Перейти до вмісту

Головне знання, а не диплом?

Повідомлень в темі: 30

#21 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.10.2009 – 16:11

Перегляд дописуЮст (16.10.2009 17:10) писав:

Яка моторошна посмішка... :)
ПЕС. Не знаю правда чим відрізняється куплений зразу диплом від купленого у розстрочку за 5 років... Але законного...
достовірністю легенди і наявністю повного циклу свідотств... як то результати іспитів, здані лабораторні і т.д. і т.п.
  • 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2009 – 16:12

Перегляд дописуZuzik (16.10.2009 17:11) писав:

достовірністю легенди і наявністю повного циклу свідотств... як то результати іспитів, здані лабораторні і т.д. і т.п.

Це називається "проведений диплом".
Коштує просто в п"ять-десять разів дорожче від звичайно-купленого, та й по всьому.
  • 0

#23 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 16.10.2009 – 16:22

Пане Юст, Вам уже не раз тут пояснювали, що тут справа не в тому, куплений диплом чи ні, а в тому, що людина СВІДОМО ПОДАЄ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ з цього приводу. А про куплені чи не куплені дипломи є окрема тема.

Перевіряти треба - ще й як. Спочатку на наявність дипломів в принципі. Це принаймні фізично зробити простіше. А от щодо купленості чи некупленості диплома, щодо якості дипломних, магістерських, кандидатських тощо, то тут уже треба систему реформувати. Тільки от реформа та набагато глибинніша, ніж просто перевірка наявності. Знову ж - про це інша тема.
  • 0

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 16:33

Перегляд дописуTwinkle (16.10.2009 16:22) писав:

Пане Юст, Вам уже не раз тут пояснювали, що тут справа не в тому, куплений диплом чи ні, а в тому, що людина СВІДОМО ПОДАЄ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ з цього приводу. А про куплені чи не куплені дипломи є окрема тема.

Перевіряти треба - ще й як. Спочатку на наявність дипломів в принципі. Це принаймні фізично зробити простіше. А от щодо купленості чи некупленості диплома, щодо якості дипломних, магістерських, кандидатських тощо, то тут уже треба систему реформувати. Тільки от реформа та набагато глибинніша, ніж просто перевірка наявності. Знову ж - про це інша тема.
Але ж не про йдеться... Уважно прочитайте тему. Кислинського так до слова згадав...
ПЕС. Я особисто знаю людину (але свідчити не буду у суді!!!), яка за 800 долярів отримала протягом місяця років 6-7 тому диплом за підписом теперішнього міністра освіти пана Вакарчука...
  • 0

#25 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 16:35

Перегляд дописуЮст (16.10.2009 17:33) писав:

Але ж не про йдеться... Уважно прочитайте тему. Кислинського так до слова згадав...
ПЕС. Я особисто знаю людину (але свідчити не буду у суді!!!), яка за 800 долярів отримала протягом місяця років 6-7 тому диплом за підписом теперішнього міністра освіти пана Вакарчука...

Гаразд. Що пропонуєте з тим робити?
  • 0

#26 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 16:48

Перегляд дописуTwinkle (16.10.2009 16:35) писав:

Гаразд. Що пропонуєте з тим робити?
Працедавці з тим вже вміють працювати... Беруть не по диплому, а влаштовують свої тести на рівень реальної, а не дипломної освіти.
  • 0

#27 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 16:52

Перегляд дописуЮст (16.10.2009 17:48) писав:

Працедавці з тим вже вміють працювати... Беруть не по диплому, а влаштовують свої тести на рівень реальної, а не дипломної освіти.

От власне. То навіщо брехати? Прийшов, чесно сказав, що диплома не маєш, але показуєш, що володієш матеріалом і тебе беруть на роботу.
  • 0

#28 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 16:57

Перегляд дописуTwinkle (16.10.2009 17:52) писав:

От власне. То навіщо брехати? Прийшов, чесно сказав, що диплома не маєш, але показуєш, що володієш матеріалом і тебе беруть на роботу.
Це залежить від посади. Місця роботи, організації. Є безліч місць, де диплому немає - не беруть на роботу.
Та й загалом для більшості правильно. Ви б дозволили різати собі апендицит грамотному хлопцю, який все життє бачив як то робит тато? :)
З.І. Це я до того, що нявність диплому (точніше одержання освіти) є часто обов’язковим, але далеко не достатнім.
  • 0

#29 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.10.2009 – 17:08

зараз вузи випускають стільки народу з дипломами але з вакуумом в голові що страшно робиться.. а дехто і без диплома може багато чого... диплом це бумажка... але з нинішньою бюрократією без неї ніяк.
  • 0

#30 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 17:08

Перегляд дописуZuzik (16.10.2009 17:57) писав:

Це залежить від посади. Місця роботи, організації. Є безліч місць, де диплому немає - не беруть на роботу.
Та й загалом для більшості правильно. Ви б дозволили різати собі апендицит грамотному хлопцю, який все життє бачив як то робит тато? :)
З.І. Це я до того, що нявність диплому (точніше одержання освіти) є часто обов’язковим, але далеко не достатнім.

Я з Вами тут погоджуюся, це просто такий гіпертрофований пост для пана Юста :) Думаю, пан Юст мав тут на увазі управлінську або якусь схожу роботу, в якій, можливо (але не стверджую цього стопроцентно:)), набагато важливішим є досвід, ніж формальне підтвердження здатності займатися роботою, якої вимагає посада.

Так насправді є трохи таких людей, які на певному життєвому етапі почали займатися чимось новим, тобто самостійно "перекваліфікувалися", і у них це гарно виходить. Певний процент таких все ж здобуває й формальну освіту з новообраної спеціальності.

Але якщо узагальнити, то хотіла б знову наголосити на тому, що слід покращувати якість освіти, убезпечуватися проти фальшивих та куплених дипломів, а тоді такі проблеми відпадуть самі собою.
  • 0

#31 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 16.10.2009 – 20:57

Знання це звичайно добре, але їх ще треба проявити. Якщо ти не дипломований спеціаліст то на роботу тебе малдо хто візьме, якщо взагалі візьме, а нема роботи - нема й де свої знання проявляти. Так, більшість дипломів зараз куплені, і відповідають рівню знань які там вказані, тому треба змінювати сферу освіти. Викладачі б не брали хабарі, якби зарплатні їм вистачало на прожиття.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua