Перейти до вмісту

Его мужчини і сталі стосунки...

Повідомлень в темі: 121

#41 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 23.10.2009 – 11:02

Перегляд дописуБлискавиця (23.10.2009 11:25) писав:

Аякже, події відбулися в такій послідовності лише тому, що пан вголос повідомляє про свої припущення та схильності. А, отже, нескладно прорахувати - що пана зацікавить більше : плюсик, чи натяк на плюсик.
Пана більше цікавить поставити когось у незручне положення.

Перегляд дописуБлискавиця (23.10.2009 11:25) писав:

Его росте в залежності від того, що робить людина. Вперше дитина усвідомлює своє Я приблизно у 3 роки, коли наполягає "Я сам(а)!". Але це лише ситуативні прояви усвідомлення своєї "окремості". Доросле Его вирощується свідомо :ggggg:.
Ви не відповіли на запитання: хто або що вирощує его? Все-таки наполягаю, що его вирощується саме (яко результат самостійних спроб існування/виживання у складених навколо умовах).
  • 0

#42 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 23.10.2009 – 11:23

Перегляд дописуГетьман (23.10.2009 12:02) писав:

Пана більше цікавить поставити когось у незручне положення.

Ви не відповіли на запитання: хто або що вирощує его? Все-таки наполягаю, що его вирощується саме (яко результат самостійних спроб існування/виживання у складених навколо умовах).
Незручні положення не приносять партнерам задоволення :).

Его не може "вирощуватися" саме, хоча б тому, що Его комусь належить :ggggg:. І це власник Его щось робить, а не Его щось робить, і його на початку розвитку власника ще й не існує.

Перегляд дописуManfred (23.10.2009 12:02) писав:

Темою навіяло:

Цитата

Егоїст — це той, хто любить себе більше, ніж мене © Роман Трахтенберґ
Між іншим, що заважає пану волати про свою унікальність? Здається найперша потреба Его - це заявити про свою унікальність.
  • 0

#43 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 11:28

Перегляд дописуБлискавиця (23.10.2009 12:23) писав:

Незручні положення не приносять партнерам задоволення :).
Будемо вважати, що по виходу з незручного положення, я оцінюю наскілько мені людина підходить яко партнер.

Его не може "вирощуватися" саме, хоча б тому, що Его комусь належить :ggggg:. І це власник Его щось робить, а не Его щось робить, і його на початку розвитку власника ще й не існує.
Не втямлю, як ця фраза панни корелює із:

Перегляд дописуБлискавиця (23.10.2009 11:13) писав:

Щодо Его, так його ще треба виростити, на відміну від члена, який росте сам ґґ.
То его комусь належить чи його треба виростити?

Між іншим, що заважає пану волати про свою унікальність? Здається найперша потреба Его - це заявити про свою унікальність.
Відсутність бажаної реакції на подібні заяви. Ібо коли хтось поряд вищить про свою унікальність, інші починають робити те саме, замість бажаного "Ой, дивіться, яке унікальне его". Тому в хід ідуть злопопіші методи.
  • 0

#44 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 12:17

Перегляд дописуГетьман (23.10.2009 12:28) писав:

Будемо вважати, що по виходу з незручного положення, я оцінюю наскілько мені людина підходить яко партнер.
оу, і це відбувається прямо втут, на форумі? :ggggg: А чому б не завести панну до Стрийського парку і не прив*язати її до дерева проти ночі, щоб подивитися, як вона вийде із незручного становища?

Цитата

Не втямлю, як ця фраза панни корелює із:
То его комусь належить чи його треба виростити?
Можна і член виростити - зараз є різні методики :). Чи перестає він після цього належати власникові?

Цитата

Відсутність бажаної реакції на подібні заяви. Ібо коли хтось поряд вищить про свою унікальність, інші починають робити те саме, замість бажаного "Ой, дивіться, яке унікальне его". Тому в хід ідуть злопопіші методи.
Саме так. Я задала це питання Манфреду навмисне. Бо зазвичай, щоб прокричати про свою унікальність, треба подолати не один психологічний бар*єр. Конкуренція також дуже висока.
Наприклад, щоб хтось інший помітив мою унікальність, я маю дійсно прокричати це так, щоб комусь це сподобалося, або щоб хтось це оцінив, чи хоча б звернув увагу. Зокрема на форумі такі спроби спостерігаються постійно. Бо (а я саме про це хотіла сказати) - потреба прокричати про свою унікальність є первинною у будь-якого Его. Різниця у способах.
  • 0

#45 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 12:22

Перегляд дописуБлискавиця (23.10.2009 13:17) писав:

оу, і це відбувається прямо втут, на форумі? :) А чому б не завести панну до Стрийського парку і не прив*язати її до дерева проти ночі, щоб подивитися, як вона вийде із незручного становища?
Якщо панна дозволить з собою таке зробити - вона дурепа. Або у неї специфічні сексуальні вподобання, що я стереотипізовано відношу до того, що вона дурепа.

Перегляд дописуБлискавиця (23.10.2009 13:17) писав:

Можна і член виростити - зараз є різні методики :). Чи перестає він після цього належати власникові?
Панно, про вирощення членів можна у іншій темі поговорити. Я не втямлю, яким чином формується у вас его, якщо його спершу немає, а потім є, але не у всіх чомусь. :ggggg:
  • 0

#46 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 12:54

Перегляд дописуГетьман (23.10.2009 13:22) писав:

Якщо панна дозволить з собою таке зробити - вона дурепа. Або у неї специфічні сексуальні вподобання, що я стереотипізовано відношу до того, що вона дурепа.
Панно, про вирощення членів можна у іншій темі поговорити. Я не втямлю, яким чином формується у вас его, якщо його спершу немає, а потім є, але не у всіх чомусь. :ggggg:
А дозволяти себе ставити у незручне становище морально-психологічними методами (які іноді теж дуже змахують на насильство) - це не дурість?))
Це теж свідчить щось про Его, та про готовність заради поглажувань у майбутньому терпіти незручні становища зараз.
Про вирощування Его та його зв*язок зі сталими стосунками зараз допишу.

Про Его отже.
Ми народжуємося із найпростішими психічними функціями. На початку свого життя людина (дитина) не відокремлює себе від навколишнього середовища. Вона у повному злитті із оточуючим світом, і не виділяє себе із нього. На цьому етапі мама сприймається як "велике щось", що виконує усі забаганки (або має виконувати).
Далі, із розвитком рухових та мовних навичок, людина починає відчувати себе окремою одиницею у цьому світі. Але ще називає себе у третій особі. Наприклад діти говорять не "я хочу їсти", а "сергійко хоче їсти".
Коли дитина починає усвідомлювати свою самостійність у виборі, і каже "я хочу їсти" - тоді з*являються перші зачатки Его.
Можна зупинитися на цьому етапі і крім потреби у їжі, сексі, безпеці та прив*язаності до партнера (а це базові потреби людини), більше нічого не усвідомлювати.
З віком Его розвивається тоді, коли власник (людина) з увагою ставиться до себе і своїх потреб. Власник свідомо формує своє ставлення до світу, та людей, розуміє причини, з яких робить той чи інший вибір. І несе відповідальність за свій вибір сам.

Наприклад, часто зустрічається такий тип стосунків : "твої потреби мають стати моїми потребами і навпаки" - це спосіб злитися з іншою людиною, як із мамою в дитинстві. Щоб вона (в ролі мами тут може бути і чоловік і жінка) була відповідальна за виконання моїх потреб. Як правило, в такій парі відповідальність не несе ніхто, бо кожен хоче її скинути на партнера. Стосунки тривають недовго - до першого розчарування.

Тривалі стосунки бувають тоді, коли в обох сформоване Его, кожен сам несе відповідальність за себе. Кожен із партнерів здатен на підтримку іншого, при цьому не втрачаючи себе і не забуваючи про свої потреби. І коли потреби в обох людей дійсно не знаходяться у конфлікті. Тобто виконання потреб однієї людини не вимагає від партнера відмовитися від своїх потреб, і навпаки.

Тепер як це пов*язане із членом і сексом?)). Секс - це первинна потреба. Доки людина вважає її домінуючою, доти залишається на примітивному щаблі розвитку Его. Отже змінюватиме партнерів, як іграшки - стара вже зламалася, дайте нову. Причому вибирає партнерів в першу чергу по сексуальній привабливості.
Інші якості "відкриваються" згодом - якщо вони є, то й добре, немає - давайте спробуємо "створити" ґґ. Реально пробують переробити партнера, або ж домальовують потрібні якості в своїй уяві.

В принципі, це нормальний етап у розвитку Его. Але в деяких людей це затягується на все життя. Хтось навіть від цього отримує задоволення.
  • 0

#47 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 13:11

Перегляд дописуManfred (23.10.2009 14:00) писав:

Вроджене почуття делікатности © Ю. Винничук )))
Як на мене, буд-які угоди та пошуки гарантії, це те, що зачіпає его обох і налаштовує їх одне проти одного.
Делікатність, отже є ворогом Его)).
Щодо угод, то я теж такої ж думки, як і ти.

Зокрема "засада" шлюбу для жінок полягає в тому, що вони пізно починають усвідомлювати свої духовні потреби. Адже найперше, що їм втовкмачують це - "шлюб і народження дитини". Тобто виконання первинних (практично тваринних) потреб.
А що робити після народження дитини - дехто із них і гадки не має.

І тут хоч погладжуй Его "мужчини", хоч гопки скач, але Его вимагає задоволення решти потреб, які сформувалися з віком і свідомим ставленням до життя.
  • 0

#48 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 13:13

Перегляд дописуБлискавиця (23.10.2009 13:54) писав:

А дозволяти себе ставити у незручне становище морально-психологічними методами (які іноді теж дуже змахують на насильство) - це не дурість?))
Це теж свідчить щось про Его, та про готовність заради поглажувань у майбутньому терпіти незручні становища зараз.
Спробуйте прожити місяць ні разу не потрапивши в незручне положення - тоді поговоримо. Як я казав, важливим є не факт потрапляння у незручне положення, а спосіб виходу з нього.

Про Его отже.
Ми народжуємося із найпростішими психічними функціями. На початку свого життя людина (дитина) не відокремлює себе від навколишнього середовища. Вона у повному злитті із оточуючим світом, і не виділяє себе із нього. На цьому етапі мама сприймається як "велике щось", що виконує усі забаганки (або має виконувати).
Далі, із розвитком рухових та мовних навичок, людина починає відчувати себе окремою одиницею у цьому світі. Але ще називає себе у третій особі. Наприклад діти говорять не "я хочу їсти", а "сергійко хоче їсти".
Я пам'ятаю і мені розказують, що я завжди казав на себе "я", а інших людей називав обов'язково по імені, деколи пропускаючи статус, наприклад до тата "Василь, іди сюди". Взагалі, дуже рідко кажу на себе по імені, звик уже реагувати на прізвище або на нік/кличку.

Коли дитина починає усвідомлювати свою самостійність у виборі, і каже "я хочу їсти" - тоді з*являються перші зачатки Его.
Можна зупинитися на цьому етапі і крім потреби у їжі, сексі, безпеці та прив*язаності до партнера (а це базові потреби людини), більше нічого не усвідомлювати.
З віком Его розвивається тоді, коли власник (людина) з увагою ставиться до себе і своїх потреб. Власник свідомо формує своє ставлення до світу, та людей, розуміє причини, з яких робить той чи інший вибір. І несе відповідальність за свій вибір сам.
Ніхто не несе ніякої відповідальності, можна отримати по рогах за щось, можна ні. Людина зазвичай діє так, щоб отримувати по рогах по мінімуму. Якщо людина мало обпікалася в житті - ніякою відповідальністю її не зупиниш від вчинення дурних або злочинних дій. При цьому его спокійно може бути, просто у ньому немає звичних обмежень.

Наприклад, часто зустрічається такий тип стосунків : "твої потреби мають стати моїми потребами і навпаки" - це спосіб злитися з іншою людиною, як із мамою в дитинстві. Щоб вона (в ролі мами тут може бути і чоловік і жінка) була відповідальна за виконання моїх потреб. Як правило, в такій парі відповідальність не несе ніхто, бо кожен хоче її скинути на партнера. Стосунки тривають недовго - до першого розчарування.
А ви спробуйте колись виконати побажання партнера замість заявляти "сприймай мене такою яка я є" і буде вам щастя.

Тривалі стосунки бувають тоді, коли в обох сформоване Его, кожен сам несе відповідальність за себе. Кожен із партнерів здатен на підтримку іншого, при цьому не втрачаючи себе і не забуваючи про свої потреби. І коли потреби в обох людей дійсно не знаходяться у конфлікті. Тобто виконання потреб однієї людини не вимагає від партнера відмовитися від своїх потреб і навпаки.
Набіса вам партнер, коли у вас є его? Проміскуїтет врятує вас від нестачі сексу.

Тепер як це пов*язане із членом і сексом?)). Секс - це первинна потреба. Доки людина вважає її домінуючою, доти залишається на примітивному щаблі розвитку Его. Отже змінюватиме партнерів, як іграшки - стара вже зламалася, дайте нову. Причому вибирає партнерів в першу чергу по сексуальній привабливості.
Інші якості "відкриваються" згодом - якщо вони є, то й добре, немає - давайте спробуємо "створити" ґґ. Реально пробують переробити партнера, або ж домальовують потрібні якості в своїй уяві.

В принципі, це нормальний етап у розвитку Его. Але в деяких людей це затягується на все життя. Хтось навіть від цього отримує задоволення.
Секс це потреба, що з'являється значно пізніше за решту. До речі, не життєво необхідна (дехто на диво доживає до кінця віку давши якусь там обітницю). Тут перебирають ті, у кого був невдалий перший досвід. І вибирають саме по сексуальній привабливості. Розумна людина вибирає в першу чергу за розумовою, потім за емоційною, врешті за побутовою сумісністю. А сексуальна привабливість - це, я вважаю, чи не останній критерій. Для мене значно важливішою, скажімо, є темперамент ака сексуальна частота. І якщо людина виглядає сексуально привабливою, але по частоті мені не підходить - сенс з такою входити у стосунки.
З. І. Врешті, взагалі не бачу, де можна погладжування его сюди приліпити. Хоча, топікстартер неодноразово пропонує дурні фрази до обговорення.
  • 0

#49 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 13:23

Перегляд дописуManfred (23.10.2009 14:18) писав:

Або так: коли людина вже сформувала свої смаки, вона не перебирає стравами, а обирає якусь одну і зо дня у день їсть лише її. Людину вже верне з тієї страви, марудить, її нудить, але вона наполегливо продовжує споживати лише цю обрану раз і назавше страву, бо це був її свідомий вибір і вона зріла людина, то нехай малолєтки перебирають, а вона не така, вона серйозна людина і все тут )))

А я, взагалі, невисокої думки як про его, так і про тих, хто його тішить ))

Справа у тому, що "духовні потреби" це теж "іграшки", тільки трохи складніші ))
ґґ цікава думка :happy1:.
Духовні потреби - не вичерпні, їх можна задовільняти протягом всього життя, що і є деяким сенсом життя. Бо наїстися досхочу (або до ригачки) все-таки можна, як і напитися і "насекситися" :). Втім варіантів задоволення первинних потреб не настільки багато, як духовних - що теж є важливим.

Щодо першої тези, то це, власне, дуже хороша ілюстрація роботи Его. Якщо я вибрала собі партнера, але мене вже від нього нудить, то лише я відповідальна за те, що я не шукаю собі іншого. Адже ніхто мене не прив*язав саме до цього чоловіка. Це роблю я сама ;).

Перегляд дописуГетьман (23.10.2009 14:13) писав:

З. І. Врешті, взагалі не бачу, де можна погладжування его сюди приліпити. Хоча, топікстартер неодноразово пропонує дурні фрази до обговорення.
Не переймайтеся)). В темі заголовок : Его і сталі стосунки. Ми в неї прекрасно вписуємося ;).
  • 0

#50 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 13:52

Перегляд дописуГетьман (23.10.2009 14:13) писав:

Спробуйте прожити місяць ні разу не потрапивши в незручне положення - тоді поговоримо. Як я казав, важливим є не факт потрапляння у незручне положення, а спосіб виходу з нього.
Пане не лякайте мене незнанням різниці між "потрапити" в незручне положення і "поставити" навмисне. Незнання не звільняє від відповідальності ґґ.

Цитата

Я пам'ятаю і мені розказують, що я завжди казав на себе "я", а інших людей називав обов'язково по імені, деколи пропускаючи статус, наприклад до тата "Василь, іди сюди". Взагалі, дуже рідко кажу на себе по імені, звик уже реагувати на прізвище або на нік/кличку.
ох...це щось про унікальність Его :happy1:.

Цитата

Ніхто не несе ніякої відповідальності, можна отримати по рогах за щось, можна ні. Людина зазвичай діє так, щоб отримувати по рогах по мінімуму. Якщо людина мало обпікалася в житті - ніякою відповідальністю її не зупиниш від вчинення дурних або злочинних дій. При цьому его спокійно може бути, просто у ньому немає звичних обмежень.
Я кажу про відповідальність, як усвідомлення вибору свого Его. Якщо я вирішила щось зробити, скажімо, погладити Его пана Юста. То я усвідомлюю, що я це роблю сама, а не пан Юст "мене провокує" це зробити.

Цитата

А ви спробуйте колись виконати побажання партнера замість заявляти "сприймай мене такою яка я є" і буде вам щастя.
А навіщо грати роль чарівника? Це розбещує Его.

Цитата

Набіса вам партнер, коли у вас є его? Проміскуїтет врятує вас від нестачі сексу.
Що вам зробило моє Его? Погладь кота ;) Моє Его потрібне моєму партнеру, якщо він здатний спілкуватися не тільки з моєю піхвою чи цицями)).

Цитата

Секс це потреба, що з'являється значно пізніше за решту. До речі, не життєво необхідна (дехто на диво доживає до кінця віку давши якусь там обітницю). Тут перебирають ті, у кого був невдалий перший досвід. І вибирають саме по сексуальній привабливості.
Сексуальний розвиток починається від народження. Так звана "оральна стадія" починається від 0 до 1 року від народження. В цей час формуються "оральні особливості". Зокрема "ненаситність" або "стриманість".

Цитата

І якщо людина виглядає сексуально привабливою, але по частоті мені не підходить - сенс з такою входити у стосунки.
Правильно, у сексуальні стосунки сенсу входити немає. Але ж для партнерських стосунків ти вибираєш в першу чергу :

Цитата

Розумна людина вибирає в першу чергу за розумовою, потім за емоційною, врешті за побутовою сумісністю.
І тепер виходить, що або секс для тебе є життєво необхідна потреба, бо якщо темперамент не співпадає, то ти не входиш у стосунки; або ж стосунки можуть бути і без задовільняючого сексу.

Перегляд дописуManfred (23.10.2009 14:37) писав:

Ну от візьмімо Джакомо Казанову...
Примітивом він не був, а Его в нього було слабеньке :) Особливо до спокус.

Цитата

Ну дик, тоді це ж проміскуїтет і є, хіба ні?
Це буде проміскуїтет, якщо я, замість знайти ще одного чоловіка, буду спати з ким попало ;).
  • 0

#51 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 13:56

Хоча якщо глибше поміркувати, то погладжування члена є лише одним зі способів погладжування ЕГО... Ну а як же ж інакше - вона мені погладила ЙОГО - значить я заслужив на це... Не кожному вона гладить ЙОГО. Ця ж сама дія виконувана повією мабуть ЕГА не стосується... Хоча тут теж можливі певні мрії - "вона хоч і повія, але ТАК прутеня вона погладила лише мабуть МЕНІ".

Перегляд дописуГетьман (23.10.2009 13:13) писав:

не всі мабуть такі мудрі як ви пане.
  • 0

#52 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 23.10.2009 – 13:58

Перегляд дописуЮст (23.10.2009 13:56) писав:

Хоча якщо глибше поміркувати, то погладжування члена є лише одним зі способів погладжування ЕГО... Ну а як же ж інакше - вона мені погладила ЙОГО - значить я заслужив на це... Не кожному вона гладить ЙОГО. Ця ж сама дія виконувана повією мабуть ЕГА не стосується... Хоча тут теж можливі певні мрії - "вона хоч і повія, але ТАК прутеня вона погладила лише мабуть МЕНІ".
співчуваю тобі :happy1:
  • 0

#53 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 14:01

Перегляд дописуБлискавиця (23.10.2009 14:44) писав:

Пане не лякайте мене незнанням різниці між "потрапити" в незручне положення і "поставити" навмисне.
Це несамовито тішить. Отже, щоб не мірятися гостротою відповідей, скажу чого я приблизно очікую (аки розумна реакція): людина виправляє незручне положення, можна заявити про те, що це трапилося через мене, при частих рецидивах робить висновок, що проблеми у людині, яка ставить у незручне положення.

Я кажу про відповідальність, як усвідомлення вибору свого Его. Якщо я вирішила щось зробити, скажімо, погладити Его пана Юста. То я усвідомлюю, що я це роблю сама, а не пан Юст "мене провокує" це зробити.
Пан Юст уже спровокував вас сперечатись на цю тему. І мене спровокував. Питання лише у усвідомленні впливу інших на себе і нескидання усього на власне его, бо це шлях у нікуди.

А навіщо грати роль чарівника? Це розбещує Его.
А секс - це взаємна мастурбація, еге ж?

Що вам зробило моє Его? Погладь кота :happy1: Моє Его потрібне моєму партнеру, якщо він здатний спілкуватися не тільки з моєю піхвою чи цицями)).
Я рішуче прагну облому подібного способу життя для ствердження ефективнішості власної тІорії.

Сексуальний розвиток починається від народження. Так звана "оральна стадія" починається від 0 до 1 року від народження. В цей час формуються "оральні особливості". Зокрема "ненаситність" або "стриманість".
Сексуальний розвиток починається від народження (або на інших "фрейдівських" стадіях) при відповідних травмах на даному етапі життя. Інакше сексуальний розвиток починається як у всіх людей - в 11-12 років із гормональними змінами.

Правильно, у сексуальні стосунки сенсу входити немає. Але ж для партнерських стосунків ти вибираєш в першу чергу : І тепер виходить, що або секс для тебе життєво необхідна потреба, бо якщо темперамент не співпадає, то ти не входиш у стосунки, або ж стосунки можуть бути і без задовільняючого сексу.
Я наразі не є у повноцінних стосунках, маю підозру, що врешті і не буду, але якщо припустити тІоретично, то я прагнутиму повністю задовольняючих стосунків. А змирятися з недоліками не хочу. Вважаю, що краще змінити щось справді неважливе у собі, аніж терпіти щось протилежне до важливого у іншій людині, прагну подібного підходу і від іншої людини. А не гратися у "взаємодію" двох его.

Перегляд дописуЮст (23.10.2009 14:56) писав:

не всі мабуть такі мудрі як ви пане.
Пане, я припускаю, що я дурний, причому готовий завжди це визнати при якісному доведенні мені цього. А якщо цього не довели - місце для сумнівів все ж залишається.
  • 0

#54 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.10.2009 – 14:02

погладжування ЕГО і НЕего....мо то тема мала б бути в мастурбації? хто зна
  • 0

#55 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 14:08

Перегляд дописуГетьман (23.10.2009 14:01) писав:

Пане, я припускаю, що я дурний, причому готовий завжди це визнати при якісному доведенні мені цього. А якщо цього не довели - місце для сумнівів все ж залишається.
Та ні, Гетьмане - мудрий. Мабуть.
ПЕС.Думаю, що нічиє ЕГО не зазнало несанкціонованого втручання.

Перегляд дописуЛастiвочка (23.10.2009 14:02) писав:

погладжування ЕГО і НЕего....мо то тема мала б бути в мастурбації? хто зна
хто-зна...
  • 0

#56 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 14:28

Перегляд дописуГетьман (23.10.2009 15:01) писав:

Пан Юст уже спровокував вас сперечатись на цю тему. І мене спровокував. Питання лише у усвідомленні впливу інших на себе і нескидання усього на власне его, бо це шлях у нікуди.
Пан Юст відкрив цю тему. Це його відповідальність і вибір його Его :happy1:. Я мала теж купу виборів свого Его : 1. не заходити на Теревені.
2. не читати цю тему. 3. прочитати і не відповідати. 4. прочитати і відповісти. 5. закрити або видалити цю тему (ну так, я могла й таке ;)). Я це пишу для того, щоб проілюструвати багатющість моїх виборів. Але я зацікавилася і відповіла. То ж це я зробила за власним вибором. Це і є відповідальність за свої дії. Вибір Его.
Пан Юст ніяк не спонукав мене дописувати тут. Ба! Він навіть міг би застосувати тортури, щоб я тут писала, але я все ще могла йому відмовити :).

Цитата

Сексуальний розвиток починається від народження (або на інших "фрейдівських" стадіях) при відповідних травмах на даному етапі життя. Інакше сексуальний розвиток починається як у всіх людей - в 11-12 років із гормональними змінами.
Це не розвиток, це уже "статеве дозрівання". Сексуальні смаки формуються не тільки під дією травми. У травмуючих ситуаціях формуються відхилення у нормальному розвитку. Але зазвичай події життя настільки різноманітні, що кожен з нас має купу унікальних або стандартних відхилень, які можуть негативно впливати на подальше життя, бути нейтральними, або ж бути на користь.
На решту відповім пізніше.

Перегляд дописуManfred (23.10.2009 15:16) писав:

Це коли розглядати себе, яко жертву чиєїсь спокуси, а пан Джакомо ніякою жертвою себе не вважав, а навпаки — хижаком, що спокушає, тому, як на мене его його було цілком задоволене.
Можливо, можливо)). Щоб бути задоволеним, Его має бути спершу сформованим. Зважаючи на вузькість інтересів та спрямованості особистості пана Джакомо, я маю сумніви ;).
  • 0

#57 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 17:04

Перегляд дописучорно-біла (23.10.2009 13:58) писав:

співчуваю тобі :)
ти так не робиш? :happy1:
  • 0

#58 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 18:03

Перегляд дописуManfred (23.10.2009 15:47) писав:

Відчувається, що Ви мало що знаєте про цю людину. Навпаки, Казанова — майже енциклопедичних по своїй широті захоплень людина, яку високо цінували Вольтер, Катерина ІІ, багато инших видатних і просто цікавих людей, з якими він любив спілкуватися і дискутувати.
Про ці факти я знаю. Але запам*ятався він в основному звабленнями жінок. Решта його здібностей не знайшла широкої популяризації :happy1:. Здається, що всі свої таланти він розвивав, аби справляти враження на жінок)). Ну це таке, про це можна лише здогадуватися зараз.

Щодо задоволеності його Его, то мені спало на думку, що якби Его Казанови було задоволене, то йому б не потрібно було щоразу зваблювати нову панянку.
Люди так влаштовані, що між ними зав*язуються стосунки, особливо в процесі зваблення і флірту. Самі ці стосунки приносять неабияке задоволення. Але є й кінцевий результат - поглиблення стосунків, справжня близькість. Якщо цього не відбувається, то наступає охолодження і кінець стосунків.
Вочевидь, Казанова близьких стосунків будувати не вмів, або не отримував від них задоволення (що теж підозріло)). Тому обривав стосунки на піку почуттів та вражень.
Це, між іншим, розповсюджене явище і в сучасності. Ті ж пікапери користуються такою ж філософією. Як не крути (або як не гладь ґґ), а Его є провідним інструментом у стосунках між людьми :).
  • 0

#59 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 14:00

Перегляд дописуSensssorika (22.10.2009 18:00) писав:

А шо тобі гладили? гг
ну,з чого судиш,що в цьому шось є?))

імхо. друге без першого малоймовірно)
Я ж казав, що цитую фразу з фільму, яка здалася мені цікавою.
А щодо мене - то я ще в кожному з цих двох аспектів незайманий... :happy1:
  • 0

#60 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 14:06

Перегляд дописуЮст (23.10.2009 10:47) писав:

Це дуже велика помилка!
чому?