Перейти до вмісту

Его мужчини і сталі стосунки...

Повідомлень в темі: 121

#101 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 26.10.2009 – 14:58

Перегляд дописуDynkan 113 (26.10.2009 13:48) писав:

цікаво через скільки часу дівчина відправила б хлопця погуляти з друзями, або пішла сама гуляти з подругами ? )))
Хлопці теж буває, що не люблять, коли дівчина іде гуляти з подругами ;). Я хочу сказати, що хлопець часто не сприймає дівчину, як особистість. Він в ній бачить лише "протилежну стать" із певними стереотипами : секс, їжа, прибирання, діти. А те, що дівчина цілком може бути і "кльовим хлопцем", з якою можна розважатися, як із найкращим другом - це мало хто усвідомлює. Або ж просто собі таку дівчину не вибирає.
"Корінь" проблеми я бачу в тому, що раніше дійсно жінці були недоступні усі "регіони" розваг для хлопців (як правильно зазначив пан Зюзік) :ggggg:. Жінка могла лише сидіти вдома та виховувати дітей. Зараз ситуація змінилася. Дівчина - така ж людина, як і ви, хлопці ґґ :). І з таким же Его. :rolleyes:

Звичайно, це стосується не всіх. Бо є дівчата, які і зараз не відходять від образу такої собі "кокетки" або "культурної панянки". Кожному своє B).
  • 0

#102 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 26.10.2009 – 15:04

Перегляд дописуБлискавиця (26.10.2009 14:58) писав:

Хлопці теж буває, що не люблять, коли дівчина іде гуляти з подругами ;). Я хочу сказати, що хлопець часто не сприймає дівчину, як особистість. Він в ній бачить лише "протилежну стать" із певними стереотипами : секс, їжа, прибирання, діти. А те, що дівчина цілком може бути і "кльовим хлопцем", з якою можна розважатися, як із найкращим другом - це мало хто усвідомлює. Або ж просто собі таку дівчину не вибирає.
"Корінь" проблеми я бачу в тому, що раніше дійсно жінці були недоступні усі "регіони" розваг для хлопців (як правильно зазначив пан Зюзік) :ggggg:. Жінка могла лише сидіти вдома та виховувати дітей. Зараз ситуація змінилася. Дівчина - така ж людина, як і ви, хлопці ґґ :). І з таким же Его. :rolleyes:

Звичайно, це стосується не всіх. Бо є дівчата, які і зараз не відходять від образу такої собі "кокетки" або "культурної панянки". Кожному своє B).
Підсумую, в стосунках головне взаєморозуміння і повага, тоді таких проблем як "хтось кудись пішов без мене" не винекне.
  • 0

#103 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 15:13

Перегляд дописуManfred (26.10.2009 14:08) писав:

Як на мене, це закономірний результат того сценарію, який нав'язує дівчина хлопцю: погляди, за руці, кіно, квіти і аж потім, яко завершення успішно-пройденої смуги випробувань — секс. Коли б дівчина не влаштовувала з сексу чогось на кшталт десерту або медалі, після якої можна розслабитися і перепочити на дивані, то і ставлення би до нього у хлопа було б таке ж, як і до кіно та квітів, без жодної послідовности і ніяка романтика би не зникала, бо не треба було би ні стрибати вище своєї голови, ні розслаблятися після напруги, а просто жити і насолоджуватися товариством одне одного.
Цілком згодна :rolleyes:. Аж дивно, наскільки співпадають наші погляди в цій точці)). Секс - це частина стосунків, і заради сексу не варто тримати хлопця "на задніх лапках", як пуделя. Ця проблема, як я думаю, береться не тільки із стереотипної поведінки, яка десятиліттями існує між чоловіком і жінкою, і яка зараз уже застаріла. А береться із тих часів, коли секс вважався занадто інтимною частиною, щоб про нього писати і говорити (минуле століття тобто).
Таким чином, більшість жінок не мали задоволення від сексу, бо майже всім жінкам треба вчитися, щоб досягати оргазму. Тому жінка компенсувала свою незадоволеність сексом в подальшому отією "прелюдією" із цукерками-квітами. Вона старалася якнайдовше затягти цей процес, бо від цього хоча б отримувала задоволення.
Втім, якщо дівчина ще незаймана, то цілком зрозуміло, що їй хочеться потягти романтку якнайдовше, адже невідомо - що її чекає далі ;).

Перегляд дописуDynkan 113 (26.10.2009 15:04) писав:

Підсумую, в стосунках головне взаєморозуміння і повага, тоді таких проблем як "хтось кудись пішов без мене" не винекне.
угу, згодна. Важливо, щоб хлопець і дівчина були цікавими одне для одного, як особистості :ggggg:. Отут в пригоді і стане Его, функція вибору B).
  • 0

#104 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.10.2009 – 09:34

Перегляд дописуБлискавиця (26.10.2009 14:01) писав:

Такий собі оригінальний спосіб "помітити" територію свого Его ;).
Тобто?

Грати роль Чарівника в житті - це мастурбація власного Его. Ось в сексі я б пограла у Чарівника ;).
Успіху.

Пану, звичайно, видніше, що для нього є повноцінними стосунками, і як цього досягти. Я можу лише сказати свою думку з цього приводу : якщо якась подія неодноразово повторюється, то певно що на це є причини. Якщо щоразу стосунки неповноцінні, то певно на це є якісь сталі причини.
Нерішучість та перестраховка. Є у нас на форумі пан -=VJ=-, ось там приклад справжньої рішучості. Звісно, я ламати усього підряд не буду і у планах у мене не втілення споживацького щастя, але, думаю, щось схоже має бути (у ідейному плані). Звісно, оскілько я згадав про нерішучість та перестраховку - то і я це роблю. Але після першого розчарування/посилання мене з моїми параноїдальними планами. А далі усьо накопичується.

З моєї точки зору, якщо більше брати до уваги потреби Его та Его партнерки, яку вибирають для стосунків, стосунки були б повноцінніші.
Ідеального "притирання" тутай не знайдеш. Доведеться або не брати до уваги потреби власного Его або Его партнерки у деяких ситуаціях. Я виходжу із ідеї можливості нехтування потребами власного Его у неважливих ситуаціях і непоступливості у важливих речах, яких не так уже багацько і є. Вважаю, що знайшовши особу з "неконфліктним" з власним Его, можна досягнути повноцінних стосунків. Інша річ, що важливі речі для мене є вельми конфліктними здебільшого.

Сподіватися щоразу на те, що партнерка раптом буде змінюватися аби лиш зробити пана щасливим - це означає сподіватися, що темношкіра африканка стане блондинкою-фінкою за допомогою чарів кохання.
Якщо подібне прагнення є з обох боків - то не бачу жодних проблем.

Неважливого в Его немає, будь-яка складова Его для чого потрібна людині. І з цими складовими людина вже привчилася існувати та діяти.
Наведу приклад. Я не люблю виносити сміття ще з дитинства, бо для цього зазвичай треба одягнутися і взутися. Тому, що мене в дитинстві вельми пиляла мама за те, що я виносив сміття у капцях і практично в трусах, прийшовши і витерши згодом шматою підошви від вуличного бруду. Коли вона була вдома - мені ніколи не вдавалося зручно для себе винести сміття, доводилося кожен раз одягатися і знову роздягатися. Припустімо тепер, що я живу із панною разом. На перших порах я буду виносити сміття, хай як це мені не подобається. Згодом я вигадаю якусь систему, яка зробить цей процес мінімальним по незручності. Слідуючи "важливості" потреб Его, я б мав одразу запротестувати і через таку дрібницю перетворити власну квартиру на смітник (або заставити кохану половинку займатися винесенням сміття). Але я розумію, що ця складова є неважливою, тому передбачаю можливість до змін у цьому плані. Приклад, може, дурний, але, думаю, що передав те, що прагнув донести.

Хіба що взяти дівчину із несформованим Его (зазвичай воно ґарантовано ще не сформоване до 20-ти років) і "створити" потрібні собі інгридієнти :yes:. Як часто роблять деякі досвідчені чоловіки, яким за 40.
Приколу у подібному не бачу, мені нецікаво гратися з лялькою, я хочу взаємодії із спорідненою мені людиною.
  • 0

#105 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 28.10.2009 – 10:09

В мене все як не в людей! ;) Якщо я до хлопця добре ставлюся-йому на то плювати з калакольні,якщо він мені нафік не потрібен-бігає за мною.....така от проза життя!
  • 0

#106 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 11:16

Перегляд дописуГетьман (28.10.2009 09:34) писав:

Наведу приклад. Я не люблю виносити сміття ще з дитинства, бо для цього зазвичай треба одягнутися і взутися. Тому, що мене в дитинстві вельми пиляла мама за те, що я виносив сміття у капцях і практично в трусах, прийшовши і витерши згодом шматою підошви від вуличного бруду. Коли вона була вдома - мені ніколи не вдавалося зручно для себе винести сміття, доводилося кожен раз одягатися і знову роздягатися. Припустімо тепер, що я живу із панною разом. На перших порах я буду виносити сміття, хай як це мені не подобається. Згодом я вигадаю якусь систему, яка зробить цей процес мінімальним по незручності. Слідуючи "важливості" потреб Его, я б мав одразу запротестувати і через таку дрібницю перетворити власну квартиру на смітник (або заставити кохану половинку займатися винесенням сміття). Але я розумію, що ця складова є неважливою, тому передбачаю можливість до змін у цьому плані. Приклад, може, дурний, але, думаю, що передав те, що прагнув донести.
Пан все ще мислить категоріями "я щось винен людині, яка захоче жити разом зі мною".
  • 0

#107 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 11:17

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 11:16) писав:

Пан все ще мислить категоріями "я щось винен людині, яка захоче жити разом зі мною".
Що в цьому нерозумного?
  • 0

#108 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 12:15

Це нерозумно, бо нелогічно. В стосунки вступають дві рівноправні самостійні людини. Кожен робить свій вибір (не забуваємо, що вибір робить Его, а отже і відповідальність кожен несе сам за свій вибір). Стосунки починаються тоді, коли обоє вже зробили свій вибір на користь саме цієї людини.
То чому ти маєш бути щось винний людині, яка вибрала тебе сама із своїх певних міркувань (читай із певної своєї вигоди)? Якщо людина тебе вибрала, отже вже бачить в твоїй присутності в своєму житті якусь вигоду для себе.
  • 0

#109 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 12:17

Перегляд дописуАмфітамінка (28.10.2009 09:09) писав:

В мене все як не в людей! ;) Якщо я до хлопця добре ставлюся-йому на то плювати з калакольні,якщо він мені нафік не потрібен-бігає за мною.....така от проза життя!
Уся справа в ЕГО...
ПЕС. Ну і понабивали деякі постів з якоїсь там цитати з фільму...
  • 0

#110 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 12:18

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 12:15) писав:

Це нерозумно, бо нелогічно. В стосунки вступають дві рівноправні самостійні людини. Кожен робить свій вибір (не забуваємо, що вибір робить Его, а отже і відповідальність кожен несе сам за свій вибір). Стосунки починаються тоді, коли обоє вже зробили свій вибір на користь саме цієї людини.
То чому ти маєш бути щось винний людині, яка вибрала тебе сама із своїх певних міркувань (читай із певної своєї вигоди)? Якщо людина тебе вибрала, отже вже бачить в твоїй присутності в своєму житті якусь вигоду для себе.
Стосунки ужо не передбачають самостійності. Маю, це тойво, як наш ПрезидентЬ каже - "кредитЬ довіри".
  • 0

#111 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 12:19

га? Як це стосунки не передбачають самостійності?
  • 0

#112 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 12:20

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 12:19) писав:

га? Як це стосунки не передбачають самостійності?
Мовчки. Скажіть це дітям.
  • 0

#113 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 12:26

Перегляд дописуГетьман (23.10.2009 14:01) писав:

скажу чого я приблизно очікую (аки розумна реакція): людина виправляє незручне положення, можна заявити про те, що це трапилося через мене, при частих рецидивах робить висновок, що проблеми у людині, яка ставить у незручне положення.

Такий собі оригінальний спосіб "помітити" територію свого Его ;).

Тобто?
Тобто тільки через інтервенцію у чуже Его пан уміє заявити про існування свого.

Перегляд дописуГетьман (28.10.2009 12:20) писав:

Мовчки. Скажіть це дітям.
тільки дитина залежить у стосунках від дорослих , це правда.
  • 0

#114 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 12:29

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 12:26) писав:

Тобто тільки через інтервенцію у чуже Его пан уміє заявити про існування свого.
Не бачу сенсу заявляти про власне Его інакше, як через взаємодію із іншим Его. "Я вся такая красівая" посеред сірої маси - залиште це собі.

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 12:26) писав:

тільки дитина залежить у стосунках від дорослих , це правда.
Якщо панна не має наміру вирощувати дітей - рішуче заявляю: будуйте взаємодію як самостійні люди і хай вам буде щастя.
  • 0

#115 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 12:53

"Ставити у незручне положення" - це не взаємодія, це інтервенція, агресія отже. Це щось схоже на "найкращий захист - це напад". Тобто пан не знає, як захиститися від інтервенції іншої людини в свій простір і нападає першим. Коли не ясно - як же ж взаємодіяти так, щоб і мені й іншій людині було добре?
Повноцінна взаємодія з іншою людиною відбувається або за взаємної інтервенції (поцілунок, секс), причому за взаємної згоди (!) ;). Або ж взаємодія "на кордоні" - взаємно зацікавлена розмова, прогулянка разом тощо.
Якщо один із двох "нападає", а другий має "виходити із незручного становища", то це може бути повноцінними стосунками у парі садо-мазо, коли кожен отримує задоволення від своєї ролі Володаря і Жертви.
Звісно, що у стосунках одна людина періодично робить інтервенцію до іншої ("винеси сміття!"). Інша людина може : а) відбити інтервенцію (зараз не хочу, винеси сама); б) прийняти інтервенцію, якщо це відбувається за взаємною згодою (добре, але завтра винесеш ти); в) ігнорувати інтервенцію (я такий зайнятий, такий зайнятий...га? шо?).
Якщо ж приймати інтервенцію (сміття виносити), але вважати, що це порушення моїх потреб, і при цьому нічого не робити, щоб змінити становище - це добровільне прийняття на себе ролі Жертви (потерплю зараз, а далі вигадаю круту інтервенцію у відповідь і подивлюся, як він (вона) викрутиться). В такому вигляді стосунки не складуться.
  • 0

#116 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 12:59

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 12:53) писав:

"Ставити у незручне положення" - це не взаємодія, це інтервенція, агресія отже. Це щось схоже на "найкращий захист - це напад". Тобто пан не знає, як захиститися від інтервенції іншої людини в свій простір і нападає першим. Коли не ясно - як же ж взаємодіяти так, щоб і мені й іншій людині було добре?
Повноцінна взаємодія з іншою людиною відбувається або за взаємної інтервенції (поцілунок, секс), причому за взаємної згоди (!) :yes:. Або ж взаємодія "на кордоні" - взаємно зацікавлена розмова, прогулянка разом тощо.
Якщо один із двох "нападає", а другий має "виходити із незручного становища", то це може бути повноцінними стосунками у парі садо-мазо, коли кожен отримує задоволення від своєї ролі Володаря і Жертви.
Звісно, що у стосунках одна людина періодично робить інтервенцію до іншої ("винеси сміття!"). Інша людина може : а) відбити інтервенцію (зараз не хочу, винеси сама); б) прийняти інтервенцію, якщо це відбувається за взаємною згодою (добре, але завтра винесеш ти); в) ігнорувати інтервенцію (я такий зайнятий, такий зайнятий...га? шо?).
Якщо ж приймати інтервенцію (сміття виносити), але вважати, що це порушення моїх потреб, і при цьому нічого не робити, щоб змінити становище - це добровільне прийняття на себе ролі Жертви (потерплю зараз, а далі вигадаю круту інтервенцію у відповідь і подивлюся, як він (вона) викрутиться). В такому вигляді стосунки не складуться.
Рішуча заява щодо власних першочергових потреб вирішить проблему із інтервенціями. А хто бажає гратися у "вгадай моє найпотаємніше бажання" - хай продовжує. Будемо вважати, що в силу мого розвитку, і мене вміння вгадувати атрофувалося і не розвинулося.
Зараз скажу провокативну фразу: у сексі один **бе, а другу **буть. :P Або навпаки: одна **бе, а іншого **буть. Залежить від пози. ;) Звісно, у цей час інша людина може також активно щось обмацювати абощо, але є думка, що одночасні рухи тут лише заважають.
Ви забули один із варіантів: г) мовчки винесе сміття лаючись попутньо на дворі, як все-таки до нього вчепилися. До речі, така форма є вельми поширеною, але люди із розвиненим Егом чомусь її іґнорують у розглядах ситуації. ;) І штюка не в жертовності, скоріше у безініціативності. Але вам, людям з розвиненим Егом це не зрозуміти.
  • 0

#117 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 13:09

угу, це те, про що я й кажу ;). Ви, пане, розглядаєте стосунки лише як домінування однієї людини над іншою. Причому ризик потрапити самому у роль Жертви за таких поглядів досить високий.
  • 0

#118 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 15:19

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2009 13:09) писав:

угу, це те, про що я й кажу ;). Ви, пане, розглядаєте стосунки лише як домінування однієї людини над іншою. Причому ризик потрапити самому у роль Жертви за таких поглядів досить високий.
Ні, пан розглядає стосунки як річ, яка неможлива без домінування і навпаки. Питання у тому, чи це є постійним чи динамічно змінюється. А ризики є всюди, я вважаю, що знаю про них та про механізЬми подібних неусвідомлених стосунків достатньо.
  • 0

#119 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 21:18

Приколу у подібному не бачу, мені нецікаво гратися з лялькою, я хочу взаємодії із спорідненою мені людиною.
Пан про себе надто високої думки)). Не такий ти всемогутній, щоб із живої людини зробити собі ляльку :yes:. А чи є це споріднена тобі людина - видко одразу. Якщо звісно пан не схильний до самообману та ілюзій.

Перегляд дописуГетьман (28.10.2009 15:19) писав:

Ні, пан розглядає стосунки як річ, яка неможлива без домінування і навпаки. Питання у тому, чи це є постійним чи динамічно змінюється. А ризики є всюди, я вважаю, що знаю про них та про механізЬми подібних неусвідомлених стосунків достатньо.
Саме так ;). Той із партнерів, у кого краще розвинене Его, домінуватиме. Якщо ж усе більш-менш гармонійно і партнери розвивають своє Его разом із стосунками (кожен своє, а не кожен намагається "розвинути" іншого)) - тоді домінування буде по черзі і за взаємною згодою.
І все ж таки, прямі-непрямі інтервенції та домінування - це різні речі. Поставити у незручне положення - інтервенція. Примушувати виносити сміття попри бажання - домінування.
  • 0

#120 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 13.11.2009 – 13:06

Анекдот чи бувальщина з цього приводу...
Сама непереборна косметика - це пудра для чоловічих мізків. :unsure:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних