Перейти до вмісту

злочинна релігія

Повідомлень в темі: 63

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.10.2009 – 14:29

Перегляд дописуЛастiвочка (22.10.2009 18:10) писав:

Щодо рідновірів у бучачі - теж інформація однобока. Щоб висловити свою думку, мушу почути висловлювання другої сторони.

Цікаво...Як московський - то не треба, як УГКЦ - то "мушу".

Перегляд дописуЛастiвочка (22.10.2009 18:10) писав:

Якщо дійсно така подія відбулася то буду знати це і тоді аж скажу що я про це думаю і як ставлюсь

Зображення

Ви гадаєте, що це може бути вигадано?
  • 0

#22 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 23.10.2009 – 17:42

Перегляд дописуManfred (23.10.2009 14:11) писав:

Тут і питати немає про що, бо матеріялізм = атеїзм.
Брехня, пане, брехня, навіть величезна. Матеріалізм інколи збігається з атеїзмом, інколи ні. Я бачила християн, яких я можу назвати матеріалістами (а й історія знає такі випадки, див. період бароко), і бачила атеїстів не матеріалістів. Не плутайте цих двох явищ, бо ще вийде, що всі віруючі - жебраки та живуть тільки духовним, а вся решта - атеїсти. Глянь на політиків, скільки лізуть в церкву та на їхній матеріалізм. Ось, Тобі відповідь.

Щодо різних форм — згоден, вони самі по собі не мета, а шлях, засіб, тому не є чимось сталим і можуть змінюватися. А от щодо Твого релігійного оточення здивувався. Скажи, це приклад Твоїх батьків наштовхнув Тебе на думку, що релігія є чимось "злочинним"?
А чи я сказала десь, що релігія сама в собі по суті злочинна? Я кажу, що як на мене дії цих конкретних монахів незаконні та схожі на діяльність секти (містичні явища, брак перевірки з нейтрального боку, неможливість побачити близьких, налагодження юридичних справ коли задіяна особа не в змозі протиставитись аж до каліцтва - це хіба мало?).
Що мене наштовхнуло? В принципі лицемирність християн - не всіх, звичайно ж, але забагато цього назбиралося, був у мене період у житті, коли таке дратувало і не могла з цим змиритися. Далі свої екзистенційні роздуми. Зараз змирилася і з натурою людей і з цим, що я в змозі жити зі свідомістю, що не існує якоїсь істоти, що піклується про мене та, що після смерті нічого не буде. Багато хто вірить саме з огляду на надію на життя після смерті та страх перед цим, що не знаєш. Якщо Ти не в змозі самому змиритися із цим - гаразд, вір у що хочеш. Якщо знайдеш самому гармонію у житті без віри у вищу істоту - теж гаразд. В кожного свій спосіб, бо як кажу - головне то змиритися, а як Ти це зробиш - це вже Твоя особиста справа.

От мене завше смішить така наївна "віра" невіруючих. Богу вони не вірять, а голодним журналістам, що здатні написати зі стелі що завгодно — вірять, як самим собі, коли не більше. Причина ж такої "віри" теж цілком зрозуміла, читаючи їх маячню, вони відчувають, що віруюча людина такого не напише, от і вірять, бо чують, що "свій" )))
Стоп, стоп, стоп. Не те, що "Богу не вірять", бо це зазвучало, наче хтось Бога побачив/довів його існування, а далі йому не вірять у те, що він каже. Суть не в тому чи вони вірять Богу, а чи вірять в Бога. Тяжко вірити комусь, якщо не віриш в когось - думаю, Ти зрозумів. Натомість щодо довіри журналістам - тупі журналісти теж бувають. І бувають теж такі, які на відмінно володіють маніпуляцією, але бувають теж справжні журналісти, для яких слово - цінність. І не інакше є зі священиками будь-якої релігії - є демагоги з брехливими обіцянками типу "зі стелі що завгодно" (зокрема священики в маленьких селах, що кажуть, що заманеться, ібо вони самі в собі вважаються авторитетами, багато разів неслушно), є майстри маніпуляції, що навіть не встигнеш зрозуміти, що він з Тобою робить (наприклад, гуру секти), і є справжні священики, що самою вірою в змозі приваблювати людей (і не повіриш, я навіть зустріла двоє таких та розмовляти з ними про релігію та Бога - це була сама приємність і жоден із них не назвав мене "дияволом" чи щось подібне з огляду на мій атеїзм).

Повідомлення відредагував Nеmesis: 23.10.2009 – 17:44

• 0

#23 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 11:10

Перегляд дописуManfred (23.10.2009 15:11) писав:

От мене завше смішить така наївна "віра" невіруючих. Богу вони не вірять, а голодним журналістам, що здатні написати зі стелі що завгодно — вірять, як самим собі, коли не більше. Причина ж такої "віри" теж цілком зрозуміла, читаючи їх маячню, вони відчувають, що віруюча людина такого не напише, от і вірять, бо чують, що "свій" )))
Отожбо що не варто вірити в усе,що почуєш. Але у бога то саме по чуткам вірять. Чи не так.? На рахунок статей .,наврядчи церква дозволила б розпускати чутки подібного типу, розслідування не виникають на порожньому місці. Жертви монастиря і їх батьки не були невіруючими ,бо поїхали в той монастир'я б цього не зробила'
Я можу стверджувати достовірність, бо безпосередньо спілкувалась з цими людьми..
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.10.2009 – 12:17

Перегляд дописуЗа межею (24.10.2009 12:10) писав:

Отожбо що не варто вірити в усе,що почуєш. Але у бога то саме по чуткам вірять. Чи не так.? На рахунок статей .,наврядчи церква дозволила б розпускати чутки подібного типу, розслідування не виникають на порожньому місці. Жертви монастиря і їх батьки не були невіруючими ,бо поїхали в той монастир'я б цього не зробила'
Я можу стверджувати достовірність, бо безпосередньо спілкувалась з цими людьми..
що ж ви так переймаєтесь руським монастирем? ви б краще переймались злочинною владою і тим, що люди на межі чи вірніше більшість за межею
  • 0

#25 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.10.2009 – 12:22

Перегляд дописуЛастiвочка (24.10.2009 13:17) писав:

що ж ви так переймаєтесь руським монастирем? ви б краще переймались злочинною владою і тим, що люди на межі чи вірніше більшість за межею
Замість щось робити легше поперейматись. Панна он переймається руським монастирем, ви - більшістю за межею. Драма починається з того, що "всі переймаються не тим, чим переймаюся я".
З. І. Я нічого не роблю (для когось), але і не переймаюсь.
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 12:30

Перегляд дописуГетьман (24.10.2009 13:22) писав:

Замість щось робити легше поперейматись. Панна он переймається руським монастирем, ви - більшістю за межею. Драма починається з того, що "всі переймаються не тим, чим переймаюся я".
З. І. Я нічого не роблю (для когось), але і не переймаюсь.
Між нами різниця, бачите? ви не робите і не переймаєтесь, а я роблю і переймаюсь. Але це трошки не в цю тему. А до руського монастриря і тих публікацій - байдуже. Прочитала і забула. Про погром рідновірів на Тернопільщині цікаво, але підтвердження ще не маю, або це було давно
  • 0

#27 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.10.2009 – 12:48

Перегляд дописуЛастiвочка (24.10.2009 13:30) писав:

Між нами різниця, бачите? ви не робите і не переймаєтесь, а я роблю і переймаюсь. Але це трошки не в цю тему. А до руського монастриря і тих публікацій - байдуже. Прочитала і забула. Про погром рідновірів на Тернопільщині цікаво, але підтвердження ще не маю, або це було давно
Давно помітив. :happy1: Загалом, то у кожній з подібних історій є зокрема частка вини тих, з ким вона трапилася. Наприклад, надмірна довірливість або дурні сподівання. Зокрема, часто бажання схалявити часто приводить людей у боргові ями/подібні монастирі. Ібо є фундаментальний закон: "ніщо нізвідки не береться і нікуди не зникає", як наслідок "за все слід здебільшого платити". Особисто відкидаю більшість пропозицій, де не бачу чітко виписаної оплати з власної сторони. Думаю, що панни, що потрапили у монастир, повелися на якусь приховану маніпуляцію, все-таки затягнути людину з вулиці проти її волі кудись доста складно, зазвичай працюють іншими методами.
З капищем на Тернопільщині, то ситуація приблизно така: зважаючи на неодноразові подібні акції, люди все ж наївно продовжують встановлювати власні символи, чим вельми дратують сповідників інших символів. Ібо релігії здебільшого граються із формами, які є для них значно важливішими за зміст. Стосується це і наново відродженого язичництва. Результат - звичайна війна символів, просто на відміну від протистояння, скажімо, християнства та мусульманства, то рідновірство наразі програє християнству завжди (не бачив наразі новин, що стверджують протилежне). Буде більше рідновірів - буде широкомасштабна війна. Нічого, християн колись також левам кидали для розваги. Релігії не забувають, гиги.
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 13:23

хочу повернутись до назви теми. Злочинна релігія дратує, а злочинна влада ні, дивно...це не злочинна релігія, це деякі людці прикриваються релігією (владою) щоб чинити злочини, а ми мали б розрізняти такі речі і не вестить на брехливу пресу(даруйте, не хотіла образити нікого)
  • 0

#29 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 22:52

Перегляд дописуЛастiвочка (24.10.2009 14:23) писав:

хочу повернутись до назви теми. Злочинна релігія дратує, а злочинна влада ні, дивно...це не злочинна релігія, це деякі людці прикриваються релігією (владою) щоб чинити злочини, а ми мали б розрізняти такі речі і не вестить на брехливу пресу(даруйте, не хотіла образити нікого)
щодо брехливості преси я вже казала,
релігією не треба прикриватися, вона по своїй суті є брехливою, а влада в даний час потакає регігії, аби виглядати в очах отаких віруючих благодетелями, і до злочинів їм немає різниці.. головне , що думає про релігію народ, а народ не думає, він вірить системі і не бачить її недоліків,

людина починає це бачити і розуміти, коли щось трапилось не чортзна-де і з ким, а з його друзями, знайомими, рідними... лише тоді..
і це стосується будь-яких проблем, пограбування чи безробіття, чи просто зомбування .. :happy1:
  • 0

#30 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 23:29

Перегляд дописуЗа межею (24.10.2009 23:52) писав:

релігією не треба прикриватися, вона по своїй суті є брехливою,
ви б не розписувалися за усіх, окей? ви за себе аби спроможні були відповісти

Цитата

що думає про релігію народ

ви представляєте увесь народ?
панночко, тут досить віруючих людей, тому стримайтесь у висловлюванні за усіх. ви від себе... і читайте...читайте бульварну пресу, це збуджує :happy1:
  • 0

#31 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 23:35

Перегляд дописуЛастiвочка (24.10.2009 12:30) писав:

а я роблю і переймаюсь.
Крім того, що триндіте, що щось робите ви нічого не робите, о таке от.

Перегляд дописуЛастiвочка (24.10.2009 13:23) писав:

Назва теми неправильна, вже всі це сказали. А злочинною релігією вважаються секти, і не кажіть, що ви такі толерантні щодо них, бо гоните із них скільки завгодно. А злочинна влада теж дратує, погуляйте Політикою, бо це марна спроба відвернути увагу.
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.10.2009 – 23:41

Перегляд дописуNеmesis (25.10.2009 00:35) писав:

Крім того, що триндіте, що щось робите ви нічого не робите, о таке от.
Та рускими монастирями і сектантами менше всього переймаюсь. Релігію не вважаю злочинною, можливо тих, хто прикривається нею
  • 0

#33 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 25.10.2009 – 11:15

Нмсд, релігія є давнім способом психологічного насильства над людиною. Раптом жінці захочеться бути священиком в християнстві. А не можна! Чому, питається. Я б, наприклад, хотіла бути священною особою. :rolleyes: Католики пробують, але "канонічність" їхніх спроб у світлі біблії під глибоким сумнівом. Католики діють просто в дусі демократизму. Я задаю питання - чи не принижують жінку деякі "світові" релігії, особливо юдаїзм, християнство, іслам?
Або раптом Вам на спомині у свідків єгови захочеться покуштувати винця (кров Ісусика) - не дадуть, відберуть. Тому релігії юдаїзм, християнство, іслам - недемократичні, авторитарні. Ось корені злочинних проявів - зомбування, психологічне залякування, а то й фізичне "насильне утримання від гріха", "проганяння приставань диявола". Звідси до таких дій в монастирі МПЦ чи УГКЦ як у Саджівці Тернопільської області – рукою подати.

Творімо нову релігію на основі віри предків та "сучасних цивілізаційних норм" (так висловлюється героїня одного любимого мною роману). Тільки такий я бачу вихід.

Повідомлення відредагував Родослава09: 25.10.2009 – 11:18

• 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 25.10.2009 – 13:24

Перегляд дописуРодослава09 (25.10.2009 11:15) писав:

Творімо нову релігію на основі віри предків та "сучасних цивілізаційних норм" (так висловлюється героїня одного любимого мною роману). Тільки такий я бачу вихід.
о, ще один творець НОВОЇ релігії. вітаю на форумі :rolleyes: але ви спізнились. в нас вже настворювали нових релігій, якщо не важко - подивіться теми в розділі релігія;)
  • 0

#35 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.10.2009 – 10:03

а чому б не створювати нові релігії, коли традиційні уже віджили своє, тільки гальмують розвиток особистості?.. що яскраво висвітлив автор цієї теми, Віджей та пані Родослава. Ув'язнили НЕПОВНОЛІТНЮ в рабство, а потім кажуть - релігія тут ніпричому... а насправді релігія - це і є форма обману. Грішиш, бо всі грішні, - але то нічо: потім покаєшся, і гріхи, як з гуски вода. :rolleyes: От чому релігії традиційні - це обман, і в обмані кореняться вищенаведені злочини.
  • 0

#36 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 26.10.2009 – 10:37

Перегляд дописуВласюк (26.10.2009 10:03) писав:

а чому б не створювати нові релігії, коли традиційні уже віджили своє, тільки гальмують розвиток особистості?.. що яскраво висвітлив автор цієї теми, Віджей та пані Родослава. Ув'язнили НЕПОВНОЛІТНЮ в рабство, а потім кажуть - релігія тут ніпричому... а насправді релігія - це і є форма обману. Грішиш, бо всі грішні, - але то нічо: потім покаєшся, і гріхи, як з гуски вода. :rolleyes: От чому релігії традиційні - це обман, і в обмані кореняться вищенаведені злочини.

обман (та інші гріхи) присутній абсолютно у всіх сферах життєдіяльності людини і в релігії в тому числі. просто в релігії гріх надто помітний, бо контрастує з основним її завданням - вберегти від гріха. тому створюється помилкове враження що релігія це обман. а що тоді не обман? що в цьому світі є досконалим і абсолютним? недосконалі абсолютно усі інституції започатковані людиною від природніх (як то сім’я) до штучних (держава і державний лад), а все тому що недосконала сама людина і від цього нікуди не втечеш. а шукати винуватих настороні, мовляв релігія винна, це як мінімум не розумно.

щодо створення нових релігій то вони уже давно створюються. ті ж самі псевдохристиянські секти. але з релігією у них немає нічого спільного, це великі корпорації, які сворені і працюють за бізнес-схемами. ось вам результат- матеріалістичне суспільство створило собі матеріалістичну релігію. і як ви уявляєте створити щось високодуховне я не уявляю.
  • 0

#37 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 13:02

Перегляд дописуManfred (26.10.2009 12:50) писав:

Брехня, пані, брехня, навіть величезна )))
Матеріялізм = безвір'я, атеїзм, бо Бог і є Дух і джерело духовности. Безумовно існують і такі мутанти, як "бездуховна духовність", але то всже суто медичні питання )) Справа, навіть, не у тому скільки грошей людина має, а що для неї головніше у цьому житті? Які її пріоритети, тому всі Твої аргументи не катять, ніхто, крім Бога не бачить серця людини і її справжньої шкали цінностей.
Матеріалізм - риса вселюдська. Незалежно від раси, релігії, статі, віку. Це тільки модніша назва для жадібності. І якщо я неправа, то навіщо це забороняється у багатьох релігіях? Хіба є така потреба, якщо на Твою думку - всі віруючі непожадливі? І чи якщо я скажу, що для мене речі не мають найвищого пріоритету, а одночасно я атеїстка - хіба я матеріалістка? Манфреде, задумайся і не роби того ж самого, що Огірок - не узагальнюй і не нападай у кожній темі на всіх невіруючих.

Навпаки, ніяк не втямлю, як можна вірити у щось, що вже довели? Як на мене, то все навпаки, вірять у те, що або ще не довели, або і не існує можливости доведення предмету віри, саме тоді це дійсно віра, а коли все доведено і Ти з цим лише ознайомилася, це зветься — освітою, знайомством з сучасними науковими досягненнями, але до чого тут віра? Віра — це стрибок у невідоме, це коли Ти робиш крок уперед без жодних наукових гарантій і доведень, лише тому, що любиш і віриш.
Ну й Ти тут правий - не можна вірити у щось, що вже довели. Тому я заперечила Твоєму "вірять Богу", бо спочатку треба повірити у Бога та написала, що там потрібна перевірка з нейтрального боку, чи не так?

Ну от Ти віриш журналістам, це Твоя релігія, я теж вірю, що є кілька таких, як Ґонґадзе, але таких одиниці, більшість накатає такого за 30 серебреників, що тільки встигай дивуватися, а все чому? Та тому, що немає у них мотивації триматися правди, бо є тільки одна мотивація для правди — любов до Того Хто і є правдою.
Де я написала, що вірю журналістам?)) Я їх тільки розподілила на кілька категорій. Не можна назвати цього релігією, бо імхо, релігія має бути пов'язаною з містикою. Скоріше за все це довіра, але довіру до людей легше втратити ніж віру у вищу істоту.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 26.10.2009 – 13:24

• 0

#38 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 14:07

Перегляд дописуManfred (26.10.2009 13:49) писав:

Вбивчий аргумент, бути схожим на цього фацета мені найменше хотілобися... і все ж розглянемо Твої аргументи. Матеріялізм дійсно риса загальнолюдська, але так само існує і протилежна загальнолюдська тенденція — рух до духовности, попри всю матеріяльність нашого життя, погодься, що і такі приклади існують. Чи всі віруючі непожадливі? Напевно, що не всі, але чи можемо ми це визначати і аж так узагальнювати? Ми що бачимо душу і серце кожної людини? Її справжні думки? Тільки Той Хто має всю цю інфу може судити її.
Так, тенденція вірити теж загальнолюдська. Кожен просто інший і по різному потребує.

Здається хтось когось не чує ))
Тойво, я Тебе))

Як бачиш, друге значення жодної містики не потребує ))
Як на мене дефініція хибна просто в другому значенні. Назвала б це залежністю.
  • 0

#39 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.10.2009 – 18:02

до King Oni:

Людина (Родослава) пише про зневагу до жінок у традиційних церквах, про насильство, - і яка їй оцінка від Кінг Оні? Її можуть побачити всі: " Мати моя чесна... Скільки ж тут хворих?" Якщо ж для Вас, шановний, більшість ненормальна, то чи не здається Вам, King Oni, що то з Вами халепа? Я не бачу, що Ви засудили якось рабство у цій темі, але бачу, що Ви на основі цієї теми засудили жінку - ось у чому заковика! То Ви всі такі, християни???

Повідомлення відредагував Власюк: 26.10.2009 – 18:05

• 0

#40 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 26.10.2009 – 19:03

Перегляд дописуВласюк (26.10.2009 18:02) писав:

до King Oni:

Людина (Родослава) пише про зневагу до жінок у традиційних церквах, про насильство, - і яка їй оцінка від Кінг Оні? Її можуть побачити всі: " Мати моя чесна... Скільки ж тут хворих?" Якщо ж для Вас, шановний, більшість ненормальна, то чи не здається Вам, King Oni, що то з Вами халепа? Я не бачу, що Ви засудили якось рабство у цій темі, але бачу, що Ви на основі цієї теми засудили жінку - ось у чому заковика! То Ви всі такі, християни???
По-перше, я агностик.
По-друге, її слова суперечать одне одному.

Цитата

Нмсд, релігія є давнім способом психологічного насильства над людиною.

Цитата

Взаємовиключаючі параграфи.
Людина або мазохіст, або з нею щось не так.
Тепер про жінок.
Чому в цих релігіях так до них ставляться?
В давніх віруваннях на Ближньому Сході велику роль відігравали жриці. Вони мали доволі великі права. Християнство, іслам та іудаїзм протиставили себе цим релігіям, і тому жінки мали менші права. Тим більш, ці релігії заперечували матріархат і встановлювали патріархат. Зрозуміло що жриці, чи то пак, жінки-священики, були непотрібні. А так, як йшли війни, жінкам краще було сховатись і не рипатись, щоб залишитися живими. Дітей тоді народжувалось в одній сім`ї більше, ніж сьогодні, отже, треба було годувати і доглядати дітей, займатися домашнім вогнищем. Жінка фізично не могла бути священником чи мати широкі права.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних