Перейти до вмісту

Наші вороги

Повідомлень в темі: 144

#61 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.08.2008 – 00:38

В мене зараз (для мене) ворогів нема. Я просто не сприймаю людей. які заздрять мені, які намагаються палки в колеса ставити і теде.Мені пофіг. Від недавна. Реально пофіг, що вони про мене думають, які підлості роблять. Та й взагалі всі і все пофіг (окрім родини, та друзів). Тому оди, писвяченої моїм ворогам, немає і не може бути за означенням.
  • 0

#62 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.08.2008 – 07:14

Для чого витрачати свою енергію на ворогування з кимось? Краще потрати її на набагато важливіші і корисніші речі. В мене немає ворогів, можливо хтось вважає мене своїм ворогом, але то є його проблеми. Я не ображаюся на когось, не тримаю зла, якщо хтось намагається мене образити, то я просто відповім адекватно до дій цієї людини, я не плекаю планів помсти, бо це зло і знову ж таки розтрата енергії. Якщо хтось нападає, то я захищаюся. Я почуваюся вільним від того, що не впадаю в дрібничкові образи і не ворогую ні з ким. Важливим є конструктивний діалог, обмін думками, порівняння позицій, а не всі ті пристрасті навколо ворогування. Це все дурість...
  • 0

#63 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.08.2008 – 08:35

Перегляд дописуТемний ангел (27.08.2008 08:14) писав:

Для чого витрачати свою енергію на ворогування з кимось? Краще потрати її на набагато важливіші і корисніші речі. В мене немає ворогів, можливо хтось вважає мене своїм ворогом, але то є його проблеми. Я не ображаюся на когось, не тримаю зла, якщо хтось намагається мене образити, то я просто відповім адекватно до дій цієї людини, я не плекаю планів помсти, бо це зло і знову ж таки розтрата енергії. Якщо хтось нападає, то я захищаюся. Я почуваюся вільним від того, що не впадаю в дрібничкові образи і не ворогую ні з ким. Важливим є конструктивний діалог, обмін думками, порівняння позицій, а не всі ті пристрасті навколо ворогування. Це все дурість...
Ти хочеш сказати, що в тебе нема недругів, заздрісників, недоброзицливців, тих, кого дратує твій успіх, ти сам? Не повірю...Вони, як колорадські жуки - незнищенні:) А от як їх сприймати - справа особиста. І не вірю коли кажуть, що не реагують на випади. Можливо то тимчасова апатія?
  • 0

#64 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 08:40

Перегляд дописуЛастiвочка (27.08.2008 09:35) писав:

Ти хочеш сказати, що в тебе нема недругів, заздрісників, недоброзицливців, тих, кого дратує твій успіх, ти сам? Не повірю...Вони, як колорадські жуки - незнищенні:) А от як їх сприймати - справа особиста. І не вірю коли кажуть, що не реагують на випади. Можливо то тимчасова апатія?
Можливо, вони в мене є і вважають мене своїм ворогом, але справа в тому, я не вважаю когось своїм ворогом, навіть тих самих недоброзичливців. Я намагаюся поговорити з ними, а якщо нічого не діє, то зводжу свої контакти з ними до мінімуму :( На випади реагую, але я не роблю випадів проти них, дію, скажімо так, в межах самозахисту.
  • 0

#65 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 27.08.2008 – 09:39

Вороги? та чудові створіння! кому вони заважають?! вони можуть скільки завгодно заздрити і інтригувати - яка різниця? якщо я не зможу їм нічого протиставити - сама винна...
...хоча звідки у мене вороги?...
  • 0

#66 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 27.08.2008 – 11:00

Перегляд дописуЛастiвочка (27.08.2008 09:35) писав:

Ти хочеш сказати, що в тебе нема недругів, заздрісників, недоброзицливців, тих, кого дратує твій успіх, ти сам? Не повірю...
якщо людина хороша, то в неї наврядчи вони будуть)

особисто я не знаю, чи хтось до мене вороже ставиться...бували моменти антипатії, але це минало по суті без конфлікту...
на даний момент є кілька людей, яких я не дуже люблю, але й не контактую з ними настільки часто, щоб мене це дратувало)
  • 0

#67 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 11:41

Перегляд дописуbulbashka_aero (27.08.2008 10:39) писав:

Вороги? та чудові створіння! кому вони заважають?! вони можуть скільки завгодно заздрити і інтригувати - яка різниця?
супер! повністю з тобою згідна! якби не було ворогів, то не було б на кому зігнати свою злість)))
  • 0

#68 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 12:05

Перегляд дописуКрасунечка (27.08.2008 12:41) писав:

супер! повністю з тобою згідна! якби не було ворогів, то не було б на кому зігнати свою злість)))
Краще недоброзичливців, з якими не можливо нормально говорити, просто ігнорувати. Коли зганяти злість, то це призводить хіба що до нового витка конфлікту.
  • 0

#69 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 12:10

Перегляд дописуТемний ангел (27.08.2008 13:05) писав:

Краще недоброзичливців, з якими не можливо нормально говорити, просто ігнорувати. Коли зганяти злість, то це призводить хіба що до нового витка конфлікту.
знаєш, я не говорю що так роблю. в мене тільки один раз в житті було таке, що я конкретно викричалась на людину. цю людину я вже ніколи не поважатиму, але я все одно не вважаю її своїм ворогом...
  • 0

#70 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 27.08.2008 – 12:11

Перегляд дописуЛастiвочка (1.12.2007 13:18) писав:

А Ви? Як Ви справляєтесь із своїми недругами?

А ***** я на них хотіла :prapor3: <_< :happy1:

Та якшо чесно, то завжди вважала, що не маю ворогів....Можливо мені то просто здається.
  • 0

#71 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 12:20

Перегляд дописуДарця_Борхес (27.08.2008 13:11) писав:

Та якшо чесно, то завжди вважала, що не маю ворогів....Можливо мені то просто здається.
тобі так здається!!!Прикріплений файл  32.gif   11.85К   0 Кількість завантажень:Прикріплений файл  0415.gif   2.75К   0 Кількість завантажень: :prapor3:
  • 0

#72 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 27.08.2008 – 15:46

А як дізнатись чи є вороги?
  • 0

#73 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.08.2008 – 16:04

О, Дарця_Борхес, хочете/дозволите я буду Вашим ворогом? :prapor3:
  • 0

#74 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.09.2008 – 10:38

Коректна ода ворогам

Мої кохані, милі вороги!
Я мушу вам освідчитись в симпатії.
Якби було вас менше навкруги, -
людина може вдаритись в апатію.

Мені смакує ваш ажіотаж.
Я вас ділю на види і на ранги.
Ви - мій щоденний, звичний мій тренаж,
мої гантелі, турники і штанги.

Спортивна форма - гарне відчуття.
Марудна справа - жити без баталій.
Людина від спокійного життя
жиріє серцем і втрачає талію.

Спасибі вам, що ви не м"якуші.
Дрібнота будь не годна ворогами.
Якщо я маю біцепси душі -
то в результаті сутичок із вами.

Отож хвала вам!
Бережіть снагу.
І чемно попередить вас дозвольте:
якщо мене ви й зігнете в дугу,
то ця дуга, напевно, буде вольтова.

Ліна Костенко.
  • 0

#75 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш -&gt;Львів

Відправлено 23.09.2008 – 14:07

В мене нема явних ворогів, просто є люди, що виводять мене з себе :prapor3: , від яких починає боліти голова...
Найкраще їх ігнорувати, але є випадки, коли це неможливо, бо доводиться з ними часто стикатись, тоді треба знайти найвразливіше місце і несподівано завдати удару, показати, хто тут сильніший, хай обминає тебе десятими дорогами - звичайно жорстоко, але дієво. :)
  • 0

#76 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.09.2008 – 14:45

Не знаю чи є в мене вороги...але я нікого такою увагою ще не наділила,щоб називати своїм ворогом. ))
  • 0

#77 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Луганщина

Відправлено 24.09.2008 – 19:50

На мій погляд, у кожної людини є ворог, але у розумінні загального супротивника людського роду, у людини може бути ворог у військовому значенні, як ворог землі.
А у приватному житті плекати у себе почуття "ворог" дуже виснажливо до своєї особистості та близьких у родині.
Я поділяю погляди тих людей, що здатні назвати ворогів ласкаво-пестливим словом – вороженьки. Та завжди ставлю у церкві свічку за здоров'я та напоумлення вороженьок.
Ще з дитинства пам"ятаю приказку моєї мами:" Йди уперед своєю дорогою, вороженьки полають і відстануть".
  • 0

#78 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 24.09.2008 – 20:35

дуже не заморочуюсь, ібо хай у моїх ворогів в роті пір`я поросте :)

Повідомлення відредагував @_Kat_@: 24.09.2008 – 20:35

• 0

#79 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 05.05.2009 – 15:33

Певно я дурна, але своїм недругам я завше бажаю щастя і здоров'я, навіть молюсь за них на Пасху коли свічку за здравіє ставлю)
  • 0

#80 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.05.2009 – 15:42

Перегляд дописуkitty_bon (5.05.2009 16:33) писав:

Певно я дурна, але своїм недругам я завше бажаю щастя і здоров'я, навіть молюсь за них на Пасху коли свічку за здравіє ставлю)

Чортяки будуть смажити тебе на ніжнішому грилі,гг
Чи мо не на грилі :lol: :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних