Перейти до вмісту

Amd чи Intel?

Повідомлень в темі: 66

Опитування: AMD чи Intel? (39 користувачів проголосувало)

AMD чи Intel?

1. AMD (16 голосів [41.03%])

Процент голосів: 41.03%

2. Intel (20 голосів [51.28%])

Процент голосів: 51.28%

3. Всерівно (2 голосів [5.13%])

Процент голосів: 5.13%

4. Ні те, ні те (1 голосів [2.56%])

Процент голосів: 2.56%

Голосувати

#41 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 02.01.2007 – 21:06

Перегляд дописуДжекфан (2.01.2007 16:20) писав:

іНТЕЛ лайно, легко у мене CELERON все одно , мені все пофіг+

:yes:
я вимагаю дати премію за цю фразу: «іНТЕЛ лайно, легко у мене CELERON все одно , мені все пофіг» (с) Джекфан

а мудрість цієї байки така: не пхайтесь в експерти всюди, куди тільки можете впхатись.
___
і невеличкий підсумок: практика показує, що немає найкращих, є найоптимальніші для кожного! до того ж часто оптимум знаходиться там, де задовольняються власні переконання =)
___
не сваріться =)
  • 0

#42 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 02.01.2007 – 21:15

Ми несваримося, ми просто проводимо дискус і файно час...

А фраза дійсно варта премії! :yes:
  • 0

#43 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 02.01.2007 – 21:28

В мене Селерон однак це все фігня в принципі метал однаковий - характеристики однакові, залежить від рівня металу...
  • 0

#44 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.01.2007 – 21:40

Весела дискусія вийшла! Коли вже тут заговорили про Celeron хочу зауважити, що голосуючи за Intel я мав на увазі саме Intel Pentium і ні в якому разі не Celeron бо то жах. Тут вже ви мені не суперечте, бо можу превести безліч прикладів і порівняннь. В самого в дома два компа - все однакове, а проци різні. На одному Целерон-900, на іншому Пентіум-750. І хто ви думаєте швидший??? Хто???
  • 0

#45 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 02.01.2007 – 21:45

Перегляд дописуPartizan (2.01.2007 21:40) писав:

І хто ви думаєте швидший??? Хто???
Пеньок ясне діло - там кеш більша і інша начинка.
  • 0

#46 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 02.01.2007 – 21:46

Я написав що інтел відстій бо так воно і є, а целерон написал тоді бо хотів пожартувати , але тут одні генії і вони всі начали мене випровляти, що целерон це теж інтел ПРОСВІТИЛИ
Я скажу вам так що проц це фігня , головне це оператівка і відюха .........
  • 0

#47 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 02.01.2007 – 23:12

Егеж...
Великий кеш то звичайно добре, але коли Кеш І рівня дублюється у Кеш ІІ рівня то не дуже файно, а у процесорах іНТЕЛ воно так (береться до уваги лиш одноядерні проци). Та ще й до того контролер пам'яті винесений на Мазербоард... А на рахунок Рентіум та Селерон, то там здебільшого різні ядра та й взагалі різниця у наборі команд. Всетаки Селерон бюджетний проц як неяк.

Цитата

Я скажу вам так що проц це фігня , головне це оператівка і відюха .........
:yes:
А й справді на який біс втикують той проц в системники, як він там непотрібен?Деруть з цих людей гроші, як з липки. :brovy:
/*якби міг то би й ще один плюсік поставив*/
  • 0

#48 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.01.2007 – 23:17

Перегляд дописуNo_name (2.01.2007 16:12) писав:

:yes: А напишеш що іНТЕЛ лайно? Поставлю без вагань!
Він тобі що:шльондра?))))
2Джекфан:Ти шо шльондра?
По темі: АМД рулить адназначна, те що ща інтел краще я не сперечаюсь, але єщьо нє вечєр....

Повідомлення відредагував DickNose(Sic): 02.01.2007 – 23:19

• 0

#49 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 02.01.2007 – 23:37

Перегляд дописуDickNose(Sic) (2.01.2007 23:17) писав:

2Джекфан:Ти шо шльондра?
По темі: АМД рулить адназначна, те що ща інтел краще я не сперечаюсь, але єщьо нє вечєр....

Намайбутне я не шлендра . а якщо ти в нас такий серьозний я тобі так скажу немели ерунду, мені пофіг у кого який проц , яж не такий як ти принціпіальний як ти , зразу видно мудрий хлопець , що я аж фанатію від тебе , мабуть на вулиці ти маєш велиу ПОПУЛЯРНІСТЬ.
І на майбутне не тобі судити мої вчинки. :yes:

Перегляд дописуNo_name (2.01.2007 23:12) писав:

Егеж...
Великий кеш то звичайно добре, але коли Кеш І рівня дублюється у Кеш ІІ рівня то не дуже файно, а у процесорах іНТЕЛ воно так (береться до уваги лиш одноядерні проци). Та ще й до того контролер пам'яті винесений на Мазербоард... А на рахунок Рентіум та Селерон, то там здебільшого різні ядра та й взагалі різниця у наборі команд. Всетаки Селерон бюджетний проц як неяк.
:brovy:
А й справді на який біс втикують той проц в системники, як він там непотрібен?Деруть з цих людей гроші, як з липки. :brovy:

Я неговорю що проци не нужни, я говорю що робота компа більше залежить від ОЗУ і від відеокарти
  • 0

#50 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 02.01.2007 – 23:47

Цитата

Да, а я його сутенер! :brovy:
Оплата плюсами! :yes:

to Джекфан
та не парся ти, всі (я) просто стібаються... Мені теж пофік який там в кого камінь гріється, то їх справи!

Цитата

Я неговорю що проци не нужни, я говорю що робота компа більше залежить від ОЗУ і від відеокарти
От наразі все майже однаково залежить від системи... Проте не варто забувати що для певних цілей будуються і певні машини, в яких ставка зроблено на певний рід заннять!
  • 0

#51 DSD3mon

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 11:27

Цитата

Нііі.. робота компа більше залежить від проца і мами. Згоден, від оперативки теж багато чого залежить, вле відеокарта впливає лише на графіку. . Наприклад, якщо ти будеш розпаковувати 7z архів з максимальним стисненням, то не важливо яка відяха, тут і Тrio 3D2X (4Mб :cool2: ) Справиться. Хоча якщо це комп чисто для ігор... то напевни відяха і оперативка все-таки головне :D
А як на мене Рentium руліт. Юзав Athlon 2.4 a а потім пеньок 1.8, то останній робить значно краще (швидше і стабільніше).

Повідомлення відредагував DSD3mon: 03.01.2007 – 11:51

• 0

#52 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 12:41

AMD or intel ?!
Хм... Як казав один дядько "Це питання релігії"...
Моя ж, перша!
  • 0

#53 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 17:12

Перегляд дописуNo_name (2.01.2007 14:57) писав:

Це пусті стереотипи!
Попрошу фактів!
Всіх конкурентів, це яких?
Монстр? :cool2: /*качаюсь під столом*/

Прям Жиріновський..
ну шо тут скажеш...ти або ніфіга не шариш в цьому ділі(в цьому я впевнений процентів на 90 після прочитання твоїх "дуже" інформативних постів) або просто відстав від прогресу на рік-півтора...
З.І можу кинути пару лінків, ото почитаєш а потім будеш писати свої ламерські пости ок?

Перегляд дописуNo_name (3.01.2007 12:41) писав:

AMD or intel ?!
Хм... Як казав один дядько "Це питання релігії"...
Моя ж, перша!
оце чувак ти мене просто добив! :D :D :cool1: чесне слово...піду і спитаю у батюшки свого який мені проц брати...не знаю як ти , а я вибираю те що потужніше і найбільш сучасніше на сьогоднішній день...а це -Сore 2 Duo від Intel!
  • 0

#54 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 18:36

Цитата

З.І можу кинути пару лінків, ото почитаєш а потім будеш писати свої ламерські пости ок?
Можливо пан пояснить в чому полягає ламерство в моїх постах? :cool2:

Цитата

..піду і спитаю у батюшки свого який мені проц брати..
Якщо ти незрозумів то це образне висказування!!! :D Сходи запитай свого батюшки він тобі це підтвердить!!!

Цитата

.....а я вибираю те що потужніше і найбільш сучасніше.....

А для мене існують ще такі чинники як ціна, ефективність, тепловиділення, швидкодія на ват спожитої енергії, можливості розгону...

Повідомлення відредагував No_name: 03.01.2007 – 18:50

• 0

#55 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 19:06

Перегляд дописуNo_name (3.01.2007 18:33) писав:

Можливо пан пояснить в чому полягає ламерство в моїх постах? :cool2:

Якщо ти незрозумів то це образне висказування!!! :D Сходи запитай свого батюшки він тобі це підтвердить!!!
А для мене існують ще такі чинники як ціна, ефективність, тепловиділення, швидкодія на ват спожитої енергії, можливості розгону...
ламерство полягає в тому що пан не розуміє чи не хоче розуміти одної речі-так проци AMD це була гідна конкуренція для Р4 але не для Core 2 Duo; я все прекрасно я зрозумів і з почуттям гумору в мене все ок, просто твоє висловлювання про релігію , як би це сказати, не зовсім коректне, тому що в релігію вірять, а в сучасні технології не треба вірити, їх треба провіряти на ділі...і для мене також існують ці всі вище перелічені чинники, і невже ти не погодишся, шо по більшості з них Intelвські проци останнього покоління вийшли набагато вперед AMD???
  • 0

#56 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 20:01

Я жодного слова не сказав в сторону 2 ядених каменів...
А я вважаю що порівння з релігією саме в цій темі є як найбільш вдалим, оскільки й там йдуть суперечки між двома досить давніми релігіями....

Цитата

і невже ти не погодишся, шо по більшості з них Intelвські проци останнього покоління вийшли набагато вперед AMD???
хм...
об'єктивна думка - так, в основному хза рахунок випуску 4ядерного камінчика...
але думаю то ненадовго.
  • 0

#57 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 20:05

Перегляд дописуNo_name (3.01.2007 19:58) писав:

Я жодного слова не сказав в сторону 2 ядених каменів...
А я вважаю що порівння з релігією саме в цій темі є як найбільш вдалим, оскільки й там йдуть суперечки між двома досить давніми релігіями....
хм...
об'єктивна думка - так, в основному хза рахунок випуску 4ядерного камінчика...
але думаю то ненадовго.
ну надовго чи не надовго...але я все-таки хочу той омріяний Core 2 Duo :cool2: :D :D
  • 0

#58 Turbo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 23:38

Перегляд дописуPartizan (2.01.2007 21:37) писав:

Весела дискусія вийшла! Коли вже тут заговорили про Celeron хочу зауважити, що голосуючи за Intel я мав на увазі саме Intel Pentium і ні в якому разі не Celeron бо то жах. Тут вже ви мені не суперечте, бо можу превести безліч прикладів і порівняннь. В самого в дома два компа - все однакове, а проци різні. На одному Целерон-900, на іншому Пентіум-750. І хто ви думаєте швидший??? Хто???

Фігня ти хочеш сказати що на одному компі іграшка (наприклад) тормозить а на другому ні? То в тебе з чимось проблеми ! Чому а ось чому в мене Celeron 1.7 Чому в мене не тормозить а на Пеньку тормозить ? Пень 2.0 (NFS Mostwanted гра в яку грали)

Перегляд дописуNo_name (2.01.2007 23:09) писав:

А й справді на який біс втикують той проц в системники, як він там непотрібен?Деруть з цих людей гроші, як з липки. :D

Що сильно розумний! :cool1: Лол :D Такому розумному як ти він точно не потрібен !!!!!!! :cool1: :cool1:

Перегляд дописуNo_name (3.01.2007 18:33) писав:

..на ват спожитої енергії, ...

Да ти ще й економний!! :D :cool2:

Повідомлення відредагував Part: 03.01.2007 – 23:25

• 0

#59 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 23:49

Цитата

Що сильно розумний! Лол Такому розумному як ти він точно не потрібен !!!!!!!
Ну! Я сам замість нього разуватиму та виконуватиму різні операції... :D

Перегляд дописуPart (3.01.2007 23:35) писав:

Да ти ще й економний!! :D :cool2:

Ато!
  • 0

#60 Shaman

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 00:09

Щодо Сore 2 Duo від Intel можу сказати про таку платформу як АМ2 хтось чув???
Як кажуть специ від Інт елу Їх платформа Сore 2 Duo працює на 40 % потужніше ніж одноядерні, у випадку АМД ця цифра складає 80% це ві кажете інтал потужніший??
Модель Пентіум наскільки я знаю вже припинили або припинять випускати за мість нею будуть випускати Слім(одноядерні) і Дуо(двоядерні проци).
Щодо тактової частоти наскільки мені не зраджує память у атлонів вона вже завалила за 5 кол у Інталів це 4, це все в гігагерцах.
Щодо того що потужніше це залежить від потреб тобто, що вам від нього треба якщо грати то вам АМД вистачить, він і дешевший і частота більша. Якщо брати конвертування відео то тут питання спірне у Інтала кеш більший, а у атлона частота(також для конвертування головну роль займає ОС)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних