Перейти до вмісту

Запахи

Повідомлень в темі: 153

#141 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.08.2010 – 02:14

Може та Коко і була права частково. Але одне діло коли жінка тими духами користується а інше коли виливає на себе півбанки
Не люблю жінок з нав"язливим запахом духів, а от коли проходить повз і лишається легкий шлейф свіжого такого весняного аромату, на якомусь підсвідомому рівні вже складається позитивне перше враження про людину

Коли голодна люблю запах кувбаси))
  • 0

#142 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.08.2010 – 03:07

Перегляд дописуКрихітка (8.08.2010 03:14) писав:

Може та Коко і була права частково.
Коли голодна люблю запах кувбаси))
Дуже тонке і вдале доповнення в такій делікатній темі...звичайно якщо врахувати що голод буває різний...тут
взагалі зявляється безмір асоціацій...ба навіть фантазій, ви мене надихаєте богине...
  • 1

#143 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 03:16

Перегляд дописуПастух (8.08.2010 03:07) писав:

Дуже тонке і вдале доповнення в такій делікатній темі...звичайно якщо врахувати що голод буває різний...тут
взагалі зявляється безмір асоціацій...ба навіть фантазій, ви мене надихаєте богине...
Невже ви не знаєте, який у кувбаси буває тонкий аромат, обов"язково у такої красивої, копченої, української? Це ж просто якесь ольфативне багатство нації
  • 0

#144 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 03:22

Перегляд дописуКрихітка (8.08.2010 04:16) писав:

Невже ви не знаєте, який у кувбаси буває тонкий аромат, обов"язково у такої красивої, копченої, української? Це ж просто якесь ольфативне багатство нації
Дорогенька моя, сьогодні безцінне багатство нації дівчина чи жінка, яка не прокурила свою здатність відчувати те про що ти говориш. Адже аромати, це потужний комунікативний канал, який в комплексі з іншими
здатний дати особі неперевершені можливості.
  • 1

#145 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 09:30

Перегляд дописуПастух (8.08.2010 03:22) писав:

Дорогенька моя, сьогодні безцінне багатство нації дівчина чи жінка, яка не прокурила свою здатність відчувати те про що ти говориш. Адже аромати, це потужний комунікативний канал, який в комплексі з іншими
так так, тому я й не курю. а чому це саме жінка? чому чоловіки можуть курити на вашу думку?
  • 0

#146 s_e_r_g

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень
  • Місто:Київ (Гуртожиток)

Відправлено 08.08.2010 – 10:29

Перегляд дописуКрихітка (8.08.2010 10:30) писав:

так так, тому я й не курю. а чому це саме жінка? чому чоловіки можуть курити на вашу думку?
Я теж не курю і не можу переносити прокурених людей(в мене нюх добрий відчуваю хто курив а хто ні одразу)
  • 0

#147 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 08.08.2010 – 11:29

у мене особливі стосунки із запахами. Відчуваю навіть те, що не відчувають оточуюючі. Від чого часто і страждаю: зараз десь за містом щось горить, нікому не заважає, а я дихати не можу.
Парфумів в мене багато, на всі випадки життя, але найприкольніше для мене пахнуть сірники і бензин
  • 0

#148 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 13:34

Люблю запах тирси, газет, фарби й кави з молоком. Парфумів зі схожими інгредієнтами ще не зустрічала (:
Не сказала б, що маю гострий нюх, але влітку їздити в громадському транспорті мені дуууже важко)
  • 0

#149 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 13:42

Перегляд дописуMypk@ (8.08.2010 12:29) писав:

у мене особливі стосунки із запахами. Відчуваю навіть те, що не відчувають оточуюючі. Від чого часто і страждаю: зараз десь за містом щось горить, нікому не заважає, а я дихати не можу.
Парфумів в мене багато, на всі випадки життя, але найприкольніше для мене пахнуть сірники і бензин
Про що це ви??? я водій понад 30 років, панічно боюсь замість бензину влити в своє авто дизтопливо, тому пробую
на запах після заправки цівку пістолета...бензини ж такі різні, навіть однієї марки, звичайно бувають і такі, що
нюхав би їх і день і ніч...так що я вас дуже розумію, смачних вам бензинів...але не забувайте конденсація в організмі цих випарувань це активний органічний розчинник, а наш мозок не має стійкості до дії такого роду розчинників...думаю висновок зробите самі.

Перегляд дописуfdskjfsdkj (8.08.2010 14:34) писав:

Люблю запах тирси, газет, фарби й кави з молоком. Парфумів зі схожими інгредієнтами ще не зустрічала (:
Не сказала б, що маю гострий нюх, але влітку їздити в громадському транспорті мені дуууже важко)
Не аромати причина, в першу чергу перегрів організму і нестача необхідної кількості кисню.
  • 1

#150 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 08.08.2010 – 15:03

Перегляд дописуПастух (8.08.2010 14:42) писав:

Про що це ви??? я водій понад 30 років, панічно боюсь замість бензину влити в своє авто дизтопливо, тому пробую
на запах після заправки цівку пістолета...бензини ж такі різні, навіть однієї марки, звичайно бувають і такі, що
нюхав би їх і день і ніч...так що я вас дуже розумію, смачних вам бензинів...але не забувайте конденсація в організмі цих випарувань це активний органічний розчинник, а наш мозок не має стійкості до дії такого роду розчинників...думаю висновок зробите самі.

Не аромати причина, в першу чергу перегрів організму і нестача необхідної кількості кисню.
звичайно, я знаю міру у цій справі. Але на заправці щоразу кайфую =)
  • 0

#151 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.08.2010 – 16:04

Перегляд дописуSweetbutDeadly (8.08.2010 00:01) писав:

у жінки яка не користується парфумами немає майбутнього :brovy: <_<
Коко Шанель (с)
я не користуюся. не люблю парфумів. думаю, моя шкіра живіша за твою надушену всякою зайвою хімією. бугага
  • 0

#152 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.08.2010 – 18:46

Перегляд дописуMypk@ (8.08.2010 16:03) писав:

звичайно, я знаю міру у цій справі. Але на заправці щоразу кайфую =)
Можна й вдома кайфувати. Той самий бензин і целофановий пакет на голову.
  • 0

#153 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.10.2010 – 16:25

Перегляд дописуПастух (8.08.2010 04:22) писав:

Ця неперевершена здатність гідна увічнення у фільмі-катастрофі "Українське слюновиділення", емеріхи нервово гризуть нігті на ногах
  • 0

#154 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 08.10.2010 – 10:54

Запах сухої трави, спаленої сонцем. Запах соломи. Запах трави, яку щойно підрізав газонокосаркою садівник.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних