Перейти до вмісту

Наші вороги

Повідомлень в темі: 144

#21 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 03.12.2007 – 14:39

Перегляд дописуЛастiвочка (3.12.2007 09:09) писав:

Добре. Давайте інакше спитаємо: Є люди, яка постійно отруюю вам життя? І що? ну порада вбити - нереальна - я може й пальнута, але не настільки :wub:)))
Морду набити... З любов"ю звісно... ми ж добрі... )))
  • 0

#22 valera

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 04.12.2007 – 15:51

Дуже просто беру свій телефон
звоню друзям , беремо багацько пива :cool2: ,
і тоді я забуваю всі недуги :cool2:

Спробуйте і ви НЕДУГИ ЯК РУКОЙ ЗНІМЕ :yes:
  • 0

#23 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Lviv

Відправлено 04.12.2007 – 15:59

Я скандалістка, ворогів в мене дууууже багато, але ніхто з них просто не здатний мені хоть шось заподіяти...хай тільки попробують...
  • 0

#24 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 04.12.2007 – 17:18

відповідати ворогам тим же злом- це точно не вихід, бо кожній нормальній людині з якимись моральними цінностями і життєвими принципами стане від того ще гірше, і не тому, що те зло бумерангом повернеться, а тому, що просто за себе стане неприємно- як же так, що я так низько опустився. Звичайно важко себе заставити бажати їм добра, та й ігнорувати не завжди виходить, коли вони гадити починають. Може варто просто жити, любити, приносити позитив людям, які нам не байдужі, і це буде відволікати нас від всього поганого, що роблять ті сволочі нам. Бо вони, походу, і так бідні, обділені люди, які не добиваються власного щастя, а чужого нещастя.
  • 0

#25 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.12.2007 – 12:33

Якщо не чіпають-просто їх ігнорую,не помічаю,для мене вони-мертві,а от якщо зачеплять...огоооо,.....від стінки їх довго зішкрябувати будуть ;) Бо коли я зла,то це сильно,голосно і надовго
  • 0

#26 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.12.2007 – 12:36

Особистих ворогів в мене, здається, взагалі немає. Є люди, з якими в нас абсолютні протилежні погляди, але там нічого особистого...
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.12.2007 – 17:17

О! Згадала! Щодо твого, Ластівочко, початку "Моїм ворогам присвячується". Не пам"ятаю точно в якому з романів Стівен Кінг (здається про письменника, який випадково попав до своєї фанатки в руки) написав присвяту: "Присвячую цей роман .......... Вони знають, за що". ;) Мабуть теж насолили йому добряче...
  • 0

#28 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 08.12.2007 – 20:26

я не люблю тільки один найбільш розповсюджений тип людей : лицемірний, - є в мене один такий під боком, який постійно намагається мене дратувати, або підколоти... найлегше в такому варіанті добити такою людиною байдужістю до її дотепів... я просто перестала на такі речі звертати увагу.. це помоєму найефективніше.
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.12.2007 – 21:19

Перегляд дописуОлеська (8.12.2007 17:17) писав:

О! Згадала! Щодо твого, Ластівочко, початку "Моїм ворогам присвячується". Не пам"ятаю точно в якому з романів Стівен Кінг (здається про письменника, який випадково попав до своєї фанатки в руки) написав присвяту: "Присвячую цей роман .......... Вони знають, за що". ;) Мабуть теж насолили йому добряче...
Ну мої мені не дуже солять, бо таки даю здачу час від часу. Але як казала вище - вони допомагають бути мені мудрішою, сильнішою за них. Тому тут теж є свої плюси. Якщо вони не дають тобі жити (а собі спати) - значить ти таки багато важиш в цьому житті :D
  • 0

#30 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 08.12.2007 – 23:41

Миші:
"Миша - злісний ворог. От як збере колгосп 100тис. тонн зерна а як здавати то тільки 20. Питається, а де? А голова колгоспу сидить в новому лєксусі і каже: - Миші зїли!!!" ССU
Ну напевно поки миші є, ми Українці у достатку і багастві не заживемо! ;)

Ну ше є депутати, бабки, кум, колорадські жуки, але то вже інша розмова!
  • 0

#31 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 05.01.2008 – 21:50

Уууууууууууууууууууууууу................. порвало.

Я раді такої весчі піду покурю і потім допишу.
більшість моїх ворогів (розуміючи шо я не такий от оригінальний і неповторний, то напевне і ваших теж) в своїх жалюгідних спробах мені нашкодити смішні, сліпі і алчні. в такому стані люди роблять дуже грубі помилки, скориставшись якими можна просто поставити людину раком. тєхнологія проста: повна бездіяльність і спостереження за ворогом, потім різкий короткий випад. і далі бездіяльність. опісля умний ворог прийде миритись. без претензій, без вискочок. не буде просити вибачення і не буде його вимагати. просто поговорите, вкажете на помилки і перспективи розвитку. всьо. а неумний буде битись головою до стіни..
  • 0

#32 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 05.01.2008 – 22:02

мої "вороги" зазвичай плосколобі, тупоголові і для мене є однолітками, тож мені не важко придавити їх морально.
  • 0

#33 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.01.2008 – 15:00

Перегляд дописуFunt (5.01.2008 22:02) писав:

мої "вороги" зазвичай плосколобі, тупоголові і для мене є однолітками, тож мені не важко придавити їх морально.
не пощастило тобі з ворогами. а може придбати асфальтоукладчик і пачками давити?

Перегляд дописуXobb (5.01.2008 21:50) писав:

більшість моїх ворогів (розуміючи шо я не такий от оригінальний і неповторний, то напевне і ваших теж) в своїх жалюгідних спробах мені нашкодити смішні, сліпі і алчні. в такому стані люди роблять дуже грубі помилки, скориставшись якими можна просто поставити людину раком. тєхнологія проста: повна бездіяльність і спостереження за ворогом, потім різкий короткий випад. і далі бездіяльність. опісля умний ворог прийде миритись. без претензій, без вискочок. не буде просити вибачення і не буде його вимагати. просто поговорите, вкажете на помилки і перспективи розвитку. всьо. а неумний буде битись головою до стіни..
Лежить крокодил на березі, гріється на сонці. Мавпа (здалека): Прівєт, алігатор! Мовчання. Підходить ближче: кажу - прівєд, кагділа? спить він, чишо? Нуль реакції. Ти чьо тут розвалився, зільоний? Стрибає на хвіст і відскакує в сторону: слиш дебіл потворний чи ні? чьо ти такий дєрский, чьо тут робиш? Крокодил не реагує. Мавпа стрибає на тулуб: ти шо ващє обдолбився, рептилія х..єва? да я тобі щас пасть порву, даун. ХРЯСЬ!!!

Крокодил (цокає, неспішно виколупуючи мясо з зубів): Чого розлігся, що робиш.... Живу я тут.

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 06.01.2008 – 15:00

• 0

#34 бульбашка...

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 06.01.2008 – 15:17

ворог...погане слово..ой як його не люблю..але без нього ніяк..стараюсь таких людей уникати... але ж не завжди виходить... В мене їх не багато але ж все-таки є... вот є така компанія дівочок, які з моєю ну не сумісні аж ніяк..вони не переживуть як не достануться...і скільки раз вже ставили їх не місце, але на жаль ніяк не виходить...могила їх змінить..так я вже просто поставила їх на ігнор..тепер вони ше більше піняться, коли роблять якісь "пакості" а нам то "як повз вуха"... такшо варіантів багато... мій такий..принаймі на цей вид "ворога"
  • 0

#35 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 15:44

О, люди добрі,
Ну для чого звідусіль.
Чуже сміття до себе загрібати?
Хіба потрібне вам чуже усім? –
В своєму можете себе сповна сховати.

Облиште піклуватися про всіх,
Свою нещирість заховавши в грим чутливих
Для чого вам, скажіть біда чужих,
Коли й у вас і біди є, і зриви?

Подумайте ви краще про своє
І оцініть себе сповна, як треба.
Скажіть собі: «Чого вартую я й ім’я моє?
Яку оцінку Бог мені дасть з неба?»

Ви замість того, щоб когось чорнить –
Себе б обмили від мазути й фальші.
І замість того, щоб когось топить –
Себе б втопили ви у власному щасті.

Даруйте людям радість і добро
Не заздріть в тім, що краще їм живеться,
І не тримайте в серці чорне зло.
Не смійтеся з когось –
хтось і з вас сміється!

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 20.04.2008 – 15:56

• 0

#36 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.06.2008 – 16:08

Ну я то прямих ворогів мабуть і не маю... Не люблю скандалів. Але добре знаю, хто з "приятелів" порадів би моїй невдачі... Та майже кожен, хіба за винятком тих, хто мають пряму вигоду від спілкування. А може то просто у мене нема ні справжніх ворогів, ні справжніх друзів... Як співає якись московит "І нє друг, і нє враг, а так...".
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.06.2008 – 16:15

Ну може "вороги" голосно сказано, але от недоброзичливці таки є...Ото навіть на форумі почитаєш репутації і думаєш: звідки стільки злості чи заздрості в людей, чому не живеться спокійно?
  • 0

#38 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 03.06.2008 – 16:38

Ворогів як таких не маю. Коли комусь шось не подобається, то це зазвичай закінчується биттям писків. Надто вже я не люблю тримати язик за зубами:rolleyes: А після того зазвичай образ один на одного нема.
Не хочу мати ворогів. Сам їх не маю, тому шо завжди старають зрозуміти людину, навіть яка не подобається, і стараюсь людей прощати.
Хоча є такі люди, до яких важко висловлювати позитив чи бути нейтральним. До таких відношусь із співчуттям.
  • 0

#39 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 03.06.2008 – 16:44

Кажуть найкращий спосіб помститися ворогові - зробити йому добро!
Після таких профілактик вороги зникають.
  • 0

#40 Koko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 18.06.2008 – 15:49

Я сама навчилась так робити. Наприклад хтось щось скаже погане, не треба відповидати також, а просто "Вибач, але бажаю тебе всього найкращого, щоб у тебе все було так як ти хочеш у життя, я тобі бажаю тільки це"...і щось далі...І усе...ворогу вже і сказати нема чого...Можно сказати що тисну на совість, але не на кожного це буде дійно..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних