Перейти до вмісту

злочинна релігія

Повідомлень в темі: 63

#41 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.10.2009 – 19:53

Перегляд дописуВласюк (26.10.2009 10:03) писав:

а чому б не створювати нові релігії, коли традиційні уже віджили своє, тільки гальмують розвиток особистості?.. що яскраво висвітлив автор цієї теми, Віджей та пані Родослава.

То, що пан троль хоче когось тут спровокувати на розборки, то моя порада - не трудіться марно над клавою ;)
Тим хто хоче творити нові релігії на цьому форумі можу теж полегшити задачу піславши сюди:
Єдина світова релігія
Національна Віра,...
Релігія > Міф > БОГ
Роботизм, Роболігія
Секти

про біле братство не пишу, бо й так знаєте багато :cry: тому наразі перш як творити нові релігії ознайомтесь з уже запропонованими :rolleyes:
  • 0

#42 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 26.10.2009 – 20:29

Перегляд дописуKing Oni (26.10.2009 19:03) писав:

По-перше, я агностик.
По-друге, її слова суперечать одне одному.
Взаємовиключаючі параграфи.
Людина або мазохіст, або з нею щось не так.

Вибачте, але в пана з логікою не лади. Двійки видать часто йому лупили з даного предмета. Якщо меч здавна був засобом убивства, то зараз він має суто мистецько-історичну цінність. Так само й релігії - їхній вплив слабшає і слабшає. Заклик до нової релігії - все одно що заклик до нової, більш гуманної зброї.

Нмсд, нова релігія може відігравати роль красивої казки для смертних, а не бути ЗНАРЯДДЯМ ЗЛОЧИНУ чи обману як у наведених прикладах.
  • 0

#43 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 21:14

Краще навіть так сказати. Якщо меч здавна був засобом убивства (грубого, жорстокого, варварського), то зараз він має суто мистецько-історичну цінність. Так само й релігії - їхній вплив слабшає і слабшає. Заклик до нової релігії - все одно що заклик до нової, більш гуманної зброї.
  • 0

#44 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 26.10.2009 – 21:36

Перегляд дописуРодослава09 (26.10.2009 21:14) писав:

Краще навіть так сказати. Якщо меч здавна був засобом убивства (грубого, жорстокого, варварського), то зараз він має суто мистецько-історичну цінність. Так само й релігії - їхній вплив слабшає і слабшає. Заклик до нової релігії - все одно що заклик до нової, більш гуманної зброї.
Пані, напевне, думає, що мечем сьогодні не можна вбити.
Можна, ще і як.
А гуманна зброя чи не гуманна... Це зброя. Створена, щоб вбивати. Гуманна зброя - оксюморон.
Релігія була задумана для того, щоб контролювати мораль людей, установлювати її, бо самі люди цього зробити були не в змозі. А "молотком можна і цвях забити, і череп розбити" (с).
Казок в житті вистачає, красивих та не дуже. Не треба винаходити велосипед. Тим більш, казка є невеликим обманом.
Тепер щодо "сучасних цивілізаційних норм". Почитайте повість Вольтера "Простак".
Якщо будувати релігію на основах "цивілізаційних" норм, краще вже сповідувати християнство!
  • 0

#45 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 21:48

Перегляд дописуKing Oni (26.10.2009 21:36) писав:

Пані, напевне, думає, що мечем сьогодні не можна вбити.
Можна, ще і як.
А гуманна зброя чи не гуманна... Це зброя. Створена, щоб вбивати. Гуманна зброя - оксюморон.
Релігія була задумана для того, щоб контролювати мораль людей, установлювати її, бо самі люди цього зробити були не в змозі. А "молотком можна і цвях забити, і череп розбити" (с).
Казок в житті вистачає, красивих та не дуже. Не треба винаходити велосипед. Тим більш, казка є невеликим обманом.
Тепер щодо "сучасних цивілізаційних норм". Почитайте повість Вольтера "Простак".
Якщо будувати релігію на основах "цивілізаційних" норм, краще вже сповідувати християнство!

Тому то в нас і розбіжності, бо пан вважає скоріше за все евтаназію негуманним актом, а я вважаю гуманним. Тому в моїй новій релігії Людина можеГІДНО відійти і дати простір для розвою молодшим, здоровішим, сильнішим. Тому то і гуманна зброя то оксюморон лише для цинічних святенників. Оксюморон нмсд це обзивати жінок чи дівчат, а потім казати шо я тіпасправедливий і можу судити когось.

Повідомлення відредагував Родослава09: 26.10.2009 – 21:50

• 0

#46 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 22:03

Перегляд дописуРодослава09 (26.10.2009 21:48) писав:

Тому то в нас і розбіжності, бо пан вважає скоріше за все евтаназію негуманним актом, а я вважаю гуманним. Тому в моїй новій релігії Людина можеГІДНО відійти і дати простір для розвою молодшим, здоровішим, сильнішим. Тому то і гуманна зброя то оксюморон лише для цинічних святенників. Оксюморон нмсд це обзивати жінок чи дівчат, а потім казати шо я тіпасправедливий і можу судити когось.
Я не обзиваю, а констатую факти.
Ви вже говорите про Вашу релігію. Таких "релігій" понапридумували сотні. Ви вже ходите з брошурами попід вікнами будинків?
Он є дхармічні релігії - буддизм, сикхізм та інші.
Тим більш, це Ваша релігія, і Вам, може, воно так і є.
Евтанзія - це лікування. Не зброя.
Правда в тому, що навряд чи хтось хоче помирати. А старі люди мудріші, в них є чому повчитись.
Я трохи не зрозумів слово "розвою". Це термін із Вашої нової релігії?
  • 0

#47 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 22:31

Розвій = розвиток.
Ну що евтаназія це лікування - вперше чую. Вікі говорить про таке: "Евтана́зія (грец. ευ — добре + грец. θάνατος — смерть) — практика припинення (або скорочення) лікарем життя людини (чи тварини), яка страждає невиліковним захворюванням, відчуває нестерпні страждання, на задоволення прохання хворого в безболісній або мінімально болісній формі з метою припинення страждань." Отже мова йде навіть про мінімально болісні форми які може завдавати також зброя. (Гадаю, Ви не візьметеся ще й таке стверджувати, що отрута - то не зброя, а ліки. Тобто отрута може бути ліками тільки в терапевтичних дозах, тут я з Вами погоджусь)). Я добре памэятаю, як моя бабця у віці 83 чи 84 років уже просила смерті кажучи "чого ти господи вже смерті не даєш" (померла вона у 85), а Ви кажете "правда в тому, що навряд чи хтось хоче помирати. А старі люди мудріші, в них є чому повчитись." Випадки бувають різні, і не всі такі боягузи, як Ви.

Повідомлення відредагував Родослава09: 26.10.2009 – 22:34

• 0

#48 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 22:38

Перегляд дописуРодослава09 (26.10.2009 22:31) писав:

Розвій = розвиток.
Ну що евтаназія це лікування - вперше чую. Вікі говорить про таке: "Евтана́зія (грец. ευ — добре + грец. θάνατος — смерть) — практика припинення (або скорочення) лікарем життя людини (чи тварини), яка страждає невиліковним захворюванням, відчуває нестерпні страждання, на задоволення прохання хворого в безболісній або мінімально болісній формі з метою припинення страждань." Отже мова йде навіть про мінімально болісні форми які може завдавати також зброя. (Гадаю, Ви не візьметеся ще й таке стверджувати, що отрута - то не зброя, а ліки). Я добре памэятаю, як моя бабця у віці 83 чи 84 років уже просила смерті кажучи "чого ти господи вже смерті не даєш" (померла вона у 85), а Ви кажете "правда в тому, що навряд чи хтось хоче помирати. А старі люди мудріші, в них є чому повчитись." Випадки бувають різні, і не всі такі боягузи, як Ви.
Лікування - позбавлення хвороби.
Смерть є позбавленням хвороби.
Скажіть, Ви будете колоти себе голками "просто так" ?
  • 0

#49 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 27.10.2009 – 01:37

Перегляд дописуManfred (26.10.2009 14:17) писав:

Щодо нейтральности, Ти, справді, віриш у свою або чиюсь нейтральність? Як може атеїст або віруючий бути нейтральним? Його погляди лізтимуть зо всіх шпарин, як би він не намагався бути нейтральним ))
Я не кажу про нейтральність типу "всі атеїсти нейтральні". Я кажу, що потрібна перевірка, бо є скарга (хоча б цей лист дівчини у монастирі) та є підозра злочину(-ів), зі слів матері випливають навіть серйозні підозри (а хтось хіба знає краще її дитину за неї?) конкретного монастиря. І мені начхати (чесне слово - начхати) чи це католицька, православна, ісламська, єврейська чи буддийська церква/монастир. Злочин то злочин і там мали б провести перевірку службовці/правоохоронці/прокурор/хтось інший призначений державою. І саме це вважаю нейтральною перевіркою. Якщо виявиться, що фігня це все, що журналісти казали, окей, хай собі роблять далі що хочуть, але мені просто нецікаво читати, коли сім'я відчуває, що щось поганого діється з близькою людиною, а всі захищають монастир наче святість, бо тут (на форумі) всі нападають християн і a priori треба захищати. Я вже написала - злочин то злочин. Є підозра - потрібна перевірка. І все.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 27.10.2009 – 01:39

• 0

#50 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 08:09

Перегляд дописуNеmesis (27.10.2009 01:37) писав:

Я не кажу про нейтральність типу "всі атеїсти нейтральні". Я кажу, що потрібна перевірка, бо є скарга (хоча б цей лист дівчини у монастирі) та є підозра злочину(-ів), зі слів матері випливають навіть серйозні підозри (а хтось хіба знає краще її дитину за неї?) конкретного монастиря. І мені начхати (чесне слово - начхати) чи це католицька, православна, ісламська, єврейська чи буддийська церква/монастир. Злочин то злочин і там мали б провести перевірку службовці/правоохоронці/прокурор/хтось інший призначений державою. І саме це вважаю нейтральною перевіркою. Якщо виявиться, що фігня це все, що журналісти казали, окей, хай собі роблять далі що хочуть, але мені просто нецікаво читати, коли сім'я відчуває, що щось поганого діється з близькою людиною, а всі захищають монастир наче святість, бо тут (на форумі) всі нападають християн і a priori треба захищати. Я вже написала - злочин то злочин. Є підозра - потрібна перевірка. І все.
Cвяте місце святе тоді, коли там не порушують мораль і закони держави, на території якої це місце розташоване (за виключенням законів, що обмежують свободу громадян тощо).
  • 0

#51 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.10.2009 – 10:39

Так уже не одного священика католицької та православної церкви засудили за педофілію. А гоміків скільки там. Бо вони, священники, розкусили :rolleyes: таке таїнство як сповідь - тіпа нагрішив, а потім посповідався - і лічильник обнулився. І всьо, ти чистий і безгрішний. Імхо, ось де треба шукати витоки таких бузувірств. Людей виганяють з їх житла, бо монастирю замало столичної земельки! Ось РЕАЛЬНА практика християн. І чому ж вони Бога не бояться, того Христа, який казав "забрали кожух - віддай сорочку", "мають нори лисиці і гнізда птиці небесні, а Син Чоловічий не має де голови прихилити". Вам не здається, що сучасні Церкви надто далеко від Христа, що реальна ситуація "без хабаря Христа ніхто до Папи чи Патріярха московського не підпустив би на гарматний постріл". Ось істинне становище в релігіях - бабло рулить. Як і в інших сферах. То що таке особливе ці Церкви? По що туди звертатися???

Повідомлення відредагував Власюк: 27.10.2009 – 10:44

• 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 10:48

Власюк

Цитата

Cвяте місце святе тоді, коли там не порушують мораль закони держави, на території якої це місце розташоване
золоті слова і не шукайте винних в комусь. в собі пошукайте, в оточуючому середовищі і спробуйте поборотись там :rolleyes: авось менше злочинності стане
  • 0

#53 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 11:15

Перегляд дописуManfred (27.10.2009 11:06) писав:

Знаєш, коли вже говорити про нейтральність та неупередженість, то мусимо заслухати не один бік, а всі. У статті подається лише думка матері, ми не знаємо, чи дійсно всі описані нею факти є такими насправді? Ми не знаємо точку зору її доньки і власне керівництва монастиря. Тільки маючі всю цю повну інфу можна робити якісь висновки. Бо знаєш, як це часто буває, от у мене є знайома, що часто розповідає мені про те, який несправедливий до неї її чоловік, але, коли чую версію подій від самого чоловіка, то все постає догори дриґом і хз, хто з них правий? У кожного своя правда.
Знаємо думку матері, але головне, що прийшов лист від іншої дівчини, яка там перебуває, де вона скаржиться та одночасно підтверджує думку матері першої дівчини. І тут я погоджуюся - щоб робити якісь висновки, треба вислухати обидві сторони. І для цього перевірка, про яку я тут товчу хз скільки. Є щось таке як відповідальність за слово. Якщо це виявиться брехнею - хай скаржать у суд. Але поки що говоримо вже не про одну мати-"істеричку", але про 2 симптоми злочину (1. лист від першої дівчини, що там перебуває, що не мають медичної допомоги та робота завелика для людини; 2. підозри матері другої дівчини, що дозвели її до тривалого каліцтва + полон). Серйозні теорії, які вимагають перевірки.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 27.10.2009 – 11:17

• 0

#54 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 11:35

Перегляд дописуManfred (27.10.2009 11:26) писав:

Безумовно, коли дійсно існує факт злочину, то він має розслідуватися. Але, фраза правника, яку винесли у заголовок однієї зі статей Тебе ні на які роздуми, щодо "нейтральности" російської юриспруденції не наштовхує? Якось несамохіть згадується відомий вислів: "А судді хто?".
Та я знаю, що це в Росії діється. Теж сумніваюся щодо російської адмнінстрації, але скоріше не в нейтральності, а у вдалості розслідування - типу дай хабар, я все підпишу. І то незалежно від того, хто дає хабар. Такий собі пофігізм.
  • 0

#55 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 27.10.2009 – 11:55

†Fallen Angel†: Офтоп видалив. Власюк усне попередження за п.п. 2.4 і 2.5
  • 0

#56 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 02.11.2009 – 09:20

Перегляд дописуРодослава09 (25.10.2009 12:15) писав:

Творімо нову релігію на основі віри предків та "сучасних цивілізаційних норм" (так висловлюється героїня одного любимого мною роману). Тільки такий я бачу вихід.
І чим ваша релігія буде кращою за існуючі погані?
  • 0

#57 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 02.11.2009 – 09:41

Вона буде набагато менше брехати, обманювати. Вона буде публічна, всі бачитимуть її чин, її віруючих. Бо через закритість і робиться можливим приховування злодіянь в монастирях.

Повідомлення відредагував Родослава09: 02.11.2009 – 09:43

• 0

#58 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень

Відправлено 02.11.2009 – 17:11

Перегляд дописуРодослава09 (2.11.2009 09:41) писав:

Вона буде набагато менше брехати, обманювати. Вона буде публічна, всі бачитимуть її чин, її віруючих. Бо через закритість і робиться можливим приховування злодіянь в монастирях.
Та Ви що.
Ми можемо знати чини всіх християнських духівників, їх імена.
Це все можливо.
А чому можна приховати злодіяння в монастирях...
Це проблема не релігії, а самих священників. Люди бувають різні, і священники в тому числі.
  • 0

#59 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 02.11.2009 – 18:16

Вона буде? То вона лише буде? А давайте поговоримо як вона у вас вже буде і побачимо...
  • 0

#60 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 02.11.2009 – 18:58

От якби ви показали що собою являє ваша ідеальна релігія тоді була б інша розмова. А так я не бачу ніякої різниці.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних