Перейти до вмісту

Комунікатор Toshiba Portege G900

Повідомлень в темі: 23

#21 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 05.11.2009 – 05:36

Перегляд допису-=Ярий=- (5.11.2009 04:40) писав:

Впринципі так, але ти найди хоч би на 4 Гб картку міні сд з ними дифіцит, я вже не кажу про більше.
В мене на роботі "завалялося" десь штук 15 мініСД 4 Гб, але на руках було дві мікроСД(2 і 4 Гб) і мене жаба задавила купляти міні. Тому вирішив взяти галіменький перехідник мікроСД->мініСД за 15 грн. :rolleyes: І з цим перехідником тел навідріз відмовився працювати. Завтра візьму норм мініСД і відпишуся)

Перегляд допису-=Ярий=- (5.11.2009 04:40) писав:

А ти якою прошивкою шив? На рахунок карток пам"яті, шось тут не так, пробуй повтикати на сайтах посвяченому цьому телефоні може у когось теж така проблема була.

Стояла оф 6.0 (не пам"ятаю яка збірка) яка як я писав навідріз відмовлялася читати вхідні непрочитані СМС. Прошивка Оф ехфекту не дала) того і вирішив перешитися на "народну". Тепер все більш-менш норм.
  • 0

#22 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 07.11.2009 – 13:48

В мене був такий комунікатор, розкажу трошки про нього майже рік юзав як неяк) Прошити походу можна на вінду 6.5 (є вроді зборки під нього) GPS не маэ можна тыльки зовнышный пыдключити. Є в нього ЮСБ хост що спочатку дуже радувало, але в неті було багато інфи що гніздо ломиться і під гарантію не підходе а ремонтувати дуже дорого, а забити на поломане гніздо не можна бо через нього і зарядка йде, також дуже повільна передача даних з флешки фільм з флешки ще гірше дивитись ніж з мікир сд. Дисплей просто афігенский дуже якісний і красивий! Фільми дивитись на ньому не прикольно бо кор плеєр дуже тормозе на ньому і нічого з ним зробити не вдається, клавіатура дуже незручна і писати через неї довго не будеш, а десь як в маршрутці стоїш то смс проже наклацати пальцьом по екрану ніж на клавіатурі бо тримати тоді його треба 2 руками,дуже незручний дизайн постійно клава рухалася коли комунікатор із штанів пробував дістати, дамав що датчик на відпичатки пальців цен круто а там він тільки реалізований як датчик з допомогою якого можна запустити програми тобто на кожен палець можна по програмі присвоїти, взагалі незручний. В мене навіть року не прожив ,в один прекрасний день мені подзвонили він прийняв дзвінок і почав храпіти динкамік навіть не храпіти а тріщати, до речі динамік фіговий музику на ровнішній динамік тихенько видавав. Яб радив його не брати бо в результаті зрозумієш що це ге!
  • 0

#23 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 21:58

гм... з"явилася меленька проблема. Перехідник мікро-міні виявився галімим, 10-11 контакти були замкнені. поки що не маю можливості перевірити на норм мініСД аж завтра-післязавтра. Боюсь щоб від цих замкнених контактів не накрився контролер карти. ;)
  • 0

#24 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 09.11.2009 – 02:43

Перегляд допису-=Хаос=- (7.11.2009 13:48) писав:

В мене був такий комунікатор, розкажу трошки про нього майже рік юзав як неяк) Прошити походу можна на вінду 6.5 (є вроді зборки під нього) GPS не маэ можна тыльки зовнышный пыдключити. Є в нього ЮСБ хост що спочатку дуже радувало, але в неті було багато інфи що гніздо ломиться і під гарантію не підходе а ремонтувати дуже дорого, а забити на поломане гніздо не можна бо через нього і зарядка йде, також дуже повільна передача даних з флешки фільм з флешки ще гірше дивитись ніж з мікир сд. Дисплей просто афігенский дуже якісний і красивий! Фільми дивитись на ньому не прикольно бо кор плеєр дуже тормозе на ньому і нічого з ним зробити не вдається, клавіатура дуже незручна і писати через неї довго не будеш, а десь як в маршрутці стоїш то смс проже наклацати пальцьом по екрану ніж на клавіатурі бо тримати тоді його треба 2 руками,дуже незручний дизайн постійно клава рухалася коли комунікатор із штанів пробував дістати, дамав що датчик на відпичатки пальців цен круто а там він тільки реалізований як датчик з допомогою якого можна запустити програми тобто на кожен палець можна по програмі присвоїти, взагалі незручний. В мене навіть року не прожив ,в один прекрасний день мені подзвонили він прийняв дзвінок і почав храпіти динкамік навіть не храпіти а тріщати, до речі динамік фіговий музику на ровнішній динамік тихенько видавав. Яб радив його не брати бо в результаті зрозумієш що це ге!
Ну незнаю конвертовані фільми на 312 Мгц йдуть нормально без тормозів. Передача з флешки... хз фільмів дивитись не збираюсь, цих кілька днів використовуав щоб скинути фотки з фотіка, пару вордовських документів і т.д. Щодо клавіатури - в маршрутках коли стою не пишу, а взагалі до клави майже привик, ще трошки напряг з спецсимволами.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних