Перейти до вмісту

ЗНО 2010..

Повідомлень в темі: 85

#61 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.06.2010 – 21:39

Перегляд дописуZolita (10.06.2010 16:14) писав:

Ще не було такого учня, абітурієнта, студента, щоб не намагався списати. Як повторювала наш викладач з літератури, "людина не повинна все знати, а повинна знати, де це все знайти". Правильно зметикував хлопець, зайшов прямо на тести і списав. А якщо та біологія йому, дійсно, знадобиться в житті, то саме життя примусить ще її вивчити.
Не згоден. Є необхідний мінімум
  • 0

#62 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 10.06.2010 – 22:19

Тут люди кажуть, що за введення того ЗНО корупція при вступі збільшилась у 2-3 рази мінімум. Абітурієнти, то правда?
  • 0

#63 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 22:23

Перегляд дописуІ Цвях (10.06.2010 23:19) писав:

Тут люди кажуть, що за введення того ЗНО корупція при вступі збільшилась у 2-3 рази мінімум. Абітурієнти, то правда?
Не бачу логіки у тому о_О
А от те, що в учителів у школі є улюбленці то факт, вони ж через свою обмеженість не можуть об'єктивно виставити оцінки.
  • 0

#64 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.06.2010 – 22:30

Nikolay2010, Katrusya007, moydo4ka, mary911, Redikul, Zolita

Гггг, оце бот-атака ))))
Рекламують відповіді на ЗНО за смс )

Повідомлення відредагував KinoManiak: 10.06.2010 – 22:32

• 0

#65 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 22:34

Перегляд дописуKinoManiak (10.06.2010 23:30) писав:

Nikolay2010, Katrusya007, moydo4ka, mary911, Redikul, Zolita

Гггг, оце бот-атака ))))
Рекламують відповіді на ЗНО за смс )
Ви шо?! Вони один одного навіть не знають :happy1:
  • 0

#66 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 22:35

харош вконтакті статуси змінювати, я вже давно зрозумів хто коли здає географію, а коли біологію ололо))
і да, тепер я знаю як розшифровується ЗНО - Здам Не Очкуйте гг
  • 0

#67 Гість_Nikolay2010_*

• Гості

Відправлено 11.06.2010 – 14:28

Перегляд дописуRedikul (10.06.2010 16:11) писав:

Та ну, гоніво це все. По-перше ніхто правельні відповіді не розмістить. Це ж велика секретність. А по-друге, на тестах так шмагають, шо списати уж точно не вдасця. Ви бачили, так як надзорщики якісь! :happy1:

Ти не віриш? я тобі відповідаю - я списав!!!
а сьодні взагалі надибав типу дівча списує та ще й анонсує про це на всю країну... о дивіться - Списать на тестах шо два пальці...

ПС: я знаю Золиту, то класна дівка...

А шо таке бот?

Повідомлення відредагував Nikolay2010: 11.06.2010 – 14:30

• 0

#68 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 19:12

Перегляд дописуNikolay2010 (11.06.2010 15:28) писав:

а сьодні взагалі надибав типу дівча списує та ще й анонсує про це на всю країну... о дивіться - Списать на тестах шо два пальці...

ПС: я знаю Золиту, то класна дівка...

А шо таке бот?
Списати на тестах так само важко як і завжди, що з того?

P.S. Бот це типу якщо регаєшся тільки заради реклами сайта. Хоча раніше(та і зараз) ботами називають програмне забезпечення, що цим займається, але зараз на багатьох є капча і використання ботів неможливе.
  • 0

#69 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.06.2010 – 13:00

Цього року тестування з англійської було важким. Там такі слова були, що я сама прозрівала, та й ще не один викладач англійської, крім мене. Чула вчора по радіо, що абітурієнти масово пишуть скарги з цього приводу.
  • 0

#70 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 13:48

Всерівно ж конкурс атестатів проводиться.
  • 0

#71 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 14:25

Я так розумію, що там тепер враховується все: і атестат, і ЗНО, і ще в деяких вишах вступні повертають... Я трохи відстала вже від того всього, але чула таке.
  • 0

#72 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 14:39

от дурачок. найшов чим хвалитися
  • 0

#73 Igor_Ko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 13.06.2010 – 20:49

Перегляд дописуСаляма (12.06.2010 15:39) писав:

от дурачок. найшов чим хвалитися

Ту, в попередньому пості забули про грошики згадати. І їх фактор є чи не найважливіший. Одина з моїх знайомих (без іронії ) слушно зауважила, тепер ми будемо знати кому гроші платити при поступленні. Але я не про те. Оце хвилину тому по ICTV показали сюжет з Табачником і начальником депертаменту незалеж................... юбьдльтдльаівдл,ю.... аж писати бридко. Так він скотина обізвав наши абітурієнтів непідготованими (чит д...). І ще додав, що їх думка і думка викладачів і вчитилів їх не цікавить. Ну не падлюка!? Так кому вони в тому міністерстві як не нашим дітям тести влаштовують? То чію думку вони повинні в першу чергу брати до уваги? Я довгі роки працював вчителем. Потім у подався у ВУЗ. А зараз на своєму хлібові. Ну її ту освіту. Інфаркта заробив. Дивлюсь на освітню систему як на смердячу некроту. Її і їх всіх треба гнати, як шолудивих собак. Всі: від міністрів до шнурків-клерків корумповані і недалекоглядні. Іхні мізки покриті пліснявою і непридатні для суспільного мислення. Вони сміття нації. Так СМІТТЯ, яке треба викидати не шкодуючи. Але то є велика політика і величезні гроші. І, до поки це таким буде залишатись, на показуватимуть вгодовані пики чиновників і замучених та блідих відмінників. Це бій з нерівними можливостями. Це наша ментальність, яка передбачає створення перешкод і подальше їх геройське подолання тільки за ради галочки. Я срашенно нервую, тому вибачаюсь перед читачем. Я :) висловлюю свою точку зору, яка напевне далека від офіційнох в глухих коридораш мін. освіти. B) :) :happytwo:
  • 0

#74 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.06.2010 – 00:46

Спам видалила.
  • 0

#75 Подоляночка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.06.2010 – 12:44

Перегляд дописуZolita (10.06.2010 16:14) писав:

Ще не було такого учня, абітурієнта, студента, щоб не намагався списати. Як повторювала наш викладач з літератури, "людина не повинна все знати, а повинна знати, де це все знайти". Правильно зметикував хлопець, зайшов прямо на тести і списав. А якщо та біологія йому, дійсно, знадобиться в житті, то саме життя примусить ще її вивчити.
В цьому звичайно щось є, але також треба погодитись і з тим, що матеріалу не так вже й багато потрібно вивчити, щоб нормально здати- лише саме основне... <_< а ще просто на останній момент не відкладати а готуватись систематично!Все. До речі не факт, що якщо тобі все ж вдасться списати- то результат буде кращим, адже замість того, щоб зосереджувати увагу на питання, тебе постійно буде преслідувати думка про те, як списати, чи інструктори не спостерігають за тобою, і т.д............ ;) .

Повідомлення відредагував Подоляночка: 18.06.2010 – 12:45

• 0

#76 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.06.2010 – 14:29

Написав історію сьогодні, математику перед цим, ще перед цим укр. мову. Залишились фізика/хемія (свинство несамовите - лише 5 предметів, я б писав усі (ну, окрім французької мови)). З мови/літератури ситуація незрозуміла, ретельно не перевіряв, але зробив вірно близько 80% завдань. Математика проста яко двері, зробив по ходу всі завдання, але можуть бути сюрпризи. Втім, батько перевірив математику, казав що помилок не зробив. З історії - 42 з перших 50 завдань вірно, з других 6 - всі вірно, з третіх - два наполовину, одне вірно, одне цілком невірно. Чекатиму результів.
  • 0

#77 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень

Відправлено 18.06.2010 – 17:09

Сьогодні зранку в маршрутці якийсь дурник розпитував у водія де 81ша школа, куди він мав прийти на тестування. Проїхав лишні дві зупинки.
Взагалі багато разів чув про те, що абітурієнти не встигали знайти потрібну школу. Я не розумію, хіба так важко знайти її за день-два перед ЗНО ?
  • 0

#78 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 18.06.2010 – 17:27

Перегляд дописуFT232BM (10.06.2010 22:39) писав:

Не згоден. Є необхідний мінімум
Google.com.ua, ага. <_<
Сьогодні на екзамені з "Проектування ТЕС" не міг згадати значення у відсотках по структурі витрат. Викладач сказав подумати. Розкинув майже правильно. Хоча відчуваю кохатимуть мене на усній компоненті. ГГ.

А шо таке бот?
Пан вміє списувати, але знання, точніше незнання необхідного мінімуму тут зіграло вирішальну роль. ;)

Вже 2 роки, а то й більше думаю - все, піду на ЗНО, подамся заочно на яку гуманітарку, але стає лінь. В основному тому, що забув все з того чого не знав. :happy1: А щщо знав, в силу невикористання теж забув. перечитувати по-новій нецікаво, та й підручники зараз кажуть поміняли, а оце внаслідок "синхронізації підручників" з Росією, то я не вгадаю нічого, ще й ворогом народу буду. :lol:
Змінилися правда і потреби у другій вищій, знову ж таки технічна, дотична і навіть спільна з теперішньою, думаю з 3-го чи й лише 5-й спробую вчитися.
  • 0

#79 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 22.06.2010 – 08:19

Полічив результати. З укр. мови/літератури -18 балів від максимуму (не рахуючи твір)(тобто, 69 із 87).
У математиці жодної помилки не зробив.
У історії -13 балів від максимуму (77 з 90).
З хімії одна помилка у передостанній задачі ойб...лаюся. :rolleyes: Не треба було вимахуватись і рахувати не в розумі, а хоч щось на чорновику намалювати.
Точні результати з мови знатиму завтра. Залишилося написати фізику.
  • 0

#80 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 22.06.2010 – 08:37

Перегляд дописуГетьман (22.06.2010 09:19) писав:

Полічив результати. З укр. мови/літератури -18 балів від максимуму (не рахуючи твір)(тобто, 69 із 87).
У математиці жодної помилки не зробив.
У історії -13 балів від максимуму (77 з 90).
З хімії одна помилка у передостанній задачі ойб...лаюся. :rolleyes: Не треба було вимахуватись і рахувати не в розумі, а хоч щось на чорновику намалювати.
Точні результати з мови знатиму завтра. Залишилося написати фізику.
безкоштовно пишуться такі речі? мож я колись схожу, дізнаюсь на скільки зтупів?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних