниками та збудниками одне одного? :yes:

Тим більше, що в реалі такі стосунки нікого не вразять. А тут, у вірті, ви - як на арені! Це ж справжнє кіно ґґґ.
  • 0

#27 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 13:50

Перегляд дописуFry (28.10.2009 13:44) писав:

я щаслива. бо інакше б не змогла бачити та чути тих, кого люблю, а вони на жаль не всі зараз поряд зі мною.
  • 0

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.10.2009 – 13:59

"щасливі скачують реферати з інету,а нещасливі сидять днями у бібліотеках" (с) мій препод з соціології гг
  • 0

#29 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.10.2009 – 14:06

Ну ось, відійшла всього лиш на дві годинки, а тут така весела тема виникла ;)

Перегляд дописуЮст (28.10.2009 12:14) писав:

Це написав хтось із Теревенчан? Може він просто собі пости набивав...

Усе, я вже остаточно заплуталася в шизофренічній комплексній багатогранній особистості пана Юста і відмовляюся розуміти, яке з його ег написало це. Прошу вибачення наперед.

Перегляд дописуNеmesis (28.10.2009 12:18) писав:

Бугага. Вчорашня розмова.

Розмова виявилася пророчою :yes:

Перегляд дописуNеmesis (28.10.2009 12:39) писав:

Нє, нє, нє. Має бути так:
Один мудрий форумчанин сказав таке:
"Щасливі люди в неті не сидять" - і далі Твоя інтерпретація подана так, щоб вийшло, що це Гетьман написав, потім народ хоче знати ім'я цього мудрого форумчанина і на палю його, гиги))

;)

Перегляд дописуВуйко Дмитро (28.10.2009 12:47) писав:

Оу, я вбитий горем, хворий старий дідок. Піду нап'юся з горя.

З.І. Не хочу ображати Гетьмана, але це все велика фігня!

Аргументація на рівні Академії Наук, не менше.

З.І. Я теж не хочу нікого ображати.

Перегляд дописуCastiel (28.10.2009 12:10) писав:

А от фігньою страдати, сидіти вкантактє, чи вбивати купу час на безглуздих форумах. Оце вже нездорово.

Я от згідна з Кастьєлем в другій частині його повідомлення. Ніхто вже тепер не ставить під сумнів, що Інтернет став невід'ємною частиною як професійного, так і особистого життя людей. Тільки от справа, власне, в тому, що якщо мова йде не про географічно віддалених людей, то спілкування через Інет є, м'яко кажучи, не найздоровішим варіантом. А якщо людина ще й проводить там більшість свого часу, чекаючи, до прикладу, як знайомий далекого знайомого напише повідомлення в контакті, то навряд чи таку людину можна назвати щасливою. Щасливі люди просто не мають часу висиджувати в різних соціалках, оскільки більшість (якісна, причому) їхнього життя відбувається в реалі.

Перегляд дописуFry (28.10.2009 13:44) писав:

Від самого цього факту щасливою є більшість людей, адже вважається, що краще мати, ніж не мати ;)

Перегляд дописуSensssorika (28.10.2009 13:59) писав:

"щасливі скачують реферати з інету,а нещасливі сидять днями у бібліотеках" (с) мій препод з соціології гг

Згідно з таким критерієм кількість нещасливих різко скорочується: людство прямує до безхмарного щастя :P
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.10.2009 – 14:52

Моє відношення до підтемної фрази наступне. Щасливі люди щасливі в реальному житті. При цьому їм не потрібен інтернет, аби відувати щастя. Ібо якщо щастя дає інтернет - вони залежні. А залежність я не люблю. Якщо ж вони щасливі в житті - це добре, бо життя я люблю, і вважаю що бути залежним від життя не погано. От і вся казочка.
  • 0

#31 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 28.10.2009 – 15:07

Гадаю в цьому є доля правди,звісно якщо НЕТ з роботою не повязаний!
  • 0

#32 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.10.2009 – 15:39

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 12:59) писав:

Тобі просто бракує фантазії ґґ. Між іншим, іноді краще людину в реалі і не бачити - щасливіше будеш)).
Бачити - дурниця, наближатись не варто ;)

З. І. Скільки тутай адвокатства. *спльовує*
  • 0

#33 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 28.10.2009 – 16:44

Флуд видалено.
  • 0

#34 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.10.2009 – 16:50

Перегляд дописуkompman (28.10.2009 11:07) писав:

і ходять без годинників
я нещасна.
  • 0

#35 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 28.10.2009 – 16:54

ше сказати, шо щастя в інтернеті шукають і люкс буде
  • 0

#36 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.10.2009 – 16:56

Не буду перечитувати що там до мене написали,тому,можливо повторюся. Приведу статистику США щодо Інтернету та комп"ютерів:

Цитата

* Темпы роста пользования Интернетом в Соединенных Штатах составляют в настоящее время два миллиона новых пользователей в месяц.
* В режиме онлайн сейчас работает больше половины страны. В сентябре 2001 года Интернетом пользовались 143 миллиона американцев – за 13 месяцев их число выросло на 26 миллионов. В сентябре 2001 года компьютерами в Соединенных Штатах пользовались 164 миллиона человек (или 66 процентов населения).

Дети и подростки пользуются компьютерами и Интернетом больше, чем любая другая возрастная группа.

* 90 процентов детей в возрасте от 5 до 17 лет (или 48 миллионов) используют сейчас компьютеры.
* 75 процентов 14-17-летних и 65 процентов 10-13 летних пользуются Интернетом.
Отож текст наголошує на глобальності поширення Інтернету. Хочете сказати що ці 90% дітей,75% підлітків і 66% взагалі всього населення США такі нещасні? Очевидно,що така думка-маячня. Можливо малось на увазі те,що нещасливі займають час Інтернетом-так воно, мабуть, і є в деяких випадках. Я не знаю,бо я ж щаслива. Але це не привід такі радикальні припущення висувати) Логіка залізна-нещасливі сидять в Інтернеті,значить всі хто сидить в Інтернеті-нещасні.
  • 0

#37 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 18:58

А тепер всі дружньо запитаємо себе чи ми щасливі. Або інакше - покажіть мені людину, яка повністю задоволена своїм життям і почувається абсолютно щасливою. Зверніть увагу на слова "дійсно почувається", а не робить вигляду чи говорить комусь іншому про своє щастя.
От вже на мою думку, абсолютного щастя немає. Людина може бути щасливою наприклад в коханні, але в то й же ж час бувають проблеми на роботі чи з батьками, які пригнічують її, але сильніше почуття (таке як закоханість чи кохання) притуплює перші, негативні емоції чи переживання.
Виходячи звідси можна сказати, що всі люди в тій чи іншій мірі нещасливі чи незадоволені. Відповідно і в неті сидять нещасливі люди. Ось така от жіноча логіка. Дещо узагальнена, але думаю, що то об"єктивно.
  • 0

#38 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 19:38

Перегляд дописуAmili (28.10.2009 18:58) писав:

А тепер всі дружньо запитаємо себе чи ми щасливі. Або інакше - покажіть мені людину, яка повністю задоволена своїм життям і почувається абсолютно щасливою. Зверніть увагу на слова "дійсно почувається", а не робить вигляду чи говорить комусь іншому про своє щастя.
От вже на мою думку, абсолютного щастя немає. Людина може бути щасливою наприклад в коханні, але в то й же ж час бувають проблеми на роботі чи з батьками, які пригнічують її, але сильніше почуття (таке як закоханість чи кохання) притуплює перші, негативні емоції чи переживання.

Цілком згоден з вашою думкою, добавляючи від себе те,що різні аспекти такого багатогранного поняття як щастя, кожним розуміється по своєму, оригінально і незалежно від інших, адже в кожного з нас і свої методи досягнення цього поняття. Комусь для цього потрібно невеличка частинка певної сукупності , дехто ж воліє все і одразу.
  • 0

#39 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 21:05

Колись мені приходила така розсилка, ось щось схоже я знайшла в інтернеті зараз :

Цитата

Лист дружби.
Якщо скоротити все людство до села в сто жителів, зважаючи на всі пропорційні співвідношення, ось так це буде виглядати : 57 азіатів 21 європеєць 14 американців 8 африканців 52 жінки 48 чоловіків; 70 будуть не білими, 30 - білими 89 - гетеросексуальними, 11 гомосексуальними; 6 чоловік володітимуть 59% всього світового багатства і всі будуть із США.
У 80 буде недостатньо житлових умов, 70 будуть неписьменними, 50 недоїдати, 1 помре, 2 народяться, лише в 1 буде комп'ютер, лише один матиме вищу освіту... Якщо поглянути на світ з цієї точки зору, стає ясно, що потреба в солідарності, розумінні, терпимості, освіті дуже висока... Якщо ти сьогодні прокинувся здоровим, ти щасливіший, ніж 1 мільйон чоловік, які не доживуть до наступного тижня... Якщо ти ніколи не переживав війну, самоту, агонію тортур або голод, ти щасливіше ніж 500 мільйонів(!!!) людей на цьому світі. Якщо в твоєму холодильнику є їжа, ти одягнений, у тебе є дах над головою і ліжко, ти багатший, ніж 75% людей на цьому світі...
Отже людина, що має компа і вважає себе нещасною - уже є лицеміром ;).

Перегляд дописуГетьман (28.10.2009 15:39) писав:

З. І. Скільки тутай адвокатства. *спльовує*
Радує, що у пана вистачає слини на усю незчислену кількість адвокатства).
  • 0

#40 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.10.2009 – 23:06

Саме питання теми по суті чи то стереотип чи то груба крайність. Оскільки я вважаю що людина може бути щасливою в житті і також сидіти в неті, а може бути нещасливою в житті і не сидіти в неті.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних