Перейти до вмісту

Amd чи Intel?

Повідомлень в темі: 66

Опитування: AMD чи Intel? (39 користувачів проголосувало)

AMD чи Intel?

1. AMD (16 голосів [41.03%])

Процент голосів: 41.03%

2. Intel (20 голосів [51.28%])

Процент голосів: 51.28%

3. Всерівно (2 голосів [5.13%])

Процент голосів: 5.13%

4. Ні те, ні те (1 голосів [2.56%])

Процент голосів: 2.56%

Голосувати

#61 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.01.2007 – 00:39

Перегляд дописуShaman (4.01.2007 00:06) писав:

Щодо Сore 2 Duo від Intel можу сказати про таку платформу як АМ2 хтось чув???
Як кажуть специ від Інт елу Їх платформа Сore 2 Duo працює на 40 % потужніше ніж одноядерні, у випадку АМД ця цифра складає 80% це ві кажете інтал потужніший??
Модель Пентіум наскільки я знаю вже припинили або припинять випускати за мість нею будуть випускати Слім(одноядерні) і Дуо(двоядерні проци).
Щодо тактової частоти наскільки мені не зраджує память у атлонів вона вже завалила за 5 кол у Інталів це 4, це все в гігагерцах.
Щодо того що потужніше це залежить від потреб тобто, що вам від нього треба якщо грати то вам АМД вистачить, він і дешевший і частота більша. Якщо брати конвертування відео то тут питання спірне у Інтала кеш більший, а у атлона частота(також для конвертування головну роль займає ОС)
Ніколи не чув про АМД з частотами 5ггц. І 4ггц нема вони вроді і до 3ггц не дійшли. А ті циферки 4800+ це всього лиш ПР і працює такий процесор на частоті 2.4ггц
  • 0

#62 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.01.2007 – 12:17

Вважаю що дану тему треба закривати ..... :cool2: ..... можна впісятися зі сміху шо тут наші "експерти" понаписували "АМД - 5 Ггц... а Інтел - 4 Ггц....." і т.д..... хлопці та ви хоч одним оком на якісь сайтики пов`язані з темою гляньте... я розумію шо у всіх фантазія дууууже розвинена... але тут обговорення РЕАЛЬНИХ процесорів а не тих шо ми там собі у голові придумуєм..... :D
  • 0

#63 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 13:37

Перегляд дописуPlexus (4.01.2007 12:14) писав:

Вважаю що дану тему треба закривати ..... :cool2: ..... можна впісятися зі сміху шо тут наші "експерти" понаписували "АМД - 5 Ггц... а Інтел - 4 Ггц....." і т.д..... хлопці та ви хоч одним оком на якісь сайтики пов`язані з темою гляньте... я розумію шо у всіх фантазія дууууже розвинена... але тут обговорення РЕАЛЬНИХ процесорів а не тих шо ми там собі у голові придумуєм..... :D
Підтримую! Закривайте тему!
  • 0

#64 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 04.01.2007 – 15:06

Перегляд дописуmastdie04 (4.01.2007 13:34) писав:

Підтримую! Закривайте тему!
Шось тут є бо й вправду - кулібіни вже нафантазували тут таке, що я лякаюсь. ХОтя і смішно про 4 чи 5 Гц... :cool2:
  • 0

#65 Shaman

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 17:26

Щодо атлонів є атлон 5200+ невірете задайте в гуглі, щордо інталів трехи прибрехав.Про атлони вони є ціна його 2290 грн здається.
mastdie04 у мене стоїть 3500+ ти хочеш сказати що таких нема? Амд частота на цей проц 2200 і вона відповідаї інталовскій 3500 приблизно

Повідомлення відредагував Shaman: 04.01.2007 – 17:33

• 0

#66 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2007 – 17:42

Цитата

Я скажу вам так що проц це фігня , головне це оператівка і відюха .........
Таке твердження справедливе лише для геймерських машин!!!!! І то - не повністю!!! Я просто стримую гнів. Ану спробуй відяхою та оперативкою прогу в борланді компільнути, архівувати великі об`єми даних чи просто конвертувати відео\аудіо.

Цитата

Я неговорю що проци не нужни, я говорю що робота компа більше залежить від ОЗУ і від відеокарти
Для ігор - можливо! Та не для роботи, не для потужної робочої станції. Тим більше - навіть для ігор не слід забувати про ВСБ і всяке таке. А кеш ЦПУ? Ні - не згоден!!!!!
Проц та мазерборд мають величезне значення в швидкодії компа! ІМХО!!!

Цитата

Фігня ти хочеш сказати що на одному компі іграшка (наприклад) тормозить а на другому ні? То в тебе з чимось проблеми ! Чому а ось чому в мене Celeron 1.7 Чому в мене не тормозить а на Пеньку тормозить ? Пень 2.0 (NFS Mostwanted гра в яку грали)
:cool2: Я знаю цю людину (чесно!) - в нього НІКОЛИ НЕ БУЛО ПНЯ!!! А з компами траблів нема - бо коли я експерементував вони ще новенькі були, і досі працюють.

Цитата

ти хочеш сказати що на одному компі іграшка (наприклад) тормозить а на другому ні?
ТАК хочу! Саме це я маю на увазі!
  • 0

#67 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2007 – 18:29

Цитата

На гіршому краще чим на класнішому
В тому то й справа, що "класність" ЦПУ вимірюється не тільки його тактовою частотою, як думають всякі ламери і ти в тому числі. І тому Пентіум із частотою 750мГц спокійно обходить Целерон 900мГц. Тому що в Пня більше кешу і всяке таке.

Цитата

николи не повірю
Ну й не вір, на здоров`я - твій ЦПУ від цього швидшим не стане.

А я не вірю що в тебе є Пень2.0!!! :cool2: Напиши кодове ім`я, степінг ітп (програмка є для цього - CPU-Z)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua